Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

rejdi

Użytkownik
 • Ilość treści

  165
 • Donations

  15,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

61 Świetna

O rejdi

 • Ranga
  Szeregowiec
 • Urodziny 23.01.1994

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

936 wyświetleń profilu
 1. rejdi

  Picie samej wody

  Nie można też z drugiej strony przesadzać z nadmiernym piciem wody bo to powoduje wypłukiwanie się z organizmu potrzebnych witamin, mikro i makro.
 2. Mam nadzieję, że Polacy podejdą do tego wydarzenia z zimną głową i nie dadzą się sprowokować przez obce struktury. Zamierzam się tam pojawić, chociaż jest ryzyko. Takiej sytuacji do końca życia już nie będę miał szans obserwować. To będzie mój 3 raz kiedy tam pojadę. Wybierasz się? Jesli tak to można się spyknąć, zwłaszcza, że z tego co wiem jesteśmy w zbliżonym wieku :).
 3. rejdi

  Sprawdzacie gume po?

  Kupuj sam gumki to nie będziesz musiał sprawdzać. Ja nawet jak mam gumki to też stosuje większą dozę ostrożności i wyjmuje siuraka przed finiszem.
 4. rejdi

  Zazdrość

  Wkręcałeś sobie coś na głowę. Też ostatnio paliłem. Miałem sokowirówkę w głowie i ogromny natłok myśli. Trzeba się wyluzować, a najlepiej to palić z pozytywnymi i w miarę zaufanymi osobami.
 5. Z reguły bogaci i dobrze prosperujący ludzie są bardziej oszczędni i lepiej zarządzający portfelem kapitałowym od osób zarabiających znacznie mniej. Inwestują tylko w coś co ma stopę zwrotu. Każdy przechodzący przez proces bogacenia się musi nauczyć się tej sztuki. Zuckerberg np ma kilkanaście identycznych podkoszulek tego samego koloru. Dochodzi do tego kwestia większej decyzyjności jak wyżej zostało wspomniane. Im więcej kwitu zarabiasz tym mniej czasu na szukanie jakiś wyrafinowanych ubrań na co dzień, które takim osobą nie podnoszą już poczucia wartości bo to nie ten sam level co u osoby zarabiającej najniższą krajową.
 6. Rafonix wyrzuca Kignę z mieszkania i ją wyzywa. Kinga nie płaciła za mieszkanie?
 7. rejdi

  Osiedlowy kozak katuje punka.

  Wytrzymały gość, który przyjmował ciosy, albo facet pizda i nie potrafi mocno uderzyć. Dlatego wszystko się stawia na ostrzu noża, żeby potem nie być sponiewieranym. Raz odpuścisz to nie da żyć.
 8. rejdi

  Książki George'a Orwella

  Film aktualny. Mnie osobiście wmurowała scena z pokojem 101. Czy czeka nas w niedalekiej przyszłości wgląd do naszych najgorszych koszmarów, które mógłby być w razie rewolucji spełnione na żywo?
 9. Narazie dla mnie jest priorytetem rozwój osobisty i materialny. Zakomunikowałem jej to. A te 7 lat to tak rzucone na sucho (aby móc jeszcze coś osiągnąć, to lata ciężkiej pracy) i w związku z tym odległym interwałem czasowym wgl nie podejmujemy dyskusji na tematy związane z przyszłością.
 10. Jesteśmy już 3 lata razem i jak na razie nie było żadnych rozstań. Pewny co do tego nie jestem jak chyba każdy rozsądny człowiek, czy była zdrada czy nie. Ona jest o rok młodsza. Jej rodzice mają kasę. Ona studiuje aktualnie jakiś humanistyczny kierunek. Ja zaocznie swój i pracuje. Nie mieszkamy razem. Na chwilę obecną ja u swoich rodziców, a ona u swoich i pewnie zostanie tak przez najbliższy czas. Szefito, poniekąd możesz mieć rację.
 11. Witam, Dawno nie zakładałem żadnego wątku dotyczącego relacji z moją dziewczyną. Jednak nastąpił pewien przełom. Wiele czytałem odnośnie małżeństwa i opinie były podzielone. Jedni mówili, aby się wcześniej rozstać i nie dawać złudnej nadziei kobiecie, bo im starsza tym mniej atrakcyjna na rynku matrymonialnym - nie być niesprawiedliwym wobec kobiety w tych kwestiach i dać jej szansę na znalezienie nowego partnera. Drudzy z kolei pisali, że jeśli ktoś chce ryzykować może wejść w tą umowę prawną, ale na warunkach faceta. Podjąłem taka decyzję i za 5 lat chciałem się oświadczyć swojej dziewczynie, zaś po 2 latach ożenić. Będę miał wtedy 31 lat. Tak uzgodniliśmy i żaden inny termin nie wchodzi w grę. Wiem, że to się wiąże z wieloma ryzykami, a sama intercyza i oddzielne konta bankowe to kropla w morzu. Chciałbym zaryzykować, choć sądzę, że wielu tutaj obecnych będzie mi to doradzało. O moim stanie majątkowym i mojej dziewczyny na chwilę obecną nie chcę pisać - powiem tylko tyle, że jest bardziej majętna odemnie. Następna kwestią jest fakt, że chce studiować mgr na tym samym kierunku co ja, ale na innej uczelni bo nie dopuścił bym do tego, żeby studiowała ze mną na jednym roku. Odpowiedziałem odrazu, że nie będę poświęcał swojego czasu, aby jej pomagać i sama postanowiła, że chce studiować i sama musi dać sobie radę. Chyba, że w rzeczach, które zajmują góra 5-10 minut. Zapaliła mi się czerwona lampka, że chce uzyskać lepszy status odemnie i być na równi. Co o tym sądzicie?
 12. Grunt to dobrze wygórowane oczekiwania :D. Ja tak dalekosiężnie nie patrzę, może to błąd. Na razie mam przed oczyma zaliczyć sesję, napisać prace magisterską i podszlifować CV wraz z umiejętnościami twardymi, aby móc dostać się na staż w wymagającej firmie :).
 13. Kolejna partia wydmuszka, mająca na celu przekierować ruch z partii nam obrzydzonych. Prosta zagrywka. Tak samo było z Kukizem.
 14. Jeśli zwrócić uwagę na Twoje cyfry w nicku to sądzę, że to rocznik. Jestem w Twoim wieku i też zarabiam ok 2k netto. Dziwię się właśnie, że jeśli sporo osób pisze tutaj o jakichkolwiek zarobkach to są to zarobki rzędu 4k, które dla większości tutaj są niezbędnym minimum (oczywiście sądzić, że sporo tutaj obecnych tyle minimum zarabia). Jednak mediana zarobków w pl to 1800-2400 netto. I napiszę z własnej autopsji, że sporo moich rówieśników za tyle pracuje. Jak ktoś kończy studia np. zaoczne i nie mógł wcześniej pracować w branży studyjnej że względu na fakt, że musiałby opłacić miesięczne studia ok. 400-600 zł na msc, a początki pracy (staż) w takim zawodzie to przeciętnie od 0,4-1k msc lub nawet 0, to z rachunku prawdopodobieństwa można założyć, że chociażby 3k na msc osiągnie się dopiero przy najlepszych lotach w wieku 26-27 lat. A to i tak jeszcze daleko do tego legendarnego ,,minimum 4k/msc,,. Chodzi mi o stałą pracę a nie przelotną, typu ,,zrób kurs na koparko-ładowarke lub kurs spawacza, gdzie trzeba będzie latać i bić się o zlecenia bo na pełen etat, trudno o takie zatrudnienie. Chyba, że się mylę w tej kwestii to zmieńcie mój tok myślenia.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.