Jump to content

t0rek

Starszy Użytkownik
 • Posts

  1,092
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

3 Followers

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

t0rek's Achievements

Chorąży

Chorąży (10/23)

935

Reputation

 1. To klasyk jest. Nawet znana psycholog Alice Miller nie była dobrą matką dla swojego syna.
 2. Czasem widać na fotkach grupowych jak ktoś ma mocną, ale nieharmonijną aurę - wtedy np. osoba obok pochyla się w stronę tej osoby i wydaje się mniej przytomna.
 3. No OK, kompakt to nie jest aż takie niebo a ziemia, ale już między Focusem a Swiftem była potężna różnica powyżej 130 km/h (tak z 10 lat temu - tamte wersje). Dla mnie to nie jest kwestia "czy się da", ale na ile będzie to męczące, wymagające dodatkowej koncentracji itd. W długiej trasie jest to bardzo odczuwalne.
 4. A jakbyś miał jakąś działalność gospodarczą i parę aut w niej, to też byś zwracał tak na to uwagę? Dla mnie to argument za używanym autem z wyższej półki w dobrym stanie. Tym bardziej, że u Ciebie to ma robić za piczomagnes na LTR. No nawet mój 5-metrowy kombiak przy stołecznej SUVomanii wydawał mi się kompaktowy. Dla mnie to najmniej praktyczne nadwozie (miałem). Liftback już dużo bardziej praktyczny, a dalej piczomagnesowy
 5. Kompakt na okołostołeczne obwodnice i autostrady może nie dawać zbyt dużej pewności siebie.
 6. Ciekawe czy w ramach ukrainizacji będziemy też mieli więcej tego typu rozrywek:
 7. Nie. A to z kolei ciekawa wypowiedź na temat Jackowskiego z grupy ezoterycznej o kalibrowaniu prawdy według metod Hawkinsa:
 8. Pod koniec studiów we Wrocku mieszkałem w mieszkaniu z gościem, którego siostra się udzielała na prawniczym kole naukowym w Poznaniu. Tam już wtedy (parenaście lat temu) wiedzieli o tym, że Jackowski z sukcesami pomaga policjantom.
 9. "Do teraz zazdroszczę swoim braciom uwagi, jaką im dawał ojciec, więc teraz jeżdżę z facetami i pokazuję, że lepiej żuję pszczoły niż oni".
 10. Zanim @Roman Ungern von Sternberg odpowie, to jestem ciekaw co się pokryje z https://www.totalna-biologia.pl/choroby/hashimoto
 11. Marek ma kota w nazwisku, to są samcy i tyle
 12. Ciekawe czy postępowa Europa doczeka się popularyzacji takich zjawisko jak https://pl.wikipedia.org/wiki/Femmina_accabadora
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.