Jump to content

Ertywek

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

3 Neutralna

About Ertywek

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  dużo ...

Recent Profile Visitors

895 profile views
 1. Mam nadzieję że dobry dział - jeśli nie to przepraszam. Event w sosnowcu od 21 do 24 Sierpnia. Dominik Bos, szerzej znanym jako autor kanału "Awięc", który poprowadzi serię spotkań z prelekcjami. Część spotkań odbędzie się z udziałem Adama "Fangottena" Wawrzyńskiego, Pawła "Lakarnuma" Rosy i Kubą, szerzej znanym z prowadzenia kanału SztywnyPatyk, a także Dave'a z Ameryki! https://www.facebook.com/events/534871594126116/ Moje pytanie brzmi: dlaczego wystąpią razem w Sosnowcu? Czy należą wszyscy do jednego partnera youtube? Jakiś VideoBrothers?
 2. Ja odradzam emigrowanie ale jeżeli już to na wschód. Tam znajdziesz inne mądrości oraz patologie. Ktoś głupi powiedział że wyjedzie do stanów bo tam tyle ładnych lasek. Weźmie ślub i .... i wiemy jak to się skończy z amerykańskich forów o relacjach damsko męskich. Może stanie się cud i znajdzie w usa latynoske z meksyku która nie ma zasranego mózgu przez telewizje. Dzisiaj całe szczęście młodzi ludzie nie oglądają telewizji która wiemy do czego służy.
 3. Jeżeli pieniądze są toksycznym klejem partnerów a klasycznego kleju brak z powodu łatwości życia w rozwiniętych krajach to trza' znaleźć inny klej pasujący do 21 wieku. Sami wiecie. Kiedyś oczywiste że umięśniony samiec dawał większe szanse na przeżycie samicy z potomstwem. Dzisiaj już nie. Czyli "Ewolucja" nie nadąża. Bo dzisiaj chudy okularnik zarabia 20k a umięśniony polaczek w niemczech na magazynie 3k robiąc 200 godzin miesięcznie. Wiemy jak to jest, także nie ma co drążyć tego tematu. "Czasy się zmieniają, ale ludzie nie"
 4. Proszę Szanownego Pana Marka do odniesienia się do artykułu wprost https://auto.wprost.pl/aktualnosci/10329461/samochodowy-lotnik-z-rabienia-pod-lodzia-zeznal-ze-nic-nie-pamieta.html

  Cytuje:

  Cytat

  Teraz 41-latek, po tygodniach rekonwalescencji, zeznawał w prokuraturze. „Kierowca potwierdził, że tego dnia przed południem pił alkohol. Tłumaczył, że po kłótni z partnerką wypił 300 gramów wódki i piwo. Następnie wsiadł do samochodu i ruszył w drogę z Aleksandrowa Łódzkiego do Łodzi, gdzie miał przenocować u znajomego” – oświadczył (cytat za Polsat News) Krzysztof Kopania, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi.

   

 5. Jakaś audycja a może nawet vlog odnośnie tego co dzieje się w USA ?

 6. Pan Marek być może już wie ale takie info w jego stylu :D

  c7ea881bef13a96b3a0a.jpg

 7. Wkopałeś się z miejsca. Jeśli zostawia swoje dziecko to dla mnie z miejsca jest śmieciem. I nie jestem jedyną osobą o takim poglądzie.
 8. Naprawdę nie lubię wulgaryzmów ale [...] o japierdole Jak bym założył kraj i społeczność to rodzicom takim jak ty i twoja żona odebrano by dzieci i zabroniono wszelkiego kontaktu z nimi. Byleby zdawała do następnych klas. Jeżeli będziesz zmuszał ją to ja już wiem że to się źle skończy dla jej dorosłej wersji.
 9. Niestety trochę tak jest. Chociaż ja uważam że są inne siły na tym świecie [bądź na innych]. Ukamienowanie za zdradę[mężczyznę/nie-mężczyznę] nie jest czymś ekstremalnym i powinno być czymś normalnym w większości kultur. I tu widać moje prawe poglądy :D Toż to prawda. A jednak mimo to rozumiem wiele z ich poglądów.
 10. Z zachowania można wyczytać że albo pod wpływem używek albo głębokie opętanie.
 11. psychologiawygladu.pl/2016/02/dlaczego-mezczyzni-sa-wyczuleni-na.html

  Heh ciekawe że mężczyźni potrafią oceniać czy dzieci są po podobieństwie fizycznym.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.