Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

t0rek

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  369
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

221 Świetna

O t0rek

 • Ranga
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. @Bonzo Można by jeszcze spytać jakiegoś ratownika medycznego, czy podziurawioną ofiarę nożownika reanimuje się poprzez tak silny masaż serca.
 2. Myślę, że dla wielu ludzi w Polsce to konflikt porównywalny z utratą ojca. Będzie się działo.
 3. Tak BTW to na zachodzie też jest odpowiednik, ale chyba mało popularny (tytuł kojarzy się z PUA, ale nawet nie stało obok): https://www.amazon.com/Women-Textbook-Become-Desire-Read-ebook/dp/B00H83LE66/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1547114185&sr=8-1 O, a tutaj nawet w całości: https://www.docdroid.net/VS1K2fo/oleg-novoselov-women-a-textbook-for-men-becomebookzzorg.pdf
 4. Suplementowałem się olejami. Brałem jednocześnie wiele innych suplementów, więc nie powiem co podziałało. Fajne ceny miał https://hempking.eu/ A co do palenia wersji "legalnej" bez THC - jak się nabije "po królewsku" i ściągnie 2-3 wiadra (water-bong), to czuć rozluźnienie. Szybko mija, ale czuć. Testowałem z paroma znajomymi kiedyś - na wszystkich podziałało.
 5. t0rek

  "Biznes-plan" kobiet

  @Szkaradny To ja nawet Rafała Olszaka nie kojarzę, ale to epatowanie "wyuczona bezradnością" było mocno sztuczne.
 6. t0rek

  "Biznes-plan" kobiet

  Też obstawiam ściemę na 99% - zbyt "kwadratowy" ten tekst. Tak jakby ktoś się chciał popisać pojęciami typu "wyuczona bezradność".
 7. Oho, skąd my to znamy - już poleciałaś z manipulacją na "dorosłych mężczyzn". Po drodze wcześniej "społeczny dowód słuszności": I jeszcze: To tak a propos HIPOTETYCZNYCH sytuacji - sprytnie ominęłaś wątek podmiany dzieci w szpitalu, sprowadzając, że testy DNA = OSKARŻENIE (tak, żeby jeszcze poczuciem winy zagrać, a co!) o zdradę.
 8. t0rek

  Adrenalina

  Cześć, Nie mam znajomych z takim problemem, ale naturalny zmysł MacGyvera podpowiadałby mi kombinowanie z termosem (w końcu działa jako dobry izolator cieplny).
 9. t0rek

  Human Design i moja analiza

  @SzatanKrieger To już kwestia jakie z centrów motorycznych masz zdefiniowane. Projektor oznacza brak zdefiniowanego centra sakralnego, ale inne może mieć (podstawa, serce, splot).
 10. t0rek

  Human Design i moja analiza

  @SzatanKrieger @manygguh BTW Osho to też był Projektor 2/4 z autorytetem na śledzionie Parę ebooków anglojęzycznych mam ogarniętych, parę lat rozkminiania znajomych, siedzenia na grupach facebookowych oraz dyskutowania tego ze znajomymi rozwijąjącymi się duchowo od wielu lat. Łatwiej mi analizować cały czyjś profil niż pisać "otwarte" artykuły o HD, bo mogę się odnieść do cech, które pamiętam z różnych podobnych profili. Czasem w trakcie sam się domyślam i po rozmowie mogę lepiej zrozumieć jak to działa w realu. W żadnych płatnych szkoleniach udziału nie brałem, co najwyżej kupiłem ebooki. Czy to dużo? Moja perfekcjonistyczna brama 48 mówi, że nie @icman Podczas studiów z tymi dwoma kumplami-projektorami poszliśmy w klimaty PUA (ale amerykańskie), co nas zachęciło do zgłębiania tematów jak psychologia społeczna, zarządzanie itp.( Każdy w z nas jest teraz konsultantem IT, ale w różnych dziedzinach.) Dopiero w 2015 roku poznałem Human Design i mogłem odkryć, że jakaś astrologia nas łączy. A do astrologii ogólnie zachęcił nas inny kolega z roku - zabawnie, jak na polibudę Ale... Już wtedy, w ramach różnych eksperymentów zacząłem zauważać (wtedy jeszcze ze smutkiem), że ludzie bardziej mnie lubią jak np. na takich domówkach wcale się nie wypowiadam, tylko sobie siedzę i się uśmiecham. Wszelkie ambitniejsze rozmowy prowadziłem tylko z kolegami w kuchni, a w towarzystwie siedziałem i słuchałem. Podobnie zauważałem, że lepiej siąść mi w fajnym klimatycznym lokalu przy barze i łapać kontakt wzrokowy, niż zagadywać na siłę,
 11. t0rek

  Human Design i moja analiza

  @SzatanKrieger Bardziej chodziło mi o to, czy masz jakieś odczucia słuchając Olega? Na studiach nie znałem HD, a się okazało, że dwóch ziomków, z którymi najbliżej się wtedy trzymałem, jest Projektorami.
 12. t0rek

  Human Design i moja analiza

  @SzatanKrieger Wyczuwasz wspólne wibracje? Oleg jest Projektorem z autorytetem w centrum śledziony: Spodobał mi się wykład:
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.