Jump to content

adrian86

Użytkownik
 • Content Count

  188
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  10.00 PLN 

Community Reputation

49 Świetna

About adrian86

 • Rank
  Szeregowiec
 • Birthday August 22

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Warszawa

Recent Profile Visitors

2,832 profile views
 1. Co by się nie działo. Co by się nie wydarzyło. Nie rezygnuj ze swojego rozwoju. Nie poddawaj się. Zdobądź wykształcenie, zdobywaj doświadczenie. Osobiście na swojej drodze zawodowej nie spotkałem nigdy kierownika bez wyższego wykształcenia. Nawet w sp. z o.o. Warto je posiadać, niezależnie od poziomu doświadczenia.
 2. adrian86

  Auto do 10k

  Małe auto miejskie typu Aveo, Clio 2 czy Thalia, można znaleźć w przedziale (do 10tyś PLN & do 100k km). Wszystko zależy ile model kosztował wyjeżdżając z salonu. Zwykle po 10 latach od daty produkcji, modele popularne są warte 18-25% ceny początkowej, wszystko zależy od stanu i przeszłości.
 3. adrian86

  Auto do 10k

  @DOHC Są właściciele i właściciele, jedni wymieniają wszystko na czas, lub prewencyjnie przed, inni czekają do ostatniego momentu lub idą w zamienniki najtańsze najniższej jakości. Takie są Polskie realia. Przebieg to także prawdopodobieństwo różnych zdarzeń. Generalnie jestem za kupowaniem aut używanych do przebiegu maksymalnie 100tyś. km. Oczywiście udokumentowanego.
 4. Interesujący kanał. Potwierdzam. Znając życie, gdy będzie zbyt popularny np ponad 10k subów i "ktoś" się tym zajmie żeby uwalić. Treści mogą być dla pewnych osób niewygodne.
 5. W takiej sytuacji @Mortyy muszą być jakieś uwarunkowania do przyjmowania tego suplementu, grupa krwi czy coś..
 6. @Pozytywny Brałem w lato, kiedy były temperatury po 25-30 stopni i więcej i co... tydzień od rozpoczęcia, katar, ból gardła. Normalnie cuda. @Lethys Jak dojdę do siebie, w maju/czerwcu sprawdzę ten jabłczan kreatyny. Siłą sugestii można zrobić jedno powtórzenie więcej, obawiam się że katar/kaszel/ogólne rozbicie ciężko tak wygenerować.
 7. adrian86

  Auto do 10k

  Rekomenduję poszukać auta z silnikiem benzynowym (bez gazu) z: - jak najmniejszym udokumentowanym przebiegiem (mniej niż 150 000) - jak najnowszego (od 2007 roku) Wszystko wcześniej czy później się "sypie", niezależnie od marki czy opinii, rzeczy eksploatacyjne trzeba wcześniej czy później zrobić. Audi pewnie nie znajdziesz, ale Clio, Rio czy jakiś Hyundai na pewno znajdziesz.
 8. Na forach są wątki z takim pytaniem/obserwacją jak moje, ale zaraz zlatuje się 10 użytkowników którzy z uporem maniaka forsują stwierdzenie że to na pewno nie od kreatyny. Kreatyna i pochodne jej np w przedtreningowych środkach to pewnie połowa obrotu sklepu z odżywkami. Z uzyskanych odpowiedzi, widzę że nie jestem sam w tej sytuacji - @Lethys. Nawet taki człowiek jak Szelin5000 nagrał kiedyś że zaobserwował to u siebie, i że zaprzestaje stosowania, później filmy skasował. Dzisiaj już odstawiłem, zostało gdzieś 260 tab. z 300 ;/ , dobrze że kosztowała g
 9. Kreatyna, kolejny powrót do suplementacji, kolejne przeziębienie. Mija tydzień od powrotu do suplementowania kreatyny w wymiarze 5 gram / dzień, i kolejny raz jestem przeziębiony. Biorę zwykły monohydrat w tabletkach. Czytałem że ludzie się z tym spotykają, przeważnie na forach firm suplementacyjnych kierują ten temat w kierunku argumentów jak: "ciężkie treningi" "większy wysiłek" "nieodpowiednie ubieranie się po treningu". Z wiadomych względów jest taka narracja. Na miłość boską, brałem kreatynę na wiosnę, lato, jesień i zawsze byłem przeziębiony po ok tygod
 10. Niezależnie od miejsca zamieszkania, jeśli masz uprawnienia, warto posiadać chociaż małe auto miejskie. Coś pokroju pandy/aygo/up. Czas, niezależność, komfort. Jakiekolwiek sprawne auto jest zdecydowanie bardziej "prestiżowe" niż komunikacja miejska właśnie przez ową oszczędność czasu, niezależność, komfort. Jeśli podejdziesz zdrowo do tematu i wybierzesz auto na które Cię stać, to w dalszym ciągu będziesz wstanie odkładać może nie 1k, ale 500PLN spokojnie.
 11. Najważniejsza jest zdrowa szczupła sylwetka. Jak już jesteśmy przy ubiorze, to codzienne buty skórzane z licowej (zimą/jesienią) czy zamszowej (wiosna/lato) skóry to obowiązek poważnego faceta. Obuwie sportowe poza czasem aktywności fizycznej nie jest na miejscu. Do tego odpowiadający kolorem pasek do spodni i zegarek(nie sportowy). Generalnie poważny jest minimalizm. Brak aplikacji, dużego loga, przeszyć, przetarć. Gładkie i dopasowane do sylwetki ubrania.
 12. Od wielu lat jestem wierny w przypadku: Laptopów - serii ThinkPad. PC - serii ThinkCenter. Wydajność wszyscy znamy, co jest szybsze, lepsze, wszystko można porównać. Natomiast jakość wykonania, odporność, zawiasy, obudowy itd. Rekomenduje produkty z serii ThinkPad. Laptopy nigdy mnie nie zawiodły, powodem wymiany jedynie był rozwój technologiczny.
 13. Dziewczyna ma pasję, wyszła z otyłości. Wszystko pięknie. Jej osobista sprawa czy poszła na skróty(sterydy) czy naturalnie, ważne że się wzięła za siebie. Może będzie bodźcem dla innych. Zdjęcie do filmu było robione z takiej perspektywy by talia była wąska a ramiona szerokie.
 14. Bez grzebania w historii, awaryjności i bez polityki. Wolę samochody inne niż niemieckie. Niemieckie są twarde, toporne, sztywno zawieszone. Takie ultra poprawne i sztywne. Francuskie lub Japońskie auta z silnikiem benzynowym - to lubię. Komfortowe i bezawaryjne. Francuskie mają tanie (tańsze) części. Też je mniej kradną.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.