Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Adolf

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  3592
 • Donations

  540,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Zawartość dodana przez Adolf

 1. Petycja o odwołanie Sylwi Spurek ze stanowiska

  Poszło, na pejsie też.
 2. @Gatuzo Przestań męczyć siebie i żonę, rozwiedź się. Bądź mężczyzną i weź na klatę to co spierdoliłeś. Nie męcz też dziecka, jak potrafisz, wytłumacz dziecku co się stało. Wracać do żony nie ma sensu, tam nie ma czego naprawiać, przedłużasz tylko agonię związku. Nie potępiam Cię za to co zrobiłeś, rozumiem pragnąłeś miłości i zrozumienia, ale zrobiłeś to od dupy strony, najpierw rozwód, a później nowy związek, a tak masz nieźle nasrane na talerzu i trzeba będzie to zjeść. Pogadaj z żoną, może pójdzie na ugodę i da Ci rozwód bez orzekania o winie. Może...
 3. Nie róbcie z imprezy urodzinowej dziecka, pola bitewnego przed rozwodem.
 4. Powitanie

  Kłaniam.
 5. Prywatny detektyw kontratakuje!

  Adolf informuje że ma wyjebane na to coś. Dawno temu przestałem się bawić gównem w piaskownicy.
 6. Polecam, do zapoznania. Pan Jaśkowski, w sposób ciekawy i przystępny, tłumaczy jak jesteśmy ogłupiani i sterowani.
 7. Milfy? Uwielbiam! Zadbana kobieta w wieku dojrzałym, toż to cudo na szpilkach, (nie lubię kobiet w szpilkach które nie potrafią poruszać się w szpilkach, śmiesznie to wygląda), dojrzała, można z nią pogadać, nie straszy szybkim związkiem i parciem na dzieci, zna życie, akceptuje cię albo nie, przeważnie jest 'dorobiona', ma proste cele i wymagania. Wystarczy dbać o siebie, mieć trochę mądrości życiowej ukierunkowanej na zadowolenie samca i jest miód z maliną. Mądra dojrzała kobieta wie że zaspokojony samiec, to zadowolony samiec który owszem, obejrzy się za młódką, ale będzie trwał przy niej, bo jest mu z nią dobrze. Tak że drogie Panie, nawet jeżeli wydaje Wam się że jesteście zaniedbane, za stare, wystarczy trochę serca na dłoni, i facet będzie zadowolony. Bo facet to proste stworzenie jest. Wystarczy mu regularna micha, trochę seksu który będziecie uprawiać z ochotą, i spokój w domu, bez zbędnego, upierdliwego smęcenia. Wtedy ten facet obejrzy się za młódką, doceni jej urodę, ale nawet nie pomyśli żeby zostawić Was dla tej młodszej. Naprawdę, trochę dbajcie o siebie, ale przede wszystkim dbajcie o faceta, i wtedy nie musicie martwić się swoim wiekiem i wyglądem.
 8. Dzień dobry

  Cześć.
 9. Cześć Wam.

  Kłaniam.
 10. Prowokujesz, czy jak? Można odczuć że jesteśmy lekko upośledzeni. I w tym z Tobą się zgadzam! Fakt, jestem upośledzony, nie potrafię już współżyć ze światem, społecznością, żoną, dziećmi. Przeszkadzam wszystkim, to jest trudne, ale sam stworzyłem sobie taki świat. Wszystkim walę prawdę w oczy. Szanują mnie, ale jest to tolerancja, z uwagi na pozycję. Nie imponuje mi to, czuję się obcy, coraz częściej chcę starego, święty spokój. Tak że kto jest mądrzejszy? Chłop który walczy o rodzinę, będąc uczciwy w swojej prostocie, czy wyrachowany samiec dbający o swoje interesy? Powoli jestem wypalony, siadam na dupie, baby nie zmienisz. Pozdro i najlepszego, Nam, prawdziwie męskim!
 11. Witam

  Cześć.
 12. Witam wszystkich uczestników forum.

  Czołem Bracie.
 13. Witam

  Czołem.
 14. Sytuacja w pracy, którą sam stworzyłem.

  @Mocny Wilk Zapamiętaj sobie że nie ma ludzi nie zastąpionych! Szefostwo Cię toleruje bo dobry osiołek z Ciebie, tylko tyle. Ale jak osiołek zacznie fikać czy niedomagać, to się go wymienia na innego osiołka. Nie będą mieli skrupułów, a Ty przekonasz się co to znaczy że nie ma ludzi nie zastąpionych. Jeżeli chcesz pozostać w zakładzie zacznij patrzyć na kasę a nie na dobro firmy, bądź asertywny i rób tyle ile musisz. Zresztą dla czego nie rozważasz otwarcia swojego biznesu? Sądzę że sobie poradzisz, pomyśl o tym.
 15. A ja tradycyjnie w dniu Kobiet, nie biję swojej baby.
 16. Witam Bracia. Chciałbym aby wypowiedzieli się Bracia o tym jak traktujemy nasze kobiety. Zarazem chciałbym, aby powstał poradnik wzorca postawy wobec samic. Podajemy wszystkie nasze zachowania. Od stanu niebotycznego wkurwienia, do stanu zimnego drania. Podajemy również to jak zachowywały się samice w odpowiedzi na naszą postawę. Temat ciekawy i wart opracowania przez mądrzejsze głowy , niż moje.
 17. Witam

  Cześć.
 18. 14 lutego - Ważny dzień!

  Kobiety! Wszystkiego najlepszego, wszystkie Was kocham, tylko nie wkurwiajcie!
 19. Można coś zrobić w temacie ustawy 1226, którą chcą przepchnąć w USA. http://stopacthr1226.org/
 20. @koszykarz. Gratki Bracie dla Ciebie, nie złamałeś się pod wpływem szantażu czy gierek, ona teraz niech myśli czy było warto tak zagrywać. Chociaż jak myślę, niewiele do niej jak na razie dotarło. Teraz to Ty jesteś winny i za wszelką cenę będzie chciała Cię tą winą obarczyć, wbijając Ci poczucie winy. Mam nadzieję że wiesz o tym, nie idź z nią na żadną wymianę ciosów, sprowokowane awantury, nie daj się sprowokować. Do Włoch możecie jechać jak ona na to zasłuży, uderzy w skruchę. To jest dobry test z Twojej strony, jeżeli myślisz o wspólnej przyszłości z nią. Po pierwsze ustawi ją na właściwym miejscu. Po drugie będzie wiedziała że są granice wywołania gówno burzy z błahych powodów, ponieważ może ostro oberwać po łapkach, co zresztą jak widzę sam wywnioskowałeś. Do swojej zawsze mówię: Ile dasz z siebie, tyle dostaniesz o de mnie. Działa. Powodzenia.
 21. Strzała

  Sie masz.
 22. Jest na efukt, ale i tak tu nie zamieszczaj, to pornus, nie dozwolone.
 23. Historie Waszych nicków

  Po ojcu, tak miał na imię.
 24. Panowie. Utwór jest czysto seksistowski, bardo często grany na weselach, w knajpach, jest popularny. Dziwne że Femy się za niego nie zabrały. Sprowadza kobietę do parteru, o czym tu mówimy. Jednak mężczyźni w większości przypadków przechodzą nad tym do porządku dziennego, nie rozumiejąc tekstu, lub akceptując tekst i porównują go do swojego życia, Uważając je za śmieszne, jakim nie jest. Szkoda mi tych facetów, co to na imprezie podskakują rytmicznie w takt utworu, nie rozumieją jednocześnie tekstu i jego przekazu, śmieją się sami z siebie. Zapraszam: Ty stara choleroTy, stara, tyCię diabli nie bierąNi chu*, niCo robić teroJak megiero z tobą żyć?Chodząca aferoAfero ty!Dożarta pijawkoDla mojej krwiWyczucia zeroTero tu wygarnę ci!Dużo jesz, mało wieszMordę od rana drzeszNigdy nie pukasz w drzwiLoda nie robisz miKiedy ruszasz z miejsca wrzucasz trzeci biegPachniesz źle, czepiasz sięKrzyczysz tak , ze mózg drżyW nocy ogórki żreszBudzisz gdy piękne snyI nie lubię kaszy z sosem bo to syfTy stara choleroTy, stara, tyCię diabli nie bierąNi chu*, niCo robić teroJak megiero z tobą żyć?Chodząca aferoAfero ty!Dożarta pijawkoDla mojej krwiWyczucia zeroTero tu wygarnę ci!Człowiek to zęby ma, a ty masz wredne kłyZgrzytasz gdy forsy brakNerwy tym psujesz miKiedy Kliczko walczy bierze cię na seksTresuj psa, a nie mnieKres już tych komend złychDobry rozrusznik mam, z tobą zawsze na pychMoże raz baba z chłopa, będzie koniu lżej
 25. Co robić?

  Nie narzucajcie chłopakowi swojego myślenia. Zrobi jak chce. Jest dorosły, ma 21 lat, jest u progu dorosłości. Dostał pierwszą realną propozycję w życiu. Jest świadomy czym to grozi. Więcej, jest świadomy, że pannę che wykorzystać do swoich celów, szuka odskoczni dla swoich celów. Powiecie że chce wykorzystać kobietę. Kurwa, chłop, głowę ma na karku, robi tak jak one. Chce dzięki niej wykorzystać szansę i wyrwać się z marazmu. I teraz, czy on źle robi? Absolutnie nie! Mianowicie daje jej szansę. Otacza ją i jej dziecko opieką, w za mian ona ma się mu odwdzięczyć, i tyle. Nie spełni oczekiwań ona, to sayonara. Mam nadzieję że Brat @alwaro_21 to zrozumiał. Z wpisów wiem że sobie poradzi, miał ciężej niż większość z nas. Dla tego wiem że osiągnie to co chce. Młody jest, ale już zaznaczył jakie ma cele. Wspierajmy go za to, o to chodzi. Jesteśmy jak grupa wsparcia to powinno wszystko tłumaczyć. Ty Alwaro, jak będziesz miał kłopoty z tym w co wdepniesz, pamiętaj o BS. Podziel się z tym co Cię boli w nowej sytuacji, pomożemy. Pamiętaj masz 21 lat, całe życie przed Tobą. Nie wpierdalaj się w ten wątpliwy związek z całym Twoim zaangażowaniem. Pozdro.
×