Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

B24

Użytkownik
 • Content Count

  39
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralna

About B24

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1194 profile views
 1. Jak widzisz sytuację, w której spłaciłbyś wszystkie alimenty z góry raz na zawsze? Czy jest to formalnie możliwe, czy byłoby kolejnym gwoździem do jej sytuacji lub sytuacji dzieci? Mam w wyobraźni obrazek samicy, która traci ten majątek na konsumpcję.
 2. Paweł Grzywocz dał rozwiązania w tym temacie. Ma kanał na YouTube. @Lethys @radeq Wypalił ten kurs tańca?
 3. Chyba, że byłby to the last happy end. Taki prezent na rozstanie się, żeby nie było mu przykro, że odchodzisz. Taki żart xd
 4. Dobrze jest wyrobić nawyk nie uzależniania się od muzyki dla poprawy lub pogorszenia nastroju.
 5. Są sklepy dla mężczyzn z upominkami tam szukajcie pomysłów. Albo sklep toys4boys w internecie. Fajny jest trytowy brelok do kluczy, albo jakiś wypasiony pędzel do golenia z naturalnego włosia (potrafią być drogie).
 6. @Duelist Czy odpisała Ci życzenia w dniu mężczyzn 10 marca? Jak nie, to wal ją i skasuj numer. Ja mam zasadę, że jak nie było dnia mężczyzny, to nie ma dnia kobiet. Sprawdza się wyśmienicie.
 7. @Claudianne Strasznie mi przykro, ale nie myśl w ten sposób. Może u niego nie rozwinęły się uczucia i za szybko dalej poszło. Są mężczyźni, którzy chcieliby taką kobietę, tutaj nie wypaliło. Ktoś napisał, że mężczyźni lubią, gdy kobieta mówi nie. Ja nie lubię, czyli nie wszyscy. Na pewno zależy od sytuacji, w jakich to słowo pada i jeśli ktoś chciałby coś fajnego zrobić, a druga strona powie mu "nie"? Dużo osób coś pisało jeszcze, nie czytałem. Nie da się tego przeczytać z nadmiaru tekstu, skupiłem się na najważniejszym.
 8. Leki też subtelnie drożeją po 1zł z każdą następną dostawą. Niedawno ogladałem młynki elektryczne do kawy, w ubiegłym roku koło grudnia 60zł, w tym miesiącu 100zł. Chyba po nowym roku podnieśli. Żele antybakteryjne do rąk 3 razy droższe.
 9. Mężczyźni rozwijają się, gdy nie mają kobiety, choć i ona potrafi dawać im inspirację. Moje pytanie do Pań, jak wyglądają Wasze etapy życia i co w nich osiągacie, jaki to jest rozwój? Czy przyjście dziecka przeszkadza w rozwoju osobistym? Czy kontakt z malutkim dzieckiem do roku, czy dwóch lat jest dla Was łatwy (ewentualnie macie czasem poczucie, że jesteście lepsze w tym od mężczyzn, ale nie zawsze dobrze odgadujecie potrzeby)? Miłego dnia życzę.
 10. @Claudianne Wypaliły się emocje, zobaczył, że nie chce być w takim związku. Było zainteresowanie i się skończyło. Nie ma drugiego dna. Ktoś napisał, że równowaga uczuć została zaburzona i to mniej więcej jest to.
 11. Cześć Wam. Chciałbym zapytać o Wasze opinie, jak to widzicie i czujecie. Generalnie im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej widzę przed sobą, że nie ma człowieka, który mógłby mnie rozumieć, który byłby taki, jak ja i to mnie martwi. A także bez sensu wydaje się uczestniczenie w tych gierkach z kobietami i posiadać kobiety, która bardziej niszczy mężczyznę i ściąga go w dół. Jeżeli jakaś kobieta podoba mi się, to jest to krótkoterminowe. Może do końca nie potrafię skonstruować pytania i opisać sytuację. Chciałbym usłyszeć innych. Czy coś idzie nie tak u mnie? Od kilku lat słucham Radia Samca, rozwijam się osobiście. Nie wierzę w religie, choć jestem przychylny buddyzmowi, jako narzędziu rozwijającemu duszę.
 12. Czy kolega próbował dać dziewczynie kulki gejszy i inne zabawki? Może przyzwyczai się, że to jest przyjemne i da rade potem.
 13. Cześć. Proszę o pomoc. Mam problem z utrzymaniem odporności organizmu. Często choruję na przeziębienia, wirusówki. Mniej więcej tydzień lub dwa chodzę podchorowany, potem tydzień lub dwa przerwy i znów to samo. Te sytuacje pojawiają się gdy są wahania temperatury pogody. Często też zimne noce mi szkodzą, podczas snu. Generalnie dbam o siebie, piję czystek, witaminy i minerały, uprawiam sport, jedzenie nie najgorsze.
 14. Spróbuj suplementy Rhodiola Rosea czyli różeniec górski. To podkręca pracę mózgu i trochę pamięć. A potem spróbuj jakieś suple na pamięć. Prawdopodobnie uda Ci się więcej zapamiętać, gdy będziesz informacje łączył z jakąś emocją na zasadzie skojarzeń tych dwóch rzeczy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.