Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Pozytywny

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1804
 • Donations

  99.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25

Pozytywny last won the day on January 18

Pozytywny had the most liked content!

Community Reputation

4901 Świetna

4 Followers

About Pozytywny

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3124 profile views
 1. To zamiast narzekać, że nie było forum kiedyś, może się cieszyć, że jest właśnie teraz ;)
 2. Niezła marketingowa ściema. Jak suple to tylko kreta + ewentualnie białko na wypadki awaryjne.
 3. Jedne buty a tyle emocji Przyznam szczerze, że zerknąłem w jakim dziale jest ten temat. Myślałem, że to jeden z tych memów typu: "Kiedy babcia zrobi ci markowe buty na drutach", czy coś. @Niepowtarzalny jak Ci się podobają to noś, pytanie do czego je ubierasz Oryginalne, ale i tak wyglądają lepiej niż wiele butopodobnych tworów w dziwnych, kosmicznych kształtach które ostatnio widuję.
 4. Małżeństwo to klucz do finansowego sukcesu...kobiet.
 5. Bardzo proszę o nieumieszczanie tego typu "sklepów", żeby ktoś się nie nadział.
 6. Tesz , staram sie niepoełniać błenduf , ale to nie takie proste. Bynajmniej się staram.
 7. @Marek Kotoński z tatuażem nie ma się co spieszyć, lepiej spokojnie poczekać, wybrać miejsce, wzór no i dobrego artystę. Sam mam w planach, ale to nie ucieknie. Trochę mnie powstrzymuje myśl o ewentualnym przyszłym konflikcie... Chciałbym wtedy działać w podziemiu a jak mnie dorwą, rozbiorą to pozamiatane.
 8. Uważasz, że sprostasz oficjalnym wymaganiom chrzestnego? Powiadom ciotkę, że nie czujesz się na siłach do tego i powinna znaleźć osobę która jest bardziej godna. Przecież nie chcesz tylko być "na sztukę". Powinni to zrozumieć "Pierwszym i podstawowym zadaniem chrzestnych jest więc dawać przykład życia chrześcijańskiego, pokazywać własnym życiem jak powinno wyglądać życie osoby ochrzczonej, oddanej Bogu. W przypadku chrztu dorosłych chrzestny, który jest już w Kościele, pokazuje ścieżkę i poucza katechumena (osobę przygotowującą się do chrztu), jest jakby jednym z jego nauczycieli – oznacza to więc, że chrzestny musi być człowiekiem silnej wiary, utwierdzonym w Panu." https://maurycyteo.wordpress.com/2012/12/26/obowiazki-chrzestnego/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.