Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

t0rek

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  472
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

323 Świetna

About t0rek

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Analconda Najprościej - wiedza forumowa podana w postaci polskojęzycznych memów. Żeby było konkretnie, inteligentnie, z jajem. Coś jak audycje "Czarny Profesor", ale w postaci grafiki statycznej. Może nie aż tak artystycznie jak to - pewnie byśmy potrzebowali rysownika (może jest?). (BTW zobaczcie - nawet ten mem pokazuje, że one najbardziej interesują się tym jak zrobić, żeby to się nie wydało, hihi ) Pierwszy lepszy pomysł - "Zakończyłem związek z samotną matką BINGO": - wbijanie poczucia winy, - jej rodzice mnie nienawidzą, - jej koledzy chcą mi porysować auto, - "nigdy więcej nie będę wychowywał cudzego dzieciaka", - itp. itd. I to np. w formie takiego bingo jak wyżej, czyli podsumowanie popularnych schematów w formie mema.
 2. Cześć Bracia! Wpadłem na pomysl jak cwanie rozpropagować (np. na Demotywatorach, Wykopach, Kwejkach itp.) idee naszego forum. Można by tam dodawać np. logo forum - ale można rozważyć i bez i z logo. Np. "Nie jestem taka jak wszystkie bingo", "związek z samotną matką BINGO", Generalnie propagować red pillową wiedzę na zasadzie "bomb informacyjnych". Jak Wam się taki pomysł podoba? Sprawdzałem na szybko i nie znalazłem czegoś podobnego na forum.
 3. https://pl.wikipedia.org/wiki/Shlomo_Sand Interesujacy wątek w tym temacie - ogólnie społeczny poziom dyskusji na te tematy pokazuje w jakim Bantustanie żyjemy...
 4. W jakiego typu relacji mężczyzny z kobietą jemu pasuje kobiecość z bliska, ale intymność seksualna już mniej? "Mommy issues" obstawiam.
 5. A Ty o tym sobie piszesz w najlepsze na forum, nie zdając sobie sprawy, że to na Twój rachunek pieniędzy i lat? Takie to zabawne być w związku z kimś, kto ma na ciebie wywalone i musi odreagowywać jak nastolatka? Tak jakbyś z automatu to bezrefleksyjnie akceptował i nie wierzył, że możesz dostać od życia więcej. Czy tak jest?
 6. @Ramzes Gwoli ścisłości - 5w9 nie jest możliwe, bo obok 5 na okręgu jest 6 i 7 i tylko one mogą robić za skrzydła.
 7. @Marek Kotoński - korepetycje przez Skype może zatem? Dawało się korepetycje z analizy matematycznej, ale to było 10 lat temu, na studiach Jakbym miał kogoś poinstruować, to wydrukowałbym sobie z 10 matur takich z poprzednich lat wraz z odpowiedziami, męczyłbym to regularnie, czytał w klozecie, żeby się otrzaskać zakresowo i co do formy. Potem bym porobiłbym odnośniki do poszczególnych działów matmy (geometria, funkcje, wielomiany, ujemne potęgi itp.) i trzaskał podobne przykłady.
 8. @dziadek do orzechow Zapytam z ciekawości - czy klimaty typu "głęboki Jung" albo Kazimierz Dąbrowski są jakoś mocniej przerabiane? Pytam z ciekawości, jako, że sam jestem wieloletnim pasjonatem, ale póki co pracuję w swoim informatycznym zawodzie. Czasem się zastanawiam czy jakbym miał jednak pomagać ludziom to w jaką stronę "formalnie" uderzyć, gdyby chcieć mieć jakiś papier. Potwierdzasz mi jednak moje przypuszczenia o poziomie tych studiów w Polsce... Na wielu warsztatach zauważyłem, że to jest tak - ludzie z ulicy chodzą do psychologów, a psychologowie do szamanów Brzmi jak "bez egzorcysty nie podchodź" ;)
 9. O to to! Jak czlowiek chce coś pomiędzy, to na saunie można poczuć te procesy z taryfa ulgową, kiedy lodowaty prysznic będzie wybawieniem po wyjściu z sauny suchej. Ale też wtedy nie kombinować (jak niestety wielu) z wychodzeniem z sauny pod prysznic i pakowaniem się znowu do niej mokrym, tylko zrobić nagrzanie na max -> wychłodzenie do zimna -> nagrzanie. Lubiłem sobie wizualizować te procesy jako takie "rozciąganie sinusoidy". Mi pomagała na początku hiperwentylacja pod samym prysznicem - intuicyjnie tak zacząłem. Przeoddychiwałem wkurw na to zimno.
 10. "By Rosa Silverman" - szkoda, że nie *stein
 11. @Messer Przepraszam, faktycznie odruchowo zerknąłem na górę wątku i niechcący użyłem łopaty bez zerknięcia na datę Twojego posta. OK - czyli "albo grubo, albo wcale". Ja sobie z tego wszystkiego doskonale zdaję sprawę - i faktycznie, jak ktoś chcę być wiecznym PUA-playerem w każdej sytuacji, to pewnie mu to "zadziała", na tej samej zasadzie co wypasiona fura w leasingu. Pytanie tylko jakie kobiety to "przyciągnie" do nas, ale to już na inny wątek. Chodziło mi o dobór materiału i wybieranie własnym ciałem, a nie o bycie ślepcem. Mam wrażenie, że na forum pokutuje trochę takie podejście, że warto duży hajs na ciuchy wydać przede wszystkim pod kątem innych, a nie dla siebie i własnego komfortu. Czułbym się jak dziwka z takim podejściem na dłuższą metę, dlatego chciałem pokazać inny punkt widzenia. Czemu zatem najdroższe ciuchy mają często najmniejsze logo? Czy jakość = metka? To ja wtedy chciałbym mieć przynajmniej wygodną bieliznę Podam inny przykład. Za 400 zł mogę kupić wypasione jeansy z metką, a mogę też kupić spodnie softshellowe przewidziane dla brytyjskich rowerzystów na dojazdy do pracy, które celowo udają casualowe. Bardzo wygodne, rozciągliwe, a z daleka wyglądają jak zwykłe spodnie materiałowe. Siedzenie w biurze wygodniejsze, a i w tyłek tak nie wieje przy jesiennej słocie. Kwestia priorytetów. Takie modowe MGTOW.
 12. A jakbyś był ślepcem i miał tylko zmysł dotyku (bez sugerowania metką) do wyboru tych gaci, to jakie byś wziął? Pytam, bo trochę mnie bawi sugerowanie się metkami - zmysł inżynierski nakazuje wyśledzenie podwykonawcy CK i poszukanie idealnej mikstury tkaninowej, jeśli już się tak bawić.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.