Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Quo Vadis?

Jr. moderator
 • Zawartość

  2215
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  10

Zawartość dodana przez Quo Vadis?

 1. Quo Vadis?

  Co kobiety dały światu ?

  Tak sobie przejrzałem te 4 strony postów i podsumuję, co kobiety dały światu, jeśli chodzi o wynalazki, grzecznie ujmując - Noblistek było kilka, zatem takich przełomowych wynalazków ze strony pań również nie za wiele powstało. To są fakty, czy się to komuś podoba czy nie .
 2. Quo Vadis?

  Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0

  https://i1.jbzdy.pl/contents/2018/05/ARy8Mi3JSooA6BEM.mp4
 3. No taki średni ten eksperyment wg mnie, ponieważ nawet ja jako heteroseksualny samiec widzę, że.. ten gość po prostu jest dosyć przystojny. No więc.. albo uśredniamy albo nie, bo znowu jeśli uśredniasz wiek, wzrost i wagę (domyślam się) to i wypadało by abyś zdjęcie również przeciętne wstawiła . No i z opisu również tym nieco wieje 😆
 4. Quo Vadis?

  Konto na netfliksie

  Avatar i przywitanie najpierw. Zamykam.
 5. Grałem sobie dziś i wczoraj zresztą też w pewną grę strategiczną o nazwie Europa Universalis II Grałem oczywiście Polską i tak się trochę rozmarzyłem. Czytając podręczniki od historii już w szkole podstawowej zastanawiało mnie dlaczego ktoś tak słaby i (moim zdaniem) zupełnie nie nadający się do pełnienia roli władcy jak Stanisław August Poniatowski w ogóle zasiadł na tronie? Dlaczego polska szlachta i magnateria swoją pychą, dbaniem o własne interesy doprowadziła poniekąd do upadku tak fajnie już prosperującego kraju. Kto nie pamięta to załączam mapkę jak wyglądała Polska w pewnym okresie: Czyli prawie milion km 2 z tego co pamiętam Gdyby nie pewne okoliczności, gdyby nie to, że szlachta zaczeła wybierać sama władców i domagać się masy przywilejów, w tym tego przeklętego liberum veto to mieliśmy swoje 5 minut sławy, których nie potrafiliśmy wykorzystać Sami przyznacie, że od momentu, który jest ujęty na mapie wyżej zaczeło się dziać tylko gorzej. Słabi władcy, liberum veto, masa przywileji dla arystokracji, rozbiory, potop szwedzki, historia z Ukrainą, potem I i II WŚ, w miedzyczasie znów Ukraina.. a mogło być tak pięknie
 6. Quo Vadis?

  Jak mnie to wkurza że nie mogę pisać w każdym dziale.

  Jak tak można? Kobieta nam się rozklei.. Wy samolubne bestie!
 7. Quo Vadis?

  Jak mnie to wkurza że nie mogę pisać w każdym dziale.

  Jestem niemal pewien, że to jakiś spisek Ktoś robi na złość deomi! Napisz do @Marek Kotoński, na pewno Ci to odblokuje .
 8. Quo Vadis?

  Wewnętrzne wiadomości forum.

  Jestem za a nawet przeciw .
 9. Quo Vadis?

  Rezurekcja wersja II Poprawiona

  @Woytaz Pisałem Ci już o regulaminie, nie cytuj całych wypowiedzi, tylko fragmenty. Tym razem Ci to ogarnę ale na przyszłość uważaj .
 10. Dlatego można by tu ironizować i autorce wątku napisać, że ma się dla niej brutalną radę. Patrz komu dajesz numer telefonu. Z mojego punktu widzenia a przynajmniej sam bym to tak kiedyś odebrał - niezdecydowana = staraj się bardziej 😆 dlatego myślę, że zarówno moje jak i Twoje rozwiązanie ma swoje wady i zalety, póki co na idealne rozwiązanie nie wpadłem .
 11. Napisz jasno i prosto z mostu : I starczy. Blokowanie kogoś bez wyjaśnienia, w moim odczuciu jest zwyczajnie chamskie ale.. żeby nie było: jeśli ktoś dalej nic nie rozumie i nic do niego nie dociera, to jest to wskazane w niektórych przypadkach. Kwestia pokazania gościowi, że nic z tego nie będzie i nie mów mi deomi, że Ty tego jako kobieta nie potrafisz . No jakby nie był owy pan przystojny, to by sprawy nie było. Niestety dla deomi owy pan był przystojny a więc zapewne ZIGNOROWAŁA jego nieporadność w kontakcie, przymknęła na to oko, licząc na łut szczęścia, co jak się później okazało, było dużym błędem. Apel do Pań: drogie damy, ja się naprawdę dziwię, że tutaj niektóre z Was piszą takie rzeczy. Może ten facet zareagował tak jak większość mężczyzn, która miała rzadkie kontakty z kobietami, że miłą postawę kobiety odczytał jako zainteresowanie i puścił wodze fantazji. Nie ma co go winić. A może po prostu deomi jest dla niego 10/10 i odleciał. Co zrobisz? Czasem tak jest, że nawet mimo obycia z kobietami, jak się trafi na taką, która odchaczy z miejsca większość naszej checklisty, to się załącza "zawiecha" i facet wariuje. I tak może być nawet mimo wiedzy, mimo obycia, mimo doświadczenia. Bez sensu jest to całe potępianie, tym bardziej, że jakby deomi nie chciała, to by tego nr nie dostał.
 12. Quo Vadis?

  100 przysiadów challenge

  Nasz moderator Drizzt wyszedł ze szczytna idea pompek dla samców, dlatego ja pomogę niezdecydowanym samicom podjąć działanie i zakładam Wam 100 przysiadów challenge Możecie wrzucać tu zdjęcia i filmiki, nikt z samców nie będzie tu na pewno zaglądać, także się nie krępujcie. Tak o Was dbamy na forum, same dobre chłopaki tu są co dbają o Wasze zdrowie a więc zapraszam do działania
 13. Quo Vadis?

  Źródło ognia.

  @wojkr Fajna sprawa, nawet nie wiedziałem, że tak można .
 14. Quo Vadis?

  Trochę mi źle..

  Poszukaj, jak chcesz to znajdziesz . Czasem człowiek musi przekroczyć pewien próg bólu/wytrzymałości, żeby ruszyć z buta, może u Ciebie to jeszcze nie nastąpiło. Może musisz dostać jeszcze raz po dupie, żeby nie pytać o linki i zacząć sam szukać. Nie obraź się - wiem po sobie, że jak Cię boli coś to robisz wszystko, żeby tego bólu nie było.
 15. Quo Vadis?

  Rezurekcja wersja II Poprawiona

  @Woytaz Ja Cię grzecznie proszę: doczytaj regulamin. Naprawdę, ja wiem, fajnie się wysrać problemami i pewnie część z braci Ci pomoże i wysłucha ale szanuj ludzi tutaj. Napisałeś temat z małej, piszesz post pod postem, zdania zaczynasz z małej litery. Zadbaj o to, tymczasem leci warn, bo nabrudziłeś i trzeba po Tobie poprawiać. Wykorzystaj ten czas na doczytanie regulaminu, bo nie chce tu nikt karać warnami ale to co zrobiłeś się aż o to prosi.
 16. Panowie, mam tutaj pewien problem. Moja praca jest 3 zmianowa, na 3 zmianie nie mam kompletnie czasu na to, aby znaleźć czas na treningi. Jak to ułożyć? Jak pogodzić pracę z treningami? Macie jakiś pomysł?
 17. Z perspektywy czasu widać, że póki co Neymar to jeszcze nie ta półka ale jest blisko. Jest w PSG, tam rozdaje karty, ciekawe czy w końcu poprowadzi zespół do jakichś sukcesów na arenie europejskiej, bo to, że wyśrubuje strzeleckie rekordy w Ligue1 nie podlega wątpliwości.
 18. Czołem Bracia, Myślicie, że Neymar Jr. dobrze wybrał obierając kierunek PSG i czy to zaowocuje w większą ilość trofeum? Czy stanie się piłkarzem TOP 1, gdy gwiazda Messiego przygaśnie? Oglądałem sobie dziś dryblingi, gole..i to jest naprawdę niesamowite, Ci ludzie są geniuszami, robiąc takie rzeczy, których nie da się powtórzyć nawet w grze Poniżej wrzucam próbkę. A tu Neymar
 19. Quo Vadis?

  10 Lat związku

  Avatar i przywitanie, dopóki nie ma tego - zamykam.
 20. Quo Vadis?

  Pachnie maj i w duszy gra lekka muzyka

  @Bruxa Podoba mi się Twój tok myślenia .
 21. Quo Vadis?

  Pachnie maj i w duszy gra lekka muzyka

  Poetycko z tytułem? Być może ale poza chwilami zdenerwowania na to co jest wokół mnie czuję się dobrze, świetnie. Dawno tak się nie czułem, nawet zmęczenie ma jakiś delikatny odcień satysfakcji. Forum jest miejscem niezwykle inspirującym i zachęcającym do działania, to trochę jak takie poranne ćwiczenia, które w długofalowym okresie przynoszą korzyści. Tu jednak nie zmieniamy ciała lecz umysł, który jest rzeczą o wiele ważniejszą od naszego "pojazdu" na planecie Ziemia, stąd na wstępie: dziękuję. A teraz do rzeczy, pachnie maj, miesiąc mi szczególnie bliski z wielu powodów mam nadzieję, że i w tym roku odciśnie na mnie swoje piętno w jakiś szczególny, nowy sposób. Majowe dni szczególnie zachęcają do dzielenia się swoja kreatywnością ze światem, stąd i ja miałem nieco weny nim się chwilowo przyblokowałem. Nie załamuję się tym, kwestia czasu. Przejdzie. Miałem okazję stworzyć pierwszy "obrazoszkic" za pomocą ołówka i kredek akwarelowych, wyszedł może nie jakoś super ale jak na pierwszy raz oceniam to na plus. Będę chciał dalej coś próbować w tym temacie. Trochę już czytałem, orientowałem się, może nawet pod koniec następnego tygodnia kupię jakieś farby do tych kredek . A oprócz eksperymentu z akwarelą nadal robię swoje - szkicuje, w swój dziwnie - niedosycony sposób. Zawsze to jakiś styl a raczej jego namiastka. Czasem myślę, że przydałaby się jakaś odmiana, coś innego niż szkicowanie pań ale nie mam pomysłu, nie mam pomysłu - CO by to mogło być. Zwierzęta? No tak średnio. Mężczyźni? Widzę się codziennie w lustrze. No to może przyroda? Nie, to mnie nie pociąga, nie czuję tego. Martwa natura? Nie, nie, nie. Ktoś coś doradzi? A tu efekt mojej ostatniej pracy: Czy są tu osoby, które chciały by się rozwijać w tym temacie razem ze mną lub interesuje/podoba im się taki rodzaj twórczości? Mój klub czeka, chętnie zapełnie puste krzesełka 😆 Tymczasem ... życzę wszystkim miłego weekendu oraz serdecznie pozdrawiam.
 22. Quo Vadis?

  Próba włamania się na konto braciasamcy

  Rumuński gladiator .
 23. Jakby Cię taka Grażyna dopadła i przycisnęła do ściany szepcząc potok spro..tzn wiosennych słów do uszu, to od razu byś zmienił zdanie .
 24. Prawdziwy samiec alfa czeka rok aż napisze 😆. MINIMUM!! Kurła, zaraz nam wszystkich userów przez to wiosnę wywieje 😆 kiedyś to było, kurrr..ale było kiedyś.
×