Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Adolf

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  5785
 • Donations

  540.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

Adolf last won the day on December 27 2019

Adolf had the most liked content!

Community Reputation

7494 Świetna

About Adolf

 • Rank
  Padre Adolf
 • Birthday 06/25/1966

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  3City

Recent Profile Visitors

8508 profile views
 1. Tak że bracia, fajny finał, szef szczerze zaskoczony i zadowolony, pewnie mu oko zmokło jak znam życie. Wszystko fajnie, jeżeli mamy do czynienia z 'normalnym człowiekiem', który docenia takie gesty. Sprawa się zmienia jeżeli mamy do czynienia z typem zadufanym w sobie, wtedy jest gorzej.
 2. Życzliwość ludzka nic nie kosztuje, sam lubię ludziom pomagać za przysłowiowe dziękuję, lepiej się człowiek czuje. Kiedyś miałem taką przygodę że starszego syna, wtedy lat 12 uczyłem kierować samochodem, wtedy miałem Mercedesa, 'beczkę' W123, akcja była na Mazurach. I tak jakoś się stało że syn nie ogarnął, wypadł z drogi i na przejeździe kolejowym zawiesił się na torach. Nie szło ani do przodu, ani do tyłu, spojrzałem na tory, wyślizgane, znaczy pociąg jeździ, przejazd na łuku torów że ani ja nie widzę pociągu, ani maszynista mnie. Obsrałem się trochę, mówię do synka, leć na te gospodarstwo oddalone ok 500 m, powiedz co i jak niech gospodarz przyjeżdża z ciągnikiem. Traktor był za 10 min. wyciągnąl mnie z torowiska. Ja gospodarzowi wciskam 50 zeta, a ten nie wziął, dobry człowiek. Dobrzy ludzie są wśród nas i w wypadku zagrożenia potrafią pomóc bez interesownie. Mam w pamięci to zdarzenie zawsze i kiedy trzeba komuś pomóc jestem pierwszy, bo mi kiedyś pomogli. Howgh!
 3. Kobieta w lekkich żartach nalega abym zgolił brodę, zastanawiam się z jakich pobudek to robi. Na początku jej się podobała, 'siwizna dodaje Ci powagi', ale jak zauważyła że nasi znajomi reagują pozytywnie na mój wizerunek, zmieniła zdanie. Moje zdanie jest takie że zachowuje się tak dla tego że doszła do wniosku że jestem zbyt interesujący, dla tego tak. Mówi coś o tym że wyglądam jak nie domyty, ciekawe to, sama lubi poszarpać sobie za tą bródkę i ma 'maślane' spojrzenie. Ja wiem o co chodzi, a wy się domyślcie.😀
 4. Kiedyś już wstawiałem ten filmik, mimo że to przepowiednia, brzmi sensownie.
 5. Tylko tyle? Rozczarowałem się, a gdzie reszta mojego postu i komentarz? Proszę Cię, nie odpuszczaj pola.😥 Daj chociaż lajka.😪
 6. Bo nie masz faceta, bo nie zaszalałaś w łóżku, bo jesteś rozgoryczona że czas mija a ja niczyja, bo nie wiesz czy jesteś naprawdę kobietą. Bo nie ma żaru w podbrzuszu, bo koleżanki mają a ja nie, długo tak mogę. Dla mnie jesteś sfrustrowana, dla tego do nas trafiłaś, może tu doradzą jak upolować tego jedynego, nic do Ciebie matko kotów, ale przestań dowalać Nam, nic nie jesteśmy winni że sobie nie radzisz w sferach damsko-męskich, takie życie. Weź się za siebie, zmień avatar na bardziej pozytywny, zmień odzież i nie czekaj na księcia że sam do Ciebie zajedzie, to nie tak, trzeba się postarać!😂 Siedząc przed monitorem nie znajdziesz tego wymarzonego, Za parę lat znając życie Twój światopogląd zmieni się do: Niech by pił, niech by bił, ale żeby był. True story. Howgh.
 7. Ano nic, jak znam życie sprawa rozejdzie się po kościach. Sytuacja jest taka, ja czuję się ugrany, wygarnąłem prawdę i tyle, moralniak mi przeszedł. Ona ma teraz dylemat bo zachowała się jak patolka, do tego wyraźnie określiłem że ma zakaz wstępu do mojego domu. Kobiety niby trzymają jej stronę, ale żadna nie zwróciła mi uwagi pomimo sposobności. Z mojej strony sprawę zamknąłem a ona niech kombinuje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.