Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

azagoth

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1420
 • Donations

  666.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

azagoth last won the day on November 6

azagoth had the most liked content!

Community Reputation

2774 Świetna

3 Followers

About azagoth

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  : Emigracja
 • Interests
  Muzyka, sztuka i design, finanse, kryptowaluty, IT

Recent Profile Visitors

3532 profile views
 1. @Obliteraror Drugim, o wiele skuteczniejszym rozwiązaniem, w zdobyciu uwagi kobiet jest po prostu zachowywać się tak jak one. Lecz nie polecam tego rozwiązania bo zwyczajnie robi pierdolnik w głowie normalnego samca. Generalnie robienie czegokolwiek pod kobiety mija się z celem. Moja rada - walić spermiarzy i księżniczki. Mówisz sobie: "teraz, kurwa, JA!" i jedziesz - rozwój fizyczny, psychiczny, emocjonalny i zawodowy. Ciśniesz, koncentrujesz się na sobie i nie zwracasz uwagi na kobiety. Po jakimś czasie same przyjdą - najpierw największe szony a potem te bardziej wartościowe. Jeśli zechcesz to sobie jakąś wartościową kobietę znajdziesz, jeśli wybierzesz być sam to też dobrze (ja tak wybrałem). Ważne, żeby dokonać wyboru świadomie a nie z powodu parcia hormonalnego.
 2. Wszystkim piewcom dobrobytu w Chinach polecam wycieczkę tamże na jakieś 2-3 tygodnie. A jeszcze lepiej kilka miesięcy. Opinia szybko zostanie zweryfikowana. Ja jeszcze jestem z tego pokolenia, które pamięta filmy mówiące o tym jak dobrze było w Związku Radzieckim. Też pojechałem i zweryfikowałem. Ten sam poziom propagandy ale jak widzę stan umysłu Polaków się pogorszył. W tamtych czasach nikt tym filmom nie wierzył...
 3. Ja większość poznałem poprzez Tinder + chyba 2 w realu. Generalnie wszystko to otwarta komunikacja, dobry mindset i odporność na manipulacje. Napiszę więcej w piątek lub w weekend (miałem nawet oddzielny wątek założyć) - mam dosyć intensywne dwa wieczory w pracy obecnie.
 4. Na początek video: https://i1.jbzd.cc/contents/2019/11/IqKM97mCDQVSvgyn6pcrBu2T1IUGanK0.mp4 ---------
 5. To zwyczajna kobieta była. A Ty, jak każdy zbrojny, na lekkim już haju zaczynałeś widzieć inną niż wszystkie. Zwyczajna, podwójnie zaprogramowana kobieta. 1. Przez media i środowisko na powtarzanie pustego, wygodnego dla kobiet, bełkotu zwanego feminizmem. 2. Zaprogramowana przez naturę do hipergamii. Ona zwyczajnie trzymała kilka gałęzi jednocześnie by we właściwym (dla niej) momencie "się ustatkować". Tu znów klepała językiem nowomowy, pieprząc o poliamorii (o której nikt jeszcze 10 lat temu nie słyszał) - zwyczajnie na karuzeli jej się chce przejechać i trzeba to jakoś zracjonalizować. PS. Bez żadnej chęci dowalenia Ci @leto - już kilka razy widziałem Twoje wypowiedzi lekko zabarwione kolorem niebieskim . Jak trafiłeś na forum (ciekawość)?
 6. Nie, znakomita większość Polaków nie ma własnego zdania. To, co mówi to przekaz telewizji, radia lub kościoła. Własne zdanie ma może 3% polskiego społeczeństwa. Nie dostrzegasz, że jedynym, który chce komukolwiek dojebać (za pomocą świętego oburzenia na cały świat) w tym wątku jesteś Ty sam, prawda? Nie w tym wątku - tutaj nikt Polaków nie atakuje. To, że Polacy są smutasami z marnymi umiejętnościami społecznymi to fakt a nie atak. I zamiast zachowywać się jak obrażona prima ballerina, trzeba pracować nad zmianą siebie i marnych wzorców społecznych. Pozostawanie w takim marazmie i postawie oczekująco-narzekającej niczego nie zmieni w życiu tych ludzi. Polak, Polakowi jest najgorszym wrogiem właśnie na emigracji. Widziałem to wyraźnie w USA Niestety. Akurat tutaj gdzie mieszkam nie ma zbyt wielu polskich emigrantów pracujących w nisko kwalifikowanych zawodach i tej zależności nie widać - jest dużo lepiej w sumie niż w Polsce, gdzie polaryzacja sterowana mediami osiągnęła niewyobrażalne rozmiary. A na co się wkurwiłeś @Słowianin? Postrzęp tego ryja proszę, tylko bez ogólników a konkretnie.
 7. Dzięki za relację @Margrabia.von.Ansbach A napisz jeszcze jak TY się czułeś, gdy "rozdawałeś" uśmiechy.
 8. Jeśli pijesz do mnie to ja w sumie relatywnie w Polsce miałem lepiej niż tutaj, gdzie mieszkam. Laski nikomu nie obrabiam, bo pracuję na własny, bardzo niezależny rachunek. A pochodzę z chamów - rodzina robotniczo-chłopska - daleko mi do arystokracji. A w Polsce nie mieszkam, między innymi, dzięki postawie ludzi, jaką zaprezentowałeś w swoim poście. Każdy WYBIERA sam jak będzie wyglądało jego życie.
 9. @Lexmark82 Jak bajki piszesz to umiejętnie przynajmniej. Pociąg bez przedziałów ale lodzika w przedziale?? Wyskoczyliście na loda do innego pociągu ? 🤣
 10. Z dedykacją wszystkim smutasom i tym, którym „się nie chce”?
 11. Podeślij szwagrowi link do forum i daj ewentualnie do przeczytania Kobietopedię. Jego brocha co zrobi z wiedzą.
 12. @dyletant Może i nie musisz nic tłumaczyć (nikt w sumie nigdy nie musi) ale ja osobiście nie rozumiem zupełnie nic lub bardzo niewiele z powyżej wklejonego tekstu i wyjaśnienia. Chyba mieliście problem komunikacyjny albo ja nie nadaję na Waszej fali
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.