Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Pozytywny

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  1780
 • Donations

  50,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  25

Pozytywny wygrał w ostatnim dniu 18 Styczeń

Pozytywny ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

4782 Świetna

3 obserwujących

O Pozytywny

 • Ranga
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

2902 wyświetleń profilu
 1. Ewidentny atak na kogoś kto mówi dobrze o Polsce. Samo to powinno dać wszystkim osobom oglądającym tego jutubera do myślenia. Ktoś musi sporo inwestować w program dla młodzieży pod tytułem: "Polska jest be i zaściankowa. Inne narody są cacy i postępowe". Wyślij jutuberkowi paczkę z ciuchami i już jest twój
 2. To może założyć własny sklep z linią koszulek z "ciekawymi" hasłami. Jednocześnie założyć fundację wspierającą np. mężczyzn walczących w sądach, których nie stać na pomoc prawną przez co, nie są w stanie wywalczyć sprawiedliwych wyroków. Dochód ze sprzedaży byłby przekazywany fundacji. Hasła do przemyślenia Może być np. model z podbitym okiem, zakrwawioną wargą w koszulce z napisem "To była nasza wspólna decyzja...". Albo: "Co dziesiąty mężczyzna nieświadomie wychowuje nie swoje dziecko, ale moja MYSZKA nie jest taka!". "Intercyza? A na co to komu?!". "Przepraszam, że musiałaś mnie zdradzić abym stał się lepszym mężczyzną".
 3. Zamiast bluz PROSTO będą DAMSKO. Jest potencjał.
 4. Ja chcę koszulkę z napisem "Łzy kobiety to porażka mężczyzny". W innej nie wychodzę na ulicę. Ewentualnie męska koszulka z hasłem: "Zostawcie nasze macice". Proponuję też koszulkę z napisem: "Jestem silna, niezależna i...uzależniona" - poniżej piktogram z butelką wina.
 5. Status rozwódki jest dużo lepszy bo jest "tą silną kobietą która odeszła od tyrana". Natomiast status starej panny to porażka dla kobiety. Odbierana jest jak jakaś psychiczna albo tak przebolcowana, że już nikt jej nie chce. Dlatego mają takie ciśnienie na ślub, nawet jeśli od początku wszystkie znaki mówiły, że to się nie uda. Lepiej wziąć rozwód po roku i grać kartą nieszczęśliwej. Dla mnie to chore bo sam wolałbym nigdy się nie wiązać niż rozjebać małżeństwo, żeby tylko mieć to odhaczone. Kobietom to nie przeszkadza, nawet jeśli mają już dzieci, co jest przerażające.
 6. @marian jak widać to forum to nie miejsce dla kogoś o twoim poziomie inteligencji. Nie posiadamy także umiejętności paranormalnych. Do tego jesteś bardzo groźnym samcem używającym dużo wulgaryzmów dla podkreślenia swoich...ekhm...racji. Twój potencjał może się tutaj zmarnować.
 7. Pani ma 35 lat a z Krystianem była 6 lat. W takim razie co robiła do 29 roku swojego życia? Czyżby było poszukiwanie mitycznego księcia i odrzucanie wszystkich ropuch? Aż tu nagle doszła do ściany a Szejka jak nie było tak nie ma? Ale pojawił się Krystian. Tyle, że Krystian miał inne plany.
 8. Pozytywny

  Narzeczona w akcji.

  No i nowa sympatyczna koleżanka która pomaga dopełnić formalności.
 9. Pozytywny

  Narzeczona w akcji.

  @PatZz jak nie będzie Ci dawała spokoju i będzie mocno natarczywa to odpisz, że sprawa jest o wiele grubsza bo okazało się, że dziadek miał także inne nieruchomości którymi teraz Ty masz się zająć. Odezwiesz się za kilka tygodni jak wszystko ogarniesz. Oczywiście nigdy się nie odzywasz.
 10. Pozytywny

  Narzeczona w akcji.

  Czytać nie trzeba Rozumiem idee blokowania numeru, jeśli nie można sobie poradzić z myślami o ex i obowiązuje zasada "Zero kontaktu". Jeśli jednak mamy to za sobą i nas to nie rusza, to po co blokować? Brak odpowiedzi będzie jeszcze większą karą niż blokowanie numeru. Z czasem i tak jej się znudzi bo czas leci i trzeba energię wykorzystywać na jakąś pewniejszą gałąź. Aczkolwiek rozumiem, że nie każdy może sobie życzyć takich niechcianych kontaktów w jakiejkolwiek formie. Dla każdego faceta to skarb, ale im wcześniej się zacznie tym lepiej
 11. Pozytywny

  Narzeczona w akcji.

  Ja bym nie blokował. Zwyczajnie kasować wiadomości i nie odpisywać.
 12. Pozytywny

  Narzeczona w akcji.

  Cud nie kobieta! To mieszkanie chyba nie da jej spokoju i wróżę, że jeszcze będą próby kontaktu.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.