Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Adolf

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  5841
 • Donations

  540.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

Everything posted by Adolf

 1. Wkleję, a co, czy to dobry dział, może zmienić na "Zarty i inne"? Proszę zwrócić uwagę na komentarze. Hehehe.
 2. Tak sobie skojarzyłem, codziennie wieczorem jestem katowany przez małżonkę pewnym serialem. W tym serialu, właśnie taka pizdeczka w długich włosach i dziecinnym wyglądzie rucha swoją nauczycielkę w liceum. Sądzę że mamy do czynienia z grubą manipulacją przez media, Tak mają wyglądać w przyszłości biali hetero mężczyźni, tacy miękcy, usłużni, chłopięcy. Pozdro.
 3. Oj Ty moja myszko inna niż inne. Kocham Was za to kobiety, jesteście takie przewidywalne i stonowane intelektualnie. Pozdrawiam Cię serdecznie, już się zamykam! Pa.
 4. @CzikaBoom, zastanawiam się po co sobie to zrobiłaś, zastosowałaś nie odwracalne zmiany w swoim ciele, dlaczego? Swiadczy to o tym że z Twoją głową coś jest nie tak, bo popęd można ograniczyć, oraz to że jeżeli nie chcesz zaskoczyć to nie zaskoczysz. Zrobiłaś sobie krzywdę na życzenie, coś jak dziara, sznyta, dziwne operacje plastyczne, coś chcesz zamanifestować. W sumie dobrze uczyniłaś, złe geny pójdą do piachu, i tyle, Twoja linia ulegnie zakończeniu. Właśnie o to chodzi niektórym, popełniają samobójstwo na różnych poziomach, jeśli nie fizycznie, to mentalnie. sam jestem przeciwny eksperymentom i ingerencji na moim ciele, takie dostałem i takie jest. Może z innej beczki, dotyczy tato, czy okleili byście Ferari nakleikami? Do Ciebie Czika, teraz jesteś spełniona, mogę się walić, nikt mnie nie zaleje, ale jest ale. Co będzie jak spotkasz tego wymarzonego, któremu dasz potomka i przedłużysz swoje i jego dna, a tu dupa! Robisz sobie krzywdę dziewczyno! Howgh.
 5. Jeżeli Twoja kobieta ślini się do niego bo jest bi, rajcuje ją że ciągnął lachę innemu to jest ten koleś dla niej wyzwaniem, czytaj chętnie spróbowała by trójkąta, czyli on nie nadaje się na związek ale do ruchania tak. To są emocje którymi kobieta chętnie się żywi. Panowie nie ma co jechać po koledze, sam się dziwię takim przypadkom, jeżeli ten koleś twierdzi że laski go nie interesują, to wystarczy sprawdzić czy jest podjarany, laski po to robią czyli miziają go żeby sprawdzić czy rzeczywiście na nie nie działa. Jest wyzwaniem. A Ty kolego @Turoń za bardzo chcesz ustawiać pod siebie, jak Ci się kobieta mizia z innym to kop w dupę niech jemu obciąga jak to ją tak rajcuje. Więcej szacunku do siebie proszę. Howgh.
 6. Adolf

  Witam

  Witaj. Avatar do wstawienia.
 7. No i gitara Bracie, ważne jest że masz chęci, z kobietą się ułoży lub nie, najważniejsze żebyś był otwarty, nie skreślał jej starań jeżeli takie będą. Tu byłbym sceptyczny, straciła nową gałąź, będzie się trzymała starej. Powodzenia.
 8. O takie coś znalazłem, to tylko przykład. http://pilica.net/
 9. Skarbie, Ty mu nie wierć dodatkowej dziury w dupie, on zapomniał, Ty wypominasz, no awantura gotowa.😂
 10. Proponuję jakieś gospodarstwo agroturystyczne przy jakiejś wodzie w centrum Polski. Nie chce mi się przebywać w jakiejś popularnej miejscowości turystycznej. Jesteśmy na zlotach by pobyć i pogadać ze sobą, a nie jakieś tańce wygibańce.
 11. Nie mówimy tu o następnej randce, czy łóżku tylko o wstępnej rozmowie, czasie na prezentację siebie i doprowadzeniu do uzyskania kontaktu w celu umówienia następnego spotkania. Co wy tacy szybcy jesteście macho meny? Jestem starej szkoły i uważam że na wszystko jest czas, kiedyś nie miałem problemów z wyrwaniem laski właśnie dlatego że trzymałem jęzor, łapy i fiuta przy sobie, miałem czas i dlatego to one po jakimś czasie właziły na mnie, ale to stare czasy były. Pozdro.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.