Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Adolf

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  5157
 • Donations

  540.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Adolf last won the day on February 3

Adolf had the most liked content!

Community Reputation

6152 Świetna

10 Followers

About Adolf

 • Rank
  Padre Adolf
 • Birthday 06/25/1966

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  3City

Recent Profile Visitors

6890 profile views
 1. Tak właśnie. Próbowałem trzy lata po narodzinach starszego, ale jak groch... Ja również czułem się wydymany. Przed ślubem przytakiwała tak, tak , dużo dzieci, a jak się spełniła, to spadaj frajerze. Wziąłem sprawy w swoje ręce, a raczej członki, po cichutku zalałem formę i wszyscy byli szczęśliwi. Zresztą i tak za to odcierpiałem. Po narodzinach młodszego dwa lata spałem na sofie i dupy przez ten czas nie zobaczyłem. Jeżeli Bracia chcecie powierzyć kobietom swój los i to ona ma decydować jak ma wyglądać wasze życie, związek. To powodzenia życzę. Wszystko w temacie.
 2. Zadecydowałem za nią, lepiej wiedziałem czego ona chce, i teraz, jak zrozumiała, to przywłaszczyła sobie moją decyzję, uważając ją za swój pomysł. Haha. Co Ty pierd..., to ja już nie wiem. Ech.... Prawda! Że niby komu Ty współczujesz? Kochane dziecko, Ty zostałaś na poziomie zygoty. Nie pozdrawiam, cześć.
 3. Nie, to był drugi syn, chciałem mieć więcej niż jedno dziecko. Po to zakładałem rodzinę, po to ona przysięgała. A później zaczęła ze mną pogrywać, jak już dostała to co chciała, czyli, męża, pierwszego syna i dom. Bo kurwa kariera. W dupie to miałem, chciałem mieć drugie dziecko, to se zrobiłem. A karierę i tak zrobiła. Jeszcze jedno, teraz ten młodszy to jej oczko w głowie, i wyszło jej na to że to ona go chciała. Hahaha. Słuchaj drogie dziecko, wojujących feministek nam tu nie potrzeba. Nie chce mi się z Tobą dyskutować, bo Ty i tak wiesz lepiej. I nie zapomnij podziękować mamie że Cię nie wyskrobała, bo na pewno miała jakiś powód życiowy aby to zrobić. Ale jednak jesteś. Kto ją tu wpuścił, ja się pytam? Tfu, kurwa.
 4. Ale une, nasze kobitki to są wyzwolone dziewczyny😂, trafiły tu z ciekawości, zostały na chwilę, a nóż coś się zdarzy. Zapomnieć trzeba że nawet wśród tych naszych dziewczyn trafi się taka prawdziwa rodzinna dziołcha która istnieje po to aby się spełnić jako matka, gospodyni, Pani domu. Dbająca o ognisko domowe, dzieci i przede wszystkim męża, który przynosi pieniądz na to wszystko. Marne nasze marzenia. Swojej kiedyś powiedziałem że lubię dzieci, to nasza przyszłość, nie mam nic przeciwko rodzinom wielodzietnym. No i co? Drugiego synka strzeliłem z 'partyzanta', bo chciałem mieć więcej dzieci. A kurwa jaką miałem awanturę jak się dowiedziała. O kurwa, aż szyby w samochodzie zamknąłem żeby ludzie nie słyszeli... Bo kurwa chciałam robić karierę, a teraz dziecko... Karierę i tak zrobiła bo pomagałem, ale co się wkurwiłem to moje. Popierdolone te ich myślenie. I trza z tym żyć. Pozdro.
 5. Jak w tytule, co z waszym poczuciem wartości na wszystkich poziomach. Zaczynając od kontaktów damsko-męskich, poprzez relacje zawodowe, kończąc na towarzyskich i rodzinnych. Czy się cenicie jako powiedzmy, twardziel, macho, czy jako ustępliwy i dążący do porozumienia, co nie znaczy słaby. Czy taka 'twarda' postawa nie przeszkadza w relacjach/życiu. Czy może trzeba być elastycznym, uległym. Co lepsze? Być asertywnym i jednocześnie elastycznym? Może lepiej grać twardziela? A może zgodnie z mottem, miej wyjebane, a będzie ci dane? W jaki sposób być 'dostosowanym', do tego co nas otacza, w relacjach z kobietami, rodziną, kumplami, środowiskiem. Jestem ciekaw, sam siebie jakoś ułożyłem, płynę z prądem, ale jednocześnie znam swoją wartość, i trudno mnie wkurwić, a jak już to nie ma zmiłuj. Jadę z typami/typiaram,i głupio-mądrymi jak z gnojem z obory. Potrafię być asertywnym jak trzeba. A tak, codziennie, to dobry miś co muchy mu szkoda ubić. Pozdro.
 6. @Skonfundowana, gdzie Twoja historia, nie wstydź się/nie obawiaj, tutaj nie będziesz skrzwdzona. Pozdro.🙂
 7. Adolf

  Rimming u Pani

  Miałem takiego pudelka, uwielbiał mnie lizać pomiędzy palcami stóp, zajebiste, robił to z oddaniem i widać że mu się podobało. Innych rzeczy nie opiszę bo podciągało by to pod zoofilię. Kochałem go za tą bezinteresowną miłość. Tak że ten, miłość międzygatunkowa czasami wchodzi na wyższe poziomy.😂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.