Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Adolf

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  5054
 • Donations

  540.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Adolf last won the day on February 3

Adolf had the most liked content!

Community Reputation

6003 Świetna

10 Followers

About Adolf

 • Rank
  Padre Adolf
 • Birthday 06/25/1966

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  3City

Recent Profile Visitors

6635 profile views
 1. Skarbie, mam ten dar że czytam między wierszami. Zrozumiałem Cię doskonale i podtrzymuję to co napisałem. Dbaj o swojego Faceta jak go kiedyś dostaniesz, a wszystko pozostałe oprócz twojego pomyślunku będzie dobrze. Nie cierpię 'takich koleżanek', wszystko zrobią aby ściągnąć w dół, bo po co ona ma mieć lepiej? Nie chce mi się pisać i udowadniać, zmądrzej dziewczyno, Ty też możesz mieć fajnie!😉 Pozdro.
 2. Moje poglądy są takie jak partnera @a.jolie, i jej samej. Partnerstwo w związku właśnie wygląda jak opisała to Jolie. Tylko kobiety spierdolone tak jak Ty, uważają że jest inaczej, bo ja też jestem tyle co facet warta. Gówno prawda, bez nas i tego co my, faceci Wam daliśmy, dalej siedziała byś w jaskini, licząc na to że jakiś neandertalczyk spłodzi Ci dziecko i Tobą się zainteresuje. Graj tak dalej i powodzenia. Swojej kobiecie mówię, powtarzam. Ile dasz od siebie, tyle dostaniesz o de mnie. Proste? I układa nam się, jak nigdy wcześniej, ciężko zrozumieć? A spadaj w kalafiory i przemyśl to sobie. Pozdro.
 3. @Natii, a Ty co, wojująca feministka? Znalazła się koleżanka z dobrą radą, kurwa mać. Pilnuj swojej dupy, i przestań doradzać. Kurwa, @a.jolie, się układa, to trzeba ją ściągnąć do poziomu singielek, czyt. Starych panien. A weź Ty przestań, nie układaj innym życia, wkurwiłaś mnie młoda damo. I żyj sobie z kotami, bo szkoda męskiego serca na Twoje gierki. Pozdro.
 4. Cześć, Co tak późno, miałeś obawy?
 5. @Marek Kotoński, świetna audycja w temacie Dominika. Aż sam się dziwię że poświęciłem 1,5h mojego życia. Odpowiedź Dominika jest żenua, zero odniesienia się merytorycznie. Sam inteligentny bluzg pod kątem Ciebie. Aż żal.pl, że ma słuchaczy, szkoda mi ich. Dobrze że zauważyłeś że tutaj są ci skrzywdzeni przez system, min. przez Dominika też tu trafią i my im pomożemy. Reasumując. Pieski szczekają a karawana jedzie dalej. Masz u mnie pomoc w zakresie dla mnie możliwym, nie przejmuj się, pociągnąłeś za sobą wielu, stoimy za tobą murem. I jak będzie trzeba, spotkasz się z taką życzliwością o jakiej nie marzyłeś. Olej pana Dominika, szkoda czasu i prądu. On ma swoją widownię a Ty swoją. On ma swoją publikę a Ty swoją. Z czasem będzie jemu malało, a Tobie przybywało. Z Braterskim. Pozdro. Ps. Z tym sierpem i młotem, to słabo, bo jaki z niego rewolucjonista, jakiś cherlawy, no chyba żeby był politrukiem, to rozumiem. Tu odpowiedź pana Dominika. Ps2. Sądzę, po mowie ciałą że on jest krypto gejem, co wy na to?
 6. @Marek Kotoński, jak jest Fiona to musi być Szrek.😀
 7. Gratulacje z okazji rozwodu! Nie było chemii, nie ma co się wspólnie męczyć. Ona już się ogarnęła, Tobie zostało poczucie winy że niby ją skrzywdziłeś. Czas uleczy wszystko. Powodzenia na nowej ścieżce. Pozdro.
 8. @eMeNeMs Jesteś seks zabawką! I nie, nie jesteś zakochany. Oczy pizdą Ci zarosły! Weź wytrzeźwiej (w sensie haju), stań obok siebie, spójrz z boku i przemyśl co robisz tamtemu facetowi. Pamiętaj, karma wraca.
 9. Adolf

  Witajcie

  Cześć. Nam miło również, bądź tak dobry i przeczytaj regulamin, będzie jeszcze milej jak nie będziesz robił roboty dla moderów.
 10. Piańcia ma za dużo czasu wolnego i się nudzi. Przyjechałeś z delegacji to masz ją zdobywać, zabawiać, uwielbiać. Normalne, szuka, potrzebuje atencji. Nie dostanie jej od Ciebie, zacznie szukać. Przejrzał bym jej lapka, czy telefon. Pewnie siedzi na socjal mediach.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.