Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Gromisek

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  326
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

226 Świetna

O Gromisek

 • Tytuł
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1252 wyświetleń profilu
 1. To jest nie wyobrażalne co ludzie mogą zrobić za pomocą internetu. Nasz podwórkowy rodzynek z Częstochowy, jest o level wyżej, ale nadal nie wyobrażam sobie co siedzi w głowach takich ludzi.
 2. Według mnie, to bardzo ważna kwestia i z takimi kobietami TRZEBA coś zrobić. Jeżeli będzie nas coraz mniej, to w końcu wyginiemy jako państwo, więc trzeba rodzicom zabezpieczyć w jakiś sposób wychowanie dziecka, żeby nie umarli z głodu. Niby takim rozwiązaniem jest 500+, ale też jest ten nieszczęsny problem z samotnymi matkami (a co z samotnym ojcami? Może i jest to mniejsza grupa, ale czy należy ją marginalizować?). Zamiast rozdawania hasju optowałbym za ulgami podatkowymi. Są już takie, ale widocznie nie wystarczające... Jest już tylu urzędasów, to po co nam więcej? Niech się zajmą rozliczaniem takich rodzin i policzą jakie zwroty, ulgi etc. im się należą. Dawanie pieniędzy do rąk moim zdaniem rodzi patologie... Nie szanuje się pieniędzy jak się nie zapracuje na nie. A swoim hajsem, którego zostanie więcej już inaczej się zarządza (to moje zdanie). W przypadku skrajnej biedy i braku kasy można pomyśleć o jakimś socjalu, czy powiększeniem go.
 3. Piwo

  raz w życiu naprułem się z ciekawości. W sylwestra wypiłem ze 3 litry szampana, bo naszła mnie taka ułańska fantazja. Następnego dni cierpiałem srogo, ale i tak luźno to przeżyłem. widziałem ludzi w gorszym stanie po mniejszych ilościach alkoholu, ale chyba i tak wcale tak dużo nie wypiłem. Od tamtej pory mam taki wstręt do szampana i alkoholu, że aż skręca na samo wspomnienie. Teraz co najwyżej mogę wypić 2-3 łyki piwa. Chyba bym się zbełtał jeżeli musiałbym wypić całe (specjalnie później jeszcze afirmowałem wstręt do alkoholu. Wystarczy, że od cukru jest uzależniony). Nie wiem co ludzie lubią wstanie upojenia. Przyznaje, że jest niejaki luz, ale do głębokiej medytacji, to się nawet nie umywa. Mogę jedynie snuć domysły, że jakieś disco party+znajomi+alko+jakieś kobitki mogą stworzyć fajne tło do bycia wstawionym, ale samo w sobie według mnie jest bez sensu. Mnie to po prostu nie jara, a wystarczą mi już te uzależnienia, które mam od dawana... Nie potrzebuje kolejnego balastu, czy to w fromie alko, fajek, zioła etc.
 4. Pamiętnik nadawcy 27/03/2018

  Widzisz robisz coś co robili wszyscy, a to już nie te czasy na yt, żeby let's playe były łatwym sposobem na zdobycie subów. Musisz być w czymś najlepszy, lub robić to w spektakularny sposób. Inaczej to ciężko jak nie masz charyzmy. Spróbuj też inny kontent wrzucać. Kto wie może coś z tego wyjdzie.
 5. Orlen pod kontrolą PiS

  Ja tam lubię na Lotosie tankować, ale to tylko dlatego, że ma wygodną lokalizacje i okej ceny jak na moje miasto. No i mają dobre hotdogi haha. Nie przykładam wagi, gdzie kupuje paliwo. Ma być relatywnie tanie (ceny rynkowe po prostu), obsługa ma być miła, czysty kibel, dobre żarcie, czy kawa. A czy to Orlen, czy Lotos, czy nie wiem, to mnie nie obchodzi. Na górze stołki się zmieniają, firmy przechodzą z rąk do rąk, a ja jestem tu na dole. Z drugiej strony zdaję sobie sprawę, że jest to płytkie i wygodne myślenie, ale tak chyba myśli większość społeczeństwa. Patriotyzm gospodarczy jest fajny, bo dużo nie kosztuje, a faktycznie sporo zmienia. Warto zwiększać ludzką świadomość, lub kreować na to mody, ale i tak przeciętny konsument pozostanie przeciętnym konsumentem (95% społeczeństwa?).
 6. Powrót z emigracji.

  Może do jakiegoś ciepłego kraju trzeba się wyprowadzić... Fajnie na stare lata mieszkać, gdzieś gdzie mają ładne plaże i kobitki . Lub jak Cejrowski na zimę jechać do Texsau. Ogólnie gdzieś gdzie jest ciepło heh.
 7. Prywatny detektyw kontratakuje!

  Jeszcze tylko skasować filmy tego Krzysztofa Poznańskiego i na yt względy porządek będzie. No jest też "pan" z Wrocławia.
 8. Patronite, co sądzicie Bracia?

  Skoro już ludzie Cię wspierają, to tym bardziej wesprą projekt takiej strony. Niech rośnie samcza domena Sam też się oczywiście coś dołożę :D.
 9. Jakie znacie life hacki survivalowe?

  Kolega żołnierz kiedyś zdradził mi life hacka jak przefiltrować wodę z kałuży. Bierzemy kawałek materiału i jeden koniec wkładamy do kałuży, a drugi do naczynia. Woda przesączy się przez materiał. To co zostanie przegotować i można pić.
 10. Kontrowersja ma jakieś granice... To jest niesmaczne, a wręcz obrzydliwe.
 11. @koksownik Trochę destrukcyjne podejście. Jasna sprawa, że nie ma co wchodzić całkiem w wierzenie, ale poznanie go i ich patrzenia na świat bywa przydatne. Nie trzeba go przyjąć, ale warto znać. Różne ciekawe nauki można wyciągnąć z innych wierzeń, ale trzeba wybierać pod siebie, to co nam pasuje, a nie to co nam mówią, żeby brać.
 12. @Themotha Co osobiście wyciągnąłeś z chrześcijaństwa? Ja trochę wyciągnąłem, ale jakieś bardziej sprecyzowane argumenty, czy przerzucanie się z koksownikiem ogólnikami i hasłami? Bo jedni mówią, że coś jest be, a drudzy cacy. No to kot ma racje. Wiem, że chrześcijaństwo można trochę rozdzielić o Kościoła Katolickiego, ale i tak jest przeżarty jego wpływami. To oni edytowali Biblie itd., więc jak to jest? A co do materiału, to wydaje mi się jakiś dziwny. Raczej to jest podszyte promocja swoich treści i książek, a nie prawdziwa troska o cokolwiek.
×