Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Adolf

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  5227
 • Donations

  540.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Adolf last won the day on June 7

Adolf had the most liked content!

Community Reputation

6286 Świetna

10 Followers

About Adolf

 • Rank
  Padre Adolf
 • Birthday 06/25/1966

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  3City

Recent Profile Visitors

7024 profile views
 1. Mimo wszystko cześć.
 2. @Yolo, też przez to przechodziłem, i dalej mierzi mnie świat i ludzie. Ale nic z tym nie zrobię, świata nie naprawię i nie uratuję, i nie będę przed nim uciekał, chociaż po części to robię zaszywając się w mojej norze razem z internetem, unikając ludzi. Wszystkich moich poprzednich znajomych zdystansowałem bo nie chcę mieć obok siebie przygłupów, czy fałszywców. Teraz sam sobie dobieram tych z którymi chcę utrzymywać kontakt, rozmawiać, oni są z tego miejsca. Ufam im warunkowo, bo dla siebie jesteśmy przede wszystkim anonimowi, zawsze mogę wyłączyć wtyczkę i sajonara. Nie łączy nas wspólny krąg znajomych gdzie mogą mi obrobić dupę. Niewiedza jest błogosławieństwiem, a ludzi świadomych rzeczywistości, wrażliwych, boli to wszystko co nas otacza, ale do wyboru mamy akceptację, lub samotność, bo świata nie zbawimy. Można wybrać Bieszczady, lub można częściowo zaakceptować swoje życie w otaczającym maraźmie i skurwieniu. Walczyć z tym smrodem i zjebaniem które nas otacza? A po kiego chuja? Co to zmieni? Tak że albo samotność w tłumie, albo Bieszczady. Nie wiem czy generalnie o to Ci chodzi, bo tekst wygląda jak próba poezji, na której się nie znam, i nie wiem czy dotyczy Ciebie, czy jest to próba literacka. Pozdro.
 3. Adolf

  Ahoj

  Cześć. Avatar wstaw i regulamin do zapoznania.
 4. @TommyGun, jak trochę się poznamy, to pomogę, jeżeli chcesz żyć w 3City. Pozdro.
 5. Powiem Ci że jesteś na dobrej drodze, szukasz, znalazłeś, jesteś w dobrym miejscu. Introwertyk z Ciebie, jak większość z nas. Szukaliśmy anonimowych, wirtualnych przyjaciół, ja znalazłem. mogę pogadać, przez telefon, bo poznałem, znalazłem pokrewne dusze. Ciężko o to w realu, sam, w moim wieku 50+, nie mam kumpli, przyjaciół, komuś, komu powiedział bym prawdę, co mnie boli. W realu nie znajdziesz takich przyjaciół, tutaj szukaj myślącego podobnie, zaczep, spróbuj, rozmowa z pokrewnym kolesiem robi cuda. Uwierz, mój pobyt tutaj przyczynił się do tego że jestem spokojny. Życie da co ma dać, trzeba czekać. Jestem już spokojny, nie muszę walczyć. Ty masz czas na ogarnięcie się, internet won!, wyjść z dziury, rower lub coś podobnego. Nie będę Ci tłumaczył chłopaku. Życzę sukcesów i dbaj o siebie. Pozdro.
 6. Jest fabryczne, regulowane, niemieckiej marki webasto, w/g poprzedniego właściciela, 20 stopni w 10 min. Historia tego auta w/g poprzedniego właściciela wygląda następująco,(wierzę mu). Mianowicie auto pracowało w poczcie austriackiej, po zrobieniu przebiegu około 150 tys km, wtedy wymieniają auta na nowe, dyrektor oddziału zdecydował że jedno z aut zostanie przerobioone na kampera. Zrobiła to firma szwajcarska, która profesjonalnie zajmuje się zabudową kamperów. Ponieważ auto nie cieszyło się wzięciem wśród pracowników, wystawił je na przetarg. Poprzedni właściciel kupił je za 2 k EURO. Wszystko jest ergonomiczne, dostosowane dla dwóch osób,+ przystawka, dorosły się wyśpi. Podróżować mogą 3 osoby i chwatit, planuje podróżować sam. Generalnie jestem zadowolony, wręcz szczęśliwy, dzisiaj przyjechał kumpel, taksówkarz, znany z tego że wiecznie do czegoś się musi przyczepić. Szukał, cmokał, kładł się pod spód, cmokał, kręcił głową, nic nie znalazł.😀 Planuję na jesień wybrać się na objazd po Braciach, żeby wypić piwko, pogadać.🙂 Janek, jesteś brany pod uwagę!🙂 Pozdro.
 7. No i jest kamperek w kolorze bananowym, pod domem. Zrobiłem nim dzisiaj 350 km, chodzi jak pszczółka. Niestety przy prędkości ponad 80 km, w kabinie hałas że stopery trza używać. Ale to jedyny mankament, zresztą jeżdżę osobowym mercem i mam porównanie. W środku ergonomicznie, dla dwóch osób, prysznic, kibelek, dwa wyrka, truma, webasto, 2 aku, wszystko jak chciałem, czas na zwiedzanie Polski. Najlepsze, wczoraj moja dowiedziała się że kupiłem, foch i wkurw na przemian. Dzisiaj zaprosiła sąsiadkę i min. pochwaliła się że kupiliśmy kampera! Cała w skowronkach. Hahaha. Och te kobiety...😂 Pozdro.
 8. @Mosze Red, @Quo Vadis?, moja propozycja. Czas przewietrzyć forum, coś dużo mondralińskich ostatnio.
 9. Czy w/g Was, pań synonim 'kobieciarz', to coś złego, czy pozytywnego, w sensie spojrzenia z waszej strony. Czy to jest koleś który imponuje, czy wręcz odraża, wiem, ile kobiet, tyle opinii. Ciekaw jestem. Bo kolega pytał.🙂 Pozdro.
 10. @Hippie, będziesz musiała mieć dużo pieniążków. Ponadto Twój wybór świadczy o tym że chcesz się 'pokazać', nie będę mówił z jakich powodów. Osobiście wybrałem drogę anonimowości, nie chcę się pokazać w tłumie, zależy mi na spokoju, braku zaczepek, uznanie jest fajne, łechta ego, ale uznanie a nie zazdrość, zawiść, czy prosta chęć zdołowania. Jestem ponad tym że muszę komuś, czymś zaimponować, np. Kamperem. Chcę z niego korzystać garściami, tej pseudo wolności, wsiadam i jadę gdzie oczy poniosą, bez planu, bo tak. Będzie trudno zmienić nawyki, bardzo lubię swoją norę, strefa komfortu, ale też trzeba ją opuścić, bo świat czeka na mnie. Fajne to uczucie, co czeka za rogiem. No nic, pozdro.
 11. Cześć Wiechu.🙂 Dbamy tu o poprawność pisowni i wyrażania się w słowie pisanym w j. polskim. Skorzystaj proszę z edytora tekstu który podkreśla na czerwono błędy w pisowni. Też się tego uczyłem, ale dzięki temu że się poprawiałem piszę coraz lepiej, mniej błędów. To mnie cieszy i Tobie polecam. Nie zapomnij o avatarze i Pozdro.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.