Jump to content

Gromisek

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  567
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

479 Świetna

About Gromisek

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3,195 profile views
 1. Pyscholog, psychoterapeuta próbowałeś? Może coach. Jak samemu nie radzisz sobie z problem, to można iść do specjalisty. Ja jak mam coś do zrobienia a mi się nie chcę, to idę do specjalisty. Nie chce mi się nauczyć języka? Biorę korepetytora. Ćwiczenia? Trener personalny i jest git jakoś idzie. Pozdro.
 2. Chamsko się zachowałeś, a właściciel jeszcze większy burak, więc 🤷‍♂️.
 3. @samiecżeta A właśnie ileż to zależy od samego procesu socjalizacji z rówieśnikami. Ileż szczęścia, że moja siostra wysłała swoje dzieci do szkoły dalej, ale gdzie jest mniej dzieci z "patologicznych"/dysfunkcyjnych rodzin, bo sam chodziłem do szkoły i w życiu mojego miasta był taki czas, gdzie klasa średnia odpłynęła na przedmieścia a do bloków wpłynęli ludzie niezbyt mocnego ducha i charakteru (bardzo staniały mieszkania w blokach, bo dużo sprzedawało wtedy je osób). No i teraz jest tam spory problem z alkoholem, fajkami i narkotykami wśród dzieci (podstawówka, nie liceum xd). Ileż to cz
 4. Kiedyś za nim w dach uderzył piorun i usmażył połowę AGD to miałem wyładowanie w pokoju, pies to mało na zawał wtedy ze strachu nie zszedł, a potem huk jakby bomba na dach spadła (zwłaszcza, że na poddaszu miałem pokój). Nie polecam.
 5. Uczelnie wyższe tworzą listy studentów do szpitali węzłowych, gdzie mogą być zaszczepieni. Po prostu lista chętnych, bo jest pewno pula szczepionek dla studentów (na mojej uczelni tak był,a ostatnie kilka tyg. nie było szczepień bo nie przyszły z fabryki. Za dużo chętnych) . Nie widzę w tym nic zdrożnego... Gdy idziesz na studia składasz wszystkie dane personalne włącznie z dyplomem ze szkoły średniej. Te informacje tam są, osoby zainteresowane mogłyby teoretycznie porobić ksera itd. Zresztą większość info jest cyfrowa. Można by je ukraść b. łatwo. Ze sggw dziesiątek tysięcy danych studentów w
 6. Nie udało się konwencjonalnie czegoś zdziałać, to teraz pajacują, bo z tego dobry pieniądz chyba jest skoro jakąś tam internetową telewizję otworzyli. Żałosne i smutne to już tylko jak patostreamy. No trudno Korwin też tylko pajacować z Braunem i innymi umie.
 7. @Montella26 Ludzie idą tam, gdzie są najlepsze opinie i gdzie polecają znajomi ;-;. Ewentualnie jak zajrzysz gdzieś, bo trafisz na reklamę i przekona Cię jakość usługi. Pchanie się w dietetykę bez expa prowadzenia biznesu, to skazywanie się na bezrobocie, lub w NAJLEPSZYM RAZIE do sieciówy. Pomijam medianie 3200 zł brutto (gdzie odliczcie sobie gwiazdy dietetyki, które pewnie to zawyżają. Postawienie wszystko na 1 kartę tzn. dietetyka, to jak pójście teraz na zarządzanie i liczenie, że jakoś to będzie ;-;. Dziwię się co tu niektórzy wypisują.
 8. @elogejter To zrób sobie gap year. Zmieniaj pracę co 3-4mies na skrajnie różne od kontaktu z klientem po jakieś inne i zobacz co ci w pracy pasuje. A potem z tego hajsu możesz se pojechać zwiedzić kilka krajów(np. toutne pociągiem po europie np. wschodniej, żeby było taniej). Ewentualnie możesz iść na dietetykę w szkole policealnej za darmo. Masz prawo wykonywania zawodu, a raczej aż tak dużo czasu tam nie spędzisz (2 lata na weekendy może znajdziesz w okolicy). Po samej dietetyce na 100% będziesz biedował, jeżeli nie masz expa w prowadzeniu biznesu, lub nie pracujesz na siłce jako trener i ni
 9. Z dietetyki samej ciężko wyżyć, jak nie masz gdzie łapać klientów. Jeśli już to idź na sensowniejsze studia, a dietetyke zrób zaocznie, lub w formie kursów (na większości kierunków dietetyka, to nie da się nie zdać na zaokach. No chyba, że WUM, to tam strasznie wszystkich cisną jak to na medycznych państwowych).
 10. @Libertyn Więc nie zrozumiałeś celu akcji, bo to chanowa kampania, żeby ośmieszać pewne środowiska, a nie faktyczne głoszenie poglądów politycznych. Pewien wyraz sprzeciwu, który pewnie nic nie zmieni, ale kocham patrzeć, jak skrajnym lewakom palą się styki.
 11. @bassfreak Dlatego piękny jest ten ruch, bo jego jedynym celem jest wkurzanie LGBTQWERTY+. Skasowali na tiktoku #ze 120mln komentarzami xDDD. Na twitterze też już kasują. Nic cały ruch pewno nie zmieni, ale fajnie oglądać czyjś ból dupska. Tak samo było przy kampani It's ok to be white. Aż do telewizji w USA trafiło (na kampusach takie kartki przyklejali, a aktywiści lewicowi to prawie płakali na głupie kartki). Piękniejsze chyba tylko było jak naklejali na słupach "Islam is right about womans" xDD.
 12. @Templariusz Tak, całość się odnosi do oryginalnego podziału Homo, hetero i teoretycznie Bi, bo w tym przypadku nawet jak ciągnie ich do tej samej płci, to do biologicznie tej samej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.