Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Adolf

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  5909
 • Donations

  540.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

Everything posted by Adolf

 1. I wszystko w temacie. https://www.wykop.pl/ludzie/samiec/Użytkownik zbanowany permanentnieza naruszenie regulaminu, naruszenie dóbr osobistych, liczne multikonta - notoryczne wykorzystywanie multikont w celu publikowania danych osobowych oraz niepotwierdzonych i obraźliwych informacji na temat jednego z użytkowników serwisu, uporczywe nękanie, próba wykorzystania Wykopu w swojej prywatnej "wojnie", manipulacje głosami: @skodopel @100L3Y @WielkiStulejarz
 2. Społeczeństwo już fiksuje, jeszcze za dwa tyg zakazów i nakazów, a zamiast koszyka będą używane maczety. Pomijam to że ta kobieta ma jakiś zespół, tzn nie tak z głową.
 3. On nie potrzebował tego samochodu, potrzebował go do lansu, do pracy jeździł rowerem, tak jak dzisiaj. Jeżeli mówisz że przez to lepiej się czuł to ok, ale ten samochód miał mu podnieść smv, a powinien tą kasę wydać na sport, kursy, książki, w rozwój ogólnie. Syn zrozumiał że stracił kasę dla fanaberii, przy najmniej mam taką nadzieję. Pozdro.
 4. @jankowalski1727, rację Ci przyznam, ale nie przetłumaczysz, chęć posiadania, ego, podążanie za stadem, podniesienie smv, dużo jeszcze. Chłopaki, później mężczyźni zawsze chcą imponować samicom i stadzie, to naturalne, i nie ma co bić piany. Czy to w samochodach, zegarkach obuwiu, odzieży, prawie wszyscy chcą być zauważeni, docenieni, albo dobrze się poczuć. No i ok, tylko że niektórzy chcą więcej niż ich pułap. Masz rację @jankowalski1727, niektórzy robią sobie krzywdę jak tak postępują. Przykład. Mój starszy syn lat 28, pracuje na Islandii od 5 lat. ze 3 lata temu mówi że kupił Golfa IV, pytam , po co ci? Bo tak. No ok nie moja kasa. Po śmigał może z pół roku, siadło sprzęgło, hamulce i jakieś duperele. Samochód nie przeszedł przeglądu tech. Naprawa dwa razy przewyższała wartość fury, bo ISL. On nie jest mechanikiem, skalkulował, oddał na złom i w ten sposób stracił miesięczną wypłatę. Czasami trzeba uczyć się na własnych błędach, bo nie widzimy, słyszymy życzliwych doradców. Pozdro.
 5. Czytam te Wasze wspomnienia i śmiech mnie szyderczy ogarnia. Nigdy nic takiego od kobiety nie usłyszałem, to ja miałem wątpliwości i to ja zakończyłem w tym stylu. Muszę się zastanowić, nie wiem co czuję, itp.😂 Ale później ja głupol jebany, po wakacjach, jak już poczułem wiatr we włosach, kumple się rozeszli do swoich zajęć, poczułem w penisie zew krwi, i polazłem z kwiatami... No nic, to był pierwszy i ostatni prawdziwy związek.😒 30 lat to trwa. O de mnie, na takie teksty lasek co to kombinują z tekstami tak, co by nie spalić mostów. Na powyższe teksty lasek, niezmiennie bym odpowiadał: Ależ oczywiście kochanie, masz rację, jesteś wolna. JAK KROWA NA PASTWISKU!😂 Wyjebane, to klucz do sukcesu.🙂 Hogwh!
 6. To był sarkazm, @Maninblack, sorki nie podkreśliłem tego, życzę Ci jak najlepiej. Chciałem podkreślić to że w formacjach którymi jesteś zainteresowany panuje nepotyzm, czyli ludzie bmw mają najwyższy status. Debile idą szybciej i wyżej od Ciebie, a Ty tyrasz i widzisz. Chuj Cię w końcu strzela, i odpierdalasz robotę żeby było. Sam sobie zrobisz krzywdę. Do tej roboty idzie się dla stabilności socjalnej i z lenistwa, to Cię zabije w sensie mentalnym. Obok Ciebie większość zjebów w mundurze z przerostem ego, co to obywatelowi muszą udowodnić wyższość munduru nad prawem obywatela. Nie polecam, w cywilu jest bardzo lepiej, Twój wybór. Howgh.
 7. I na tym bym zakończył Twoją karierę, jako ochroniarz zarobisz więcej, dużo dupeczek, stres mniejszy niż w psiarni czy co tam. Jeżeli pchasz się do tych formacji to OK, ale nie znasz życia. Samo to że trafiłeś na to forum świadczy że jesteś jakoś ogarnięty. Szukasz adrenaliny, stwórz swoje życie pod Twoje pasje. Rób to co lubisz i żeby za to Ci płacili, to jest sposób na życie! Jeżeli się zdecydujesz na pracę w mundurze, na słabo płatnej pensji, wieloma stresami i frustracjami, to proszę, ale nie doradzam. Nepotyzm, słąba pensja, duża odpowiedzialność za wszystko, niby prestiż a widzisz zawiść.. Synowi kiedyś podsunąłem pomysł żeby do psiarni jak nie wie co robić w życiu. Odpowiedział mi: "Tata, czy ty chcesz żebym był pierdolnięty jak ty byłeś?" 20 lat w Policji, zawsze pierwsza linia. Wymyśl se chłopaku hobby i zacznij za to brać pieniądze. Howgh.
 8. Źródło nie ciekawe, reszta schemat. Mam płonną nadzieję że jej dojebią, a nie czekaj, ona to zrobiła bo domniewywała.😂 Sorki ale z gramatyką kiepsko, muszę doczytać. Cóż tu powiedzieć, niech się ta krowa spali ze wstydu!
 9. Współczuję @zbyszek.cybulski1, smutne ale życiowe, nie ma w tym Twojej winy, po prostu nie znałeś charakteru, natury i powtarzalności kobiet. Coś było, coś minęło, dla tego nie doradzę Ci w sprawie kobiety, po prostu była i nie ma. Może tyle że każdorazowo w kontakcie z nią miej włączone nagrywanie w telefonie, dodatkowo dyktafon przy każdym kontakcie. Dzięki temu przed sądem będziesz mógł udowodnić że szantażuje Cię dzieckiem w celu wymuszenia na Tobie odpowiedniego zachowania które jest zgodne z jej oczekiwaniami. W sprawie dziecka, doradzą tu chłopaki którzy walczyli o dzieci, ale w inny sposób. Ekspertem tu jest min. @azagoth, @Tornado oni Ci wytłumaczą dla czego masz olać widzenia z dzieckiem. Twoja strategia od dzisiaj ma polegać na tym że nie zależy Ci na dziecku. Będzie Ci się wydawać to niedorzeczne, ale uwierz jest skuteczne. Trzym się Bracie i nie puszczaj w razie deprechy. Pozdro.
 10. Bardzo dobre wnioski. Przypomnę Ci jeszcze jedną rzecz. Twojej żonie bardziej zależy na jej reputacji przed rodziną i znajomymi, niż obawia się potencjalnego rozwodu. Możesz to wykorzystać aby podpisała wszystko co jej podsuniesz.
 11. W temacie, fajna dziewczyna,kiedyś z Turkiem, był Hiszpan, a teraz ściana. Hehe, bo za bardzo ufa, hehe. Coś jak drama z przed paru dni. Kurczaczki, do teraz kwiczę jak se przypomnę. Pozdro.
 12. Tak, krawężnik. Jeżeli kobieta zacznie Ci robić pod górę z rozwodem, lub poleci schematem, czyli nb. karta, awantury itp, zawsze możesz użyć tego gogusia. Jeżeli on pracuje w psiarni i zależy mu na tej pracy, to porozmawiaj z nim że możesz mu spierdolić karierę. Jest coś takiego jak usunięcie dla dobra służby, np. z powodów moralnych. Tylko trzeba z nim pogadać i zagrozić że jeżeli nie będzie współpracował to pozwiesz go na świadka w sprawie rozwodowej, a następnie złożysz doniesienie do lokalnego BSW Policji. Oni lubią takie przypadki. Ale to ostateczność jak sądzę. W sprawie Twojej kobiety i rozwodu, składaj wniosek, nie pierdol się tego już nie da się uratować a Ty nigdy jej nie wybaczysz zdrady, tym bardziej ona. Wszystko ma iść swoim tokiem prawnym, jednocześnie zapewniaj ją że wszystko między wami jest ok. Przeciągaj w czasie jej domniemane jazdy. Teraz dzieci. Użyła starszej żeby Cię przekonać do pozostania, jak widzisz nie ma skrupułów. Jestem ciekaw co młodej nasączyła do uszu, jakich argumentów użyła. Nie chcę być prorokiem ale sądzę że w jej historii to Ty byłeś tym złym. Dziećmi się nie martw, szybko się ogarną, możesz ugrać opiekę nad nimi, ale to teraz jak ona jest w dołku. Później się otrząśnie, obarczy winą Ciebie i wtedy już ugrasz nie wiele, a i alimenty sąd może dojebać drakońskie. Nie miej nad nią żadnej litości bo to obróci się przeciwko Tobie, nic na słowo z kobietą, PAMiĘTAJ! Nic kompletnie, nie wierz babie jak psu! Będziesz miał miękkie serce, to smaruj dupę wazeliną bo zostaniesz wydymany. Później jak wszystko skończy się po Twojej myśli możesz być filantropem i uznać jej prośby o spokój i zakopanie topora,,,Później! Howgh!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.