Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Adolf

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  5306
 • Donations

  540.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Adolf last won the day on June 7

Adolf had the most liked content!

Community Reputation

6421 Świetna

10 Followers

About Adolf

 • Rank
  Padre Adolf
 • Birthday 06/25/1966

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  3City

Recent Profile Visitors

7222 profile views
 1. Gdynia, ul.Zgoda, Zgody 8 Biorezonans magnetyczny, likwiduje głód nikotynowy, polecam.
 2. Żebyś wiedział, za 14 dni, Agnieszka zafunduje mi jedno rwanie i do tego kanałówkę lub rwanie. Już ją kocham...😂
 3. Cześć chłopaki! Jestem dumny z tego, może mniej, mam satysfakcję!!! Że mogę Was poinformować o tym że o godz.18.20, minęło dwa tyg. Jak nie palę tytoniu, papierochów, nikotyny, jak to zwał. Tym razem wmówiłem sobie "na zawsze". Zobaczymy, miałem taki okres że 9 lat nie paliłem, teraz od 10 palę, a kurwa! Już nie. Jeszcze jedno do Was Bracia w temacie "Przysięgam". Nie przeginajcie z tymi zobowiązaniami "przysięgam", to duże słowo! Bo kurwa później dupa szczypie i wstyd przed ludźmi. Sam na tym popłynąłem. Tak że jak już coś obiecacie sobie, To wpierw spróbujcie na żywym organizmie, czyli sobie, bo po co robić z siebie niesłownego pętaka?🙂 Sam nie przysięgałem, nie zobowiązywałem się, jak się uda to fejn, jak nie, to nikt nie będzie wiedział. Nie palę 14 dni, jestem prawie wolny w kwestii fajek, prze de mną nowe wyzwania.😂 No dobra, jak zwykle Pozdro, i to mówię Ja, któremu dziś o 8.45, czasu lokalnego. Górną, lewą szóstkę, p.Agnieszka wyjebała do spłukiwaczki, trzy mocne korzenie, dała radę pomimo swych 50 kilo. Było miło i chyba kurwa przyjemnie.😂
 4. Cześć @Doctor Who Avatar wstaw.
 5. A może sam wejrzysz w siebie? Chcesz w to wchodzić, nie widzę problemu. Masz obawy, nie wchodź. To tak jak z zaufaniem, jeżeli masz obawę zaufać, to nie ufaj. Sam musisz sobie odpowiedzieć czy tego chcesz, my tu nie mamy nic do gadania. Spróbuj, wtedy będziesz wiedział. Pozdro.
 6. @SławomirP, szanuj się Bracie, to nie robota dla osoby z dużym poczuciem godności osobistej. Jak kilka razy prawie naplują Ci w ryj klienci którzy zostali wydymani na kasę przez taki przybytek, to Ci się odechce. Wiem, fajne laski, możliwości poruchania, ale to nie profesjonalne, ruchać w pracy. Odpuścił bym sobie. Pozdro.
 7. Rozmawiałem ze @Still, przejmuję pałeczkę w sprawie zlotu, na forum. Still będzie prze ze mnie na bieżąco informowany co się w temacie dzieje. Jak coś jestem przekaźnikiem. Pozdro.
 8. @Lalka, biorezonans magnetyczny, poczytaj o tym, na pewno jest jakiś gabinet w Twojej okolicy. Likwiduje głód nikotynowy, ale na Twoim miejscu jak już nie palisz te parę dni z własnej woli, to pozostał bym przy tym. Będziesz silniejsza mając świadomość że sama dałaś radę. Pozdro i sukcesów życzę.
 9. Cześć @Mistrzunio, sam mam dom parterowy, 90m2, trzy lata temu wymieniłem kotłownie na gaz, stary piec węglowy był dobry, ale dużo roboty i syfu w domu i kotłowni. Przy wymianie pieca skorzystałem z dopłat unijnych, i tak: Łączny koszt wymiany kotłowni 15k + 5k za prace ziemno-brukarskie. Zwrot z urzędu miejskiego 2k + 5k z urzędu wojewódzkiego. Czyli za mniej więcej 13k, mam nową, czystą, bezobsługową kotłownie, teraz koszty eksploatacyjne. Za ciepłą wodę, teraz jak jesteśmy z kobietą we dwoje, w domu jest zmywarka, płacimy około 90 zeta za miesiąc. Gdy jest sezon grzewczy, za najbardziej mroźny miesiąc zeszłej zimy zapłaciłem około 500 zeta. Podsumowując, ja jestem bardzo zadowolony z gazu. Za wymianę pieca na groszek czy pelet koszty były by zbliżone, oprócz prac ziemnych, ale w zamian miałbym dodatkową pracę przy obsłudze pieca. A tak mam komforcik, mogę zostawić dom w mroźne dni na kilka dni i spokojna głowa. Tak że polecam gaz, tym bardziej że są spore dopłaty do gazu, przy wymianie pieca. Pozdro.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.