Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Quo Vadis?

Jr. moderator
 • Content Count

  3226
 • Donations

  100.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Quo Vadis? last won the day on October 24 2018

Quo Vadis? had the most liked content!

Community Reputation

3751 Świetna

About Quo Vadis?

 • Rank
  Podporucznik

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Recent Profile Visitors

4522 profile views
 1. https://wiadomosci.wp.pl/hrubieszowski-trynkiewicz-wpadl-bo-zgubil-telefon-znalazca-odkryl-porazajace-nagrania-6371685032814721a Znajdziecie więcej jak wpiszcie w Google: Jacek p. Hrubieszów A tutaj jest info sprzed lat i zobaczcie sobie komentarze, które ludzie dodali choćby w zeszłym roku: http://www.tygodnikzamojski.pl/artykul/32457/mordercy-na-wolnosci.html " Qwerty Jest 2018 rok... Ten sam człowiek gwałci 11-letnią dziewczynkę z Hrubieszowa... Wpada przez przypadek gubiąc telefon z nagraniem aktu seksualnego. I jak tu nie być za karą śmierci... 2018-09-11 13:02ocena: 100%"
 2. Plotki były, bo okolica nazywała go takim swojskim Trynkiewiczem. Jak będę po pracy, to poszukam tego artykułu i podrzucę. @Adams Masz rację, tylko, że to jest raczej margines. My jesteśmy ludźmi i zawsze się zdarzy nam jakaś pomyłka, mimo wszystko w moim odczuciu takie rozwiązanie było by lepsze I wcale nie jestem jakoś przekonany, że partia X, która by chciała coś takiego wprowadzić była tym stratna.
 3. @DanielS No dobrze, dlatego zaznaczyłem, jeśli już tak bardzo chcemy być humanitarni to niech chociaż siedzą za kratkami do końca. Zbrodnie z szczególnym okrucieństwem, recydywa w przypadku gwałtów, morderstw, etc powinna być karane bezwzględnie śmiercią, bo jak na powyższym przykładzie widać, to morderca- gwalciciel jedyne co zmienił to swoją strategię. Jeśli tak ma wyglądać resocjalizacja, to ja dziękuję.
 4. Dziś przeglądałem sobie z rana Internety I natrafiłem na artykuł, gdzie było opisane jak ktoś znalazł komórkę. Na niej były filmy, gdzie mężczyzna wykorzystywał dziecko. Ustalono, że te dziecko to 12 letnia dziewczynka, która mieszka po sąsiedzku z tym miłym panem na nagraniu. Proszę zapamiętać: po sąsiedzku. Mężczyzna to ex gwałciciel I morderca, który za kratki trafił po zgwalceniu I zabiciu 17letniej dziewczyny. Udało mu się I trafił w moment, gdy za te czyny nie groziła już kara śmierci, więc po 25 letniej odsiadce wrócił do tej samej miejscowości w której mieszkał. Po 1 kurwa gratuluje inteligencji rodzicom, bo nie potrafię sobie wyobrazić, że nie słyszeli plotek na temat sąsiada. Po 2 jak to jest, że za tak brutalne zbrodnie są tak śmieszne kary? Moim zdaniem takie czyny jakie popełnił ten zwyrol kwalifikują się tylko na karę śmierci. Jeśli jednak już chcemy być tak bardzo humanitarni, to niech on nie siedzi tam 25 lat, tylko dożywocie. W każdym razie uważam, że I tak recydywa w przypadku gwałtów, pedofilii czy mordów (Tym bardziej w przypadku tak chorego mixu jak powyżej) powinny być karane śmiercią. Nie widzę innego rozwiązania I jednocześnie przeraża mnie jeszcze bardziej fakt, że nikt z tym nic nie robi, aby prawo zmienić w tym kierunku.
 5. City vs Tottenham, cóż to było za meczycho 😆
 6. A może coś takiego polskiego, patriotycznego np: Andrzej albo Janusz. Nauczysz go, żeby atakował ludzi w sandałach i skarpetach 😆 Poczytaj trochę na necie, jak masz możliwość to zagadaj też z treserami, może coś podpowiedzą. Jak masz czas to sam go poszkol troche, wymaga to cierpliwości zależnie od rasy, bo niektóre łapią szybciej. Trzeba to też powtarzać i nagradzać, gdy spełni poleceni.
 7. Po części tak jest, znaczna część mężczyzn daje im atencje, masę emocji i prezentów, tylko dlatego, że istnieją, dlatego, gdy taka Pani napotyka na faceta że zdrowa postawa w kwestii relacji, bo jak on śmie.. od niej coś wymagać? Jej się należy za istnienie.
 8. I Jan Ł lubi pocwaniaczyć ale Ksiek go od razu przywrócił do porządku.
 9. Macie jakieś sposoby jak się tego pozbyć nie skrobiąc później całej szyby z resztek naklejki? Z tego co się orientowałem, to ludzie doradzają suszarkę a potem podwadzanie nożykiem.
 10. Bracia, co radzicie na alergie? Mam co wiosny, gdy zaczną pylić różne rośliny to samo. Katar, lekki ból głowy, kichanie. Do tej pory nic z tym nie robiłem ale chyba są na to jakieś różne tabletki czy coś, czym można się tego doraźnie pozbyć. Lepsze już to niż czerwony nos i boląca głowa.
 11. Bracia, a ja trochę z innej strony, chciałbym zauważyć, że jeśli chodzi o "celebrytów" i wszelkiej maści znanych ludzi, to nie zawsze musi być wyłudzenie kasy. Podam przykład o którym głośno było niedawno po premierze pewnego filmu, czyli sprawa Jacksona, który to lubiał sypiać z dziećmi w pokoju. Piłkarze niestety w znacznej większości nie są zbyt rozgarniętą grupą pod względem inteligencji, że choćby przypomnę oskarżenia wobec francuskiego piłkarza - Ribery. Było też wiele innych spraw ale jak się ma miliony, to mniemam, że ewentualne gwałty mogą być przemilczane, gdyby sypnąć tu i ówdzie groszem. Tak się często dzieje, gdy napastnik żyje, jest sławny, ma wpływy i kasę i przypomnę tu jako przykład choćby Jimmiego Savillea. Powiecie, że to co podałem to niektóre przykłady to nie gwałty lecz pedofilia, ale zarówno jedno jak i drugie jest wykorzystaniem seksualnym, równie obrzydliwym. Wiadomo, że panie to często niezłe cwaniary a te, które się kręcą przy ludziach z taką kasą, to są często najwyższych lotów psycholki. Wstrzymajmy się z pochopnym osądzaniem, bo to mogło pójść w obie strony i mi daleko od przesądzania, choć tak jak ktoś zauważył. Po co sama z kimś chodziła po hotelach? Kobiety to nieraz same sobie prowokują nieszczęścia.
 12. Na razie nie ma co wydawać wyroków nie znając szczegółów sprawy ale jeśli się okaże, że zgwałcił, to kara powinna być bezwględna. Bez różnicy kim on tam nie był/jest.
 13. To musi być Lucyper jak nic. Cholera jasna, piekło nadchodzi. Notre damy płoną, kuurła.
 14. Ja też nie a niestety dla wielu jest to związek nierozerwalny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.