Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Adolf

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  5475
 • Donations

  540.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Adolf last won the day on September 17

Adolf had the most liked content!

Community Reputation

6774 Świetna

10 Followers

About Adolf

 • Rank
  Padre Adolf
 • Birthday 06/25/1966

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  3City

Recent Profile Visitors

7613 profile views
 1. Czekamy na więcej szczegółów, nikt nie chce oceniać pochopnie, choć słowa na usta rzucają się same.
 2. @vand, jak będzie ciężko, daj znać na priv, może dam radę i się odnajdziesz na wyspie.😉
 3. Do tego daleka droga przyjacielu. Zaskoczę Cię mam, miałem te same problemy mimo tego że jestem od Ciebie dużo starszy, 10 lat temu przeszedłem na emeryturę, ciężko mi jest znaleźć pracę taką którą zaakceptowało by moje ego. Wiesz, kiedyś gliniarz, teraz cieć, no ciężko to było zaakceptować. Próbowałem różnych zawodów, od ciecia w szkole, poprzez ochronę, w transporcie i jako taksówkarz. Wszędzie źle się czułem, tak se rozkminiałem dlaczego mi nic nie pasuje, i tutaj przytoczę: Wyjście ze strefy komfortu, oj tak, to kurwa bardzo ciężkie, wyjść z nory do ludzi, starać się ich akceptować pomimo ich ułomności intelektualnej. Strach przed tym jakie będą relacje z szefem, jak mnie będą traktować, przecież nie jestem śmieciem, mam swoją godność, jak mam zareagować w sytuacjach spornych, itp. Jednak kolego musisz wyleźć z nory, inaczej się nie da, przede wszystkim do ludzi, no nie da się, albo piwnica lub Bieszczady, albo przebywanie wśród ludzi. Bieszczady są ok, ale trzeba dużo samozaparcia, a i tak trzeba otworzyć się na ludzi bo z nich jest kasa. Ale wtedy zbierasz kasę za to co lubisz robić i na swoim terenie. Kończąc musisz się przełamać. Mój młodszy syn miał tego rodzaju dylematy. W końcu pojechał pracować do brata na Islandię, na pożegnanie powiedziałem, Jak znowu wrócisz i się Ci nie uda to będziesz pizdą do końca życia, sam przed sobą! Pojechał, siedzi 9 m-c, kasa mu się zgadza, np zmontował sobie peceta takiego jak zawsze chciał, koszt 10k. I dobrze, wydaje kasę, swoją kasę na to co chce, ma 22 lata i swoją kasę i marzenia, popieram! Tak że @vand, nie ma co płakać nad sobą, dupę w troki i naprzód! Pozdro.
 4. No bracie, teraz żeś mi pocisnął. Nie rozumiem ataku na moją osobę i próbę zdyskredytowania, po za tym "Wielki papa adolf", to nie dla Ciebie, od dzisiaj Panie Adolfie proszę, a jak nie pasuje to więcej mnie nie cytuj. Umarłem dla Ciebie i vice versa. Przypominasz mi kolego obecną gimbazę na Wykopie. Ten sam styl, tylko aby dostać parę punkcików, lajków aby podbić swoje gówno warte ego. Nie pozdrawiam Cię mój ty nie przyjacielu. Cienki bolek jesteś jak przypierdalasz się o to że ktoś ma swoje, konserwatywne poglądy na temat rodziny, i nie rozumiesz że dzieci w związku są zawsze pierwsze jeśli chodzi o poświęcenie dla rodziny. Czy to facet zdradza, czy kobieta, zawsze będę za utrzymaniem rodziny dla dzieci nawet swoim kosztem jak w przypadku autora.
 5. @azagoth z ust mi wyjąłeś te słowa. @vindictive Przeczytaj to 100 razy i wbij to sobie do głowy młotkiem. Kim Ty do kurwy nędzy jesteś aby rozpierdalać życie swoim dzieciom i żonie? Rozwalasz ich życie bo cię chuj zaswędział? No proszę Cię. Mój kumpel jest w Twojej sytuacji, tylko on ma 50 plus i dorosłe dzieci, tak jak Ty dwa lata temu popłynął na hormonach z 15 lat młodszą koleżanką. Teraz jego sytuacja wygląda tak że żona wyjebała go z domu, koleżance skończył się haj, i poinformowała go że na razie ma remont mieszkania i nie może się do niej przeprowadzić. Teraz będzie wynajmował kawalerkę i chleje z rozpaczy jak ma wolne. A kurwa mówiłem mu rok temu wracaj do żony, ale nie, bo on zakochany, a jego myszka jest inna. Weź ty chłopie wracaj do żony i dzieci, a z sercem rób tak jak @azagoth Doradził. Pozdro.
 6. Cześć, avatar kolego! Jak już się tutaj zadomowisz, poczytaj historie chłopaków którzy wyłożyli hajs na cudze mieszkania, domy. Twoja partnerka się zabezpiecza i dobrze. Kurwa panowie nie bądźmy hipokrytami! @Andrzej_kox, kolego, w relacjach partnerskich trzeba być elastycznym, obserwować co druga strona daje, czy robi to na siłe, czy naturalnie. Sztywne stanowisko nic nie daje, wręcz wychodzisz na buraka, Ale to tylko moje podejście, starej daty jestem.
 7. @Karmelo wyluzuj przyjacielu, tutaj nikt nie chce Twojej krzywdy. Po prostu, po przeczytaniu setnego posta, w którym chłopak opowiada jak został wydymany... Pusty śmiech ogarnia, rozumiem Twoje wzburzenie, na takowe zachowanie, ale zrozum że ten śmiech jest szczery, i to nie z Ciebie, a z całej tej sytuacji, kiedyś zrozumiesz. A teraz zalecam lekturę Marka, czyli szacownego właściciela forum i luzuj majty kolego. Będzie dobrze, trzym się i nie puszczaj! Pozdro.
 8. Adolf

  Siema

  Cześć @jasem. Dopełnij formalności, czyli avatar, no i poczytaj regulamin.
 9. @Turop, dzięki Bracie. Sam mam ze sobą do pogadania, jeszcze parę lat przede mną, a marzenia się spełniają.🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.