Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

azagoth

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1086
 • Donations

  500.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

azagoth last won the day on February 8

azagoth had the most liked content!

Community Reputation

1921 Świetna

3 Followers

About azagoth

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  : Emigracja
 • Interests
  Muzyka, sztuka i design, finanse, kryptowaluty, IT

Recent Profile Visitors

2878 profile views
 1. Cokolwiek się dzieje - powodzenia. Wal na priv w razie krytycznych potrzeb - znamy się tylko wirtualnie ale wiem w jakim stanie jesteś. Też ten syf przechodziłem.
 2. @krzy_siek Wiadomix - szarpiesz jak pies szynkę. Pamiętaj o ogumieniu i podstawach "higieny" - pilnujesz swojego nasienia jak skarbu
 3. Zrób dokładnie to samo, co zrobił Twój partner. Toksyczne relacje (nawet w kregach rodzinnych) kończy się szybko i definitywnie.
 4. Dziecko potrzebuje matki tak samo jak ojca. Zaakceptuj to. A ex się nie spowiadaj. Tak samo nie oczekuj, że ona będzie się Tobie spowiadac. Rozstaliście się, masz ograniczony wpływ na wychowanie syna. Nie zmienisz tego. Chyba, że weźmiesz to do siebie.
 5. Za taki tekst, moim zdaniem, ta samica powinna opuścić forum z 3-cią prędkością kosmiczną. @Rnext? Uczynisz honory?
 6. @mac To chyba od niedawna. W szkole mnie również uczono, że zdanie rozpoczynamy wielką literą. I nauczycielka stawiała dwóje, gdy niewłaściwie się to określało - w ciągu pół roku "wyleczyła" całą klasę z mówienia czy pisania o "dużych literach na początku zdania". Duże litery to przykładowo litery o wysokości 20cm lub 50cm - zależnie od potrzeb. Przykładowo: - mała litera: b - wielka litera: B - duża litera: b
 7. Chad kasował bo miał laski w dupie. Ty tylko na to patrzyłeś bo ubierałeś się dla kobiet i pod kobiety, przejmując się ich opinią.
 8. Nie ma co bić piany. Wróci.
 9. Nie, nie miałby. Łażenie na browar 4 razy w tygodniu było kijowe, ale posłużyło tylko panci jako wymówka. Obstawiam, że nie generowałeś emocji i się myszce znudziło. Przecież zasługuje na więcej - co najmniej szejka. A to, że dzieci nie mają kompletnej rodziny większość myszek obchodzi w równym stopniu jak to, że starający się mężczyzna też jej nie będzie miał. Czyli wcale. Odpuść sobie.
 10. A dlaczego związek jest dla Ciebie tak ważny, że stawiasz mężczyznę w roli "liczącego na"? Ogarnij się. Związek - wyłącznie jeśli chcesz mieć dzieci. Każda inna okoliczność to starta czasu lub pieniędzy lub (jeśli trafi się wyjątkowo źle ) godności. To kobietom potrzebne są związki i one powinny o to zabiegać. Niestety wielu mężczyzn ma tak wyprane mózgi i kompletny brak godności, że tego nie widzą.
 11. Nie oblałeś bo nie było czego oblać. To nie był shit test.
 12. Wywal z głowy to dziwne rozumowanie wydrukowane przez matrix.
 13. Kiedyś to już pisałem. Mężczyzna w sumie całe życie jest samotny. Nie warto nawet bawić się w tę słowną ekwilibrystykę.
 14. @karhu Po takim zwiazku to raczej najpierw ruchasz jak opętany wszystko dookoła, włączając dziuple w drzewach i otwory odkurzaczy, a potem może i dokonujesz świadomego wyboru samotności. Nawiasem mówiąc fwb jest w dzisiejszych czasach zajebistym rozwiązaniem. Naturalnie FWB, gdzie facet jest zawsze gotów odejść lub ma kilka takich relacji jednocześnie (informujac o tym przyjaciółki ).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.