Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Morgan86

Użytkownik
 • Ilość treści

  42
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

39 Świetna

O Morgan86

 • Ranga
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Morgan86

  Firmówki...

  To kwestia napięcia mięśniowego oraz rotacji w stawie biodrowym i skokowym.
 2. Sprawdziłem tą dziewczynę. Dla mnie rakieta - www.instagram.com/satinva/ Zerknąłem jeszcze na Q&A i pytanie: "Czy byłabyś ze Szmexym gdyby nie był dopakowany?" - Nie zwróciłabym na niego uwagi. I śmieszne jest jeszcze to, że gdyby nie był youtuberem to też bym nie zwróciła uwagi i nie napisała. Hehe Tutaj full:
 3. Morgan86

  Licealistka KOKSU

  Widać, że nigdy nie trenowałeś
 4. Morgan86

  Książki o zarabianiu.

  1. Fastlane Milionera. 2. Sekrety Amerykańskich Milionerów. 3. Bogaty i biedny - po prostu różni mentalnie.
 5. Morgan86

  Zalety czytania książek.

  Czy w czytaniu chodzi o zapamiętywanie treści? Ja to postrzegam jako zrozumienie pewnych ważnych kwestii na danym etapie i wcielenie ich w życie. Treści mogę nie pamiętać, moje życie mi przypomni dlaczego podjąłem akurat takie decyzje i co mną kierowało
 6. Morgan86

  Rimming, lizanie odbytu.

  Dołożę swoje trzy grosze. Próbowałem w obu wariantach. 1. Jeśli ja kobiecie to musi być dla mnie topową petardą i kręcić mnie niesamowicie. Wówczas jara mnie sam proces i ona się też podnieca. Warunek - muszę wiedzieć, że jest zadbana. W tym celu obserwuje przez jak dba o siebie i później sobie wyciągam wnioski. 2. Jeśli mi - to szczerze - musi być laska, którą z kolei ja mega kręcę. Nie każda się też na to zdecyduje. Tylko te maksymalnie zajarane są w stanie zagrać all-in. Jeśli chodzi natomiast o motywy to jak w przypadku każdej innej płaszczyzny życia. Habituacja, nuda, chęć spróbowania czegoś innego, nowego. Mogę to uznać za nowe, ciekawe doświadczenia, bo jednak poziom podniecenia przy dobrym kolabo (oral + rimming) to jednak kosmos. Myślę, że tutaj dużo też zależy od ogólnego podejścia do seksu. Kiedyś z ziomkiem ogarnęliśmy akcję 2vs1 w ofensywie - bardzo ciekawe przeżycie. Nie dorabiałbym w powyższych metafizycznego znaczenia. Przeżycia ciekawe, ale ogólnie jak wszystkie inne. Osobiście bardzo lubię przekraczać granicę. Kwestia otwartości
 7. Na niektórych ściankach wspinaczkowych w sekcji "Buldering" można znaleźć takie elementy. Świetna sprawa
 8. Morgan86

  Chciałbym zacząć inwestować

  Inwestuj w siebie 😉
 9. Morgan86

  Country Rap?

 10. Morgan86

  Co można zrobić z hektarem ziemi?

  Można zrobić tak, że dzierżawisz ziemię, ale dopłaty zgarniasz dla siebie. Kwestia jak to ujmiesz i czy Cię puszcza etyka. Ja tak robiłem przy eko gospodarstwie, które musiało spinać się jako całość. Co do odrolnienia. Musisz złożyć dokumenty, aby przemianowali przeznaczenie działki w planie zagospodarowania przestrzennego.
 11. Morgan86

  Coś za coś

  Polecam przeczytać "Fastlane Milionera" MJ DeMarco.
 12. Jakbyś miał wolne 500k i dochody stabilne + inwestycje to wziąłbyś Yarisa? Według mnie każdy na tym pułapie celowałby w coś premium, bo to po prostu ładniejsze, wygodniejsze i lepsze To jak z brzydkimi laskami. Też można spuścić z krzyża, tylko wszyscy chcą towar na poziomie 8-10/10.
 13. Niedawno założyłem DG. Pracuję w branży od 6 lat. Najpierw pojedyncze zlecenie, później własna marka i pomoc życzliwych w kwestiach podatkowych. Zawiązałem współprace, budując własną markę - przez okres ok 2 lat. Dzięki temu zbudowałem podstawową bazę klientów i bogate portfolio, oraz sieć kontaktów. Z perspektywy czasu nie pchałbym się w DG - tak jak chłopaki piszą - bez zbadania rynku. Mój początek to było góra parę stów w miesiącu za najgorszą pracę, w której trzeba było rzeźbić. Dojście do satysfakcjonujących zarobków to około 1,5 roku. Teraz jednak dopiero odczuwam presję podatków. Nieco zmienia się perspektywa. Nie myśli się, aż tak prorozwojowo. Trzeba sobie zapewnić egzystencję. Brałem też dotacje. Niezły pieniądz, który w dużej mierze inwestuje w siebie. W mojej ocenie biznes internetowy czy działania na freelance można zacząć bardzo wcześnie. Sam buduje całą strukturę pod to, abym nie musiał przebywać w jednym miejscu, a mój model pozwalał mi żyć w dowolnym miejscu.
 14. Morgan86

  Skoki spadochronowe - solo

  Ten sam sprzęt. Minimalizm.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.