Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

t0rek

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  432
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

279 Świetna

About t0rek

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na pewno chcesz stać się robotem? Chcesz nic nie czuć? Przeczytaj to jeszcze raz i serio się zastanów czy to jest dokładnie to, po co tu przyszedłeś na świat. Piszesz o tym z pozycji bycia w głowie, odcięty jakby od odczuwania. Zastanów się co zyskujesz dzięki tej pogoni. Czego nie czujesz, przed czym ona Cię ochrania? Przepraszam za obszerne cytaty, ale wydaje mi się, że tutaj są kluczowe.
 2. Ta pani jest bardziej redpillowa od niego...
 3. To jest jak robota rzemieślnicza. Na obręcze zakłada się tasmę uszczelniającą, w to wentyle, potem opona i zalanie mlekiem. Czasem jak cieknie mleko (gorsza opcja) albo powietrze schodzi za szybko, to trzeba wszystko zrobić od nowa. Nie ma w tym specjalnej filozofii - czasem po prostu nie wyjdzie, w danej konfiguracji opona+obręcz. Osobiście uważam, że to prostsze niż najprostsze roboty wykończeniowe w mieszkaniu, tylko trzeba mieć specjalną pompkę albo kompresor. Z inną sztycą też skrzypi?
 4. Siedzę w temacie hobbystycznie parenaście lat. Poskładałem parenaście rowerów, w tym zjazdówki do ekstremalnego latania. - Firma nie ma takiego znaczenia. Ramy są produkowane przez raptem parę firm na świecie (nie mówię o takich totalnych customach) jak np. Astro ( http://astro.com.tw/ ) - Mka jednej firmy nierówna Mce drugiej. Grunt to dobry pomiar i wzięcie pod uwagę proporcji swoich kończyn. - Obecnie hydrauliki są tak powszechne, że to nie powinien być taki problem. Poza tym komplet tanich hydraulików potrafi już kosztować poniżej 200 zł (https://allegro.pl/oferta/zestaw-hamulcow-tarczowych-shimano-br-mt200-p-t-7767651780 ). Mechaniki potrafią być w praktyce bardziej upierdliwe w regulacji niż hydraulika, którą ustawiasz i zapominasz na długo. - Do Twojej jazdy 29 bym powiedział, że idealne. Wygładza nierówności, dobrze trzyma prędkość. Minusy to gorsza sztywność, zwinność i przyspieszanie. Sam po mieście jeżdzę sztywniakiem 29erem. Kobiety 165 cm wzrostu sobie bez problemu potrafią radzić z kołami 29, to dlaczego uważasz, że za duży? Najlepsze technicznie, co możesz dostać w tej cenie to używany 29er, ew. jakiś rower crossowy 28 (to ten sam rozmiar felgi co 29, tylko opona mniejsza). Patrzyłbym tylko na używańce w takiej cenie. Pierwszy z brzegu: https://allegro.pl/oferta/carver-strict-200-mtb-hardtail-hydraulika-46-2018-7814669252 (niemiecka firma, mało u nas znana).
 5. @smalczas Na obecnym etapie to już nie są teorie spiskowe. To, że młodzi mają uproszczony obraz świata i wierzą w Świętego Mikołaja, nie oznacza, że takich treści poważni ludzie nie poruszają. No i klasyk:
 6. Taka histeryczna mimika jak jego nie bierze się znikąd. Może by właśnie trzeba było zebrać te ich komentarze i bluzgi, żeby pokazać im jacy są naprawdę w tym słabi jak dzieci, które nie dostały zabawki? Zobacz, tacy sie przejmują strasznie etykietkami - szury, incele, "filmy z żółtymi napisami" - ich najbardziej boli przypisanie niefajnej etykietki, jakby ich to parzyło niczym biały fosfor na plecach. Niezaakceptowane, zapuszczone, stratowane psychicznie duże dzieciaki, których jedyną strategią jest budowa pancerza z cynizmu i sarkazmu. To jest ta widownia.
 7. Już ostatnio wspominałem o rozmowie z takimi ludźmi... Zobaczcie, już bez ceregieli - to jest młodzież przystosowana do tego, że system ma działać na takich bezdusznych robotach - "Vimeo było i tak łaskawe, inna platforma by zdjęła od razu". Słowem - "a mógł zabić". Tutaj nie ma miejsca na żaden zew samczej wolności, tylko grzeczniuteńko trybiczki w szeregu zbióreczka i cieszyć się, że wielkie i nienamacalne Vimeo w ogóle dyskutuje z takim robaczkiem. W takiej podłej wizji korpo-świata została tylko deprecha, sarkazm, cynizm i ciągłe dowartościowanie się bezustannym dopierdalaniem - to co się dziwić, że młodzież to czuje i w ten sposób dyskutuje? Kolorystyka też nie jest przypadkowa. Niewolnik nie chce być wolny, tylko chce być panem innych niewolników. A co do polewki z symetrii itd. - można odbić piłeczkę jak Cezik: Jak to mawiają: "if you can't fight something? Feature it". W sumie czysta logika jakby się zastanowić (trochę po NLPowsku) - skoro do ich łbów Marek ma wstęp jako "gość od symetrycznej twarzy", no to używając tego "hasła-klucza" (itp.) może można im władowywać dane w drugą stronę? Symetryczny Czarny Profesor?
 8. A propos profesjonalizmu Awięca... Zwróćcie uwagę, że jego materiały mają cięcia co parę sekund.
 9. Dawno żaden gitarzysta nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak Jeff Kollman. Na pograniczu fusion-prog rock/metal.
 10. Kwestia doboru znajomych, otoczenia, pracy. Nie trzeba się przecież wszystkim tłumaczyć ze swoich nietypowych wyborów - robisz swoje i masz wyjebane na resztę.
 11. Jak ktoś jest wrażliwszy na odczuwanie takich energii, to też odczuwa. Znam wielu takich facetów. Tak samo wpływ pogody na samopoczucie itd.
 12. W firmowym atramencie pióra się nie macza.
 13. W sumie da się to odczuć mieszkając w Polsce. Np. jadąc na narty do Austrii, przecinając po drodze Niemcy autostradą, masz dodatkową kontrolę graniczną (granica niemiecko-austriacka), której jeszcze parę lat temu nie było. Taki przykład z życia, który przeżyłem na własnej skórze.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.