Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Pozytywny

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1903
 • Donations

  200.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  26

Pozytywny last won the day on September 1 2019

Pozytywny had the most liked content!

Community Reputation

5426 Świetna

4 Followers

About Pozytywny

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3819 profile views
 1. Jako feminista dążę do równouprawnienia i polecam to również Tobie. Kto powiedział, że kobieta nie może dobrze zarabiać? Miłość nie zna takich przeszkód. Pamiętaj, ślub bez intercyzy i jak coś zasądzasz o alimenty bo Ci się standard życia obniżył.
 2. Młodzi zaczynają się uczyć https://9gag.com/gag/aKdOEn3
 3. @Strusprawa1 idź, ale koniecznie w walentynki. Pamiętam jaką miałem bekę z gości którzy szli do kina ze swoimi lepszymi połówkami na "50 fantazji Karyny". Ciekawe czy chociaż zakisili później, czy myszka chciała się tylko przytulać a w myślach miała przystojnego miliardera który leje je po tyłku. Tak serio to jeśli masz ochotę to idź a jak nie to zostaw ten film dla jego grupy docelowej
 4. Oczywiście, że tak i jest to całkowicie normalne. Myślisz że panny idąc ze swoim misiem, nie zerkają na przystojniaków wyobrażając sobie jednocześnie, że miś wpada pod tramwaj a ciacho przychodzi i pociesza ją całą noc?
 5. @Calhun Lepiej kup dobre perfumy które Ci się podobają. Feromony to bajki.
 6. Moja porada dla uzależnionych od słodyczy jest taka: za każdym razem jak złapie was ochota na ten syf, zjedzcie łyżkę prawdziwego miodu lub garść rodzynek, a najlepiej jedno i drugie. Jeśli dalej będziecie mieli ochotę na batona to już tylko drastyczny odwyk. W sytuacji gdy idziecie do sklepu, oglądacie ładne kolorowe opakowania i musicie kupić ten batonik, proponuję przeczytać etykietę i zobaczyć z czego składa się to "czekoladowe" cudo. Mi przechodzi jak ręką odjął.
 7. Dobrze, że są listy firm które wchodzą w skład P&G. To wchodzi w podświadomość. Ostatnio chciałem kupić jakąś chemię i gdzieś mi świtało, że to może być firma z P&G. Maszynki tez już kupuję innej firmy i jestem zadowolony.
 8. "Znamy się? Bo nie kojarzę za bardzo twarzy".
 9. Myślicie, że dla większości osób będzie problemem kupienie przesłodzonego napoju za 10-15 zł za butelkę? Małe pojemności cały czas cieszą się dużym popytem. Małe puszki coli, energetyków, mimo że są całkowicie nieopłacalne. Przeciętny konsument uzna, że butelka znanego napoju o pojemności 2 litry za 5-6 zł to drogo, natomiast puszka 100ml za 2zł? -Łe kurłaa, taniocha. Biere całą zgrzewe! Jak patrzę na ceny słodyczy, które z roku na rok są coraz wyższe a gramatura coraz niższa, to się zastanawiam kto to jeszcze kupuje? A towar jest cały czas dokładany. Tak więc mam wątpliwości czy rzeczywiście zmniejszy się popyt na ten syfek.
 10. Szkoda mi książki. Już lepiej zaznaczać tymi kolorowymi karteczkami.
 11. Jest to kolejne kobiecy wymysł, żeby tylko nie wyjść w oczach otoczeniach na puszczalską/samolubną/tą złą która zostawia faceta. "Grażka, czemu zdradziłaś swojego dobrego męża milionera z tym młodym, przystojnym ogrodnikiem? -Bo chuj myślał, że zamknie mnie w złotej klatce."
 12. Prawdopodobnie tak. Nic tak nie działa dobrze na związki jak koleżanki, które służą "dobrą radą". Mają z tego emocje, zabijają nudę no i dzięki temu, ich pokazowy związek (a tak naprawdę zwykle chujowy/toksyczny/nudny) wydaje im się dużo lepszy i mogą się nim pochwalić na forum.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.