Jump to content

Pozytywny

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,912
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  26
 • Donations

  200.00 PLN 

Pozytywny last won the day on September 1 2019

Pozytywny had the most liked content!

Community Reputation

5,465 Świetna

5 Followers

About Pozytywny

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

5,481 profile views
 1. Ktoś kto nie jest "świeży" w tych sprawach i ma coś do ukrycia bo jest na przykład w związku. Fejkowego maila łatwiej założyć i usunąć niż konto na komunikatorach, które są często powiązane z oficjalnymi mailami albo nr. telefonu. Panna wie co robi.
 2. Zawsze mogła powiedzieć "Pogubiłam się". Według mnie wygląda to na klasyczne przeskoczenie na nową gałąź, ale jeszcze się nie złapała więc Cię trzyma na smyczy. Piękne, w sam raz dla fanek oczami mężczyzny czy czegoś takiego
 3. Turystka z UK znudziła się kwarantanną w hotelu na Teneryfie.
 4. Jest mi ktoś w stanie (racjonalnie) wyjaśnić czemu cały świat dostał zbiorowej sraczki? Chodzi mi oczywiście o puste półki z papierem toaletowym. Każdy kto wychodzi ze sklepu, niesie co najmniej paczkę. Rozumiem większe zapasy żywności czy innych niezbędnych środków, ale o co chodzi z tym papierem? :D
 5. Chyba decyzja została podjęta już na etapie "Ma fajny cyc". Spoko, rozumiem, nie oceniam. Nie jeden specjalista od relacji damsko-męskich i Red Pill popłynął całkowicie przez cycki i dupkę. Tak nas urządziła przebiegła natura. Nie mogę tylko w żaden sposób ugryźć z której strony jest to "Materiał na żonę".
 6. Jako feminista dążę do równouprawnienia i polecam to również Tobie. Kto powiedział, że kobieta nie może dobrze zarabiać? Miłość nie zna takich przeszkód. Pamiętaj, ślub bez intercyzy i jak coś zasądzasz o alimenty bo Ci się standard życia obniżył.
 7. Młodzi zaczynają się uczyć https://9gag.com/gag/aKdOEn3
 8. @Strusprawa1 idź, ale koniecznie w walentynki. Pamiętam jaką miałem bekę z gości którzy szli do kina ze swoimi lepszymi połówkami na "50 fantazji Karyny". Ciekawe czy chociaż zakisili później, czy myszka chciała się tylko przytulać a w myślach miała przystojnego miliardera który leje je po tyłku. Tak serio to jeśli masz ochotę to idź a jak nie to zostaw ten film dla jego grupy docelowej
 9. Oczywiście, że tak i jest to całkowicie normalne. Myślisz że panny idąc ze swoim misiem, nie zerkają na przystojniaków wyobrażając sobie jednocześnie, że miś wpada pod tramwaj a ciacho przychodzi i pociesza ją całą noc?
 10. @Calhun Lepiej kup dobre perfumy które Ci się podobają. Feromony to bajki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.