Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Quo Vadis?

Starszy Moderator
 • Content Count

  5173
 • Donations

  200.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

Quo Vadis? last won the day on July 24

Quo Vadis? had the most liked content!

Community Reputation

6892 Świetna

About Quo Vadis?

 • Rank
  Kapitan
 • Birthday May 26

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Recent Profile Visitors

10035 profile views
 1. @Misha94 Najpierw przywitaj się w odpowiednim dziale i załóż avatar.
 2. Jak Ci będzie komentować zdjęcia czy sama napisze to możesz uznać to za przejaw jakiegoś zainteresowania (niekoniecznie Twoją osobą). Zdarza się, że zaobserwowany osobnik coś wytwarza, jakieś usługi, itd. W takim wypadku pani może się przymilać aby coś uzyskać taniej a najlepiej DARMO. Generalnie jeśli taką spławisz to Ci napisz "jesteś w chuj dwulicowy, nara". Za jakiś czas dostaniesz pv "chcesz coś z avonu?"
 3. Przy studenckiej diecie, o której piszesz, że jest problem z bułką i pomidorem to uświadamiam - NIE, nie przypakujesz. Ćwiczenia, ćwiczeniami ale jeśli chodzi o rozbudowę masy mięśniowej to trzeba mieć nadwyżkę kcal. W obecnej sytuacji nie widzę najmniejszego sensu zakupu sprzętu do ćwiczeń. No chyba, że coś przeoczyłem, to mnie poprawcie.
 4. I tu ten, panie świeć dla jego duszy i tu tego. Jakbyś to podzielił? Tzn. ile Ci schodzi na sen, ile na naukę a ile na resztę z tego co napisałeś powyżej? Kurła i to są konkrety
 5. Chciałbym was się zapytać ile czasu przeciętnie i na co przeznaczacie? Mamy 24h, odliczcie od tego kilka godzin snu, odliczcie godziny w pracy. Zostaje wam reszta, co robicie z resztą czasu? Zakładając, że przeciętny Kowalski pracuje po 8h od pon do pt, śpi powiedzmy po 7h, to sen + praca zajmuje mu 15h. Zostaje zatem 9h do wykorzystania. Pijecie piwerko, oglądacie seriale, uczycie się czegoś, trenujecie?
 6. @Hatmehit Z tego co widzę, to możesz pisać pw, więc nie rozumiem, czemu do kolegi nie napisałaś. Naturalnie, że w tym przypadku dostajesz warna, można było to załatwić jak powyżej, nie wierzę, że nie wiedziałaś, że nie możesz pisać poza rezerwatem.
 7. To poskładał się Krzysio sam. Przeciętnie, Jan wzywa po zapłate za lajty.
 8. @Patton Tego znudzonego szona wypadałoby odnaleźć poza Tinderem i podesłać mężowi albo wrzucić jej na walla screena z jej "romansów".
 9. Czego to się nie mówi, żeby zaruchać 😆 Pięknie podsumowane. Ludzie, którzy nie chcą mieć dzieci mam wrażenie, że mają większą świadomość, że dziecko to odpowiedzialność, dziecko to nie zabawka, to nie kot czy piesek czy rybki w akwarium. To są silne więzi, emocje, nowy człowiek, który zostanie z Tobą na lata i Ty jako rodzic jesteś odpowiedzialny za to, jakie potem będzie mieć życie, tj. odpowiednim wychowaniem jesteś w stanie dać mu bonus, dzięki którym będzie mieć przewagę nad resztą.
 10. Nie zostawiajcie namiarów publicznie, zbierzcie się na priv i wymieńcie.
 11. Problem z obecnym kryzysem jest taki, że większość ludzi, widząc czubek góry lodowej (kryzysu) nie dostrzega jak wiele jeszcze przed nami. A jest tego trochę, choćby masowy dodruk we wszystkich krajach świata, ludzie chomikują kesz, dlatego jeszcze nie widzimy znacznej inflacji a ona nadejdzie. Wprowadzanie masy ograniczeń, zakazów czy nakazów "tymczasowo", które zostana z nami na lata. Coraz większe tarcia na lini USA - Chiny, zamieszki, marsze chociażby na Bałkanach czy Białorusi Opodatkowanie wszystkiego co się da i coraz większe chore rozdawnictwo.
 12. Oby na planach się nie skończyło. Powodzenia, osobiście obstawiam, że to nic nie da. Na moje cała ekipa ma Cię za "piąte koło u wozu" gdyby tak nie było, nie dali by Cię tak szmacić ziomkowi. @Turop On nie musi się bić, tu nawet bójka wg mnie nic nie zmieni. Ma dwa wyjść albo wpierdolić typowi i odejść albo mu wygarnąć co o nim myśli i odejść. @Tomek9494 Tak na marginesie, jak oni mają mieć szacunek do Ciebie, skoro sam siebie nie szanujesz przebywając wśród takich ludzi?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.