Jump to content

starsky

Użytkownik
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

4 Neutralna

About starsky

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

986 profile views
 1. Oglądam od początku i jeszcze bardziej uświadamiam sobie to w jakim kierunku idzię temat, z ktorym utożsamiany jest Gonciaż. Brak określonego zdania, konkretnego swojego zdania, przekazu. Spoko hejtpark i brawo Stanowski.
 2. Bracia oglądacie Kanał Sportowy? Czwartkowy Hejtpark Stanowski+Gonciaż 😎. Może będzie wzmianka o grze😅
 3. Cześć Bracia, piszę do Was w temacie podwójnego opodatkowania w Polsce. Obecnie mieszkam w Irlandii, gdzie planuję zakup mieszkania. Plan jest taki by za jakiś czas po kupnie wynająć mieszkanie i wrócić do polski. Chciałbym by pieniądze z wynajmu zasiliły mój budżet. Nasuwa mi się pytanie odnośnie podwójnego opodatkowania od wynajmu nieruchomości w Irlandii, czy podatku od przychodu z tytułu wynajmu nieruchomości. Może ktoś z Braci orientuje się w temacie? Albo gdzie uderzyć po informacje? Będę wdzięczny za pomoc:)
 4. Warto się zmusić do podciągania, jeśli słabo u Ciebie z tym ćwiczeniem to spróbuj na początek powolnego opuszczania się. Ćwicz cały gorset, który trzyma sylwetkę w pozycji pionowej, jest sporo ćwiczeń core.
 5. Dzięki za ten post @Messer. Niby to wszystko już było, ale dalej warto drążyć ten temat. Powoli obserwuję to co się dzieje z młodymi i nie tylko młodymi dziewczynami, jest tak jak w tym poście wypisz wymaluj. Wpadaj tutaj w ramach w wolnego czasu. Pozdrawiam
 6. Przeczytałem z zaciekawieniem i stwierdzam, ze to pomocny wpis. Jestem w związku z kobietą, która ma bardzo słabe relacje z ojcem. Została wychowana przez matkę, mnóstwo żalu do ojca, w wielkim skrócie nie szanuje go. @absolutarianin opisał tutaj charakter takiej osoby, poglądy kobiety, która ma takie doświadczenia i moja kobieta wpisuje się w to co autor tematu pisze. W jej zachowaniu widzę problem braku wychowania przez ojca, przez wspólnych rodziców. Jesteśmy w związku od około 2 lat i czasami zapala mi się czerwona lampka. Mówię sobie, ze jej zachowanie poniekąd wyn
 7. Znana pozycja, ale dobrze do niej wrócić. Dzięki @Obliteraror Warto przejrzeć w ramach wolnego czasu serię TEDx.
 8. Witam Senat za czy przeciw?? Czym jeszcze może nas zaskoczyć rząd?? Mam coraz głębsze przekonanie, że dzieje się źle w naszym państwie! https://www.donald.pl/artykuly/yPeYPtVE/rzad-chyba-poczul-sie-urazony-za---bo-utrudnil-dostep-do-antykoncepcji?fbclid=IwAR1gAaf-FHFg27BIC5eP8mZ4q1g_Rl5vp_ncRIUC1Rt2zXLjcihjLPASSXI
 9. Wykończenia wnętrz. Malowanie, sucha zabudowa, wszelakie gładzie. Ciekawy temat, twórcza praca.
 10. Obserwuj i wyciągaj wnioski na chłodno. Nieciekawa sytuacja, ale nie ma co się za szybko podpuszczać. Mamy teraz boom na fit wygląd, dziewczyny chcą wyglądać jak gwiazdki z Instagrama.
 11. Nie Ty jeden ma ostatnio pod górkę. Zauważ, że pod koniec dnia i tak zostaniesz sam ze swoimy problemami. Pojedź na wakacje, odpocznij, zregeneruj się mentalnie i fizycznie. Wróć z nowymi pomysłami. Byłem na kilku wakacjach sam i mocno polecam. Wolny czas dla siebie i pamiętaj o samym sobie.
 12. Szkoda bo wątek wydał mi się ciekawy i chciałem wnieść trochę swojej opinii. Sorki za zaśmiecanie w tym temacie?.
 13. Wczoraj powstał ciekawy wpis na temat programowania utworzony przez jednego z użytkowników, ale szybko znikł. Czy tylko ja nie potrafię go znaleść?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.