Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

azagoth

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  863
 • Donations

  500,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

azagoth wygrał w ostatnim dniu 8 Luty

azagoth ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1468 Świetna

3 obserwujących

O azagoth

 • Ranga
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  : Emigracja
 • Interests
  Muzyka, sztuka i design, finanse, kryptowaluty, IT

Ostatnio na profilu byli

2381 wyświetleń profilu
 1. azagoth

  Dzień dobry

  Cześć !
 2. azagoth

  Cześć Wszystkim

  Witaj
 3. azagoth

  Dzień dobry

  Witaj
 4. azagoth

  Ostatnie rozmyślania.

  Warto się ulepszyć. Ale nie dlatego, że samice się uśmiechają do Ciebie i hormony się gotują. Matrixa nie widzisz Młody Padawanie?
 5. @PoProstuKobieta Trudno podać definicję miłości a jeszcze trudniej miłości bezwarunkowej. Ale dobrze, że to napisałaś - niech się młodzież uczy od szczerych kobiet. Moim zdaniem kocham rodziców miłością bezwarunkową. Był czas, gdy taką samą miłością darzyłem żonę (przynajmniej tak uważam, ponieważ zdefiniowanie tego zjawiska ociera się, w moim umyśle, o niemożliwe).
 6. Fajnie piszesz lecz z tym się nie zgadzam. Nic nie trzeba. Nic nie musimy, jako mężczyźni. Zrób sobie taką wizualizację: dwa tygodnie bez prądu na planecie. Kto i co musi w takiej sytuacji?
 7. azagoth

  Podziękowanie dla forum

  Twój ojciec nie jest samotny. Ma Ciebie i rodzinę. Samotny to był dotychczas z Twoją matką.
 8. Zgadza się w pełnej rozciągłości. Za to poroże jestem wdzięczny swojej ex do dnia dzisiejszego i zawsze wdzięczny pozostanę. Szczerze. Gdyby nie ona i jej instynkty to dalej nie rozumiałbym świata i nie miałbym odwagi odzyskać siebie. Nawet po naszej rozprawie rozwodowej serdecznie jej pogratulowałem odzyskania upragnionej wolności oraz podziękowałem za wszystko, co mi zrobiła. I nie było w tym cienia cynizmu. Chociaż świadkowie myśleli, że jestem pod wpływem :). @SzatanKrieger też chciałem zadać pytanie o to czym się zajmujesz i jak pracujesz nad sobą.
 9. Twój ostatni wpis @Cuba Libre to taka papka, że białka w oczach się ścinają. Tak się składa, że miałem przez długi czas przyjemność (szczęśliwie zakończoną) bycia małżonkiem pracującym z domu i jednocześnie wychowującym dzieci, ponieważ moja ex (wtedy żona) była zajęta robieniem korpo-kariery (czyli ciągłe podróże służbowe, wyjazdy na konferencje, szkolenia, kolacje, które zaowocowały rzecz jasna pięknym porożem na głowie niżej podpisanego). Mam zatem doświadczenie w jednoczesnym wychowywaniu dwójki dzieci i pracy. To ja im gotowałem, sprzątałem dom, prałem itd. i w międzyczasie zarabiałem. I wiesz co? Przy udziale zmywarki, odkurzacza, pralki i suszarki oraz wszelkich udogodnień to zarobienie miliona jest NIEPORÓWNYWALNIE trudniejsze od wychowania dzieci. Przestań pierd... i wrzucać tu standardowy bełkot madek dnia współczesnego. Od zarania dziejów ludzie wychowywali dzieci i historia pokazuje, iż nie potrzeba do tego milionów i może to zrobić każda kobieta lub mężczyzna. Udaje się ta niezwykle "trudna" sztuka od tysięcy lat niemal wszystkim. Ale jakoś zarobienie milionów udaje się nielicznym. Ciekawe, prawda?
 10. @deomi co Ci się zrobiło? Połknęłaś ostatnio i IQ poszybowało? Nie mogłem się powstrzymać... 😂bez urazy Jestem pod wrażeniem. Wyprodukowałaś ze 2-3 logicznie trzymające się kupy wywody w niniejszym wątku. Porównując z kisielem sprzed kilkunastu tygodni... szacun. Forum dobrze Ci robi. PS. Dzięki za ciśnięcie krypto-białorycerzy.
 11. Paradoksalnie nie. Jest odwrotnie. Jako gach masz pierdolnik w głowie i niczego się nie nauczysz. Piękne poroże na głowie z niejednego tępego rycerza uczyniło silnego i lepszego mężczyznę. @BiednySmutnyChomik Dobra historia z dobrym zakończeniem. Przyj do przodu, nie zatrzymuj się. Powodzenia Bracie.
 12. azagoth

  Musiałam tu napisać

  Witaj
 13. azagoth

  No i nadeszła pora na mnie...

  Może dobre i na początek lecz to spokój w głowie i brak destruckyjnych odruchów ma być nagrodą samą w sobie. Jak zastąpisz to innymi podnietami lub generatorami adrenaliny to w dłuższej perspektywie czeka Ciebie inne uzależnienie lub powrót do starych nawyków, gdyż nagród zabraknie w znanym świecie.
 14. @deomi Zadanie w sumie interesujące lecz niemożliwe do wykonania. Nasze mózgi i organizmy funkcjonują inaczej. Każda odpowiedź a tak zadane pytanie, uzyskaną od faceta będzie mirażem. Tak samo jak Ty podałabyś zupełnie bezsensowny plan na życie mężczyzny (Co zresztą widać w opisach Pań odpowiadających na pytanie jaki powinien być mężczyzna ).
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.