Jump to content

t0rek

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  700
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

503 Świetna

About t0rek

 • Rank
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Oczywiście, że ma - bo kto jej zabroni? Co najwyżej nikogo nie znajdzie albo dostanie masę zwrotnych tekstów, że chyba ją powaliło. Bo jaki inny feedback może dostać od życia?
 2. A najpopularniejsza piosenka disco polo to wręcz "Oda do kobiety-modliszki"
 3. No bo jak nie skacze wokół panny, to tylko pogarda i "zabawa w Indianina". Piękny przykład! Duże, wiecznie niezaspokojone dziewczynki z syndromem czarnej dziury i "ciong-le-mao".
 4. @Martius777 Na moje to ta kobieta ma mocne daddy issues. Facet pewnie chciał po męsku powiedzieć "tego i tego dnia możesz na mnie liczyć, a teraz leżę i jestem chory" - jako określenie dyspozycyjności. Kobieta to pewnie uznała, że mu nie zależy, bo nie odpowiedział na jej emocje (nie jest jej tatusiem od kojenia wszelkich żalów przecież), tylko określił się "na zimno", a nie jak w romansidle.
 5. Dla mnie to się łączy - dlatego odpalają obwód emocjonalny, bo nie mają dostępu do myślenia stricte logiczno-strategicznego w takiej sytuacji.
 6. Bo panowie beta nie odpalają wtedy alfa-logicznego obwodu, tylko ten beta-emocjonalny. Do tego mają przez Matriks wbudowane, że kobiety "lepiej się znają na problemach sercowych". Tak na szybko to widzę.
 7. A jaką masz gwarancję, że taka odpowiedź przekłada się na ich realne życiowe wybory?
 8. @Obliteraror Obstawiam, że są dwie opcje: a) pieniądz nie śmierdzi b) ktoś w niego zainwestował od początku i Krzysiu się musi wywiązać z umów.
 9. Gdzie jednocześnie inne plaże np. w Albanii czy Czarnogórze stoją otworem i tam ta szopka nie obowiązuje. Mam akurat ziomka, co teraz kamper-tripa robi tam i wrzuca relacje.
 10. Zamieniłbym "foliarska" na "niedopuszczana do umysłów ludzi ze zbyt słabą psychiką, podatną na dysonans poznawczy".
 11. Sporo Peterson ma na takie tematy (są napisy po polsku):
 12. Aż się stary skecz Billa Hicksa przypomniał:
 13. @absolutarianin To uznam, że zmieniłeś wersję, bo pamiętam coś w stylu "chrzanić jej samorealizację" - tu miałem zgrzyt.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.