Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Adolf

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  4969
 • Donations

  540,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  10

Adolf wygrał w ostatnim dniu 3 Luty

Adolf ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

5861 Świetna

4 obserwujących

O Adolf

 • Ranga
  Padre Adolf
 • Urodziny 25.06.1966

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  3City

Ostatnio na profilu byli

6437 wyświetleń profilu
 1. Adolf

  Witajcie.

  Kłaniam, Kobieto walcząca.😂
 2. Adolf

  Witam

  Cześć Amadeo.
 3. Adolf

  Witam

  Witaj.
 4. Adolf

  Nowy z Elbląga

  Siema.
 5. @Obliteraror. Rozwiązłość w małżeństwie nie jest dobra, prędzej czy później kończy się to katastrofą. Mam kumpla którego małżeństwo właśnie się sypie, mają staż małżeński 29 lat. Pozwalali sobie w małżeństwie na dużo, rozrywkowa para. Jak szli na tańce czy jechali na wycieczkę to niby razem, ale na prawdę osobno, każde w swoją stronę, on nie wnikał co ona robi, ważne żeby drink był pełny, ona latała za innymi chłopami. Niby nic się nie zdarzało w sensie zdrady, ale coś musiało być na rzeczy. On sobie znalazł 12 lat młodszą mężatkę i od trzech lat kręci na boku, zaangażował się emocjonalnie, w końcu sprawa się wydała, on obwinia ją że ona też latała za chłopami, ona obwinia jego o zdradę. On, głupi palant przyznał się do zdrady, (doradzałem mu żeby wszystkiego się wyparł), ona teraz trawi co z tym zrobić, w sierpniu ślub ich syna, do sierpnia muszą grać szczęśliwe małżeństwo. Później jak znam życie wszystko się posypie, 30 lat małżeństwa, wspólny dorobek, i pryśnie mit jaka to wspaniała para. Do czego zmierzam, obopólne zezwolenie w małżeństwie na rozwiązłość zawsze kończy się katastrofą. Jeżeli chcesz żyć ze swoją babą, to krótko z nią, albo w te, albo we wte, baba ma czuć bat nad głową! A sam też nie kombinuj, prostytutka kosztuje grosze jak masz potrzeby, i to jest najlepsze rozwiązanie, bo każda baba jest taka sama, to tylko mięso do ruchania.
 6. Adolf

  Siema

  Cześć Marcin.
 7. Adolf

  siema

  Cześć.
 8. Adolf

  Dzień dobry

  Witaj.
 9. Adolf

  Dzień dobry

  Cześć.
 10. Adolf

  Musiałam tu napisać

  Witaj.
 11. @Mat2206, przejdzie Ci, ale tylko wtedy jak będziesz znał swoją wartość, jak pojmiesz to że to Ty, jesteś najważniejszy, że całe Twoje przyszłe życie będzie pod porządkowane Twoim planom życiowym. Kobieta ma Ci w tym pomóc. To nie jest tak że wszystkie są zjebane. Np. Ja trafiłem dobrze. Moja ma wgrany kobiecy schemat, ale połapałem się dopiero 4 lata temu, i to moja wina że nie dostrzegłem tego schematu wcześniej. Ona jest mi przede wszystkim wierna, stoi za mną murem, jeżeli trzeba. Ciężko dziś o taką kobietę, gdzie ojciec wie dlaczego nosi portki i wie po co min, jest pasek. Właśnie takiego teścia miałem, stary Kaszub, miał trzy córki, wszystkie 40 plus, dzieci, i zero wyskoków. Dbają o swoich mężczyzn, gdzie dzisiaj takie znaleźć? Himalaje trochę daleko. Szacun dla teścia, kiedyś go nie lubiiłem, nie rozumiałem jak tak można traktować swoją kobietę, i córki. Teraz wiem że miał rację, jeszcze raz szacun. Ale to stare przedwojenne wychowanie. Jeszcze jedno, on był starszy od swojej 8 lat, wziął dziewicę.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.