Jump to content

self-aware

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3,583
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Donations

  0.00 PLN 

self-aware last won the day on July 27 2020

self-aware had the most liked content!

Community Reputation

3,127 Świetna

8 Followers

About self-aware

 • Rank
  Porucznik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

7,669 profile views
 1. Ale Ty zdajesz sobie sprawę, że na forum trafiają praktycznie sami poszkodowani kolesie a zatem masz takie właśnie historie? Wiesz, że ludzie szczęśliwi po prostu na forum nie przychodzą? To samo co wyżej. W porząsiu, geniuszu. Desperacja? xD Człowieku... Poznajesz kogoś NATURALNIE bo spędzasz z nim dużo czasu i dzieje się samo lub nie dzieje. Gdzie tu desperacja? No, macho jak chuj jestem.
 2. Niesamowite! W chuj ludzi poznało się w pracy i jest ok. To, że nie każdemu się uda to normalne. Czysta statystyka. Chcesz mi powiedzieć, że więcej jest związków z jakichś PUA? xD Chłopie... wyjdź z neta. No i co z tego? Każdy prawie dziś pracuje, nie wrócimy do czasów 20-30 lat temu. Moja baba będzie chodziła do roboty, kropka. Sam piszesz, że wygląd to podstawa ale to ja piszę szkodliwego raka xD Jest dla mnie logiczne, że spodobać się trochę trzeba. Wyjebane mam w źródła. Ja w swoim życiu jeśli miałem jakieś akcje z kobietami to właśn
 3. Gość 7/10 może startować do laski 9/10 z powodzeniem. Czemu? Bo jest przystojny. Po prostu. 6/10 to jest dość mało. Bo rozumiem, że to taki gość trochę lepszy od przeciętniaka. Ciężko imo. Milroh określał się z tego co pamięta jako 6-7/10 w sensie z ryja. Natomiast on też ma 180+ wzrostu a to zmienia wiele. W sensie jak masz mniej no to sam wiesz...
 4. To jest dla mnie zawsze ciekawe jak czytam, że w pracy się nie wojuje. Co za bzdura. Właśnie w takich miejscach PRZEDE WSZYSTKIM się wojuje bo facet ma szanse pokazać jakiś charakter, gdyż spędza z kobietą dużo czasu siłą rzeczy. Ale tak to jest jak rady na forum odnośnie kobiet dają głównie wysocy przystojniacy, którym się wydaje, że przeciętny gość może tak jak oni ogarniać dupy wyglądem albo jakimiś tekstami od Milroha czy innego atrakcyjnego guru. Nie masz wyglądu to musisz pokazać się jako fajny człowiek, z dobrym poczuciem humoru, pozytywną energią i całą masą rzeczy a na to
 5. Nie ma. Autor pisał nie raz, że wizualnie podoba się kobietom, więc można założyć, że powiedzmy od poziomu 7/10 można czytać. Może 6 i pół.
 6. Różnica jest taka, że w przypadku pracy to w końcu coś znajdziesz i nie rozkminiasz, potem już będzie doświadczenie i poleci z górki. Z kobietami tak nie jest, bo wyglądu nie da się maksować "doświadczeniem". Jeśli nawet w końcu się coś uda to ogromna ilość porażek daje Ci zwrot, że jesteś po prostu nieatrakcyjny. No i przykład z 50 próbami akurat nietrafiony bo co to jest 50 prób z kobietami? Kolesie, którzy nie mają odpowiedniego wyglądu dostaną 100% koszy przy 50 próbach. Ja mam różnych kumpli, którzy są przeciętni i patrzę sobie na ich działania to jest niestety bic
 7. Moim zdaniem większość nie jest szczęśliwa. Zwykła racjonalizacja. Wyjątkiem mogą być osoby, które były w długich związkach i wszystko się popsuło. Tacy ludzie być może cieszą się tym, że w końcu są sami. W przypadku mężczyzn to też mnóstwo z nas nie ma po prostu opcji wejścia w związek albo wybór jest totalnie żałosny (w sensie albo kobieta X albo nikt), więc są sami i wypierają to, że chcieliby być z kimś wmawiając sobie, że samemu jest super i ewentualnie atakując tych co są w związkach.
 8. To podejście jest spoko gdy raz się uda, raz się nie uda. Jednak gdy seksualnie nie udaje się w zasadzie wcale to niestety regularne podchodzenie tylko dojeżdża psychikę. I to całkiem mocno. To tak jakbyś chodził na rozmowy kwalifikacyjne i nigdy by się nie udawało. Nie ma szans aby to człowieka wzmocniło. Nie ma też aby się nie przejmował.
 9. Mi chodzi o to, że jak ktoś chce Cię poznać to wszystko wychodzi naturalnie a jak nie chce to nic nie zrobisz, możesz sobie wtedy bajerować i cuda na kiju robić. @RENGERS to koleś z mocnymi genami. Logiczne, że do niego kobiety się uśmiechają i dają sygnały, wtedy to można sobie "bajerować". Atrakcyjny facet po prostu CZUJE, że kobiety chcą go poznać bo one dają to do zrozumienia. Zwykli, randomowi kolesie nie mają czegoś takiego, kobiety nie współpracują, olewają, odmawiają, robią "oschłe" miny i dają do zrozumienia, że masz spierdalać. Ktoś wspomniał o blogu Milroha.
 10. @RENGERS- Jak ktoś ma ochotę mnie poznać to nie ma żadnych problemów z gadką, socjalizowaniem się, bajerowaniem itd. Zwykłe pierdololo. Mówisz o skrajnościach, że ktoś jest super przystojny a jest skończonym zjebem. Ja nie mam na myśli żadnych skrajności tylko zwykłych ludzi.
 11. Nie korzystałem ale imo nie warto. No bo co ma Tobie to dać? Bajerę? Błagam Bajera to farmazon. Chyba każdy człowiek, który nie jest piwniczakiem i miał jakieś kontakty z ludźmi to wie. Z jednymi gada Ci się fajnie z innymi chujowo. Jak kobieta Ci pomaga to wszystko idzie łatwo i naturalnie, jak ma Cię w dupie to możesz na chuju stanąć i nic nie zrobisz. Czyli co, jak ktoś chce mnie poznać to nagle jestem bajerant a jak nie to nie jestem? Bajera to takie wkręcanie sobie, że niby od naszej gadki zależy niewiadomo co. Chuj. Podobasz się kobiecie to wszystko
 12. No ok, jak masz fajną twarz to ten wzrost nie jest aż taki ważny jeśli masz go jeszcze w jakiejś tam akceptowalnej formie.
 13. Też często obserwuję i nie wiem dlaczego masz takie obserwacje. Ja widzę mnóstwo gości wyższych od siebie. Również mnóstwo kobiet 170+.
 14. Tak, to prawda, jednak co z tego? Wagę ogarnąć łatwo. Poza tym kobieta z nadwagą i tak znajdzie łatwiej kolesia niż niski koleś kobietę. Możemy w kontrze cisnąć o wagę i tak dalej ale to i tak niewiele zmienia. Kobiety wymagają bo mogą i będę mogły. Po prostu jako faceci jesteśmy na pozycji przegranej w tej kwestii, wagę ogarniesz, wzrostu nie. Ba, w przypadku kobiet nawet nie trzeba ćwiczyć, wystarczy mniej jeść i wyjdzie z tego sylwetka, którą wielu mężczyzn zaakceptuje.
 15. No niestety, czy nam się to podoba czy nie to wzrost jest ważny dla kobiet i często jest się odrzuconym z tego powodu. Przykłady niższych kolesi, którzy ruchają to najczęściej przykłady gości bardzo atrakcyjnych z twarzy. Ktoś tam napisał wcześniej, że niby kolejna wymówka mężczyzn... żadna wymówka. Jak na tinderze masz kilka sensownych matchy (czyli takich, że rozmowa się klei) i dochodzi do pytania o wzrost i nagle cisza/blok to co takiego ma sobie myśleć facet? Na imprezach tak samo, wysoki zgarnia znacznie łatwiej + o wiele łatwiej przechodzi w ślinę itp.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.