Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

rejdi

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  421
 • Donations

  50.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

225 Świetna

About rejdi

 • Rank
  Starszy Kapral
 • Birthday 01/23/1994

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1914 profile views
 1. No nie wiem, jednak ten czeczen bez problemu go poskładał. Dobrze sie klepie.
 2. Tymczasem w UK palą maszty 5G, ale to kolejna "teoria spiskowa". Czasami juz konkretne fakty są za nie uważane, jak na przykład filmy z lat 90, które na naszych oczach stają się prawdą.
 3. A czy opieranie się na jednym źródle polskim, jeśli chodzi o sytuacje występująca w innym kraju ma sens? Jeśli porównasz kilka innych źródeł to masz większe prawdopodobieństwo, że wyeliminujesz fake newsa. Ale co tam ja wiem. W Twoim mniemaniu jak zawsze nic :D. Już nie mówiąc o tym, że analizowanie tych wszystkich statystyk nie ma sensu, bo dają do opinii publicznej tylko to co oni chcą i uważają za słuszne.
 4. Inne zagraniczne media. Czasami się z nich dowiesz więcej co się dzieje u nas, niż z tych "polskich". gazeta.ru welt.de wsj.com lefigaro.fr elpais.com bbc.com Sorry, ale jak już mamy być rzetelni i chcemy, aby nie powstał tutaj naprawdę wątek teorii spiskowych to porównujmy informacje z różnych źródeł. Jak nie znasz francuskiego, rosyjskiego, czy hiszpańskiego zawsze możesz wrzucić artykuł w deepl.com.
 5. Mało wiarygodne źródło informacji zważywszy na to, że PAP dobiera nam wybiórcze informacje z zagranicznych mediów bo mało kto zna angielski i ich nawet nie czyta. Więc można wcisnąć wszystko co się chce.
 6. @dobryziomek Pewien stan nadzwyczajny już ma miejsce. Przecież wojsko z policją patrolują ulice. Dodać do tego ograniczenia swobód obywatelskich i wolności. Nie jest to tylko uregulowane prawnie jako stan nadzwyczajny (klęski żywiołowej, wojenny, wyjątkowy). Nie wprowadzają tego prawnie bo za wszystkie szkody musieliby brać odpowiedzialność jak w innych krajach, gdzie takie stany wprowadzono. Wprowadzili za to jakąś śmieszną ustawę "COVID 19" i wzmagają się od usankcjonowania stanu nadzwyczajnego jak tylko mogą bo wiedzą z czym to się wiąże. Chcą jeszcze nas oskubać do gołej dupy i tyle.
 7. @tytuschrypus Będę mądrzejszy i pierwszy skończę te przepychanki słowne. Zbyt wiele się nie dowiem bo standardowo "wygoogluj" sobie. Aj Ci eksperci. Ps. prognozy mają porównywalny margines błędu do sondaży.
 8. Nie mam działalności gospodarczej, więc Ci nie powiem czy to proste czy nie. Jednak jesli piszesz, ze ktos nie umie tego zrobić to mu się to wyjasnia. Inteligencja emocjonalna jest u Cb na niskim poziomie. Być może nawet diagnozuje egocentryzm. Tak trzeba współczuć wszystkim jacy oni to są "gupi" a ja "najmączejszy". To się tyczy Pana @tytuschrypus. Posta polajkowałeś a wycieczki osobiste kierujesz w moją stronę w poście, który u góry cytowałem. Przepraszam wszystkich ale muszę to powiedzieć. Nie dość że egocentryzm to i hipokryzja. Już to kiedyś pisałem, ale widać, ze nadal się to powtarza a łatwo to uchwycić. Czy zatem jesteś wiarygodny? Spytam z ciekawosci, jakie modele statystyczne i ekonometryczne używaliście lub jak to nadzorowaliście? Chyba to nie jest tajna wiedza. Jeśli nadzorujesz takie rzeczy to powinieneś mieć taką wiedzę. Szukam pewnych prawidłowości w statystykach koronawirusa. Czy ktoś zwrócił uwagę na wykresach na fakt, że pierwsze zachorowania wystapily w okolicach 8 maja? Przeciez to sterowany wirus. W tym samym czasir wypuścili wirusa do różnych państw na całym świecie? Tak szybko przeniósł się z Chin? To tak nawiasem koronawirusa. Sama tendencja wzrostowa w niektórych państwach ma wiele do życzenia bo się często powtarza lub jest zblizona. Jakby to był jakiś algorytm.
 9. Jeśli wierzysz do tej pory w demokratyczność wyborów i uważasz, że wcześniej nie było w nie ingerencji to jesteś w błędzie. Oni wpisza tylko spreparowane cyferki do systemu i nie będą liczyć żadnych głosów, jeśli doszłoby do takiego rozwiązania. Zaraz pewnie uargumentujesz to tym, że w komisjach wyborczych sa liczone te głosy, tak to prawda ale to nie ma zadnego znaczenia. Ten kto ma dostęp do systemu informatycznego "kumulującego głosy" moze zmienić wszystko. W sondaże chyba też nie wierzysz? To działa identycznie. Za bardzo bierzesz niektóre rzeczy w sposób praktyczny, patrząc z perspektywy drugiej strony, w tym przypadku strony organizującej te wybory. Czy muszą być jakieś wytyczyne (wraz z tymi, które dam wpisałeś) dotyczące tego wszystkiego? Kto to zweryfikuje? Ludzie o własną dupe nie umieją zadbać a będą dochodzić poprawności i "konstytucyjności" wyborów? Proszę Cię. Jeśli jestes taki bystry to może sam spróbujesz nie dopuścić do ich sfałszowania? Typowy "polaczek cwaniaczek", który żyje tym forum (widać po ilości wpisów), wylewa swoje mądrości a nie ma nic namacalnego do zaoferowania). Przydaj się do czegoś i napisz poradnik jak zawiesić swoją działalność w 2 minuty, skoro inni tego nie potrafią zrobić.
 10. A rozważyłeś możliwość przeprowadzenia wyborów "online"?
 11. Nie warto kopać się z koniem. Racjonalizowanie pewnych zdarzeń u Polaków jest już na zaawansowanym poziomie. Ludzie tutaj analizują ciągle statystki, które i tak są zmanipulowane, tak samo jak sondaże przy wyborach prezydenckich. Ja wiem swoje i już szkoda atramentu. Od teraz jestem obserwatorem.
 12. 9 osob zmarlo w Polsce z powodu "koronawirusa" a 36 mln Polakow w domach. Korzystam i wychodzę do lasu póki mogę bo potem juz będę mógł sobie na obrazku zobaczyć ten las.
 13. No tak tydzień, miesiąc, 2 miesiące wytrzymasz w domu jesli będziesz miał zarcie jakieś i będziesz w stanie jakoś zagospodarować sobie czas wolny. Przeczytasz książki, poprzeglądąsz jakieś materiały w necie o ile go nie wyłącza, posłuchasz muzyki. Ale jak będziesz miał tam w tym "wiezieniu" czytaj mieszkaniu spędzić dwa lata (chyba, ze ktos ma własna działkę to jeszcze w miarę dobrze) dostaniesz zajoba albo jakiejś psychozy i zacznie Ci opierdalać. To proste raczej. Dodać do tego fakt, że sprzątaczki, ktore mogły sobie dorobić; osoby, ktore wynajmują mieszkania i stracili w pracę w gastronomii, meblarstwie itp.? Ludzie będą wieszać się na pętlę z głodu. Nie chcę dramatyzować. Do jakiegoś stopnia można sobie pewną kwestię zracjonalizować, ale to już poszło za daleko. Zamkną nas w tych budynkach i co? Młodzi ludzie, którzy stracili pracę i mają dzieci do wychowania? Zaczną grabić innych ludzi, bo nie będą mieli włożyć co do gara, bo dziecko jest głodne. Ludzie znacznijcie analizować i myśleć. Pomóżcie jakoś zaradzić tej sytuacji. Nie racjonalizujcie tego problemu bo to wszystko jest naprawdę grubymi nićmi szyte.
 14. Moim zdaniem to ściema i pretekst do masowych szczepień. Nie po to kazano wszystkim Polakom zostać s mieszkaniach. Taki lud jest łatwiej kontrolować. Podjadą dwie suki pod blok, wbiją na chatę i jeśli nie dasz sobie wszczepić ,,antidotum" na koronawirusa to dostaniesz wpierdol a tak naprawdę to będzie czip. Rozważaliście taki obrót wydarzeń? Zresztą pisałem to na czacie.
 15. Polecam film z 1995 roku pt. "12 małp". Dotyczy wirusa od którego zginęło 5 mld ludzi. Użyte w tym filmie przez jednego z aktorow jest stwierdzenie tak zwanego "Kompleksu Kasandry". "Zjawisko, w którym uzasadnione obawy i ostrzeżenia są ignorowane lub uważane za nieprawdziwe." Na koniec na lotnisku w wyniku sprawdzania towaru przez slużby, facet wypuszcza wirusa w fiolki i jedna osoba przebywająca z przyszłości, rok 2035 ma zapobiec tej sytuacji. Pamiętacie jak Chiński generał opisał tą sytuację i nikt w nią nie wierzył? Zainstalowali w nas ten kompleks wyparcia. Przepraszam za lekki spojler ale ten film w bardzo duzej mierze pokrywa się z czasami doczesnymi. Proszę o jego analizę. Moim zdaniem @bassfreak ma podstawne przeczucia i tego zagrozenia nie wypiera jak inni co już zrobili zapasy. Może to gówno rozprzestrzenia się powoli? Jest wtedy gotowanie żeby na wolnym ogniu?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.