Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Adolf

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  6102
 • Donations

  540.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

Adolf last won the day on December 27 2019

Adolf had the most liked content!

Community Reputation

8168 Świetna

About Adolf

 • Rank
  Padre Adolf
 • Birthday 06/25/1966

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  3City

Recent Profile Visitors

11159 profile views
 1. dzika plaża się na mnaża, nocka tłusta koło pucka!

 2. @Mosze Red, odpadam bo już późno i pewne inne czynniki mają wpływ. Trochę krwi pociekło, zdrowe to było, ale proszę uszanuj starszych i ich zdanie, bo jeżeli będziecie stawiali na milenialsów i ich problemy i kasę to będzie nie fajnie. To nie jest tylko moje zdanie. Teraz pax i powoli trzeba czasu na przemyślenia. Pozdrawiam i z całym szacunkiem.
 3. Tak Red, ja tylko powieliłem opinię niektórych userów.
 4. Zrozumiałem Red, chcesz ukryć wątek. Wobec tego wyzywam Ciebie czyli @Mosze Red i @Marek Kotoński, na ubitą ziemię Areny Coloseum. Tam wymienimy poglądy, jednocześnie proszę aby dostęp mieli wszyscy uprawnieni i nie zbanowani userzy. Powalczmy na argumenty. Howgh.
 5. Tak Red, tylko kto z tego skorzystał, kto ma jaja żeby utwierdzić swoje zdanie. Często są to mikro konflikty nie mające sensu walki na arenie. Jak byś był sprytny to przekierował byś konflikt anala z Tomko na arenę, ale nie, lepiej po banie, ba boski anal wraca ze swymi donejtami. Zacznijcie doceniać userów, i ich intelekt, oni widzą, czują i myślą. Aloha.
 6. Błąd Red, nie o kolesia chodzi, ale o zasady, nie cierpię cenzury, pseudo przywoływania do porządku, bo co inni pomyślą, w sensie obserwujących forum. Ty i Marek naprawdę tego nie widzicie, sposobu jak się zachowujecie? W imię poprawności sterujecie co kto może powiedzieć, bo dzieci które przychodzą na forum mogą się poczuć urażone. A niech wypierdalają te dzieci, nawet jak są skrzywdzone bo ojców im zabrano. Te dzieci wchodzą do jaskini samców, i przede wszystkim mają powiedzieć dzień dobry. Masz jaja to wchodzisz w krąg milczących i obserwujących facetów w skórach. Może cię zaakceptują może nie, ale masz mieć jaja. Marek, cóż jest właścicielem, ale czy mentorem? Nigdy nie miałem autorytetów, po prostu jeszcze nie spotkałem mesjasza. Aloha.
 7. Jak zwykle kochany @Marek Kotoński, Ty masz rację, a ja wiem swoje.🙂 Tak Marku, tak, masz rację...😔 Aloha, jak wolisz...
 8. Koledzy mają swój pomyślunek. Do wojska byłem wcielony, rzekł bym przymusowo, bo inaczej do pierdla, tam musiałem robić to co ode mnie wymagano, bo inaczej pierdziel. Ale nawet tam byliśmy my i oni, szwejostwo i kadra. I jeszcze jeden gatunek, kaprale i lizusy którzy współpracowali z kadrą i donosili na szwejostwo. Możesz sobie te relacje przełożyć na forum. Tu jestem ze swojego wyboru, trafiłem bo szukałem, znalazłem wsparcie i pomoc, z czasem sam zacząłem pomagać. Atmosfera była wspaniała, czuć było etos i wzajemne wsparcie. Było o czym pogadać, nikt nie przebierał w słowach w czasie sporu. Piękne to były czasy i wspaniali userzy. Do czasu pierwszej gównoburzy, część userów usunięto, część sama odeszła. Dobra mówię, zostaję chociaż byłem już prawie wyjebany, ale zostaje dla forum, jego idei i przede wszystkim dla ludzi, tych którzy przyjdą i trzeba będzie im tłumaczyć. Potem była następna gównoburza, po jakichś dwóch latach. Znowu paru wyleciało, paru zajebistych gości odeszło, w tym moderzy, ja siedziałem w koncie, bo wiedziałem już o co kaman. Teraz jest trzeci cykl gównoburzy, zgodny ze starymi schematami. Banana dostaje stary user, polaryzuje się społeczeństwo, kto za, kto przeciw. Na strzała są wystawieni kolejni userzy, moderacja czeka tylko na słowa które ugodziły by w dowódcę i forum. Jak znam życie do odstrzału pójdzie paru starych wyjadaczy pod pozorem walki z hejtem przeciw wodzowi. No cóż odszedł już @karhu, powiedział pierdolę ten cyrk, paru innych zacznie się zastanawiać i koniec końców przestanie się udzielać. I tak w kółko, aż zostaną tu tylko ludzie którzy uważają że "słuszną linię ma nasza władza". Wtedy zacznie się równia pochyła dla tego forum, które już nie będzie ani braterskie, ani samcze. Przypomniał mi się Wykop, na którym jestem kilkanaście lat, to był zajebisty portal, uwielbiałem czytać komentarze które pisali ludzie inteligentni i merytoryczni. Do czasu aż nie dorosło pokolenie milenialsów którzy zaczęli zakładać tam konta. Wtedy zamiast merytorycznych komentarzy zaczęły pojawiać się durne komentarze typu "a mógł zabić", nastawione tylko na lajki czy plusiki. Wykop nie upadł, dalej ma dużą popularność, został sprzedany za dobrą kasę i poszedł w komerchę, i tak będzie jak sądzę z forum BS. Jeszcze o @Tomko, gadałem z nim mówiłem mu że zachowuje się jak kamikadze, ale on widocznie lubił to co robił i jakby czekał na tego bana. Ale prawdę mówiąc, stworzyliście kolejnego męczennika, który odszedł w glorii chwały. Reasumując jestem, może będę tu dalej ale to nie jest już to, robi się kółko wzajemnej adoracji, brak męskich zachowań, a nie długo i wzorców. Nigdy więcej tak do mnie nie pisz, bo zawoalowane groźby czy w ogóle jakiekolwiek groźby nie robią na mnie wrażenia, a świadczą tylko o składającym. Howgh.
 9. Wybacz @Mosze Black, zły dzień miałem wczoraj, oberwało Ci się rykoszetem. Przepraszam
 10. A mówiłem, @MiniMazzi żebyś nie męczył buły i poczytał. Nie jesteś sam na tym świecie ze swoimi problemami dotyczącymi kobiety. To miejsce jest skarbnicą wiedzy na temat kobiet i jak z nimi postępować. Ale leniuszek i atencjuszek się włączył, bo moja sprawa jest najważniejsza. Ciesz się że jesteś na wstępie swej drogi z kobietami, bo co mają powiedzieć Ci co się hajtneli, spłodzili dzieci i chuj do dupy, ani rodziny, ani dzieci, a płacić trzeba. Mówię Ci o tym dla tego że bez urazy ale Ty i Tobie podobni zawracają dupę nawet nie próbując poczytać o co kaman z tymi kobietami. Ja szanuję Ciebie, Ty szanuj mój czas i wysil się aby poczytać. Kobiety są bardzo proste w obsłudze, kluczem jest chociażby minimalny wysiłek i lektura tego forum. Odnośnie panienki, olej, zapomnij, zacznij czytać forum, dział świerzakownia i przekonasz się że nie jesteś wyjątkowy. Co więcej nabierzesz zdrowego wkurwu na kobiety, co z czasem zaprocentuje i zaczniesz doceniać przeciwnika. Pozdro młody i szacun.
 11. Ja to tylko tu zostawię. Ta... przed Mieszkiem nie było nic, bory lasy i dzikusy. Komu zależy by nas kłamać?
 12. Cześć. Tylko proszę nie męcz buły że z laską coś nie tak, poczytaj wpierw proszę.
 13. Tak @Mosze Black, masz rację mosze, oczywiście mosze, świetnie to określiłeś mosze, Twoja opinia jest najmojsza mosze, jestem pełen podziwu dla twej przenikliwej analizy mosze, trudno o bardziej wysublimowany post w tej sprawie mosze. Twój język jest coraz bardziej brązowy mosze, poproś sponsora o częstsze używanie papieru mosze. Kogo kurwa obchodzi co myśli mosze? Nie zaczepiaj więcej starszych panów mosze.🙂
 14. Adolf

  Dzień dobry

  Cześć. Pomimo że zostałem zignorowany.🤨
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.