Jump to content

Gromisek

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  578
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

486 Świetna

About Gromisek

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3,844 profile views
 1. Leśne dziadki co opowiadają jak to kiedyś było lepiej, a nawet ludzie nikczemni byli bardziej uczciwsi, piwo zimniejsze i w ogóle wszyscy żyli w harmonii... A to wszystko posypane ezopierdzieleniem. Mhhh pyszny koktajl.
 2. Byłem negatywnie nastawiony do iphonów, ale naprawdę jakoś obsługi jest mega. Warto tylko kupić sobie od razu szybkę hartowaną i case'a bo łatwo się rysują xD.
 3. Kolega mieszka dość daleko, ale jak jest w okolicy to nawet na 30-60min się spotkamy pogadamy, a jak ja przejeżdżam to samo dzwonie wcześniej kiedy będzie miał czas to do niego wpadnę (raz na kwartał). Każdy ma zajebany grafik, kobity, studia, firmy. Widocznie nie zależy im dość na znajomości... Czasem tak jest, że muszę dzień przed zrezygnować ze spotkania, no ale to raz na jakiś czas, a nie w sposób ciągły. Jeśli tak jest, to następne już wybieram kiedy na 100% nie mam nic do zrobienia... Takich znajomości mam 5-6
 4. No niestety ja po 4 latach nauki dopiero jakieś drobniaki zaczynami widzieć, a przede mną jakieś 10-15 lat nauki jeszcze, a pewnie do końca życia. Czym więcej rzeczy spróbujesz tym lepiej będziesz wiedział, a sprawa jest taka, że nawet nie poszedłeś na żadne praktyki i nie wiesz jak wygląda ten zawód naprawdę. W klinice/szpitalu wygląda to całkiem inaczej, ale trzeba przebić się przez 1 rok wtedy będziesz mógł ocenić tak naprawdę. Lub idź w formie wolontariatu na kilka tygodni (kilka h dziennie) i wtedy się przekonasz. Ja dopiero na 2 roku studiów zobaczyłem jak wygląda mój zawód w praktyce i
 5. Polecam książkę Marcina Iwuć'a i jego cykl na yt. Mi pomógł na początku.
 6. Straszne foliarstwo, obecny kryzys/pandemia umożliwia rządzącym różne nieciekawe rzeczy jak w Australii, ale tutaj pan odjechał na kosmicznych falach i latających smokach. Bill Gates wszystkich kontroluje joystickiem 🤣. Uważam to za szkodliwe działanie odwracające uwagę od zabierania nam kolejnych wolności obywatelskich, rosnący przymus i inwigilacje, chowanie poważnych problemów gospodarczy (np. inflacji) tematem zastępczym, czy ogólną idę zrównoważonego rozwoju (ty plebejuszu jedz robaki, a my na jachtach i prywatnych jetach będziemy się bawić na wasz koszt). Szkoda czasu na oglądanie tego.
 7. @Ceranthir Normalka na zaoki idą często ludzie po 30 i nie wiedzieli co było ich pasją. Jeśli naprawdę chcą się dostać na taki kierunek, to najwyżej pisze się jeszcze raz maturę. Na lekarski często 2-3 razy powtarzają i to normalka. Czasem egzaminy końcowe muszą powtarzać, jak to w życiu.
 8. @elogejter Ściągnij sobie Fizjologie Górskiego w pdfie, a najlepiej kup 80zł (szaleństwo). 200 stron normalnym językiem. Więcej od Ciebie nie będzie wymagał ogarniesz te działy przez weekend (jeden dział 20-25 stron poza nerwówką, która jest największa 80). Pocieszę, że tylko innym tam samo głupim przedmiotem będzie biochemia, ale to pewno max poziom liceum dasz radę.
 9. italki z lektorem nativem profesjonalnym nauczycielem. Doszlifuje Cię w pół roku. A ogólne osłuchanie, to filmy, książki, audiobooki i rozmawiać na komunikatorach językowych z różnymi ludźmi po ang 500-2000h i będziesz mówił lepiej niż nie jeden nauczyciel ang. Polecam i jest to darmowe. (np. discord)
 10. Pyscholog, psychoterapeuta próbowałeś? Może coach. Jak samemu nie radzisz sobie z problem, to można iść do specjalisty. Ja jak mam coś do zrobienia a mi się nie chcę, to idę do specjalisty. Nie chce mi się nauczyć języka? Biorę korepetytora. Ćwiczenia? Trener personalny i jest git jakoś idzie. Pozdro.
 11. Chamsko się zachowałeś, a właściciel jeszcze większy burak, więc 🤷‍♂️.
 12. @samiecżeta A właśnie ileż to zależy od samego procesu socjalizacji z rówieśnikami. Ileż szczęścia, że moja siostra wysłała swoje dzieci do szkoły dalej, ale gdzie jest mniej dzieci z "patologicznych"/dysfunkcyjnych rodzin, bo sam chodziłem do szkoły i w życiu mojego miasta był taki czas, gdzie klasa średnia odpłynęła na przedmieścia a do bloków wpłynęli ludzie niezbyt mocnego ducha i charakteru (bardzo staniały mieszkania w blokach, bo dużo sprzedawało wtedy je osób). No i teraz jest tam spory problem z alkoholem, fajkami i narkotykami wśród dzieci (podstawówka, nie liceum xd). Ileż to cz
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.