Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Pyrrus

Użytkownik
 • Zawartość

  465
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Pyrrus

 1. Długofalowa operacja "Sanjaya"

  Ten król twierdzi ponadto że Ziemia jest płaska. Wspomniał o nim niedawno SciFun w swoim filmie:
 2. Czyli to że nie jesz mięsa sprawia że czujesz się moralnie lepszy? Dlaczego?
 3. Czyli pani jest przerażona że jest miejsce w sieci gdzie drugiej osoby nie stawia się na piedestale tylko za to że posiada cipkę. Nie dość że nie stawia się na piedestale to opisuje się ich manipulacje. Pani Nata nie może tego zdzierżyć dlatego żeby pokazać swoją wyższość i inteligencję postanowiła napisać pełen frustracji list do administratora tegoż forum. Na zakończenie chciałbym dodać że strasznie jej współczuję. Serio. Musiała zostać porządnie sponiewierana przez jakiegoś strasznego mężczyznę. Jeśli nie fizycznie to na pewno psychicznie. I jej delikatna żeńska psychika sobie z tym nie poradziła. Więc została feministką.
 4. Wybory moderatora na forum

  Mi dział z youtuberami nie przeszkadza. Nie rozumiem tylko dlaczego promowani są Ci najbardziej patologiczni. Dlaczego każdy youtubowy patol ma swoje uniwersum? Po co dla każdego filmiku patola oddzielny temat? Jeśli ktoś mi zaraz napisze że to wszystko po to żeby być wyżej w wyszukiwarce to się myli. Zawsze mnie uczono że zbyt duża ilość odnośników na stronie szkodzi pozycjonowaniu. Ktoś wcześniej napisał że to wszystko zaszło za daleko. Moim zdaniem zaszło. To brzmi jak baner reklamowy: Rafatus wali klocka do wiadra od mopa!!! Mega dymy! Zobacz sam! Serio? Mam wejść i zobaczyć jak patol z youtuba robi kupę? Mam się wypowiedzieć? Dział youtube może być wartościowy. Ale nie będzie dopóki patole będą mieli swoje uniwersum.
 5. Zawsze miałem Patryka za mężczyznę z klasą. O jego zasługach w uświadamianiu czym są sterydy nie trzeba mówić, był to ktoś kto według mnie zasługiwał na szacunek. Ostatnio trafiłem na film który zburzył całkiem moje mniemanie o tym człowieku: Najbardziej zszokowało mnie to co Patryk powiedział do Tucznika w 11:30. Nie jestem po niczyjej stronie, ale moim zdaniem takimi tekstami traci się szacunek na zawsze.
 6. Propozycja

  Nie no kurwa zgódź się. Co Ci szkodzi?
 7. Trafiłem na youtube na taki film. Pewien młodzik postanowił skrytykować naszą społeczność. Najwyraźniej do pewnych idei trzeba dojrzeć.
 8. Radio Samiec usunięte z youtube

  To będzie pierwszy raz jak Marek zakłada domenę? Dlaczego się uparłeś że to Ty założysz domenę i dopiero potem przekażesz ją Markowi?
 9. Radio Samiec usunięte z youtube

  @przyczajony_tygrys czyli samowolnie zadecydowałeś jaka ma być domena i nielegalnie użyłeś do tego nazwiska Marka.
 10. @Drizzt miałeś rację, w połowie wątku pojawił się nowy fakt. Były, adorator ma żonę i dziecko. @Ruda rozumiem że jest problem jak się chłop nie odzywa dwa tygodnie. Ale robić problem bo nie odzywa się dwa dni. Nie ignoruje Cię, po prostu nie melduje się księżniczce codziennie. Był miły ale nie tak jak kiedyś? Przypomnij sobie jaka Ty byłaś wobec niego, czy zawsze dawałaś z siebie 100% czułości.
 11. Powiedział cześć i nawet Cię nie dotknął? Nie: Więc jak miał Cię pożegnać żebyś była zadowolona? Ja tu widzę taki problem że nie możesz się pogodzić z tym że nie jesteś w centrum jego świata. Chłopak nie jest na każde Twoje zawołanie i to Cię boli, ale dzięki temu cały czas o nim myślisz. Próbujesz wypełnić potrzebę atencji orbiterami. Ale orbiterzy mają to do siebie że są zbyt natarczywi, stając się niechcianymi adoratorami.
 12. Ostatecznie Twoje doczesne szczątki i tak wylądują na cmentarzu.
 13. KK i jego pycha, poniżanie i wzbudzanie poczucia winy

  Z tych najsłynniejszych skazanych przez inkwizycję na spalenie: Giordano Bruno, Jan Hus, Joanna D'Arc. Wbrew Twojemu twierdzeniu @Carl93m, las stosów w Europe Zachodniej jest faktem. Krucjata przeciw katarom i pacyfikacja Langwedocji jest faktem. Można wymienić jeszcze wiele zbrodni popełnianych w imię trójcy świętej. Niemal wszystkie wyroki śmierci wykonywała władza świecka i stąd twierdzenie że KK nikogo nie spalił.
 14. Gównoburza o korespondencję ze znajomą 😉

  Prawdopodobnie większość narzeczonych zareagowałaby podobnie, mniej lub bardziej histerycznie, ale podobnie. Ta wirtualna koleżanka jest dla Ciebie aż tak ważna?
 15. Badania krwi itd. - facet 35 lat.

  Ja pisałem. Możesz pić wodę, tylko niech to będzie zwykła woda. Polecam jeszcze zrobić poziom witaminy D i zależnie od wyników zacząć suplementacje. Nie piszę tego z punktu widzenia lekarza specjalisty, ale z punktu widzenia kogoś kto przezwyciężył anemię wysokiego stopnia.
 16. Badania krwi itd. - facet 35 lat.

  Masz lekką anemię. Dlaczego nie zrobiłeś badań żelaza? Pamiętaj że jak będziesz robić badania żelaza to nie możesz jeść przynajmniej 12 godzin przed badaniem, nawet najdrobniejsza przekąska przekłamie wynik. CRP ile wyszło? Jeśli jesteś zdrowy to powinno wyjść minimalne.
 17. Renta państwowa dla Golloba?

  To oczywista niesprawiedliwość. Nie wiem jak wysokie były jego zarobki, ale prawdopodobnie sportowiec tej klasy był bogaty. Prawdopodobnie przeciętny człowiek w ciągu 100 lat nie zarobiłby tyle co Gollob w ciągu roku. A teraz masa przeciętnych ludzi ma zasponsorować mu rentę. Przypominam że renta przyznawana przez premiera jest dożywotnia i jest wyższa niż przeciętna emerytura z ZUS. Populistyczny gest premiera według mnie.
 18. Żegnam forum.

  Wyobraź sobie biegunkę która trwa tygodnie, miesiące a nawet lata. Nie masz pojęcia jak czuje się człowiek chory na IBS czy Crohna. Nigdy tego nie zrozumiesz. Ja teraz mogę się śmiać sam z siebie bo Crohna mam opanowanego ale kilka lat temu nie było mi do śmiechu. Wyobrażam sobie to co Marek niedawno opisał, to ani trochę nie jest śmieszne, pamiętam jak samemu w takiej sytuacji chciało mi się umierać. To nic przyjemnego jak ktoś się z tego nabija. Jak napisałem wcześniej zdrowy człowiek tego nie zrozumie. Ale ktoś normalny kpiny zostawi dla siebie.
 19. vs. Rzeczywiście Twój poziom empatii i sprawiedliwości jest bardzo wysoki. Te dwa zdania wzajemnie się wykluczają. Gdybym nie wiedział że pisała to kobieta pomyślałbym że to jakiś psychopata. Życie masz tylko jedno. Nie będziesz mieć innego, ani lepszego, ani gorszego. Czyli wystarczy rozporządzenie? A mogłabyś też wprowadzić rozporządzenie żeby nie było umierania?
 20. Land Rover - freelander. Czy ktoś czy warto?

  Honda CR-V I bardzo fajna, miałem taki model. Silnik nigdy nie nawalił. Wadą tego samochodu jest bardzo mały akumulator, niestety nie ma miejsca na zamontowanie większego. Podczas dłuższej zimy może być problem z rozruchem. Do CR-V II (od 2001 roku) wstawiane są już akumulatory normalnej wielkości.
 21. Zestawienie nierówności między płciami - nasz forumowy bilans.

  Zasady i kryteria naboru w zawodzie technik pożarnictwa: https://sapsp.pl/images/dokuemnty/zasady naboru 2017_2018.pdf (strona 11)
 22. Badania krwi itd. - facet 35 lat.

  Pakiet dość drogi a zdaje się że nie wszystkiego potrzebujesz. Wybierz z tego morfologię, elektrolity, ALT, CRP, kreatynina, żelazo. Dorzuć witaminę D metabolit 25.
 23. Land Rover - freelander. Czy ktoś czy warto?

  Suzuki Jimmy mam w pracy, ale moja ocena tego samochodu będzie mocno nieobiektywna bo mam do dyspozycji mocno wyeksploatowany egzemplarz. Odkładając na bok wszelkie uprzedzenia to dla początkującego kierowcy Jimmy z racji swojej wielkości będzie dobrym rozwiązaniem. Dobrze się prowadzi na asfalcie i poradzi sobie w terenie. O Hondzie HRV się nie wypowiadam bo nie znam tego samochodu.
 24. Land Rover - freelander. Czy ktoś czy warto?

  Także odradzam Ci freelandera. Jeśli mówimy o 16k polskich złotych (z tego co pamiętam mieszkałeś w GB), to lepszą alternatywą dla freelandera będzie opel frontera albo honda cr-v. Tylko pamiętaj że utrzymanie terenówki, tudzież suva jest znacznie droższe niż samochodu osobowego z tego samego rocznika. A co do Twojego pytania czy użytkowaliśmy takie auta. Tak miałem Honde CR-V rocznik 1998 silnik 2.0, tego Ci mogę polecić. Wcześniej miałem Opla Monterey rocznik 1996, silnik 3.1, tego nie polecam.
 25. Skąd ten Katolicyzm...?

  Twórcą chrześcijaństwa był Saul z Tarsu. Jego listy są najstarszymi pismami chrześcijańskimi. Saul ostatecznie zerwał z judaizmem tworząc podstawy nowej religii. Zręby katolicyzmu powstały na soborze w Nicei (dzisiejsza Turcja) w 325 roku. Wszystkim kierował poganin Konstantyn Wielki. To na tym soborze ustalono że Chrystus jest Bogiem. Podczas gdy jeszcze w Dziejach Apostolskich Jezus nazywany jest sługą bożym. Dzisiaj tak jak kiedyś w starożytnym Rzymie jest mnóstwo świątyń pod przeróżnym wyzwaniem (wtedy różnych bogów, dziś różnych świętych). W świątyniach tak jak kiedyś w starożytnym Rzymie czczone są cudowne obrazy i posągi (wtedy różnych bogów, dziś różnych świętych).
×