Jump to content

t0rek

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  965
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

798 Świetna

2 Followers

About t0rek

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A sama pogodziłaś się z tym, ile dostałaś od rodziców czy chomikujesz w sobie ból dupy o to? Co? Hmmm... a bierzesz pod uwagę, że waga to składowa całości? Twojej psychiki, emocji, stresu, trybu życia? Jak się Ciebie czyta, to ciągle wydajesz się osobą bardzo zorientowaną na cel, wręcz ucieczkowo. Coś w stylu "gonię ciągle do przodu, bo jak się zatrzymam, to się rozpłaczę i nie poskładam już do kupy".
 2. Dobra, bo już nie da się czytać tego bzdurzenia... Jaka Ty jesteś górnolotna, wspaniałomyślna, do tego cudowna kucharka i dbasz o partnera, żeby jego psychika to uciągnęła. Po prostu cała na biało, a dla facetów na przezroczysto (ciekawe dlaczego ). A może to jednak taka bajeczka, w którą próbujesz wierzyć, żeby przykryć inne rzeczy?
 3. Myślę, że to spore uproszczenie i nie chodzi jedynie o wygląd. Wyczuwam tu lekki resentyment, podobny do innej forumowiczki, która lubowała się w pieczeniu ciast.
 4. Pomyśl sobie, że codziennie reklamy, politycy, media itd. robią nam afirmacje negatywne. To chyba warto mieć przeciwwagę?
 5. Jakiegoś pieska/kotka będzie szybko chciała.
 6. W tym za bardzo nie pomogę. Pomagałem mojej ex wejść w branżę, ale ona była "nerdy" sama z siebie. Jestem sceptyczny wobec przyuczania ludzi, których to nigdy nie kręciło.
 7. Jest IMO jeden wyjątek wśród książek tego typu - "The Millionaire Fastlane" (stan na sprzed 10 lat, bo wtedy mniej więcej skończyłem z książkami tego typu). Tam gość wprost napisał co zrobił, że tak zarobił, jaki biznes założył, jak go sprzedał, jak odkupił i jak odsprzedał znowu za więcej. Podobnie wtedy wprost napisał, że np. reklamy w TV o 3 w nocy są targetowane w bezrobotnych przegrywów, którzy wierzą w nierealistyczne cuda. Teraz mnie to specjalnie nie dziwi, ale na tle innych cukrujących hurraoptymistycznych książek o sukcesie to był ten wyczekiwany powiew gorzkiej prawdy. ( Ogólnie m
 8. @DOHC Sorry, ale totalnie nie rozumiem Twojego posta. Wiadomo, że ludzie popełniają błędy na drodze i ktoś to nagra. Czy to aż tak kogoś boli, że to zostanie gdzieś nagrane? No życie - nie chcesz, żeby ktoś widział Twoje błędy, to siedź w jaskini. Poza tym co ma posiadanie kamerki do publikowania tych materiałów na necie? Mam wideorejestrator od 2017 roku i jakoś nigdy nie wrzuciłem publicznie żadnego nagrania z niej do neta. A tu się ludzie pieklą do samych POSIADACZY kamerek.
 9. Taka dygresja, ale pozostając w temacie motoryzacyjnym. Widzę u ludzi to przerażenie, że internet nie zapomina, ale gdzie indziej. Dostrzegam więcej hejtu ze strony "prawilniaczych" narcyzików dotyczących użycia kamer w autach. Czy to na wykopie, czy to na fejsie pod serwisami typu Autokult - hejtują ludzi z rejestratorami. Kamerki są przecież w autach już od wielu dobrych lat, a nie przypominam sobie, żeby w poprzednich latach ich używanie kojarzyło się z "konfidentami" - to był prosty sposób na uznanie czyjejś winy w razie wypadku. Słowem - niektórych ludzi chyba bardzo piecze dupsko, że nie
 10. @Endeg Przypominam film o polskich żonach z perspektywy zagranicznych mężów. Był w innym wątku na forum:
 11. Z moich obserwacji, to tacy ludzie nie mają tutaj jakoś bardzo świecić osiągnięciami (jakby nie po to tutaj inkarnowali) co właśnie świadomością. Są jak taki endoskop wpuszczony w pewne procesy, żeby je móc rozpoznać i przekazać innym ludziom, dzięki czemu kolektyw może od środka zobaczyć pewne procesy, emocje i zachowania w powiększeniu, bez emocjonalnych zniekształceń nałożonych na percepcję. Trochę jak osoba, która przeżyła wypadek i pokazuje swoją rehabilitację - dla niej podstawowe czynności życiowe są jak wyzwanie, więc zarazem ma okazję przyjrzeć się im z uwagą znacznie większą niż cz
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.