Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Pozytywny

Użytkownik
 • Zawartość

  924
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  19

Ostatnia wygrana Pozytywny w Rankingu w dniu 14 Luty

Pozytywny posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

2253 Świetna

2 obserwujących

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1491 wyświetleń profilu
 1. To ta sama co chciała się umawiać z typami na Tinderze? Wcale nie bierz kasy, jeszcze jej kieszonkowe daj.
 2. Człowieku kończ to jak najszybciej i jak najbardziej delikatnie. Zadajesz się z rozwódką która ma ciągoty do patologicznych i kryminogennych typów? Aż tak brakuje Ci problemów w życiu i wątpliwych atrakcji? Zakończ to ale w taki sposób aby to ona olała Ciebie. Niech idzie w tango z innymi, tym lepiej. To ona musi zerwać, żeby czasem chłopakom na melinie nie wspomniała jak to ją źle traktowałeś i przydałaby Ci się nauczka. Ty możesz udawać zranionego. Uciekaj stamtąd.
 3. Głupi dylemat, zlinczujcie mnie.

  Wątpię żebyś był świadomy nawet, że właśnie te gierki trwają. Bardzo prawdopodobne. Żeby tak można sobie z góry ustalać ile to będzie trwało...
 4. Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0

  https://kwejk.pl/obrazek/3141333/jak-uspokoic-dziewczyne.html
 5. @marcok85 Jak twoja luba zareagowała na wieść o intercyzie? No bo powiedziałeś jej chyba o intercyzie? Po co się spieszyć ze ślubem? Powiedz, że musisz się wstrzymać z rok bo jest tak cudownie i przecież to tylko papierek. Jak twojej pani podoba się w naszym pięknym kraju? Na pewno jest inaczej niż w jej rodzinnych stronach. Nie tęskni za pięknymi, ośnieżonymi szczytami Himalajskich gór?
 6. Jest tylko mały problem. Te Panie feministki prawie nigdy nie zdobywają tego wszystkiego same. Najczęściej jest jakiś mężczyzna a nawet wielu którzy po cichu je popychali do przodu. A to ktoś ją wciśnie na posadkę, tutaj ktoś ją przepchnie dalej, to znowu da zaliczenie na studiach. Przecież to krucha delikatna kobieta, trzeba jej pomagać. Kolejna sprawa, że wszystko mają obecnie ułatwione. W pracy muszą być parytety, na studia się dostaną z gorszą średnią bo zaraz będzie krzyk, na egzaminach więcej czasu. Później taka się chełpi jak to sama przez całe życie musiała walczyć, ale w końcu udało jej się coś osiągnąć a mężczyźni tylko jej przeszkadzali i wszystko utrudniali. Później jak faceci się wkurwią i olewają niewdzięczne paniusie, to mamy akcje typu #mentorher o której ostatnio pisał @MoszeKortuxy
 7. Jaki morał z tej historii? Nie zaczynajcie alfować gdy cipka pańci jest dla was wciąż cenniejsza od złota. Uderzycie pięścią w stół a na koniec i tak spadniecie o kilka szczebelków w jej drabinie szacunku.
 8. @marcok85 dobrze zrobiłeś co nie jest wbrew pozorom wcale takie łatwe. A twoja ex pewnie najbardziej nie mogła przeboleć twojego szczęścia z nową, lepszą kobietą. Miałeś cierpieć, szlochać, może nawet się wyhustać. A ty co, z nową samiczką sobie ćwierkasz chamie ty! I jak tu się pochwalić koleżankom teraz jak to bardzo za nią tęsknisz.
 9. Jennifer Aniston się rozwodzi.

  Oglądałem "Przyjaciół" dla fabuły.
 10. 14 lutego - Ważny dzień!

  Nie no ja bym poza obszar mojego miasta nie pojechał do nieznanej laski. Chyba, że bym miał zagwarantowany full serwis z noclegiem i śniadaniem włącznie.
 11. Jennifer Aniston się rozwodzi.

  Żeby młodsza była trochę to dałbym jej szansę. Fajnie by było się z Rachel spiknąć
 12. Jennifer Aniston się rozwodzi.

  Już niedługo powrót wielkiego Love Story! Brad Pitt i Jennifer Aniston znów widziany razem!
×