Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Adolf

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  5619
 • Donations

  540.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Adolf last won the day on September 29

Adolf had the most liked content!

Community Reputation

7066 Świetna

11 Followers

About Adolf

 • Rank
  Padre Adolf
 • Birthday 06/25/1966

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  3City

Recent Profile Visitors

7930 profile views
 1. Cześć. Starsi panowie to taki kabaret był. Możesz podać przedział wiekowy w którym jesteś?
 2. Twoja małżonka ma zdrowe podejście do życia i Tobie to polecam! Nie Twój cyrk nie Twoje małpy, podeślij w jakiś sposób link do BS i na tym Twoja rola się kończy. On ma swój rozum. Zakładając z nim spółę na temat że baby są złe tworzycie związek konspiracyjny, co na pewno odbije się na Twoim szwagrze. Zakładając temat sądzę @Obliteraror że chcesz przekazać świadomie lub nie, satysfakcję z tego że Tobie z żoną wyszło jak najlepiej. Natomiast u szwagierki jak w schemacie. Masz satysfakcję i tyle, nie bierz tego do siebie, tak mamy i tyle. Życzę sukcesów, nie daj zmarnować chrześniaka, pomóż szwagrowi, będziesz wiedział jak, i ucałuj o de mnie małżonkę. Dba o Ciebie, to ważne! Pozdro.
 3. Wbrew pozorom ojciec Cię wspiera, tylko Twojej matce boi się podskoczyć, chciał uniknąć awantury.
 4. Jeżeli ubiera szpilki na spotkanie z Tobą, będąc świadoma tego że jesteś niższy, to jak dla mnie tą różnicę wzrostu chce zaznaczyć, jest to jej atut i brak szacunku do Ciebie. Tak jak koledzy wcześniej napisali, wszystko siedzi w Twojej głowie. Samo to że poruszyłeś tą sprawę zakładając wątek świadczy o tym że masz z tym problem. Jedź na wyjebce, nie ta to inna, wtedy wszystko powinno się ułożyć w pozycji horyzontalnej z korzyścią dla obu stron.🙂 Pozdro. Ps: Nie bój się użyć w szermierce z nią słów, riposty tego rodzaju tekstów: - wysoka do nieba, a głupia jak nie trzeba, -jak ty stałaś w kolejce po wzrost, to, to ja po rozum, itp... Ona musi wiedzieć że masz na nią wyjebane, to podstawa. Pewnie się zbiesi i odejdzie, ale satysfakcja będzie po Twojej stronie. Jeszcze jedno, powiedz jej że te szpile to chyba jakieś tanie i nie wyjściowe, to ją zaboli i jeżeli dalej będziecie się spotykać to albo lepsze szpile, albo pantofelki. To będzie wyznacznik jej zainteresowania Tobą.
 5. Mana mana. Zabójcy tez mają poczucie humoru.
 6. Żółty, sądziłem że jestem niebieski. cóż leń ze mnie wyłazi.😁
 7. Nie wiem czy traktować to co poniżej jako humor czy dramat:
 8. Cześć, rozgość się.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.