Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Adolf

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  5959
 • Donations

  540.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

Adolf last won the day on December 27 2019

Adolf had the most liked content!

Community Reputation

7886 Świetna

About Adolf

 • Rank
  Padre Adolf
 • Birthday 06/25/1966

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  3City

Recent Profile Visitors

9587 profile views
 1. Sorki Paweł, nie doczytałem, jest OK. Witaj jeszcze raz.🙂
 2. Siema Paweł Powinieneś się przywitać w powitalni, po za tym załóż awatar.
 3. Mam Was zboczuchy płci obojga! 😁 Temat będzie o moich córeczkach maści szaroburej, o oczach zielonych i żółtych, różnych charakterach i o tym że generalnie mają mnie w głębokim poważaniu. Tak, będzie o kotkach w sensie samic, kto myślał inaczej niech pierwszy rzuci kamień. Mianowicie od dwóch lat mam dwie kotki, siostry, które przytuliłem w ramach adopcji. Były wyciągnięte gdzieś z krzaków, pół dzikie, nieufne. Dwie małe sieroty, no cóż miejsca mam dużo, myszy mi harcują, dobra przytuliłem nieszczęście. Teraz o co mi chodzi. Jedna jest sępiara, ciut większa, oczy niebieskie, zawsze jak rano wchodzę do garażu gdzie śpią, od razu przylatuje, ociera się, chce żarcia. Później ma na mnie wywalone, dostała to co chciała, to nara, do później. Odbiera żarcie siostrze, chce dominować w stadzie. Druga, nieśmiała, ale jak rano wchodzę do garażu to jest pierwsza do przymilania się, mruczy, odsłania brzuch, jednak wielce nieśmiała, duży brak zaufania do mnie, jak chce to da się popieścić. Do żarcia się nie "pcha", grzecznie czeka, jednak jak dam przysmak to warczy. Siostry takie, zewnętrznie prawie jednakowe, z charakteru inne. Teraz pytanie do zainteresowanych. Jak myślicie którą darzę cieplejszym uczuciem? Tak odpowiem, tą mniejszą której się wydaje że jest słabszą, nie cierpię cwaniactwa i pseudo dominacji, zawsze wspieram słabszych, nawet jak obserwuję jakieś widowisko sportowe. Słabszy miał u mnie zawsze większe wsparcie. Pewnie dla tego że za dużo było wpierdolu w dzieciństwie. Nie wiem, sam rozważam tą empatię w sobie, nie idę za pseudo silnymi których cechuje brak empatii do innych, słabszych. Którzy wykorzystują ewidentnie, słabszych od siebie. Nie cierpię takich typów. Żeby nie było, nie jestem kociarzem, kotki to broń biologiczna zastosowana prze ze mnie przeciw myszom. Dzielnie wywiązują się ze swojego obowiązku. Otrzymuję prezenty od gołębia, do zaskrońca. Wybiją mi wszystko co żywe w okolicy.😂 Psa nie mam bo kobieta nie lubi zwierząt, typowa wieśniara, zwierzę ma być do roboty a nie do przytulania i kochania! W domu nie tolerowane, buda łańcuch. Nie chcę awantur. Kurwa gdzie ja ją znalazłem, nie zapytałem o zwierzęta? No nic, Padre się wyszalał literacko.😂 Pozdrówka!
 4. Jesteś pasożytem! Nie masz swojej dumy! Nawet nie wiesz co to jest. Howgh!
 5. Jest jeszcze męska duma, świadomość że nie mieszkasz na swoim, że mają Cię za gołodupca i reproduktora. Kolega na pewno usłyszy nie raz jaki on to nie zaradny, wszystko ma dzięki teściom,. Do takich słówek trzeba mieć odporność i gruboskórność polityka, czyli człowieka bez kręgosłupa moralnego. Podtrzymuję stanowisko @Stefan Batory, powinieneś kolego @KamilosZduneros, pogadać szczerze z przyszłymi teściami i przekazać im swoje obawy związane z wikłaniem przez nich Waszego wspólnego gniazda. Wręcz nalegał bym aby pozwolili Wam samemu się "dorobić", że Ty też chcesz się wykazać w biznesie, życiu. Ty też potrafisz ciężko pracować i nie życzysz sobie "ułatwień" z ich strony. Dzięki takiej postawie zyskasz szacunek, prawo do decyzji o Waszym wspólnym życiu, okażesz się mężczyzną w oczach przyszłego teścia. Teściowie i tak będą sponsorować córeczkę, ale Ty zawsze możesz powiedzieć że tego nie chciałeś, to i tak to było tylko dla ciebie droga małżonko. Miej szacunek Kamil do siebie, pamiętaj Twoja godność jako mężczyzny nie jest warta łatwiejszego życia. Twoja kobieta ma mieć szacunek przede wszystkim do Ciebie, bo odrzuciłeś pomoc i majątek teściów. To będzie test dla niej, pt jestem biedny, albo mnie kochasz, albo nie. Biedoty w sensie że jesteś uboższy w moce finansowe nie wstydź się. To jest Twój atut w tym całym pierdolniku! Pozdro młody, i jeszcze raz, szanuj się!
 6. Jeżeli chcesz aby to był WASZ dom, to na Twojej ziemi! Wtedy niech teściowie budują. Jest 100 procentowa pewność że kiedyś usłyszysz że jesteś gołodupcem i mieszkasz kątem u żony. Ostatnia możliwość: Ty dokładasz się jedynie do wyposażenia, rzeczy ruchomych które mógłbyś zabrać jeżeli będziecie się rozstawać.
 7. Nie ładował bym kasy w coś być może nie będzie kiedyś moje. W życiu różnie bywa, możesz się pokłócić z rodzicami, nie zaakceptują Twojej kobiety, pomimo oddzielnego domu rodzice będą Ci się wtryniać, dużo tych możliwości urozmaicenia Ci życia przez rodzinę. Zastanów się nad wybiciem dodatkowych drzwi zewnętrznych i wydzieleniem części domu tylko dla siebie, np mały pokój z aneksem kuchennym plus mała łazienka z prysznicem. To jest dobre rozwiązania, w razie W, kupujesz kawałek ziemi, przestawiasz kontener i masz na start. U mnie można kupić kontener morski długi na 12m, do remontu za 5 koła.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.