Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Pozytywny

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1879
 • Donations

  200.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  26

Pozytywny last won the day on September 1

Pozytywny had the most liked content!

Community Reputation

5285 Świetna

4 Followers

About Pozytywny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3447 profile views
 1. Także zwróciłem uwagę na tę scenę jak oglądałem. Problem w tym, że zwracają na nią uwagę ci, którzy już coś liznęli tematu. Dla reszty przejdzie niezauważona - "Takie tam gadanie świra i socjopaty". To jak z tymi żartami i memami o rogaczach i pantoflach. Każdy się uśmiechnie i powie "Hehe dobrze, że moja myszka nie jest taka". A Berlin spoko gość, chyba najlepsza postać w serialu.
 2. Nie porównywałbym nawet White'a do FO. To zupełnie odmienna liga. Jedynie cena zbliżona.
 3. @vand w twoim budżecie to masz wszystko i jeszcze trochę Najlepiej iść do perfumerii i wąchać Musiałbym tu wymienić z kilkadziesiąt zapachów na poczekaniu. Serio, jak Ci któryś wybitnie wpadnie w nos, to potem szukasz go tylko w sprawdzonej perfumerii internetowej. Chyba nie ma zapachu w mainstreamie którego nie kupisz w tej cenie.
 4. Perfumy a nie "perfum", pamiętaj Do 80 zł to będzie i Adidas AB i Nautica Voyage. Ewentualnie + przesyłka. Czasem udaje się dostać tester Encre Noire lub inne od Lalique w zbliżonej cenie, ale tych już nie mogę polecić w ciemno. Natomiast mogę polecić Perry Ellis Red. Jeden z klonów Armani ADG. Uniwersalny, nie wali chemią i zawsze się sprawdzi. Dlaczego nie? Widziałeś ceny w sieciówkach?
 5. Pewnie jeden z lepszych odcinków w historii tego programu. I po co ona obcinała te włosy
 6. Bo przecież 25 letnie księżniczki nie przebierają i nie eliminują kolesi poniżej 180 i 7k netto To straszne, że ustawiony gość nie chce mieć starszej kobiety. Na pewno ona ma dobre serduszko. Ciekawe tylko czemu nikt tego serduszka nie zaanektował przez te 30-40 lat? No i te Panie na pewno też piszą do nich ze względu na wnętrze a nie, żeby się pokazać w TV czy złowić misia z "hektarami". Tak właśnie by wyglądał świat gdybyśmy nie latali za Paniami z wywieszonymi jęzorami.
 7. No to sprawę będziesz miał dzisiaj klarowną. Albo się spotkacie i pojedziesz z tematem, albo znowu coś jej wypadnie...
 8. Jak Bracia wyżej, nie pisz nic bo Cię poniosą emocje. Ty stracisz energię a ona odczyta smsa i zapomni po 2 minutach. Jak się określi konkretnie na dzień i godzinę to przemyśl sprawę. Tylko bez pierdololo z jej strony typu "Jeszcze się przedtem zgadamy". Konkrety. Jakieś zbywanie, ściemnianie i od razu odcinasz ją z radaru. Trzeba się tego nauczyć, ale warto.
 9. Podała jakąś konkretną przyczynę? Wyznaczyła sama inny termin?
 10. Pani przez kilka lat związku straciła trochę wartości na rynku. Niestety, nie była tego świadoma. Musiała być wciąż przekonana o swojej zajebistości. Może kolega z pracy flirtował, może jakiś przystojny pan na ulicy się uśmiechnął, kto wie? Mogły też dojść opowieści wątpliwej treści, koleżanek "po fachu", jak to zajebiście być wolną i się spotykać z ciachami milionerami. A jak wejdziesz na portal randkowy to masz miliard propozycji i przebierasz, przebierasz... Gdy się pogarszało w ich związku, Pani uznała, że teraz jest jej moment. Już teraz, już za chwilę, ustawią się do niej w kolejce książęta wszystkich narodów. Musiała się mocno zdziwić gdy się okazało, że panowie zainteresowani świeżą singielką, odbiegają od jej wyobrażeń. Minęło kilka miesięcy i zaczęła się kalkulacja. Wyszło z niej, że lepiej wrócić do sprawdzonego misia. Tylko teraz trzeba szybko przypieczętować "odnowioną miłość". Jak już dostanie co chce, to dawca stanie się mocno zbędny. Taka tam analiza podparta niejednym podobnym obrazkiem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.