Jump to content

Grzegorz

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  6,102
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16
 • Donations

  540.00 PLN 

Grzegorz last won the day on December 27 2019

Grzegorz had the most liked content!

Community Reputation

8,187 Świetna

About Grzegorz

 • Rank
  Padre Adolf
 • Birthday 06/25/1966

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  3City

Recent Profile Visitors

12,807 profile views
 1. dzika plaża się na mnaża, nocka tłusta koło pucka!

 2. @Mosze Red, odpadam bo już późno i pewne inne czynniki mają wpływ. Trochę krwi pociekło, zdrowe to było, ale proszę uszanuj starszych i ich zdanie, bo jeżeli będziecie stawiali na milenialsów i ich problemy i kasę to będzie nie fajnie. To nie jest tylko moje zdanie. Teraz pax i powoli trzeba czasu na przemyślenia. Pozdrawiam i z całym szacunkiem.
 3. Tak Red, ja tylko powieliłem opinię niektórych userów.
 4. Zrozumiałem Red, chcesz ukryć wątek. Wobec tego wyzywam Ciebie czyli @Mosze Red i @Marek Kotoński, na ubitą ziemię Areny Coloseum. Tam wymienimy poglądy, jednocześnie proszę aby dostęp mieli wszyscy uprawnieni i nie zbanowani userzy. Powalczmy na argumenty. Howgh.
 5. Tak Red, tylko kto z tego skorzystał, kto ma jaja żeby utwierdzić swoje zdanie. Często są to mikro konflikty nie mające sensu walki na arenie. Jak byś był sprytny to przekierował byś konflikt anala z Tomko na arenę, ale nie, lepiej po banie, ba boski anal wraca ze swymi donejtami. Zacznijcie doceniać userów, i ich intelekt, oni widzą, czują i myślą. Aloha.
 6. Błąd Red, nie o kolesia chodzi, ale o zasady, nie cierpię cenzury, pseudo przywoływania do porządku, bo co inni pomyślą, w sensie obserwujących forum. Ty i Marek naprawdę tego nie widzicie, sposobu jak się zachowujecie? W imię poprawności sterujecie co kto może powiedzieć, bo dzieci które przychodzą na forum mogą się poczuć urażone. A niech wypierdalają te dzieci, nawet jak są skrzywdzone bo ojców im zabrano. Te dzieci wchodzą do jaskini samców, i przede wszystkim mają powiedzieć dzień dobry. Masz jaja to wchodzisz w krąg milczących i obserwujących facetów w skórach.
 7. Jak zwykle kochany @Marek Kotoński, Ty masz rację, a ja wiem swoje.? Tak Marku, tak, masz rację...? Aloha, jak wolisz...
 8. Koledzy mają swój pomyślunek. Do wojska byłem wcielony, rzekł bym przymusowo, bo inaczej do pierdla, tam musiałem robić to co ode mnie wymagano, bo inaczej pierdziel. Ale nawet tam byliśmy my i oni, szwejostwo i kadra. I jeszcze jeden gatunek, kaprale i lizusy którzy współpracowali z kadrą i donosili na szwejostwo. Możesz sobie te relacje przełożyć na forum. Tu jestem ze swojego wyboru, trafiłem bo szukałem, znalazłem wsparcie i pomoc, z czasem sam zacząłem pomagać. Atmosfera była wspaniała, czuć było etos i wzajemne wsparcie. Było o czym pogadać, nikt
 9. Wybacz @Mosze Black, zły dzień miałem wczoraj, oberwało Ci się rykoszetem. Przepraszam
 10. A mówiłem, @MiniMazzi żebyś nie męczył buły i poczytał. Nie jesteś sam na tym świecie ze swoimi problemami dotyczącymi kobiety. To miejsce jest skarbnicą wiedzy na temat kobiet i jak z nimi postępować. Ale leniuszek i atencjuszek się włączył, bo moja sprawa jest najważniejsza. Ciesz się że jesteś na wstępie swej drogi z kobietami, bo co mają powiedzieć Ci co się hajtneli, spłodzili dzieci i chuj do dupy, ani rodziny, ani dzieci, a płacić trzeba. Mówię Ci o tym dla tego że bez urazy ale Ty i Tobie podobni zawracają dupę nawet nie próbując poczytać
 11. Ja to tylko tu zostawię. Ta... przed Mieszkiem nie było nic, bory lasy i dzikusy. Komu zależy by nas kłamać?
 12. Cześć. Tylko proszę nie męcz buły że z laską coś nie tak, poczytaj wpierw proszę.
 13. Tak @Mosze Black, masz rację mosze, oczywiście mosze, świetnie to określiłeś mosze, Twoja opinia jest najmojsza mosze, jestem pełen podziwu dla twej przenikliwej analizy mosze, trudno o bardziej wysublimowany post w tej sprawie mosze. Twój język jest coraz bardziej brązowy mosze, poproś sponsora o częstsze używanie papieru mosze. Kogo kurwa obchodzi co myśli mosze? Nie zaczepiaj więcej starszych panów mosze.?
 14. Cześć. Pomimo że zostałem zignorowany.?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.