Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

rejdi

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  332
 • Donations

  50.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

160 Świetna

About rejdi

 • Rank
  Kapral
 • Birthday 01/23/1994

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1235 profile views
 1. Osobiście byłem mężem zaufania w KWW Grzegorza Brauna podczas wyborów na prezydenta Gdańska. Zazwyczaj jeśli chodzi o proporcje to większość uczestników biorących udział w wyborach to osoby w podeszłym wieku. Ja tam byłem oczywiście w charakterze osoby dbającej o praworządność przeprowadzanych wyborów. Możliwości do sfałszowania wyborów było nadmiar Oczywiście dostałem instrukcje pełną uwag na jakie powinienem zwrócić uwagę, ale ze względu tego, że członków komisji jest aż 5 to trudno było zwrócić uwagę na wszystkich zwłaszcza, że musiałem być tam obecny od godziny 6 rano do 1 w nocy.
 2. Ja bym nie mógł złożyć przysięgi bo gdybym ją złamał czułbym się jak osoba, która pożyczyła określoną ilość pieniędzy i ich nie oddała. Takiego słowa się nie łamie (ludzie przysięgli pewne rzeczy i jak było trzeba oddawali za nie życie). Ja nie jestem gotowy na taką postawę bo jestem zbyt słaby psychicznie, aby jej sprostać. Mogę sobie zakładać, że czegoś nie zrobię lub coś zrobię, ale nie przysięgać.
 3. Sprawdzona metoda. Po pierwszej 10-minutowej sesji widać wyraźne odświeżenie ciała i umysłu oraz wyrzut endorfin. Można czuć na początku mrowienie w całym organizmie i lekkie zawroty głowy wywołane faktem, że nadmiar wciągniętego powietrza do płuc nie ma się gdzie akumulować. Ale nie przestajmy kontynuować. Naprawdę fajny wstęp do medytacji.
 4. Trudne do realizacji w Polskich warunkach z przekonwertowanym umysłem większości mężczyzn.
 5. Pracuję w analogicznym środowisku. Z tym, że u mnie w pracy 20% to mężczyźni a 80% to kobiety. Tematy to: różnorakie imprezy typu (wesela, chrzciny, dyskoteki) i tematy z tym związanie. Narzekanie na pracę też jest tematem tabu. Najbardziej dziwi mnie fakt zorganizowania kobiet. Potrafią zebrać się w 5-10 i narzekać na to i tamto. W sytuacji facetów tak nie ma i raczej nie będzie. Każdy z facetów zamyka się w swoim świecie lub wymieniane są pojedyńcze zdania w holu lub podczas sytuacji, kiedy trzeba wykonać jakaś wspólną robotę. Nie dziwię się, że kobiety potrafią skutecznie walczyć o swoje bo działają w grupie.
 6. Ja męczę tą samą prace ok. 4 lata (pensja 1700-2000 netto), dopóki nie skończę studiów. Na studiach lekko nie jest, a ja nie mam na tyle inteligentnego i analitycznego umysłu, aby zdać wszystko za 1 razem. Piszę już magisterkę, ale mam jeszcze warunek do zaliczenia z poprzedniego roku. Nie jest lekko a szkoda rzucać studia, jeśli został mi ostatni rok a kasa jest wykładana bo studiuje zaocznie. Po zrobieniu mgr automatycznie zmieniam pracę, chyba, że powinie mi się noga. Pracy zmieniać nie mogłem bo wiązałoby się to z rozpoczęciem półdarmowych praktyk w branży. Nie mogłem sobie na to pozwolić, ponieważ studia się same nie opłacą (nie są tanie), a trzeba dodać do tego też inne koszta. Życie nie jest jednak kolorowe i czasami zmiana pracy to decyzja trudna do podjęcia. Często tutaj słucham ile bracia to nie zarabiają a średnia pensja na tym forum to chyba 4000 zł netto, jeśli wziąć pod uwagę wszystkie skumulowane posty użytkowników. Zazdroszczę nie mówię, ale bywają też sytuacje, że człowiek poświęcił bardzo dużo czasu na kształcenie, dużo stresu, ale nie ma wymiernych efektów (nie każda osoba jest na tyle ogarnięta, aby szybko się czegoś nauczyć a tym bardziej wykorzystać to w rzeczywistości jako cel pomnażania zysku).
 7. Poruszyłeś fajna kwestie. Jeśli chodzi o trenowanie w domu też mam duże opory psychiczne, przez fakt, że jest to miejsce w którym zazwyczaj się odpoczywa - istnieje ta blokada psychiczna, że po zrobieniu 20 pompek chętnie byś usiadł lub położył się na łóżku. Wśród innych trenujących na siłowni nie dochodzi do takich sytuacji.
 8. Też byłem ostatnio u dentysty. Czułem lekki, ból, który zdarzał się bardzo rzadko. Wolałem nie zaniedbać tego zęba. Okazało się, że mam lekka próchnicę. Wywierciła te ubytki i włożyła jakieś lekarstwo, które miało spowodować, że ząb nie będzie bolał. Okazało się jednak, że boli do dzisiaj, a ząb nie jest całkowicie wyleczony bo na założenie plomby dopiero umówiliśmy się za 3 miesiące około. Tym czasem mam jakieś malutkie wypełnienie za 80 zł. Też mieliscie takie sytuacje?
 9. https://miziaforum.com/2017/12/14/plusy-i-minusy-zniszczenia-calej-nowoczesnej-sieci-teleinformatycznej-w-tym-internetu/
 10. Aktualnie moim zdaniem sieć ma taką ilość połączeń neuronowych, ile znajduje się w mózgu człowieka i bez przecięcia głównych kabli, które znajdują się na dnie oceanu nie ma mowy o wyłączeniu neta na całym globie. Z drugiej strony osoby, które znają się na rzeczy i same były przy konstrukcji sieci wiedzą, że aktualnie globalna sieć posiada więcej wad, niż zalet i ich planem jest jej unicestwienie. Moim zdaniem prędzej, czy później dojdzie do takiej sytuacji bo w chmurze jest na pewno bardzo wiele niewygodnych danych, które dyskredytują bardzo poważne osoby. Zresztą my ,,szarzy,, mamy tylko dostęp do 1-2% globalnej sieci. Darkweb to następne 2-3%. Reszta to dane do których nie śniło nam się dostać.
 11. Dlatego bitcoiny i inne krypto powinno się trzymać w portfelach offline i je transferować w tą i spowrotem, jeśli chce się dokonać jakiejś transakcji a nie na giełdach typu kraken lub bittrex. Ale pewności nigdy nie ma.
 12. To aż strach pomyśleć ile takich nieoficjalnych wydarzeń było na przestrzeni lat, jeśli w przeciągu 2 tygodni zamordowano 3 osoby a w mediach cisza.
 13. W tym kraju nie dojdzie do zmiany władzy. A jesli jakimś cudem zorganizuje się jakaś grupa Polaków np. kibiców i uda jej się zebrać znaczący elektorat to pikusiem będzie przejęcie władzy w porównaniu z tym, co taka przyszła władza mogłaby zaoferować tubylcom (zmiany i plan na funkcjonowanie państwa). Zindoktrynowane na maksa społeczeństwo nie przekona się do zmiany ustroju i ideologii sterującej państwem. Taka władze bez solidnych podstawach i bardzo dobrze ugruntowanego planu i elit intelektualnych szybko padnie pod wpływem naporu obcych mocarstw. Do tego należy dodać jeszcze podburzanie społeczeństwa różnymi technikami przez wywiady obcych państw to ogólnokrajowych buntów. Bo chyba nie wierzycie do zmiany władzy na gruncie wyborów ,,demokratycznych,,. Jak by takie wybory miały coś zmienić to już dawno były by zakazane. Niestety ale takich zmian trzeba dokonywać oddolnie zmieniając na początku samych siebie i integrując się w prostytych kwestiach polepszających byt naszej Polskiej społeczności.
 14. rejdi

  Witam

  Siema, jesteśmy otwarci. Czuj się jak u siebie ;).
 15. Złoto zawsze możesz ukryć i spieniężyć. Z bitcoinem tego nie zrobisz bez dostępu do sieci, choćbyś trzymał go na dysku zewnętrznym. Ryzyko, że nie spieniężysz tego złota zawsze istnieje, ale jest nieporównywalnie niższe niż fakt, że bitcoina w ogóle nie sprzedasz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.