Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

azagoth

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2079
 • Donations

  666.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

azagoth last won the day on May 9

azagoth had the most liked content!

Community Reputation

4979 Świetna

8 Followers

About azagoth

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  : Emigracja
 • Interests
  Muzyka, sztuka i design, finanse, kryptowaluty, IT

Recent Profile Visitors

5426 profile views
 1. Qwa @bassfreak jeśli Twoja generacja rozpatruje kupowanie perfum lub picie piwa w kategoriach hobby to nasz gatunek nie przetrwa. Zaczynam rozumieć dlaczego każde nowe pokolenie przychodzące na forum ma coraz większe problemy z kontaktami z płcią przeciwną.
 2. @bassfreak Mówisz mi, że w Twoim pokoleniu wyjebywanie pieniędzy na perfumy jest uważane za męskie hobby?
 3. A po kiego pytasz o takie teksty? Chcesz utwierdzić się w przekonaniu jakie kobiety są złe i niedobre? Czy może chcesz się przekonać, że inni mieli gorzej? Czy obojętnie jaka motywacja Ci w głowie się zrodziła. Wałkowanie w kółko o tym, że kobiety są beee i udawanie, że to problem wyłącznie z nimi a nie z ich partnerami jest zjebane i dziecinne.
 4. Ile można wałkować? Robisz dokładnie jak kobieta - każesz jej wypierdalać. Trzeba się uczyć od lepszych. Gdybyś tak zrobił podczas tej wycieczki i wyjebał ją z pokoju miałbyś spokój na dłuuugo. A tak masz jakieś dziwne rozterki. I tak, masz niską samoocenę. Gdy byłem mężem i rycerzem to może jeszcze takie zachowania jak opisujesz bym przełknął. Obecnie dama wypierdalałaby w podskokach z mojego otoczenia - niezależnie jak ładna czy w jakim miejscu lub okolicznościach byśmy się znajdowali. Obecnie takie coś zwyczajnie mi się nie przydarza - kobiety wiedzą dobrze na ile mogą sobie z danym osobnikiem pozwolić. A raczej na ile dany mężczyzna pozwoli wejść sobie na łeb. Problem jest z kobietą, która tak się zachowuje. Ale jeszcze większy problem jest z Tobą, gdyż te kobiety wiedzą, że mogą się tak kurewsko zachować wobec Ciebi.
 5. Chomika też da się pokochać. A szkód w psychice Ci nie uczyni.
 6. Moi rodzice są zgodnym małżeństwem od 45 lat. Rodzice mojej ex - 40 lat małżeństwa. I co z tego? To nie te czasy, nie to pokolenie, nie te wartości wpojone młodym kobietom. Mężczyznom resztą też - gdyby mój dziadek czy ojciec zobaczyli Twój wpis skwitowaliby to krótko: „co za pipa”. Im się w głowie nie mieściło, że dorosły mężczyzna może take emocjonalno-sentymentalne pierdy wypisywać czy wygadywać. I takich mężczyzn kobiety się trzymają. Przestań się użalać nad sobą i wyjeb cipę ze łba. Dla swojego dobra. PS. Zastanów się również jak świadczy o Tobie Twój wpis z wątku z żartami.
 7. Aż się wzruszyłem. 20 lat temu wypisywałbym podobne bzdury Bracie. Ale w międzyczasie przeżyłem małżeństwo z kobietą, która była ładna, inteligentna, miała podobne do mnie zainteresowania, była moim dopełnieniem i najlepszym przyjacielem. A jak już się jej znudziło to okazała się być szablonową kobietą. Choć wiem, że i tak będziesz wiedział lepiej to napiszę - nie trać, jak ja, 20 lat życia na mrzonki, które masz w głowie. Nie warto.
 8. Ja po 2.5 roku bycia weekendowym ojcem marzę o tym, żeby dzieci mieszkały ze mną. Podczas ostatnich wakacji spędziłem z nimi prawie cały miesiąc. Zajebisty miesiąc to był. PS. Właśnie śpią w pokoju obok. Kurwa... kopara opada. Doradzam zmienić koleżankę np. na chomika - będzie to sensowniejsze towarzystwo i na wyższym poziomie intelektualnym.
 9. @Kali(NIE)baka Myślę, że część wywiadu jest zrobiona pod publiczkę i ma za zadanie wywołać sensację aby sprzedały się książki tej kobiety. Uważam również, że są tam zaprezentowane fakty, które wymagają solidnego dochodzenia kryminalnego lecz nie wierzę aby doszło ono do skutku. Jeśli ludzie nie wyjdą na ulicę to sprawa zostanie zamieciona pod dywan a kobieta zostanie pogrzebana. Postaram się sprawdzić nieco informacji z tego filmu (choć nie zamierzam zarywać nocy). Pierwsza ciekawostka, którą już odkryłem. Tak wyglądała strona Wiki tej Pani jeszcze stosunkowo niedawno: https://en.wikipedia.org/w/index.php?title=Judy_Mikovits&oldid=941587190 A tak wygląda obecnie: https://en.wikipedia.org/wiki/Judy_Mikovits Kampania oszczerstw już się rozpoczęła.
 10. Niekoniecznie. Ostatni raz gdy to bezrozumnie zrobiłem to w ciągu 2 lat ze zdrowego, silnego człowieka stałem się wrakiem, który z każdym miesiącem musiał brać nowe leki aby niwelować skutki uboczne poprzednio zapisanych. Czekałem na końcówkę - dosłownie. Wtedy wziąłem sprawy w swoje ręce i przestałem powierzać swoje życie i zdrowie lekarzom. Da się - choć skutecznie wytrenowano nas by myśleć właśnie tak, jak napisałeś. Nie neguję medycyny (wręcz przeciwnie - jestem wdzięczny za postęp w medycynie) ale do szpitala pójdę jedynie przypadku wypadku lub urazu. Inne choroby leczę sam - w ciągu ostatnich lat przeczytałem stos książek z zakresu medycyny konwencjonalnej i alternatywnej. Nie widzę potrzeby faszerowania się patentowaną chemią tylko dlatego, że tak mi powiedziało okienko telewizora.
 11. @TheFlorator - wszystko w najlepszym porządku. Dzięki, że pytasz. Właśnie wybieram się z dzieciakami do parku Mam nadzieję, że u Ciebie i wszystkich przymusowo trzymanych pod kluczem również.
 12. Masz swój rozum - wierz w to w co chcesz wierzyć. Jeśli choć część z tego, co ta kobieta mówi jest prawdą to powinny być zasądzone ciężkie wyroki. Ogólnie to trzeba pamiętać, że medycyna to nie jest nauką tajemną dostępną tylko garstce ludzi z dyplomem lub firmom z miliardowymi budżetami. Medycyna istniała od wieków i ludzie od wieków rozumieją jak działa odpowiedzialność za własne życie i zdrowie. I od wieków sami o nie dbali. Obecna narracja medialna robi jedynie z medycyny święty Graal niedostępny zrozumieniu nas maluczkich.
 13. Widzieliście? Ciężka artyleria. http://pressmania.pl/wp-content/uploads/2020/05/Naga-prawda.mp4?_=1
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.