Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Stary_Niedzwiedz

Użytkownik
 • Zawartość

  166
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

218 Świetna

1 obserwujący

O Stary_Niedzwiedz

 • Tytuł
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Z centralnej Polski pochodzi
 1. Kobieta powinna trzymać kasę wg matrix'a

  Tu akurat 100% prawdy. Kobieta jest warta tyle, ile wygląda
 2. Ja i moja Tajka

  Buahahahahaha Żyj złudzeniami... "No nie wiem, JAK TO SIĘ STAŁO?! Tyle lat działały, a teraz przestały? Ojej, będziemy mieli dzidziusia! CIESZYSZ SIĘ?!?!?!" Tłumacząc z damskiego na nasze: Laska już nie ma żaru pod dupą. Ma pod dupą wulkan. Kurwa, przegrzewający się reaktor jądrowy. Aktualnie zrobi WSZYSTKO, żeby wjebać Cię w dzieciaka. WSZYSTKO. To jest jej ostatnia deska ratunku (którą przeznaczy na Twoją trumnę). 1. Kup kondony. 15 opakowań :-) 2. Trzymaj je POZA ZASIĘGIEM LASKI. Guma w dłoni pojawia się magicznie "znikąd". Żadnego składowania w domu, w szafce, etc. Załóż, że ona nosi cały czas przy sobie ostre narzędzia, którymi je potnie. 3. Po akcji kondona zawiązujesz, do kieszeni i SAM UTYLIZUJESZ. Albo do kibla i dokładnie spuszczasz wodę! 4. Jak spust do dzioba, to połyka "komisyjnie". 5. Załóż, że w obecnej chwili tryskasz czekami in blanco do swojego rachunku. Jeden strzał może Cię kosztować 18+ lat alimentów. 6. Ja bym spierdalał :-) Jakby to Ci tak wprost powiedzieć... Ta akcja dużo Ci dała. Wyprzystojniałeś w jej oczach. Proszę, oto Twoje aktualne zdjęcie:
 3. "Miś, powinieneś się domyślić, że ja jednak CHCIAŁAM!" :-)
 4. "Kochanie, to są TWOJE odczucia. To Twój umysł je tworzy i tylko Twój umysł może je zmienić. Mam rozumieć, że nie doceniasz moich starań? No to trudno, nie musisz się męczyć ze mną..." Można skrócić do "Nie odpowiada Ci? Tam są drzwi" (najkrótszy wiersz na cześć kobiety :-D )
 5. Nie będzie Dnia Ojca

  No a pochuj "dzień bankomatu"? :-> Hehhe, bardzo interesujące spostrzeżenie mam na temat owych obchodów :-) Otóż "aktualnie była" wyrazić raczyła zniesmaczenie brakiem życzeń ode mnie. Skwitowałem to wzruszeniem ramion i komentarzem, że "to komunistyczne i seksistowskie święto, uprzedmiatawiające kobiety, więc nie mam powodu, aby ją obrażać składaniem życzeń. W końcu jestem feministą i jestem za pełnym równouprawnieniem płci, zwłaszcza kobiet". Coś tam pomamrotała pod nosem (tytułuje się feministką, a mnie "wredną świnią szowinistyczną i mizoginem" - noszę to z dumą jak order chwały :-) ), niby że udając, że nie słyszy. Oczywiście żadnych życzeń na dzień mężczyzn nie dostałem, natomiast demonstracyjnie zakupiła wagon słodyczy "dla kolegów na dzień mężczyzny". Czyli że jednak zapalenie odbytu i foch :-) Nagroda za trolla tygodnia idzie w moje ręce :-)
 6. zbysio nie ma pomysłów. zbysio to rycerzyk w lśniącej zbroi, który przynosi w zębach to, co ona mu napisze No i o to chodzi. "Resort sprawiedliwości zabezpieczył biedne, płaczące dzieci samotnych matek". Oczywiście, można się odwoływać itd, ale decyzja ma rygor natychmiastowej wykonalności. A w sprawach dot prawa rodzinnego pojęcie "przewlekłość postępowania" występuje dopiero wtedy, gdy sprawa nie wchodzi na wokandę przez minimum rok. Klik tutaj.
 7. Płacące kobiety

  Widziałeś, czy opowieści pani? :-) Ta pani się rozgląda intensywnie. Z jakiegoś względu nie podpasowałeś. Prawdopodobnie nie zaoferowałeś "wykupienia" pani ze "szponów zła" No czyli idealny partner. "Tyle przy nim emocji... On jest taki... nieprzewidywalny... Taki męski... On ma swoje niewielkie wady, ale JA GO ZMIENIĘ!" Miś dający górę emocji jest dla kobiety 1000x bardziej pożądany niż miś z workiem złota... CHyba, że miś z workiem złota to tak bardziej przejazdem, aby dać się wydoić.
 8. MRA czy MGTOW ?

  Za niski jest w społeczeństwie poziom żaru pod dupą, żeby cokolwiek miało się zmienić. W PL NAPRAWDĘ jest spoko w porównaniu ze społeczeństwami zachodu. Przeraża mnie to w kontekście perspektyw mojego dziecka... Trochę jednak się wyklucza :-) MRA chcą "odmatrixowania matrixa". Bardziej purple pill, niż red pill MGTOW są redpillowcami w 100% - oni po prostu nie chcą mieć nic wspólnego z matrixowym spierdoleniem społecznym. OCZYWIŚCIE - jest też cała masa wariantów pośrednich. Są ludzie świadomi otaczającej rzeczywistości i dopasowujący się do jej realiów.
 9. Łgarstwa byłej - wyłudzanie wyższych alimentów.

  No dokładnie o tym mówię. A my nie oceniajmy pochopnie :-) BTW, ja nie piłem personalnie do Ciebie (ani do nikogo innego - tak tylko podkreślam :-) ) Tylko jakaś taka nagonka się zrobiła na autora wątku, a ja patrzę na to przez pryzmat "każdy ma swoją rację". Co do reszty (czy WARTO się szarpać) - zgadzam się. Czasem nie warto, choć zostaje się w poczuciu niesprawiedliwości i czuje pieczenie w tyłku...
 10. MRA czy MGTOW ?

  Moim zdaniem - forum BS jest polską "filią" tzw manosphere (nie ma jeszcze polskiego odpowiednika). W anglojęzycznym internecie "siedzibą główną" jest dział RedPill na reddit. Męskim miejscem, gdzie można porozmawiać bez szczególnego zważania na tzw poprawność polityczną. Na męskie tematy. Czy będzie to ewolucja w MGTOW, czy MRA, czy też po prostu będzie to "miejsce męskich spotkań" - trudno powiedzieć. Myślę, że raczej istotniejsza jest swoboda wypowiedzi, niż "działanie" w kierunku jednej z "frakcji" manosfery. Da się :-) Wyprowadzasz się w Bieszczady i żyjesz jak mnich :-) Wbrew pozorom - w Polsce to całkiem łatwe.
 11. Niestabilny dochód... Ilu facetów w ogóle otworzy gębę? A ilu da się zakrzyczeć samiczkowym opowieściom o "wielkiej, szlachetnej miłości aż po grób!!" (chuja, że właśnie idzie to w parze z ROZDZIELNOŚCIĄ - "przecież SIĘ kochamy, a nie swoje pieniądze, prawda??").
 12. Łgarstwa byłej - wyłudzanie wyższych alimentów.

  Panowie... Zluzujmy gumki :-) NIESTETY - mamy ginocentryczny system prawno-sądowy. Alimenty "należą się matce", dziecko "jest własnością matki", a facet "pchał w nocy, niech pcha w dzień - musi być ODPOWIEDZIALNYM człowiekiem i PRAWDZIWYM mężczyzną (czytaj - zapierdalać)". ROZUMIEM organiczną niechęć do wypłacania alimentów dla dziecka na ręce jego matki. Opowieści samiczek, jak to "a żyję sobie z alimentów" to normalka. Mało tego - "system" to wspiera, bo nie ma obowiązku wyliczenia się z kwot alimentacyjnych. ROZUMIEM też sytuację ewentualnej ogólnej niechęci do kontaktów/łożenia jako takiego na potomstwo. Prosta wskazówka: to PANIE są w 100% pionem decyzyjnym odnośnie pojawienia się dziecka na świecie. Jeżeli facet NIE CHCE, to i tak chujama do gadania. Przykładów na tym forum... w opór. Ujebany w dziecko wbrew swej woli facet realizuje program minimum - "tylko to, czego jest ABSOLUTNIE zobligowany prawnie". I - drodzy koledzy - ma do tego pełne prawo. Wręcz - moralny obowiązek wobec siebie. Zdaję sobie sprawę, że taka sytuacja dla dziecka jest nie za ciekawa. Zdaję sobie też sprawę, że matriks takie sytuacje jednoznacznie potępia ("prawdziwy mężczyzna! Rób to, co należy! Pchałeś w nocy - pchaj i w dzień!!"). Tym niemniej GŁÓWNY ciężar pretensji winien być skierowany ku samiczce, która wpierdoliła faceta w dziecko wbrew jego woli ("bo on się zmieni!!!", "Bo poczuje zapach dzieciątka i zrozumie!!", "bo jak nie to chuj, będzie alimenty płacił, a jak i to nie, to zawsze mogę iść w etos samotnej matki-polki-cierpiętnicy"). Niestety - system całkowicie zdejmuje z bezpośrednio odpowiedzialnych kobiet odpowiedzialność za takie koślawe akcje i przerzuca ją na facetów/społeczeństwo. Tak więc... KAŻDY ma swoją rację. Łatwo jest rzucać kalumnie na człowieka, który zarabiając 10k pln dąży do minimalizacji alimentów stanowiących obecnie poniżej 5% przychodu. Z pktu widzenia zdrowej relacji - jest to racjonalny gniew, bo kwota względnie niewielka tak w odniesieniu do zarobków, jak i kosztów rzeczywistych utrzymania dziecka. Tylko że... W gruncie rzeczy NIE ZNAMY MNÓSTWA SZCZEGÓŁÓW (i chłopak ma pełne prawo do zachowania ich dla siebie), które mogą sprawę pokazać w zupełnie innym świetle i owo 450 czy iletam PLN ukazać jako bandycką kwotę na zaspokojenie czyichś chorych zachcianek ("bo ja tak bardzo dzieciątka chciałam!!!") Także... Wstrzymajmy się z ocenami moralnymi...
 13. Tak i nie. Wpłata z pominięciem komornika nie zwalnia dłużnika od opłat komorniczych. ERGO - komornik wystąpi z roszczeniem do Twojego ojca. Skoro ojciec chce dobrowolnie i TOBIE do łapy dać hajsiwo (z pominięciem komornika i poborcy podatkowego pod postacią matki) to -> patrz pkt 3 Alimenty nie są dochodem, więc nie podlegają opodatkowaniu. Zadbaj tylko, żeby ojciec odpowiednio to opisał. A jeszcze lepiej - jakieś białko (umowa?) między sobą spiszcie. Tu fajnie byłoby wystąpić do jakiegoś doradcy podatkowego. Zakładam, że to spora kwota i np możesz chcieć kupić mieszkanie etc - wówczas skarbowy może powiedzieć "pokaż pan kwity" - im więcej kwitów na taką okoliczność pokażesz, tym bardziej "w prawie" będziesz (wiem, że to chore udowadniać swoją niewinność, ale...) Musisz wycofać sprawę od komornika. Biorąc pod uwagę wysokość opłat i chęć dobrowolnej spłaty - moim zdaniem zwyczajnie po ludzku warto go przed tym uchronić. Pisz zatem kwit do komornika o zawieszenie egzekucji. Chyba, że jesteście ugadani, że ojciec spłaca Cię w całości i kończycie w ogóle przygodę z alimentami - wówczas musi być też postępowanie sądowe o uchylenie obowiązku alimentacyjnego.
 14. Publiczny licz w internecie za pobicie psa.

  Tu masz do czynienia z paroma mechanizmami psychologicznymi. Przede wszystkim - psychologia tłumu. Podsycana anonimowością internetu. To po prostu lincz. Zauważ, że pojawiła się taka urocza akcja, jak lincz na dziecku za inbę tatusia: Druga sprawa to uodpornienie się społeczeństwa na bodźce dotyczące innych ludzi. Widok trupa już dziś nie rusza. Nawet takie tabu jak śmierć dziecka już się dziś... opatrzyło :-( Dodatkowo miliony fake-newsów dotyczących ludzkiej krzywdy, jakże częste oszustwa (wszelkie zbiórki-ustawki, próby działania na ludzkich emocjach "dziecko gaśnie!!!"), także i pranki (vide "potrzebna krew dla umierającego dziecka" i telefon, który - dziwnym trafem - należy do kogoś nie lubianego przez autora owej "akcji") - ludzie stali się gruboskórni. Już dawno powiedziano: jedna śmierć do tragedia, milion - statystyka. Zwierzęta są "jedynym bastionem" (ale też już eksploatowanym intensywnie przez rozmaite hieny), gdzie wrażliwość jeszcze jakoś się ostała. To plus psychologia tłumu i mamy "społecznie usprawiedliwioną" chęć linczu. A lincz to igrzyska. Emocje. Już za rzymskich czasów największą ekscytacje w tłumie budziło publiczne zatłuczenie pałką kogoś. Najlepiej w tzw "słusznej sprawie". Połączmy te kropki i mamy to, co mamy. "Zabić gościa i jego bachora też". A ja tak sobie po cichutku tracę resztki szacunku dla społeczeństwa...
 15. Gównoburza na fejsie

  Jak mogłeś... No właśnie nie bałdzo, bo... ... mam coraz większe przekonanie, że "Piotr C" jest kobietą. (nie)stety, większość Jego tekstów to jakieś białorycerskie pierdolenie. Mam wrażenie, że jego bycie samcem alfa jest równie prawdziwe, jak p. J.K. Rowling znajomość technik SM... Nnno cóż... Niestety, brutalna rzeczywistość jest taka, że w wieku 30+, a już zwłaszcza 35+ panowie TRAGICZNIE psieją. Serio. W moich kategoriach wiekowych NAPRAWDĘ niewiele muszę robić, żeby kosić konkurencję niczym kombajn Bizon łany zboża szumiące... Oczywiście - nie zmienia to faktu, że 100x częściej znajdziesz faceta 30-35+ aktywnego sportowo niż babę w analogicznym wieku. Przy czym pan jest aktywny dla siebie (tudzież "dla sportu", więc w sumie dla siebie), a pani jeśli już, to zwykle jest w trakcie ogarniania się po kopnięciu w dupę przez pana /tuż przed kopnięciem pana w dupę - w końcu jakoś trzeba się podtuningować przed skokiem na nową gałązkę. Dosłownie chwilę po usidleniu kolejnego misia, owa'ż szprycha natychmiast anuluje wszelkie abonamenty siłowniane i zaoszczędzony strumień środków przeznacza na konsumpcję spożywczą w ilościach hurtowych. W końcu - nie od dziś wiadomo, że najbardziej tuczącym deserem jest tort weselny... Cóż - praw natury pan nie zmienisz i nie bądź pan głąb, czy jakoś tak :-)
×