Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Pozytywny

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1801
 • Donations

  99.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25

Pozytywny last won the day on January 18

Pozytywny had the most liked content!

Community Reputation

4892 Świetna

4 Followers

About Pozytywny

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3013 profile views
 1. Małżeństwo to klucz do finansowego sukcesu...kobiet.
 2. Bardzo proszę o nieumieszczanie tego typu "sklepów", żeby ktoś się nie nadział.
 3. Tesz , staram sie niepoełniać błenduf , ale to nie takie proste. Bynajmniej się staram.
 4. @Marek Kotoński z tatuażem nie ma się co spieszyć, lepiej spokojnie poczekać, wybrać miejsce, wzór no i dobrego artystę. Sam mam w planach, ale to nie ucieknie. Trochę mnie powstrzymuje myśl o ewentualnym przyszłym konflikcie... Chciałbym wtedy działać w podziemiu a jak mnie dorwą, rozbiorą to pozamiatane.
 5. Uważasz, że sprostasz oficjalnym wymaganiom chrzestnego? Powiadom ciotkę, że nie czujesz się na siłach do tego i powinna znaleźć osobę która jest bardziej godna. Przecież nie chcesz tylko być "na sztukę". Powinni to zrozumieć "Pierwszym i podstawowym zadaniem chrzestnych jest więc dawać przykład życia chrześcijańskiego, pokazywać własnym życiem jak powinno wyglądać życie osoby ochrzczonej, oddanej Bogu. W przypadku chrztu dorosłych chrzestny, który jest już w Kościele, pokazuje ścieżkę i poucza katechumena (osobę przygotowującą się do chrztu), jest jakby jednym z jego nauczycieli – oznacza to więc, że chrzestny musi być człowiekiem silnej wiary, utwierdzonym w Panu." https://maurycyteo.wordpress.com/2012/12/26/obowiazki-chrzestnego/
 6. Większość tych komentarzy jest typowo pod publiczkę. Muszą tak pisać, żeby dbać o reputację "Tej co na kasę nie leci". Do tego zniechęcają potencjalną konkurencję. Solidarność jajników (hue hue) ale nie jak na horyzoncie jest zasobny samiec Ja tam widzę tylko ogromny ból wiadomo czego, że którejś może się poszczęścić, W prawdziwym życiu każda z nich zrobiłaby wszystko aby złapać i zatrzymać takiego faceta dla siebie.
 7. "To tylko kolega. Naprawdę! Jak chcesz to was ze sobą poznam, zobaczysz jaki to fajny człowiek i normalny. Sam go polubisz".
 8. Jeśli z wyglądem szła by też siła to triceps. Bardziej przydatny. Będzie też motywacja, żeby bicka nadgonić.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.