Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Quo Vadis?

Jr. moderator
 • Content Count

  3438
 • Donations

  100.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

Quo Vadis? last won the day on June 9

Quo Vadis? had the most liked content!

Community Reputation

4050 Świetna

About Quo Vadis?

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Recent Profile Visitors

5093 profile views
 1. Panowie, bez awantur. @SzatanKrieger Dobrze wiesz, że za takie bluzgi są warny, już kiedyś za coś podobnego dostałeś i też była tam Daria bodajże, która jeśli mnie pamięć nie myli akurat domagała się ww. dla Ciebie. @Słowianin Myślcie trochę i nie udostępniajcie czyichś danych, ludzie. Poza tym to jest o naszej feministce wątek a nie o Szatanie. Oboje dostaliście po upomnieniu.
 2. I widzisz @SzatanKrieger Ty ją bronisz, ja muszę banować któryś raz dziś z kolei. I tak to można se merytorycznie porozmawiać jak ze ścianą.
 3. Jeszcze zabrakło cytatów z Jezusa, Mahometa i bożka Mbekepme z Afryki. No niestety ale w życiu realnym nie wszystkei cytaty, mimo, że piękne mają zastosowanie. O matko, bo się popłaczę. Jakbyś się wgłębił w temat wiedział byś kto faktycznie w tej potyczce oberwał. No. Uga, buga. Yyyy. Ide spać. Dobrej nocki bracia
 4. Właśnie to jest ciekawe, że u młodzików do pewnego wieku to potrafią grać jak równy z równym nawet z mocnymi teoretycznie reprami, co się dzieje potem, że tak mało z nich trafia do 1 repry? Gratulacje dla nich, oby wyszli z grupy, wtedy i tak juz to będzie wynik ponad stan.
 5. Mógłbyś nie przesadzać, bo równie dobrze Tobie można odpisać miłego sprzątania czyjegoś gówna. Fajnie się pomądrzyć jak się tego nie robi.
 6. @SzatanKrieger Sorry ale nie zgadzam się z tym co napisałeś, ja mam prawo się bronić przed idiotką, która mi robi syf na chacie i tyle w temacie. Może jeszcze ja mam być odpowiedzialny za to, że ktoś z uporem maniaka wkłada widelec do gniazdka Nikt jej tu nie chce, ona tego nie rozumie. Mamy problem i albo zrozumie albo musi się z tym liczyć. Nie mogę odpowiadać za ludzi na forum ale wszyscy mają jej dosyć od Marka poprzez moderację po zwykłych userów. A ile razy ona robiła sobie tu pośmiewisko? Wiesz, ja rozumiem, że fajnie sobie poczytać forum, ale żebyś miał takie ładne i bez rozjebanych wątków to moderacja musiała kasować jej wpisy na zmianę o 1, 2, 3, 4, 5 czy 6 rano nie licząc tego ile razy syfiła w ciągu dnia. Pisanie głupawych wiadomości do Marka i robienie sobie jaj też jest spoko? I wiele innych, których już nie pamiętam rzeczy. Nikt tu jej za niewinność tak nie skomentował, prosimy - odejdź i daj spokój ludziom. Tylko i aż tyle. PS - przecież występując w tv czy internecie z imienia i nazwiska nie można liczyć na anonimowość a ona w przeciwieństwie do wielu na tym forum ze swoimi poglądami NIGDZIE się nie kryje.
 7. No i? To jak Ci człowiek z krwi i kości na sra to jest okej ale jak ktoś coś o nim powie to już nie? I to mimo tego, że w sumie niektóre komentarze, nawet bolesne ale nie mijają się z prawdą? Więc niech zacznie od siebie, bo wielokrotnie było proszone i zaznaczane, że nikt jej tu nie chce. Pytanie więc brzmi - po cholerę tu wchodzi? Możesz mi na to pytanie odpowiedzieć? Bo ja oprócz dziecinnej zabawy i zwyczajnej złośliwości, rozwalania wątków i tego typu rzeczy nie widzę żadnych pozytywów z jej obecności tutaj. A tu się zgadzam tylko teraz wracamy do punktu nr 2 - skoro wielokrotnie dawano jej do zrozumienia, że nikt jej tu nie chce, bo zachowuje się jak świnka to czemu tu wchodzi? Ja tu podejrzewam jakieś podłoże sado - maso, bo inaczej serio nie potrafię zrozumieć, gdyby mnie wyśmiała grupa ludzi to raczej bym do nich ciągle nie przyłaził. To jest raczej logiczne. A państwa proszę o stonowanie wypowiedzi w stosunku do ww. filmu w tym wątku.
 8. Forumowiczki czy trolla, który sra jawnie i nawet tego nie ukrywa na forum i jego zasady awięc i ludzi tu zgromadzonych? Jasne, że niektóre komentarze mogą być przesadzone ale każdy niech odpowiada za siebie, jak ktoś jest na tyle głupi, żeby ciągle wsadzać łapę do ula to do kogo ma mieć pretensje? Wyłącznie do siebie ale niestety są jednostki niereformowalne i nic z tym nie zrobisz.
 9. I koniec tematu, dziękuję. Dopisywanie jakichś teorii pod to, że jak dziewczyna bawi się włosami to zaraz ma mokro w majtkach to jednak niezłe przegięcie. To MOŻE być jeden z WIELU sygnałów ale nie musi i w wielu przypadkach nie będzie żadnym sygnałem. A teraz wyobraź sobie, że wieje wiatr, Ty masz długie włosy i je odgarniasz a jakiś koleś właśnie się spojrzał.. 😆 Lecisz na niego, nie? 😆
 10. Czy ona taka młoda to ciężko stwierdzić, bo każdy dodatkowy kilogram na pewno wieku nie odejmuje, jej wiek biologiczny na pewno dobija w okolice 40stki. Dziś wyczytałem, że kobiety mają już dość feministek, ot choćby w Holandii tzw. grid girls mają dość tego, że feministki chcą decydować w imieniu wszystkich kobiet, bo np im się podoba to co robią. Feministki natomiast uważają, jak każda religia - że tylko one mają rację i nikt inny. Monopol na prawdę i to co jest dobre a co złe. A kobiety znów, mówią jak pani z cytatu poniżej: & & & https://natemat.pl/254267,feministki-i-antyfeministki-starcie-kobiet-z-dwoch-stron-barykady
 11. No bo to mało, ile paczek papierosów za to wypalisz? I ile byś na nie wydał w ciągu miesiąca?
 12. Wierzę w magię czytania regulaminu i stosowania się do niego. Przeczytałaś regulamin - bądź konsekwentna i go przestrzegaj. Nie wymyślaj koła na nowo.
 13. A my jedziemy pracować do np: Niemiec, im dalej na zachód tym lepsza kasa dla większej liczby osób. Może i biedy nie ma ale po pierwsze pojęcie bieda dla każdego będzie czym innym, po drugie nie można odmówić faktom a fakty są takie, że jest bardzo duża liczba osób, która nie zarabia nawet tych 2.5k na rękę, co w obecnych warunkach (mówię o singlu) jest ciężkie do ogarnięcia, nie chcę wiedzieć jak to wygląda w przypadku rodzin, gdzie pracuje tylko facet a są jeszcze dzieci do utrzymania.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.