Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

t0rek

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  424
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

274 Świetna

About t0rek

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A propos profesjonalizmu Awięca... Zwróćcie uwagę, że jego materiały mają cięcia co parę sekund.
 2. O widzisz, czyli już coś wiemy, że problem nie jest od wczoraj. Pamiętam taki mądry cytat "Słowo "jestem" jest modlitwą." Pewnie wolisz sobie nawrzucać, żeby zmniejszyć napięcie i rozgrzeszyć się przed "wewnętrznym krytykiem". Co do tych kilogramów - poczytajcie o insulinooporności, zmęczonych nadnerczach, chorobie Addisona, cukrzycy psychosomatycznie zanim poradzicie tutaj ostry zapierdol.
 3. Ja wiem, że tu większość postów będzie typu "schudnij", "ogarnij się" itd. Ale moim zdaniem to jest 10 mostów za daleko w kierunku samo-udręczenia. Ile przecież w tym poście jest presji, przywalania sobie. @Firestarter, odpalam szklaną kulę. Czego się boisz najbardziej? Jaki lęk spędza Ci sen z powiek? Czy przypadkiem nie to, że będziesz ostatnią łajzą, ciamajdą, czarną dziurą i ostatnią ofermą, która nie potrafi nic wnieść do rodziny. Masz poczucie winy, że wpakowali w Ciebie tyle hajsu, a Ty nie masz się jak odwdzięczyć.? Jeśli tak, to uśmiechnij się - właśnie sobie to zmaterializowałeś, gorzej już nie będzie. @Firestarter NFZ chyba masz, to przejdź się do psychiatry i załatw sobie skierowanie na psychoterapię za free jak masz możliwość. Moim zdaniem po latach presji na Tobie to się skumulowało i masz trochę nerwicowe objawy. Nie chodzi o to, żeby sobie teraz pofolgować, ale bycie psychicznym wrakiem w niczym tu nie pomoże. Otyłość też pośrednio może być tym spowodowana (stres, pasożyty itd.), a na pewno ciężej się jej pozbyć w takim stanie. To taka moja uwaga, bo wiem, że w takim stanie dokładnie kolejnych "musisz" nie pomaga - to kolejna presja, a na obecną chwilę organizm i tak ma dość.
 4. Dawno żaden gitarzysta nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak Jeff Kollman. Na pograniczu fusion-prog rock/metal.
 5. Kwestia doboru znajomych, otoczenia, pracy. Nie trzeba się przecież wszystkim tłumaczyć ze swoich nietypowych wyborów - robisz swoje i masz wyjebane na resztę.
 6. Jak ktoś jest wrażliwszy na odczuwanie takich energii, to też odczuwa. Znam wielu takich facetów. Tak samo wpływ pogody na samopoczucie itd.
 7. W firmowym atramencie pióra się nie macza.
 8. W sumie da się to odczuć mieszkając w Polsce. Np. jadąc na narty do Austrii, przecinając po drodze Niemcy autostradą, masz dodatkową kontrolę graniczną (granica niemiecko-austriacka), której jeszcze parę lat temu nie było. Taki przykład z życia, który przeżyłem na własnej skórze.
 9. @sombrero23 To, o czym piszesz jest też poruszone w kultowym już wykładzie o dywersji ideologicznej - jak niszczy się państwa od środka. To, co opisujesz, pasuje pod etap "demoralizacja".
 10. https://czarko.pl/grzeczni-chlopcy-trafiaja-na-suki/ Dobry artykuł w tym temacie.
 11. @zuckerfrei No właśnie - pytanie co lepiej dotrze do widzów Awięca. Cyniczni nastolatkowie to trochę "chleba i sarkastycznych igrzysk".
 12. Szczerze? Mam mieszane odczucia do tego wystawiania się na tacy jako ofiara. Moim zdaniem to trzeba przyjąć strategię jak w rozmowie z psychopatą - nie pokazywać oznak słabości. Merytorycznie oczywiście spoko.
 13. Awięc ma mimikę i gesty jak toksyczna manipulantka w tym filmie. Mógłby jeszcze mówić "no rejczel" i pukać tipsami w to biurko.
 14. @maggienovak Mam bardzo silny instynkt i zarazem wrażliwość na zapachy. Od dziecka mnie wręcz to przerażało i odrzucało jakim workiem smrodu jest taka utytłana kobieta w tym drogeryjnym syfie od stóp do głów. Każdy kosmetyk o innym zapachu, pierdyliard warstw, do tego jeszcze oblać się perfumami - to jak jakiś kiepski żart Wszechświata
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.