Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

azagoth

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1633
 • Donations

  666.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

azagoth last won the day on January 14

azagoth had the most liked content!

Community Reputation

3563 Świetna

3 Followers

About azagoth

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  : Emigracja
 • Interests
  Muzyka, sztuka i design, finanse, kryptowaluty, IT

Recent Profile Visitors

4201 profile views
 1. O kurła... idę się nawalić bo na trzeźwo takich rzeczy nie dam rady czytać 🤢
 2. Ale o jaką poradę prosisz właściwie ? Z wpisu wynika, że zakończyłeś relację gdyż Ci nie odpowiadała. Dokonałeś wyboru i poszedłeś tą drogą. Ok, nic nam do tego. Jakiej porady oczekujesz ? Jak dalej żyć? Wygląda na to, że sobie radzisz z życiem i umiesz podejmować trudne decyzje. Gratulacje.Oby tak dalej.
 3. Dyskomfort a nawet szok to czułem przez dłuższy czas, gdy 10 lat wstecz okazało się, że moje ówczesne postrzeganie świata nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, której doświadczyłem. Teraz przyjmuję wszystko że stoickim spokojem. Zwłaszcza w przypadku Pań - kiedyś zawsze kończy się wersja demo i okazuje się, że nie są "inne niż wszystkie", ani skomplikowane, ani takie wspaniałe jak nam się wbija z uporem maniaka do głów. I rzeczywistość jest łatwiejsza do zrozumienia.
 4. Standardowa procedura. Wszystkie kobiety w moim otoczeniu na dźwięk słowa "intercyza" reagują standardowym potokiem szablonowych frazesów. Za wyjątkiem dwóch - owe Panie to prawniczka, która prowadzi własną kancelarię i stomatolog, która ma prywatny gabinet. Te oczywiście w pełni popierają intercyzę 😂. Ach ta bezinteresowna miłość 🤣
 5. To już kolejne stwierdzenie w tym stylu w Twoim wykonaniu. Gdzie Ty żyjesz Bracie, że tyle Himalajek wokół Ciebie? I po co Ci forum skoro świat wokół Ciebie jest tak wspaniały?
 6. Bardzo fajna i rzadko spotykana w Polsce postawa. Z pewnością utkwi to szefowi w głowie i będzie w Tobie widział nie tylko pracownika ale i normalnego człowieka. Oby więcej takich zachowań to wszystkim będzie się żyło lepiej.
 7. Proszę bardzo: Małżeństwo to był mój największy błąd - nie żeń się! Choćbyś miał nie wiem jak piękną wizję w głowie. Ja również nie znam ŻADNEGO poukładanego i szczęśliwego małżeństwa ze stażem ponad 5 lat i dziećmi. Jedyne, które funkcjonuje poprawnie w moim otoczeniu to takie z krótki stażem - Pani jeszcze nie pokazała różków po prostu. Inne małżeństwa są albo w trakcie rozpadu, przygotowań do rozwodu lub jedynie na papierze (bo kredyt, dzieci, religia, opinia społeczna itd.). A dlaczego niemal żaden mężczyzna Ci nie powie "nie zeń się" - z tego samego powodu dla którego żadna kobieta nie powie, iż to ona jest winna rozpadowi małżeństwa. Moim zdaniem przyczynami mogą być (między innymi): - ludzie nie lubią się przyznać do dużych życiowych błędów i złych wyborów. Ci mężczyźni musieliby się przyznać do ogromnej porażki - a to niebagatelne wyzwanie dla ego faceta - przecież u wszystkich dookoła na instagramie i facebooku jest tak idealnie to u mnie też musi być - kreowany przez pop-kulturę obrazek szczęścia dawanego przez związek i małżeństwo generuje jednocześnie strach przed "nieszczęściem" bycia poza związkiem - mężczyźni to również istoty społeczne i nie chcą być "inni niż wszyscy" - strach przed byciem postrzeganym jako "przegryw" życiowy. Zauważyłeś, że nawet tutaj na forum są Bracia, którzy sami siebie określają jako "przegryw" tylko dlatego, ze nie mają kobiety lub nigdy nie mieli seksu? To dopiero sukces masowej manipulacji!
 8. @Analconda wyluzuj. Ja, przykładowo, nie mam pojęcia o żeglarstwie zatem nie pouczam innych ludzi w temacie żeglarstwa. A odpowiadając na pytanie - fizycznie różnica jest niezbyt duża - anal to ciasne (na początku) wejście a dalej luźna przestrzeń. Wagina ma więcej ciała w dalszej części. Największą różnicę mają, moim zdaniem, ludzie w głowie. I zazwyczaj obu stronom te odczucia się podobają, gdy sam akt jest niewymuszony. Z moich partnerek tylko jedna nie lubiła. Na początku wszystkie marudziły ale po jakimś czasie same proszą "w drugą dziurkę". PS. Ludzie już od dawna używają prezerwatyw, nawilżenia i lewatyw. Nie ma potrzeby budować sobie w głowie takich obrazów armagedonu feralnego, jak niektórzy z Braci sugerują.
 9. Mylisz web-owy edytor tekstu z desktopowym lub zaawansowanym jak Gdocs. Silniki forum raczej jeszcze dluuugo nie będą miały takich edytorów gdyż byłby to koszmar ze względu na niespójne preferencje użytkowników. Każdy post wyglądałby inaczej - ból głowy gwarantowany.
 10. Qwa... Szatan, zlituj się. Pierdylion lat na forum i nadal w głowie masz "dawanie szczęścia" przez związek???
 11. Panowie, gadacie na poziomie logicznym z istotami, które funkcjonują na poziomie emocjonalnym. Podziwiam tę walę z wiatrakami (od lat) ale celu nie rozumiem. Oświećcie mnie
 12. Zdecydowanie inwestycja w siebie, jak już radzili inni Bracia. Przy tej kwocie wszystko inne, o niskim ryzyku, jest raczej frustrujące bo inflacja zeżre Ci zyski. Wysokie ryzyko - krypto.
 13. Związek przez Whatsapp i Messenger. Czy to może się nie udać? Jeżeli "ogarnięcie się" u Ciebie jest równoznaczne ze spotykaniem się z kobietą to zawsze tak skończysz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.