Jump to content

starsky

Użytkownik
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

4 Neutralna

About starsky

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki za ten post @Messer. Niby to wszystko już było, ale dalej warto drążyć ten temat. Powoli obserwuję to co się dzieje z młodymi i nie tylko młodymi dziewczynami, jest tak jak w tym poście wypisz wymaluj. Wpadaj tutaj w ramach w wolnego czasu. Pozdrawiam
 2. Przeczytałem z zaciekawieniem i stwierdzam, ze to pomocny wpis. Jestem w związku z kobietą, która ma bardzo słabe relacje z ojcem. Została wychowana przez matkę, mnóstwo żalu do ojca, w wielkim skrócie nie szanuje go. @absolutarianin opisał tutaj charakter takiej osoby, poglądy kobiety, która ma takie doświadczenia i moja kobieta wpisuje się w to co autor tematu pisze. W jej zachowaniu widzę problem braku wychowania przez ojca, przez wspólnych rodziców. Jesteśmy w związku od około 2 lat i czasami zapala mi się czerwona lampka. Mówię sobie, ze jej zachowanie poniekąd wyn
 3. Znana pozycja, ale dobrze do niej wrócić. Dzięki @Obliteraror Warto przejrzeć w ramach wolnego czasu serię TEDx.
 4. Witam Senat za czy przeciw?? Czym jeszcze może nas zaskoczyć rząd?? Mam coraz głębsze przekonanie, że dzieje się źle w naszym państwie! https://www.donald.pl/artykuly/yPeYPtVE/rzad-chyba-poczul-sie-urazony-za---bo-utrudnil-dostep-do-antykoncepcji?fbclid=IwAR1gAaf-FHFg27BIC5eP8mZ4q1g_Rl5vp_ncRIUC1Rt2zXLjcihjLPASSXI
 5. Wykończenia wnętrz. Malowanie, sucha zabudowa, wszelakie gładzie. Ciekawy temat, twórcza praca.
 6. Obserwuj i wyciągaj wnioski na chłodno. Nieciekawa sytuacja, ale nie ma co się za szybko podpuszczać. Mamy teraz boom na fit wygląd, dziewczyny chcą wyglądać jak gwiazdki z Instagrama.
 7. Nie Ty jeden ma ostatnio pod górkę. Zauważ, że pod koniec dnia i tak zostaniesz sam ze swoimy problemami. Pojedź na wakacje, odpocznij, zregeneruj się mentalnie i fizycznie. Wróć z nowymi pomysłami. Byłem na kilku wakacjach sam i mocno polecam. Wolny czas dla siebie i pamiętaj o samym sobie.
 8. Szkoda bo wątek wydał mi się ciekawy i chciałem wnieść trochę swojej opinii. Sorki za zaśmiecanie w tym temacie😉.
 9. Wczoraj powstał ciekawy wpis na temat programowania utworzony przez jednego z użytkowników, ale szybko znikł. Czy tylko ja nie potrafię go znaleść?
 10. Tak kolego, myślę nad tym. Wydaję mi się to proste, chcemy być razem to podejdźmy do tego jak dorośli i wspólnymi siłami zróbmy tak by być razem. Ale to moje myślenie. Faceta, który jest zdecydowany i pewny tego kroku. Dzwonimy do siebie co drugi dzień, a czasami co dziennie i wychodzi to spontanicznie. Bez dziwnych jazd i pytań dlaczego Ty akurat nie zadzwoniłeś/zadzwoniłas. Bez narzucania się z mojej strony i nie będę prosił o kontakt. Dzięki Bracia za pomoc. Będę aktualizował temat.
 11. W samo sedno. Tutaj za granicą jestem ja i tylko ja. Pokazała to też pandemia na którą nie byliśmy przygotowani. Sporo czasu spędzaliśmy razem, ale staraliśmy się ten wspólny czas urozmaicić. Jednak moc rodziny, znajomych, miasta z którego pochodzi jest większa 😉 Pracuję nad sobą by kontrolować swoje emocje. Daleko mi do komfortu, który był przed rozmową.
 12. Zostawiła wszystkie swoje rzeczy u mnie, oprócz ciuchów które zabrała na miesięczny wyjazd. Mamy do pogadania i to sporo. Ma bardzo wąskie grono znajomych. Myślę, że poznałęm ich wszystkich. Do tego pandemia mocno ograniczyła spotkania. Praktycznie od marca większość czasu spedzała w domu i w pokoju pracując. Pandemia dała się we znaki. Wolny czas spędzaliśmy tylko we dwoje. Częste spracery i nie dalekie wyjazdy.
 13. To prawda @thyr ona męczy się za granicą. Mieliśmy kilka poważnych rozmów na temat. Obecnie ma komfortową sytuacje tzn. może pracować z Polski nie tracąc pracy,wynagrodzenia i przywilejów które ma. To są jej słowa wypowiedzane kilka dni temu, Tylko podczas rozmowy nie było wzmianki o mojej osobie i o nas. Zapaliła mi się lampka na czerwono. Miał być miesiąc. Nie miałem problemu by pozwolić jej na to. Nie ma z mojej strony zazdrości, a czasami bywa i zlewka, więc moje zachowanie wydało mi się dojrzałe. Może to był mój błąd i przyjdzie mi za to zapłacić.
 14. @zihuatanejo Tak ona jest ekstrawertyczką i co za tym idzie dosyć szybko i bez problemowo nawiązuje kontakty. Ja z kolei to tak pośrednio czyli przychodzi mi to w miarę łatwo ale nie szukam na siłe. Jeśli chodzi o jej intencje to tak są odczuwalne i wychodzą od niej często. Tutaj nie ma się do czego przyczepić. Kilka dni temu sama zasugerowała czy nie miał bym ochoty zwiedzić fajnego miejsca, dla mnie kompletnie nowego, a dla juz nie ( była tam kilkukrotnie. Więc tutaj ciężko mi stwierdzić czy coś jest na rzeczy. W dużym stopniu jej nie zdecydowanie do powrotu mnie martwi i daje mi
 15. Może ma taki plan, ale nic z tego. Trzymam się tego mocno jak śpiewał Big Cyc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.