Jump to content

t0rek

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  801
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

598 Świetna

About t0rek

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mark Passio miał też swoje do dodania w tym temacie (było tego więcej, ale sporo znikło z Youtuba) od 1:49:31
 2. Tak, zgadza się. Trochę spędziłem na ustawieniach bazujących na Hellingerze (ale z dodatkowymi elementami) - tam zobaczyłem, że ten kierunek ma potencjał. Wiele mi się też zgadzało z moimi chorobami z dzieciństwa. Roberto Barnai nie znam - bardziej Gerard Athias (francuski lekarz). Już nie mówię, że dla inżyniera systemów, pasjonata cybernetyki, taka medycyna oparta bardziej na przyczynowości jest o wiele ciekawsza. Nie znam się z perspektywy naukowej, ale wydaje mi się, że to, jakie ośrodki w mózgu przyczyniły się do jego decyzji, zależały mocno od jego przekonań wewnętrznych
 3. Może trzeba zacząć nazywać dyskryminację kobiet teorią spiskową?
 4. Znachorskich metod jest dużo, ale jak po szczepionce, to już nie jesteś "naturalny". Takich bardziej manualnych korekcji bym szukał jak klawiterapia (w skrócie taka rozszerzona akupunktura).
 5. @xander99 Tak czy siak poleciałbym psychosomatycznie - nie zaszkodzi. Przeleć sobie w głowie ile masz tematów typu "nie trawię tego, do kurwy nędzy", nieprzepracowanej złości itp. Może jakiś taki temat pojawił się przed chorobą? Ewentualnie czy w rodzinie były takie choroby i konflikty.
 6. Posłuchaj na tych filmach, że większość ludzi z refluksem ma niedobór, a nie nadmiar kwasu żołądkowego. Lekarze, przepisując IPP, często gaszą pożar benzyną.
 7. Polecam filmy tego pana: I np. dla odmiany film tej pani (spotkałem ją fizycznie na wykładzie tego pana powyżej parę lat temu tak BTW) Z Totalnej Biologii / Recal Healing: https://www.totalna-biologia.pl/choroby/zoladek-wrzody-zoladka https://www.totalna-biologia.pl/choroby/refluks-zgaga
 8. Mam porównanie z autopsji. Z kobietą, która chciała mnie interesownie uwieść "za zarobki", ale lubiła seks i nie miała klimatów depresyjnych, było o wiele namiętniej niż z taką, co mnie szczerze lubiła, ale miała problemy z depresją i libido. Przy tej drugiej widać było, że to jest właśnie duży i sztuczny wysiłek, mimo, że chęci miała szczere. Związki tej drugiej kończyły się wcześniej m.in. przez jej problemy z libido.
 9. No to mi właśnie podpowiada (w połączeniu, że bezdzietna i ładna), że jednak coś może być na rzeczy i ona sobie z tego zdaje sprawę. Oczywiście fajnie polecieć black pillowym guilt-tripem, ale w takim razie zamiast każdego terapeuty seksualnego wystarczyłyby kobietom wizyty w męskich burdelach z CHADami i żadna nie miałaby już potem problemów z libido A jednak mają.
 10. @Amperka Takie rozważania jak najbardziej mają miejsce, ale zostały po prostu wywalone z popularnych mediów i zastąpione agresywną propagandą, Trudnymi Sprawami i całą tą żałosną papką. Motłoch nie ma zadawać pytań, tylko promować marki i pławić się w luksusie z Lidla. Pierwsze z brzegu linki, gdzie jest bardziej ambitnie: https://www.facebook.com/globgra https://zezorro.blogspot.com/ https://www.facebook.com/groups/1550770335200491
 11. Szczerze to jakoś nie odczuwam w tym troski - bardziej zamiar (idąc np. językiem z Transerfingu rzeczywistości) wyjaśnienia paru rzeczy. Czy rzeczywiście NIGDZIE i NIGDY nie bywałeś "zimny"? Na pewno nie znajdziesz w swoim życiorysie/pamięci/wspomnieniach sytuacji, gdzie jednak postąpiłeś jak zimny, wyrachowany, kalkulujący "drań"? Nic a nic? Poszukaj takiej sytuacji i porównaj z takimi, gdzie chciałbyś mieć dostęp do takiej postawy. Zobacz czym się różnią, z jakimi przekonaniami do nich wszedłeś itd. Powyższe to moja osobista i intuicyjna technika pracy nad sobą. Spoko
 12. Skoro presja jest coraz większa, to może coś tam zaraz pęknie?
 13. Zastanów się czy chcesz nabudowywać kolejną warstwę iluzji poprzez odreagowywanie poprzednich czy też zacząć te warstwy iluzji zdzierać. Może jako przykład: nie trzeba być skurwysynem, żeby nie wkładać łap do ognia - wystarczy świadomość mechanizmu działania ognia i ogarnianie przyczyn i skutków. Nie ma tu żadnych zbędnych emocji. Warto zatem dążyć do zrozumienia zjawisk i działania zgodnie ze swoimi przekonaniami/interesem, a nie jako odreagowywanie dawnych postaw.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.