Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Pozytywny

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1908
 • Donations

  200.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  26

Pozytywny last won the day on September 1 2019

Pozytywny had the most liked content!

Community Reputation

5437 Świetna

4 Followers

About Pozytywny

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

4011 profile views
 1. Turystka z UK znudziła się kwarantanną w hotelu na Teneryfie.
 2. Jest mi ktoś w stanie (racjonalnie) wyjaśnić czemu cały świat dostał zbiorowej sraczki? Chodzi mi oczywiście o puste półki z papierem toaletowym. Każdy kto wychodzi ze sklepu, niesie co najmniej paczkę. Rozumiem większe zapasy żywności czy innych niezbędnych środków, ale o co chodzi z tym papierem? :D
 3. Chyba decyzja została podjęta już na etapie "Ma fajny cyc". Spoko, rozumiem, nie oceniam. Nie jeden specjalista od relacji damsko-męskich i Red Pill popłynął całkowicie przez cycki i dupkę. Tak nas urządziła przebiegła natura. Nie mogę tylko w żaden sposób ugryźć z której strony jest to "Materiał na żonę".
 4. Jako feminista dążę do równouprawnienia i polecam to również Tobie. Kto powiedział, że kobieta nie może dobrze zarabiać? Miłość nie zna takich przeszkód. Pamiętaj, ślub bez intercyzy i jak coś zasądzasz o alimenty bo Ci się standard życia obniżył.
 5. Młodzi zaczynają się uczyć https://9gag.com/gag/aKdOEn3
 6. @Strusprawa1 idź, ale koniecznie w walentynki. Pamiętam jaką miałem bekę z gości którzy szli do kina ze swoimi lepszymi połówkami na "50 fantazji Karyny". Ciekawe czy chociaż zakisili później, czy myszka chciała się tylko przytulać a w myślach miała przystojnego miliardera który leje je po tyłku. Tak serio to jeśli masz ochotę to idź a jak nie to zostaw ten film dla jego grupy docelowej
 7. Oczywiście, że tak i jest to całkowicie normalne. Myślisz że panny idąc ze swoim misiem, nie zerkają na przystojniaków wyobrażając sobie jednocześnie, że miś wpada pod tramwaj a ciacho przychodzi i pociesza ją całą noc?
 8. @Calhun Lepiej kup dobre perfumy które Ci się podobają. Feromony to bajki.
 9. Moja porada dla uzależnionych od słodyczy jest taka: za każdym razem jak złapie was ochota na ten syf, zjedzcie łyżkę prawdziwego miodu lub garść rodzynek, a najlepiej jedno i drugie. Jeśli dalej będziecie mieli ochotę na batona to już tylko drastyczny odwyk. W sytuacji gdy idziecie do sklepu, oglądacie ładne kolorowe opakowania i musicie kupić ten batonik, proponuję przeczytać etykietę i zobaczyć z czego składa się to "czekoladowe" cudo. Mi przechodzi jak ręką odjął.
 10. Dobrze, że są listy firm które wchodzą w skład P&G. To wchodzi w podświadomość. Ostatnio chciałem kupić jakąś chemię i gdzieś mi świtało, że to może być firma z P&G. Maszynki tez już kupuję innej firmy i jestem zadowolony.
 11. "Znamy się? Bo nie kojarzę za bardzo twarzy".
 12. Myślicie, że dla większości osób będzie problemem kupienie przesłodzonego napoju za 10-15 zł za butelkę? Małe pojemności cały czas cieszą się dużym popytem. Małe puszki coli, energetyków, mimo że są całkowicie nieopłacalne. Przeciętny konsument uzna, że butelka znanego napoju o pojemności 2 litry za 5-6 zł to drogo, natomiast puszka 100ml za 2zł? -Łe kurłaa, taniocha. Biere całą zgrzewe! Jak patrzę na ceny słodyczy, które z roku na rok są coraz wyższe a gramatura coraz niższa, to się zastanawiam kto to jeszcze kupuje? A towar jest cały czas dokładany. Tak więc mam wątpliwości czy rzeczywiście zmniejszy się popyt na ten syfek.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.