Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

rewter2

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  368
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana rewter2 w Rankingu w dniu 19 Marzec 2017

rewter2 posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

478 Świetna

O rewter2

 • Tytuł
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  : Fabryka Opon Mózgowych
 1. Społeczeństwem można by się przejmować, gdyby w odwrotnej sytuacji, tj. gdy związek się chwieje a kobieta "łapie" faceta na dziecko, miało potem pretensje do tej kobiety. No ale tak nie jest. Skoro więc społeczeństwo kieruje się takimi podwójnymi standardami, to ostatecznie nie ma co za bardzo się jego opinią przejmować.
 2. To może jej to powiedz? I powtarzaj do urzygu przy każdej takiej sytuacji?
 3. Recepta na podryw

  Ale żartujesz, co nie? Ja ci naukowo mogę tą tezę już sfalsyfikować. Żadnego seksu z laską 10/10 nie będzie.
 4. Po co ma to mówić? Czy gdyby powiedziała, to kobiety powiedziały by "no tak, ma rację, to teraz zaczniemy się samoograniczać w imię tego żeby innym kobietom było lepiej" ? No nie. A więc dochodzimy do wniosku już zasygnalizowanego. Że problem jest gdzie indziej. W pizdowatych facetach.
 5. Chodzi o zniewolenie. Wszyscy mężczyźni będą niewolnikami, a one będą sobie wybierać te 10% do bzykania, a pozostałe 90% będzie pracować na swoje Panie za miskę ryżu. Chociaż w sumie, to przeciez już prawie tak jest.
 6. Ale mają cycki. I tyłki. I są ładne. A wielu adwokatków (kobieta adwokatka, mężczyzna adwokatek) myśli, że jak będzie miły to za.ucha. A nawet jeśli są to nieuświadomione myśli, to tak myśli jego podświadomość. Jak wszędzie.
 7. Życiowym osiągnięciem to jest co dzień od nowa szczerze dziwić się, że kobiety lecą na kasę a faceci na ładne ciało.
 8. Za to faceci chcą kobiet które są młode, mają ładne tyłki i cycki. Mało kto chce być z kobietą która waży 150 kg. Szach mat.
 9. 30 tys. zł "stypendium" dla Kijowskiego

  Dlaczego kogoś boli na co ktoś inny wydaje swoje pieniądze?
 10. Mężczyźni z reguły grają wg reguł fair play, które każdy mniej więcej czuje. Oraz zasady: nie rób drugiemu co tobie nie miłe. Kobiety nie grają fair tylko cały czas przeginają pałę i patrzą jak daleko jeszcze mogą się posunąć. A że społeczeństwo i mężczyźni mięccy, to małymi kroczkami coraz dalej. Ale na prawdę, ile się można temu jeszcze w kółko dziwić?
 11. Kolega żony

  Ale z niewypowiedzianym szacunkiem tych oraz pominiętych sąsiadek, już tak.
 12. Kolega żony

  Ale czego konkretnie się boisz? Że inny okaże się lepszy i żona pójdzie do niego? To pracuj nad sobą. Innego wyjścia nie ma.
 13. Kolega żony

  I byś w jej oczach słabo wypadł. Ale gdybyś np. inną koleżankę zabrał na kawę do miasta, a żonie na pytanie odpowiedział że nie mogłeś zabrać jej bo była przecież zajęta, to byś w długim okresie zaplusował. Generalnie kto kogo wyprowadzi z równowagi ten wygrywa.
 14. Zwróćcie uwagę na wątek psychologiczny: "Jestem niewinna, każda matka chroni swoje dziecko przed najgorszym - powiedziała przed ogłoszeniem wyroku kobieta." Bez zbędnych podśmiechujek, ona sama wymyśliła tą historię a potem w nią uwierzyła. Na prawdę. Tak działa mózg kobiety. I nie mówię tego po to żeby sobie heheszkować. Zupełnie nie w tym rzecz.
×