Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

rejdi

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  384
 • Donations

  50.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

192 Świetna

About rejdi

 • Rank
  Kapral
 • Birthday 01/23/1994

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1712 profile views
 1. Powiedzcie mi. Czy stanowisko asystenta działu rozliczeń to stanowisko branży finansowej? Dostałem zaproszenie na rozmowę. Miałbym przetrwać w excelu duże ilości danych sieci 600 sklepów. Dodatkowo wymagana jest znajomość VBA. Naliczane byłyby jakieś bonusy w sklepach. Ponadto na podstawie naszej pracy wystawiane byłyby faktury. Ale niestety podczas rozmowy wszystkiego niedoprecyzowałem i rekruter też.
 2. Dobrym rozwiązaniem wydaje się sprawić tak, aby to ona rozstała się z Tobą a nie Ty z nią.
 3. Nie mam słów. Kto pisał ten artykuł? Już w nagłówku dwa babole w jednym zdaniu. Porażka...
 4. Z opisu film brzmi dobrze. Dzisiaj go chyba obejrzę :).
 5. Od dwóch dni korzystam z discord. Są tam głosowe kanały grupowe uzależnione od poziomu języka i można w zasadzie rozmawiać z ludźmi z całego świata. W moim roomie są nawet native speakerzy, z którymi można gadać. Dziś się przełamie i zaczne rozmawiać w końcu.
 6. Takich kumpli to szukać z gromnicą. Trzymaj się niego i powiedz mu, że ta flądra może zachwiać waszą przyjaźnią. Będzie miał to bardziej na oku. Popłakałeś się przy nim?
 7. "Pierwsze kroki z SQL. Praktyczne podejście dla początkujących" - Thomas Nield.
 8. Czas zrobić popcorn i oddać się w zupełności komentarzom pod tym materiałem.
 9. Grunt, że dwie rozmowy już za mną. Zbieram doświadczenie i są pierwsze efekty.
 10. Z jego mowy można było odczytać, że po prostu dobrze rokuje. Powiedział mi ze po rekrutacji sie ze mna skontaktuje i podał nawet w jakich dniach. Po prostu spotkają się jeszcze z kilkoma osobami. Pewności nie mam, to normalne (dlatego piszę, że prawdopodobnie), ale jestem dobrej myśli. To nie jest typowe korpo. Jest to średniej wielkości firma - zatrudniająca 70 pracowników i 1 pracownika z dziale controllingu (można domniemać, że raczkuje to u nich, stąd propozycja dla mnie).
 11. Dwie rozmowy w ciągu dnia za mną :D. Miałem znów rozmowę telefoniczną z akcentem angielskim (miałem opowiedzieć o moich zainteresowaniach) + podstawowe pytania po Polsku. Poszło mi całkiem nieźle. Będę miał alternatywę w razie czego, ale kierowałbym się jednak ku controllingowi. Nie wiem jak to rozegrać.
 12. Bracia, rozmowa poszła mi super. Jestem doładowany energią. Rekrutera zaskoczyło portfolio z wykonanego budżetu dla spółki notowanej na GPW. Kandydowałem na stanowisko asysyenta księgowego, ale według niego moje umiejętności pasowały bardziej do asystenta controllingu (powiedziałem mu, że na start księgowość jest łatwiejsza niz controlling, co potwierdził, dlatego wybrałem to stanowisko). Jestem zaskoczony bo chciałem docelowo pracować w controllingu, niż w księgowości. Akurat składa sie, że dział controllingu znajduje się w tej firmie i prawdopodobnie przyjmą mnie na to stanowisko + asystent księgowości (byłoby to stanowisko mieszane).
 13. Ja czytałem częściami po 2 razy materiał i w pamieci powtarzałem. Potem kolejne części, nie zapominając o powtórce poprzednich. W zasadzie nie miałem jakiejś nadzwyczajnej metody. Robienie map myśli wydawało mi się czasochłonne i po części nie wiedziałem też jak sie do tego zabrać, aby było to bardziej efektowne od zwykłego czytania i powtarzania. Brałem dodatkowo tran i jadłem orzechy przed sesją. Mapy myśli staram się stosować przy nauce angielskiego, gdzie nie ma dużo materiału a mogę sobie zapisać słownictwo z najczęściej występujących sytuacji w życiu codziennym + obrazki (podobno wtedy uaktywniają się dwie połkule). Tak w ogóle tej metody nie stosuję.
 14. Jest pierwszy sukces. W piątek mam rozmowę. Zostało tylko przygotowanie, aby nie dać lipy, a o to chyba łatwo.
 15. Cześć wszystkim. Mam jeszcze 2 pytania. Czy warto robić list motywacyjny do oferty, w której jego nie wymagają? Nie ma o nim żadnej wzmianki? Mam jeszcze w planach zrobić CV w języku angielskim, ale nie czuje się zbyt dobrze bo czesto się łapę na tym, że nie myślę w tym języku. Wtedy nie trudno o najmniejszy błąd, który dyskwalfikuje CV (mówię tu o ofertach w języku angielskim, chociaż podobno do ofert w języku polskim gdzie jest wymagany angielski, też warto wysłać CV w dwóch formach). Ktoś się zna na pisaniu takich CV?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.