Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Quo Vadis?

Starszy Moderator
 • Content Count

  4426
 • Donations

  200.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

Quo Vadis? last won the day on August 6 2019

Quo Vadis? had the most liked content!

Community Reputation

5592 Świetna

About Quo Vadis?

 • Rank
  Kapitan
 • Birthday May 26

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Recent Profile Visitors

7316 profile views
 1. CHAD 2020: Ma 180 cm wzrostu; na jeden centymetr jego wzrostu przypada jeden punkt IQ; nie ma zakoli; chowa swojego 25 cm nieobrzezanego pytonga w majtkach Calvina Kleina… …i jeszcze nie starczy mu miejsca bo chowa w kieszeni; nie ma krzywych zębów; twarz to mu chyba Michał Anioł dłutem haratał; ma mięśnie jak Janosik… …dużo pieniędzy jak Robert Lewandowski… …dużo kobiet jak Hugh Hefner… …klatę jak David Hasselhoff w Słonecznym patrolu… …i głos jak Enrique Inglesias… …czyli jest jak Bogusław Linda Linda ma 178 cm wzrostu, czyli według współczesnych standardów uchodzi za przegrywa; zarabia 15 tys. złotych miesięcznie jako model noszący luksusową skórzaną kurtkę marki Dolcze end Gabana; nie musi podejmować inicjatywy, bo dziewczyny same do niego zagadują; rozmawia po angielsku, jest egzotyczny; zna także hiszpański, dla bajeru; pomaga spełniać marzenia o egzotycznej przygodzie; jego imię to nie Tomek, Bożydar, Janusz, czy jakkolwiek inaczej polskobrzmiące[1]; ma alergię na bieliznę marki Cotton World; ma stajla; zna kod na kajzerkę; zna sztuczki kobiet; łzy dziewczyn lecą mu na koszulę; w klubie disco może robić wszystko; wyciąga damy spod opieki mamy; i małolaty spod opieki taty; na bramce stoi; nikogo się nie boi; gdy dołoży, to nawet reanimacja nie pomoże; po dobrej wódzie lepszy jest w dżudzie; nazywają go King Bruce Lee Karate Mistrz; oddycha przez nos, a nie usta; smakuje jak ananas kurczak; nie ma wady wymowy; nie ma płaskostopia; nie ma ginekomastii; ma prosty nos; ma proste brwi; ma wydatną kość żuchwową; gdy słyszy autyzm to mówi, że ma taki model samochodu; pisze wiersze nie jest romantyczny, gdyż trzyma się zasady łobuz kocha najmocniej; jest tym lepszym modelem, na którego kobiety wymieniają swoich obecnych partnerów; nie ma wad rozwojowych; nie przegląda Wykopu; nie je zupek chińskich tylko przyrządza dla siebie i dziewczyny obiad prosto z Kambodży; nie wysługuje się matką; nie pracuje na czarno na budowie za 6,50 zł na godzinę; ma co najmniej wykształcenie średnie; w piwnicy trzyma ziemniaki a nie komputer.
 2. @Król Jarosław I Na pw Ci napisze co i jak by to prosto wrzucić.
 3. Generalnie spoko ale mam kilka uwag: Nigdy nie mów nigdy Nie rozumiem, czemu "kobiet" w tytule jest w cudzysłowie?
 4. Taka bardziej czystępna, do tańca i do różańca, jestem poważny człowiek. Nie może cyganić 😆 Tak mi się skojarzyło. A poważnie - my za Ciebie nie wybierzemy, jak nie potrafisz się zdecydować, to może obie odpuść
 5. Moim zdaniem są niedoceniani.
 6. @Adrianoob Na drążku rozwiniesz przede wszystkim plecy + biceps, przedramiona, brzuch (zależnie od wariantu ćwiczenia) Klatki ani nóg ani barków na drążku nie zrobisz.
 7. Nie wierzę, że tak mało osób zna zespół
 8. @azagoth I dobrze stawiasz sprawę, bo tu żadna z płci nie jest lepsza a tymczasem temat sili się na takie porównanie. Tak, zajmowanie dziećmi jest dla facetów w chuj męczące (większości) poza jak zwykle pewnymi wyjątkami. Logiczne - nie mamy naturalnych predyspozycji. I tak, dla kobiet równie męczące było by harowanie jak facet po 8-10h dziennie, często gęsto w pracy fizycznej, do której kobiety się nie nadają. Idąc dalej, jak napisał @azagoth przy rozwoju dziecka od niemowlaka do kilku lat, matka jest niesamowicie potrzebna. W pewnym okresie natomiast winien wkroczyć już ojciec, ponieważ matka nawet mając dobre intencje w pewnym wieku dziecku bardziej zaszkodzi niż pomoże. Z prostej przyczyny - syn, to nie dziewczynka, więc nie powinno się go ograniczać, trzymać pod kloszem a raczej przeciwnie - z ojcowskim wsparciem i radą. Nie lubię takich głupich porównań, mężczyzn do kobiet w kwestii wychowania dzieci czy pracy, bo to to samo, co by porównywać obrońcę do napastnika. Nie da się - mają zupełnie inne zadania na boisku. I jasne, czasem obrońca strzeli gola a napastnik wybije piłkę z lini bramkowej ale to zawsze będzie margines.
 9. Nonsens. Po co ten watek? Żeby pokazać jak to ciężko nie harują kobiety? Równie dobrze facet mógłby wrzucić podobny wątek i pokazać jak ciężko pracuje się w jakiejś fabryce/kopalni ect. Kobieta również nie umiała by tego powtórzyć. Clue tego wątku jest to, że kobiety jak i faceci są stworzeni do czegoś innego. Mężczyzna nadaje się bardziej do "zdobywania" zasobów dla rodziny, kobieta do ogarniania domu i wszelkich obowiązków z tym związanych (dzieci, ect). Odkrywamy koło na nowo 😆
 10. Jeśli ktoś nie zadziera nosa, to bez względu na to czy jest z miasta czy ze wsi - dogada się praktycznie z każdym Natomiast są choćby panie/panowie (choć akurat to co opisze zaobserwowałem u pań), które to po wyjeździe na studia z przykładowych "Oborników" w opisie na insta ma "Warsaw/Europe" Uważam, że obecnie nie ma dużej różnicy, zależy po prostu głównie od rodziny no i może otoczenia w jakim się przebywa.
 11. Jaki żal z tego otyłego człowieka, to już naprawdę jest GRUBA przesada. Co do Ciebie piszczał Urynos? @Analconda
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.