Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

TomeczekBBS

Użytkownik
 • Content Count

  20
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralna

About TomeczekBBS

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja bym tego nie zrobił Przyjaźń to przyjaźń, ale nawet nie ze złej woli Twój znajomy może stracić Twoje dane i będziesz miał problem.
 2. Panowie, czy Wasi pracownicy, kiedy muszą pojechać np. do klienta korzystają ze zwykłych taksówek, czy jakiejś aplikacji, a może wolicie firmy oferujace przewozy bez licencjonowanych kierowcow? Szukam czegoś wygodnego, żeby po jeździć po warszawie. Nie potrzebuję aut służbowych, bo tych wyjazdów nie ma wiele, ale zdarzają się, a wkurza już mnie pilnowanie faktur i sprawdzanie, gdzie i kiedy kto jeździł.
 3. Stojące biurko to jest w sumie niezły pomysł. Choć u mnie w domu mężczyźni mają problemy z krążeniem, dlatego ja staram się jak najwięcej biegać, żeby nie mieć takich kłopotów, bo to prowadzi do wielu różnych schorzeń. A też czasem smyknę od żony tabletki maxi3vena, które poprawiają krążenie.
 4. I jak, pomogło po gardanie? Bo ja mam za tydzień wyrywane ósemki i chcę się zawczasu przygotować, żeby potem w środku nocy nie latać po aptekach.
 5. W tych preparatach, o które pytasz jest sildenafil. Tzn. w maxonie jest na pewno, a w drugim to nie jestem pewien. W każdym razie to ten sam składnik, który ma viagra, więc działa. No i trzeba to brać niecałe pół godziny przed seksem.
 6. W sumie masz rację. Ale wiadomo, że jak to jest z lekami, nie można niczego przedawkować. To, że maxon jest bez recepty, to fajna rzecz, ale stosując go trzeba czytać ulotkę i się stosować do tego, co tam jest nnapisane.
 7. To wiadomo, że nie ma cudownych leków. Jednak sildenafil bardzo pomaga wrócić do formy po tym jak przesadzisz z masturbacją. Tylko on też, żeby zaczął działać, to trzeba pobudzać seksualnie penisa, więc przydałaby się jakaś gra wstępna czy coś.
 8. To samo! W babyliss mam ustawienia na konkretną długość brody. Pewnie fajne są też takie miniaturowe trymery, ale jednak w moim przupadku zupełnie się nie sprawdzą ze względu na to, że ja lubię mieć brodę i nie chcę golić się na zero.
 9. A masz dzieciaki w domu? Jeśli tak, to gdata będzie spoko, bo ustawisz sobie kontrolę rodzicielską i nie naściągają Ci syfu na kompa. Tzn. wykupisz licencję na firmę i na domowe komputery też sobie zainstalujesz.
 10. No wiadomka, że dobre panny to podstawa Tylko wiesz, jeśli ktoś już ma te 4 dychy na karku to nawet panna nie pomoże, kiedy w pracy młyn, szef drze japę, a jeszcze myślisz o tym, że dzieciak nie zda czy coś. Czasem tabsy muszą wjechać.
 11. Ja niestety nie, bo jak wspomniałem używam babyliss. Wygląda całkiem ciekawie, to jedno ostrze. Ty to masz, próbowałeś? Jak sobie radzi z dłuższą brodą, bo w moim trymerze nie ma takiej długości, z którą by sobie nie poradził, a to wygląda trochę jak elektryczna brzytwa.
 12. Hej! Ta wkrętara: https://pl.ryobitools.eu/elektronarzedzia/wiercenie-i-wkrecanie/r18ddbl/r18ddbl-0/ i ta szlifiera: https://pl.ryobitools.eu/elektronarzedzia/obrobka-metalu/r18ag/r18ag-0/. Pasuje do nich ta sama bateria, więc dlatego wziąłem.
 13. Ja się spotkałem z tą marką. Miesiąc temu. Dostałem trochę starych, ekstra dech od szwagra i robiłem z nich stół. Mega opcja! Kupowałem szlifierkę i wkrętarkę, żeby ten stół ogarnąć. Narzędzia się sprawdziły jak ta lala. Także wrażenia na plus. No i pewnie niedługo wykorzystam szlifierkę, żeby coś tam odnowić, bo cała szopa jest tego
 14. Obczaj też sobie, jak najczęściej będziesz używac trymera. Np. ja sporo podróżuję, więc musi być w miarę poręczny i nie chcę go ładowac po każdym użyciu. Powodzenia w wybieraniu
 15. Stary, dzięki za opinię! Właśnie, najważniejsze to obserwować swój organizm, a jak się chcesz czymś wspomagać, to po prostu wszystko jest dla ludzi tylko z umiarem. Tak samo jak nie ma nic złego w tym, że w pewnym wieku czasem trzeba wspomóc potencję tabletkami niezależnie jakby zdrowo się nie żyło.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.