Jump to content

t0rek

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  654
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

438 Świetna

About t0rek

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przede wszystkim - nie generalizuję. Porównaj jakie i ile szczepień było kiedyś, a ile tego jest teraz. Podobnie jest z różnicą w przymusie szczepień w różnych krajach i podejściach od kiedy się szczepi itd. A osobiście mam może dość egoistyczną postawę, ale wynika ona z konkretnych doświadczeń. Za młodu z niewiadomych do końca powodów byłem dość chorowitym dzieckiem i z racji tego trochę szczepień mnie ominęło. Miałem ciągle problemy z górnymi drogami oddechowymi. Nigdy nie miałem jednak ŻADNEJ choroby zakaźnej, a jako dorosły od wielu lat nie choruję. Żadne sezony grypowe, jesi
 2. @Imiennik Napisałem prowokacyjnie. W pełni rozumiem problem. Na pewno jest z tym ciężko.
 3. @Perun82 O to, to. Też tak to widzę. Pytanie od strony technicznej jak stać się potem prawnym właścicielem takiego przejętego mieszkania od "przemocowca".
 4. @Perun82 No a jak robią teraz samotne matki? @slusa A po co wychowywać dobrze dzieci, jak mają po prostu zapierdalać w montowni za miskę ryżu i szybko umrzeć? Czarnowidztwo mi się włącza, ale trochę to czasem tak wygląda.
 5. @niemlodyjoda Syndrom sztokholmski. Ja tu jeszcze widzę potencjał dla grup przestępczych i policjantów do układania się z paniami, żeby wywłaszczać frajerów z ich mieszkań.
 6. @Miner "Sprawdź skład leku" - którego konkretnie? Ja wiem, że nawet paracetamol ma długą listę skutków ubocznych. Dlatego też nie popieram brania takich rzeczy, gdy naprawdę nie trzeba. Czyli w tym momencie tym wspólnym mianownikiem szczepionki i leku jest według Ciebie "coś co zapodajesz do swojego ciała i masz potem konsekwencje lub nie" ? A Twoja logika jest tak pokrętna, że czekam na tekst, czy skoro nie popieram szczepień to neguję nowoczesne wynalazki, jeżdzę furmanką i jestem amiszem.
 7. @Messer Nie ma problemu, tylko daj mi trochę czasu, bo chciałbym się przygotować i zrobić to porządnie.
 8. No tylko ja nie oceniam i nie podważam Twoich (rzekomych, w końcu jestem kumaty i ich nie macałem swoimi rencyma) sukcesów, tylko skomentowałem Twój styl pisania i energię, która od tego bije. Dzięki za link. Hawkinsa znam i studiuję od paru lat. Nie piłem tutaj w ogóle do Ciebie. Wydaje mi się, że jednak w tej karuzeli kutasów, na której jeżdżą 20-latki ,joga taoistyczna nie jest specjalnie popularna.
 9. Powiem wręcz "Nigdy się nie dowiesz jak to jest być tak fajnym jak ja, więc się nawet ze mną nie kłóć, żałosny mały żuczku. No ale z przyzwoitości dam ci mały poradnik jak nie zginąć w tym świecie, już chyba ostatni raz, bo odchodzę stąd" - tak "energetycznie" to czuję. Podobne wstawki "krokodyla buddialnego" punktowałem u Violent Desires. A zastanawiałeś się od strony duchowości, czemu one tak mają? Seks daje kobietom energię, a czasy mamy dość "przybite". Zobacz jak modne są w ostatnich latach czarne ciuchy albo udające żulerskie łachmany. Łazariew przewidział to w "Dia
 10. @Libertyn A ilu znasz ludzi z rozwalonymi żołądkami od antybiotyków ładowanych bezmyślnie przez lekarzy? Co ma leczenie anginy herbatką z cytryną do "ziębiaństwa"?
 11. @Obliteraror i inni krytycy "Ziębiaństwa" - patrzcie Aż mnie to wczoraj rozbawiło. Naczelny antyziębianin i samozwańczy pogromca szurii wysmarował takiego posta na fb: https://www.facebook.com/lekarzDawidCiemiega/posts/659646718051727 Fragment: Ale jak to samo mówił Zięba, Czerniak czy Jaśkowski - szuria, szyderstwo i techniki FUD co chwilę. Co wolno wojewodzie... W komentarzach ludzie też to zauważyli. Dla mnie to takie pitolenie ludzi, którzy lubią być we wszystkim prowadzeni za rączkę i nie umieją samemu myśleć. Gdy Zięba wydał swoje książki, t
 12. Popatrzyłbym w Agendę 2030 https://pl.wikipedia.org/wiki/Cele_Zrównoważonego_Rozwoju_2030
 13. Chciałem wcześniej to wyłapać, ale nie chciałem dawać dwóch postów pod sobą. "Trafiło mu się" - czyli to nie jest zasługa, konsekwencja jego ciężkiej pracy, wyborów życiowych czy zdolności. Klasyka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.