Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

rejdi

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  434
 • Donations

  50.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

235 Świetna

About rejdi

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2038 profile views
 1. Trudno mi sobie wyobrazić, aby współdzielony obsłużył takie obciążenie serwera. To jest bardziej rozwiązanie dla początkujących stron WWW. Sam już nie wiem. Potem lukne :).
 2. Jak to serwer dedykowany albo VPS to przeciążenie innej strony nie powinno mieć wpływu na tę platformę. A wątpię, żeby ona funkcjonowała na serwerze współdzielonym.
 3. A co zmienią swoim głosem, skoro nie istnieją żadne demokratyczne wybory i prezydent jest wybierany z góry. On już był wybrany wiele miesięcy wcześniej, zanim zaczeliście myśleć w ogóle o jakichkolwiek wyborach. Sam Stalin mówił, że jeśli wybory miałyby coś zmienić to dawno byłyby zakazane. Takie to prawdziwe. Myślicie, że idąc raz na pięć lat na wybory to spełnicie "patriotyczny" obowiązek i Polska powstanie jak Fenix z popiołu. Co za złudne myślenie. Jak Wy się brandzlujecie wyborami, tymczasem Pana Adolfa Kudlińskiego skazują na 3,5 roku bezwzględnego więzienia za niewinność i chęć pomocy Polakom przed zbirami zza granicy. I gdzie Ci wasi posłowie z "konfituracji"? Pomogą Panu Adolfowi? Mogą jednym telefonem przy wykorzystaniu poręczenia poselskiego wyciągnąć go z tarapatów - człowieka, który tak dużo nas nauczył i ściągał rodziny z Kazachstanu. Ale nawet nie stać ich na tak prosty gest. Wiem, zaraz wylejecie na mnie wiadro pomyj, jak to macie w zwyczaju.
 4. Dobra, pofatygowałem się trochę i odnalazłem źródła wypowiedzi Bosaka i źródła głosowania "konfituracji" za przyznaniem koncesji na wydobycie złóż miedzi, zagranicznej spółce. Proszę: https://www.sejm.gov.pl/Sejm9.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=9&NrPosiedzenia=4&NrGlosowania=35 Jesli chodzi o to, ze Bosak zaakceptowal roszczenia żydowskie to być moze źle to ujałem. Konkretnie chodziło mi o to, że wspomniał o wystosowaniu noty dyplomatycznej, której celem byłaby rezygnacja z "Deklaracji Terezińskiej" na mocy, której środowiska żydowskie mogą ubiegać się o te roszczenia. Jak wiadomo, Bartoszewski jej nie podpisał, a jeśli jest ona ukonstytuowana to niech Pan Bosak wskaże na tę prawidłowość. Zatem prawdopodobnie istnieje deklaracja, która tak naprawdę nie jest zobowiazująca. Jeśli Pan Bosak kandyduje na prezydenta, to żydki będą miały podstawkę do wymuszenia tych roszczeń bezpodstawnie do czego rączkę przyłożył wyżej wspomniany jegomość. Chyba, że powiedział to nieświadomie w co wątpię. 16:30.
 5. Prześledź głosowania w sejmie, nie chce mi sie do każdego mojego argumentu dodawać źródeł. Poszukaj.
 6. Bosak to ten co zaakceptował roszczenia żydowskie? Nie mówiąc o innych gagatkach z "konfituracji", którzy byli za pozbawieniem Polaków praw do tego co jest pod Polska ziemia, a o co walczy Krzysztof Tytko.
 7. Albo whonix lub inna dystrubucja linuxa (kali linux) odpalona z virtualboxa albo VNC.
 8. Nie można też porównywać walki bokserskiej do walki stritce na gołe pięści. Mi się wydaje, że walka na gołe pięści sieje nawet mniejsze spustoszenie. Gdy uderzasz w rękawicy to siła ciosu przenosi się na całą głowę, co właśnie powoduje duże dysfunkcje. Uderzajac z gołej pięści siła ciosu dotyka jedynie pewnej części twarzy, ale z drugiej strony obrażenia są powazniejsze.
 9. Szkoda, że już nawet linux, vpn, systemy, takie jak whonix dzialajace na zdalnych serwerach mogą nie uchronić przed inwigilacją bo wystarczy, że przeanalizują ruch sieciowy z danego miejsca przy pomocy korelacji i dojdą, skąd użytkownik korzystał z sieci. Chyba, że bedziesz miał uruchomione 3 vpn'y na raz i przed otworzeniem przeglądarki włączysz go z innej lokalizacji, podczas przegladania sieci przełączysz na inna, a gdy wyjdziesz jeszcze raz na inną. Ale i to nie daje 100% anonimowości w sieci. Bardziej można zadbać o swoja prywatność bo jeszcze istnieją kraje na świecie, gdzie nie oddaja danych klientów tak łatwo - jak np. Szwajcaria. Jeśli chcesz sie czuć w w miarę bezpieczny w sieci to najlepiej korzystac z publicznego wi-fi w jakiejs lokalizacji - ale tez musisz wiedzieć coś o zabezpieczeniach.
 10. No nie wiem, jednak ten czeczen bez problemu go poskładał. Dobrze sie klepie.
 11. Tymczasem w UK palą maszty 5G, ale to kolejna "teoria spiskowa". Czasami juz konkretne fakty są za nie uważane, jak na przykład filmy z lat 90, które na naszych oczach stają się prawdą.
 12. A czy opieranie się na jednym źródle polskim, jeśli chodzi o sytuacje występująca w innym kraju ma sens? Jeśli porównasz kilka innych źródeł to masz większe prawdopodobieństwo, że wyeliminujesz fake newsa. Ale co tam ja wiem. W Twoim mniemaniu jak zawsze nic :D. Już nie mówiąc o tym, że analizowanie tych wszystkich statystyk nie ma sensu, bo dają do opinii publicznej tylko to co oni chcą i uważają za słuszne.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.