Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Quo Vadis?

Jr. moderator
 • Zawartość

  2170
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  10

Ostatnia wygrana Quo Vadis? w Rankingu w dniu 22 Marzec

Quo Vadis? posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

2135 Świetna

O Quo Vadis?

 • Tytuł
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Ostatnie wizyty

2713 wyświetleń profilu
 1. Koteł.

  Jest świetne, aż mnie korci, żeby coś podobnie kotowatego zrobić ale jakoś nie potrafię się zmusić .
 2. O sobie słów kilka...

  @Humphrey Nie cytuj całych wypowiedzi, tylko konkretny fragment, do którego się odnosisz. Bardzo o to proszę . Zazwyczaj za to jest warn.
 3. Podbijam, bo lato się zbliża coraz szybciej. Macie coś sprawdzonego? Osobiście nie znoszę komarów, najgorzej jak do pokoju naleci a naleci, bo jak upały, to bez otwartego okna się nie da i przez pół nocy walczysz z latającym "bzzzzz" koło ucha.
 4. Ja mam pół klasera z takim czymś: Jeśli chodzi o samo zbieranie - jest ok ale nie ma co się nastawiać na pieniądze za to chyba, że ma sie naprawdę jakąś rzadką monetę, te z czasów PRL to są jak grosze.
 5. Ja mam sporo takich różnych monet ale kokosów na nich się nie zbije Niestety. Kiedyś też myślałem, że będę drugim Rotschildem jak to opchnę a tu.. groszowe sprawy .
 6. Papierosy

  Nigdy nie paliłem i nie zamierzam, na szczęście samo wdychanie dymu, którzy produkują palący przyczynia się u mnie do niemiłego samopoczucia i prawie krztuszenia się.
 7. Eh, zacznijmy od tego, że niektóre dziewczyny a raczej, wróć, jeszcze raz, prawie wszystkie dziewczyny to flirciary, niektóre z nich są w to naprawdę dobre, lubią to robić, bo łechce ich ego jak stada samców się o nie "starają". Im młodsza tym więcej chce tej atencji, przy okazji, zwróć uwagę na to, że młode dziewczyny czyli te z tego przedziału, który Cię interesować może w wieku 21 lat są zmienne cholernie, dziś może się łasić, jutro może jej już imponować jakiś żołnierz a pojutrze będzie się kochać w błękitnych oczach bad boya z jakiegoś serialu. Trzeba zrozumieć, że one są teraz w tzw. szczytowej formie, czyli wtedy kiedy Ty młody samcze się dorabiasz dopiero, one wtedy kwitną i dojrzewają :> Mają właśnie wtedy największy wybór więc wcale mnie nie zdziwiło to, że zostałeś z niczym. Mogłeś wyjść z tej sytuacji obronną ręką, gdybyś: a) odmówił jej tak jak to zrobiłeś i KONSEKWENTNIE się tego trzymał, nie licząc na to, że ona zerwie z kimś, bo z Tobą sie prawie pocałowała pocałował i spróbował przenieść sytuację jeszcze dalej (a to już moralnie nie moje klimaty, wielokrotnie o tym pisałem) W przypadku a faktycznie mógłbyś z tego coś mieć, gdyby z jakichś powodów swój związek zakończyła, bo byłbyś w jej oczach tym silnym, niezdobytym samcem a one lubią zdobywać. Niestety, Ty nie wytrzymałeś ciśnienia i parcie penisa było większe niż parcie drugiej głowy, co skończyło się klęską. Reasumując, wszystko już chyba zostało powiedziane, wyciągnij właściwe wnioski przy następnej takiej okazji .
 8. Zerwała ze mna... I cały się telepię.

  Idźmy na całość, po co się rozdrabniać . Ale tu nie ma co udawać, są pewne zasady i tych zasad należy się trzymać, są takie, w których tak jak mówisz, można by przymknąć oko ale dla mnie wyjazd z tym, że "zrywam", to jest zerwanie i koniec. Nie interesuje mnie czy to był test, czy kosmici czy reptilianie wysłali z jej komórki takiego smsa. Koniec.
 9. @Mapogo Osobiście nie znam żadnego faceta, który by posiadał statystyki, nie wiem, może jakiś statystyk amator z zamiłowania takie prowadził i posiadał, jeśli tak, niech się odezwie, bo sam chętnie bym to poczytał . To przecież kwestia indywidualna. Jedni są przebojowi z natury i zaliczają się do tzw. alf (cholera, jak ja nie lubię tego słowa) i mają panny na wyciągnięcie ręki, inni są nieśmiali i nie puknęli do 30ki. Nie ma na to recepty, nie ma sensu się porównywać do kogoś, zbyt wiele jest tu zmiennych, zbyt wiele różnić, bo ludzie nie są tacy sami ( o ile rozumiecie co mam na myśli) i to, że syn somsiada ma 20 lat i miał 20 dziewczyn nie znaczy, że Ty w wieku 20 lat powinieneś mieć 20 dziewczyn.
 10. Zerwała ze mna... I cały się telepię.

  W poprzedniej swojej wypowiedzi pół żartem - pół serio zasugerowałem, żeby oddała książkę, dalej się tego trzymam . A teraz na poważnie, to te screeny co wrzuciłeś, rozumiem, emocje ale.. Twoja bardzo religijna dziewczyna (swoją drogą, zupełnie jak moja ex) okazało się, że nie ma skrupułów i nie jest wyjątkowa. Nie ma wyjątków, do cholery. NIE MA. Nawet jak leży krzyżem w kościele przez 30 dni i nocy to nie znaczy, że Cię nie zdradzi, nie zerwie i zawsze Cię bedzie kochać. Nie. Też na samym początku przygody z forum i luźnego czytania wątków pomyślałem, a.. a może są. I co? Na własnej dupie się przekonałem, że nie ma. Doświadczyłeś tego samego i dam Ci jedyną, dobrą radę. OLEJ TĄ DZIEWCZYNĘ. Całkowicie olej, usuń wiadomości, numery, fb, snapczaty i inne. Nie ma jej. Zapełnij sobie czas jak tylko się da, miesiąc, może dwa i zapomnisz. Moim zdaniem, jeśli jesteśmy dorośli, to powinniśmy brać odpowiedzialność za swoje słowa i skoro laska pisze, że z Tobą zrywa, to mam w dupie czy to shit test czy co, czy jest zakładnikiem mudżahedinów. Chce zerwać? Ok. Niech zrywa i od tej pory dla Ciebie nie istnieje. To bardzo proste, wystarczy zapamiętać ten schemat. Przy okazji, nie chcesz może, żeby moderacja te screeny usunęła? Panowie @bajashi i @arch, sam autor wątku na samym początku zaznaczył, że myślał, że są wyjątki. Widocznie ich nie ma? Ja wiem, że my lubimy sobie pomarzyć ale autor wylądował w okolicznym lasku z gracją Tupolewa właśnie z takich marzeń. I powtórzę, jeśli tak bardzo chcecie tej cipki, to sobie wracajcie do pań i 30 razy. Osobiście mnie by poniżało takie zachowanie, bo mam jakąś dumę, która by mi nie pozwoliła na takie gierki. Pan sytuacji.. haha, dobre. Ty wyjdziesz do sklepu i taki z Ciebie pan sytuacji, że możesz nie wrócić. O czym tu piszecie? Nad kobietami nie da się całkowicie panować, masz iluzję panowania tak jak strus z której został brutalnie wyciągnięty. I nie zrozumcie mnie źle, bo sam popełniam błędy, sam mam jakieś wady. Najważniejsze to wyciąganie wniosków z tych życiowych lekcji. Pora by @Strusprawa1 wyciągnął wnioski.
 11. Zerwała ze mna... I cały się telepię.

  Nie no, jak zerwała to spoko ale książkę? Niech oddaje :> Bez kitu, ja bym nie zostawił jej książki .
 12. Ile wydajecie na jedzenie

  To co Ty kupujesz? :>
 13. Niewidzialny dla kobiet

  @spóźnony - Ty poważnie?
×