Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Pozytywny

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1884
 • Donations

  200.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  26

Pozytywny last won the day on September 1

Pozytywny had the most liked content!

Community Reputation

5336 Świetna

4 Followers

About Pozytywny

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3588 profile views
 1. Proszę czytać ze zrozumieniem! Z lajtowego tematu zrobiliście gównoburzę bez powodu, ale z pożywką dla wiadomo kogo. Taki problem rzucić jakąś propozycją, jeśli coś wam wpadło do głowy? Nawet gdyby nie było nagród to czemu nie podzielić się swoim pomysłem? Z jakiegoś powodu jesteście na forum, więc coś wam daje. Można się przecież odwdzięczyć w taki sposób, prawda? Kiedyś był konkurs na nazwę trylogii książek Marka. Pamiętam, że jedną z wybranych nazw była ta, zaproponowana prze zemnie. Nie zależało mi na książkach, które zresztą zakupiłem już wcześniej. Fajnie było mieć jakiś swój malutki wkład i się chociaż troszkę odwdzięczyć. Mimo tego, Marek i tak zaproponował coś od siebie. A wy się kurwa kłóćcie dalej o ebooka. Beka z was Panowie, serio.
 2. Kolejny "ciekawy" artykuł. Łolaboga, mężczyźni mają wymagania! Przecież wymagania mają prawo mieć tylko Panie. Tylko one mogą przebierać, wybierać, wskazywać paluszkiem i odrzucać. Mężczyźni, którzy się całe życie czegoś dorabiali mają się cieszyć i brać co jest, a nie wymagać. Do tego wolą ładniejsze i młodsze, które mogą urodzić im zdrowe dzieci zamiast brać kobiety które lata świetności mają dawno za sobą. Straszny mizoginizm. https://kobieta.onet.pl/rolnik-szuka-zony-coraz-bardziej-przypomina-targ-z-kobietami/dgm862l
 3. Także zwróciłem uwagę na tę scenę jak oglądałem. Problem w tym, że zwracają na nią uwagę ci, którzy już coś liznęli tematu. Dla reszty przejdzie niezauważona - "Takie tam gadanie świra i socjopaty". To jak z tymi żartami i memami o rogaczach i pantoflach. Każdy się uśmiechnie i powie "Hehe dobrze, że moja myszka nie jest taka". A Berlin spoko gość, chyba najlepsza postać w serialu.
 4. Nie porównywałbym nawet White'a do FO. To zupełnie odmienna liga. Jedynie cena zbliżona.
 5. @vand w twoim budżecie to masz wszystko i jeszcze trochę Najlepiej iść do perfumerii i wąchać Musiałbym tu wymienić z kilkadziesiąt zapachów na poczekaniu. Serio, jak Ci któryś wybitnie wpadnie w nos, to potem szukasz go tylko w sprawdzonej perfumerii internetowej. Chyba nie ma zapachu w mainstreamie którego nie kupisz w tej cenie.
 6. Perfumy a nie "perfum", pamiętaj Do 80 zł to będzie i Adidas AB i Nautica Voyage. Ewentualnie + przesyłka. Czasem udaje się dostać tester Encre Noire lub inne od Lalique w zbliżonej cenie, ale tych już nie mogę polecić w ciemno. Natomiast mogę polecić Perry Ellis Red. Jeden z klonów Armani ADG. Uniwersalny, nie wali chemią i zawsze się sprawdzi. Dlaczego nie? Widziałeś ceny w sieciówkach?
 7. Pewnie jeden z lepszych odcinków w historii tego programu. I po co ona obcinała te włosy
 8. Bo przecież 25 letnie księżniczki nie przebierają i nie eliminują kolesi poniżej 180 i 7k netto To straszne, że ustawiony gość nie chce mieć starszej kobiety. Na pewno ona ma dobre serduszko. Ciekawe tylko czemu nikt tego serduszka nie zaanektował przez te 30-40 lat? No i te Panie na pewno też piszą do nich ze względu na wnętrze a nie, żeby się pokazać w TV czy złowić misia z "hektarami". Tak właśnie by wyglądał świat gdybyśmy nie latali za Paniami z wywieszonymi jęzorami.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.