Jump to content

Quo Vadis?

Starszy Moderator
 • Content Count

  5,727
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20
 • Donations

  200.00 PLN 

Everything posted by Quo Vadis?

 1. Czasami bywa tak jak pisze @crystal, największy przełom, dzieje się wtedy, kiedy wydaje się, że nie jesteśmy na to gotowi. Sami możemy uskuteczniać jakieś małe przełomy w swoim życiu ale te największe dzieją się jakby, bez naszej woli, nagle. Sytuacja się odwraca o 180 stopni i czujemy się zupełnie bezbronni w nowym położeniu.
 2. Ps. Uderzyłbym też w nowe media typu Tik tok, który jest teraz mocno na topie. Jakieś instagramy itd. Współpracę z innymi ludźmi z tematów o których mówisz.
 3. Netflix czy inne rozrywki są płatne w necie po 20-30 zł i więcej. Tematyczne grupy, które mają wartościowa treść często są płatne. Proponuję aby w te tematu uderzyć i żeby dostęp do forum wiązał się z płatna subskrypcją w kwocie właśnie np 20zł. W miarę możliwości wróciłbym do częstszych lajvów i spróbował nawiązać współpracę z jakimś znanym youtuberem. Dzięki temu, zawsze jakieś pieniądze dodatkowo wpadną:) ja tez, gdy tylko moja sytuacja się poprawi coś dorzucę od siebie.
 4. Rejestracja 9 Marca 2017 Aż się nie chce wierzyć, że to już tyle lat
 5. Tak spojrzałem na nazwę działu, w którym jest temat i stwierdzam, że lepiej by brzmiało: "Jak wam się żyje, KURWA w Polsce?"
 6. Nie lubię jednych a za drugimi nie przepadam, co nie znaczy, że wojna mnie cieszy. Smuci mnie najbardziej, gdy giną niewinni, bo wojskowi, to chyba wiedzą na co się piszą wstępując do wojska. Poborowych też w sumie szkoda. Mam nadzieję, że zginie jak najwięcej ruskich i że na tyle się obie strony konfliktu pokulawią, że będzie spokój w regionie na kolejne lata. Putin sobie może zajmie kawałek Ukrainy, będzie miał się czym pochwalić, Ukraińcy dostaną pokój, będą mogli odetchnąć a Zachód sobie na tym porobi interesy i też będzie zadowolony. Coś w tym jest,
 7. Korzystał z Was ktoś z płatnych usług na stronie My Heritage tj. abonamentów płatnych, testów DNA itd? Warto?
 8. Cześć, Ostatnio przygarnąłem tę małą bestię do domu. Pies ten potrzebuje sporego kontaktu z ludźmi a ja zwierzaki kocham więc tak nas ze sobą złączył los. Teraz niestety problemem jestt nauka higieny małego, żeby nie załatwiał się w domu. Kupka, sika, tzn. uczę go żeby robił to na zewnątrz ale niestety jeszcze jest na tyle mały, że zwieracze nie wytrzymują lub jest złośliwą mendą Chciałbym się dowiedzieć od was jak najwięcej na temat tego malucha, wszelkie rady PRAKTYKÓW mile widziane. Przyzwyczajam go do obroży, smyczy, do jazdy autem. Chciałbym, żeby i popilnował
 9. Czyżby tęgie głowy mensowskie i śledcze nie udźwignęły takiej sprawy? Wydaje się być to niemożliwe:) Zapewne to jakaś zmyłka taktyczna, świetnie opracowana strategia Ot Karykatura Wojny w wydaniu naszych krytyków:)
 10. Mało tego, nawet neutralna Szwajcaria przyłączyła się do sankcji, co prawda nie wysłała broni.. ale akurat w przypadku tego państwa sankcje te mogą być najbardziej dotkliwe. https://bezprawnik.pl/szwajcaria-naklada-sankcje/
 11. Od założenia avataru oraz przywitania się. Serio Ci współczuję ale póki tych wymogów nie spełnisz to wątek zamykam. Jak wymogi spełnisz, zostaw mi lajka pod postem to otworzę z powrotem. @Asasyn Otwarte.
 12. Zgadza się ale o ile jeszcze w przypadku FAME MMA można to podciągnać jedynie pod chęć robienia show, coś jak wrestling w USA, to jednak to co się dzieje na gali Najmana, to już chyba przechodzi wszystkie granice. Powiem szczerze, Fame sam oglądam i dla mnie jest to kopalnia beki, prymitywna ale jednak, dobry odmużdżacz, za to jeżeli na gali promuje się gangusów z lat 90, to chyba już coś jest mocno nie tak. Fajnie to ujął @$Szarak$ pod czym się podpisuję. Kwestia tego, co promują raperzy w teledyskach itp to też odrębna sprawa. Umknęło mojej uwadze to, że Słowik się u nich pojawił
 13. Nie wiem, gdybym ja był gościem, który żył w tych latach, gdzie Ci goście robili co chcieli, to poczułbym się w tym momencie jak by ktoś mi napluł w mordę. Dosłownie. Goście rabowali, wymuszali haracze, łamali ludziom kości i życia, gwałcili i teraz nagle co? Zamiast siedzieć w pierdlu do końca swoich dni to brylują na salonach. A jeszcze bardziej niż ich żal mi tych wszystkich półmózgów, którzy dołożyli cegiełkę do tego spierdolenia. Tych wszystkich firm, sponsorów itp tej pożal się boże "gali"..
 14. Brak słów. Podstarzały gangus, wielki przygłup Najman i zjebane społeczeństwo karmiące takich zjebów jak oni. Okej, nie wiem co tu się odjaniepawla ale dla mnie to już od swego czasu za mocne. Jakiś kult "gansterów" się tu rodzi czy co? Książki Masy, teraz jakieś Słowiki itp.. Śmiech na sali. Banda złamasów z rządu też nic z tym nie zrobi, bo pewnie co drugi ma coś na rękach.
 15. Nie lubię osobiście takich ocen innych ludzi, nie wiem czy przez Ciebie przemawia zazdrość, zbyt wybujałe ego czy co innego. Nie o to chodzi. Póki ktoś nie robi drugiej osobie krzywdy, to moim zdaniem się powinno zachowywać neutralnie co do takiej osoby. Być może ta "pokrzywiona pizdeczka" ma większe jaja niż Ty w niektórych sprawach a młodej to wystarcza Wielkie filozofie się tu dzieją a wystarczy wspomnieć (a zakładam, że kobietki są młode, przynajmniej ta tego gościa od 18ski), że jak są młode panie to inaczej mogą do wszystkiego podchodzić. Idealizują, więcej w
 16. Mam wrażenie, że te zwiększone kary jedyne co poprawią to polski budżet. Myślę, że nie jestem w tej opinii odosobniony. Patologii na drogach jest wiele, tiry mijające jeden drugiego, gdzie jeden leci 91km/h a drugi 90 km/h.. i co z tego, że droga dwupasmowa jak na jej kilkukilometrowym odcinku taki jeden tir drugiego wyprzedza przez wieczność. Kobiety czy też starsi ludzie (najczęściej) jeżdżący zbyt wolno też sprawiają zagrożenie a jakoś tym problemem się nikt nie zajmie. Punkty mają się nie kasować przez 2 lata ale co z tego, skoro wystarczy, że ktoś dwa razy nie przepu
 17. Szanowne Państwo, kochani moi, z tego miejsca chciałbym serdeczne życzenia złożyć, przeciętnie na dzień dzisiejszy. Złotej rybki co spełni najskrytsze marzenia, Himalajki - dziewicy, co zaspokoi oczy, usta i inne narządy debest, szczęścia. Co tu więcej trzeba, ambitny, legancki chłopaczyna, młody, bo przecież to 18 urodziny to se reszte sam weźmie. Zdrowia przede wszystkim
 18. Mi też ostatnio odeszła bardzo bliska osoba. W całym tym covidowym szaleństwie najgorsze jest chyba to, że jeśli już Twój bliski na taki oddział trafi.. To módl się, żeby ludzie tam będący byli kompetentni i przede wszystkim myślący. No a potem wiadomo, rozmowy tylko przez tel o pożegnanie ciężko, trumna zamknięta.. Ja też się czuję źle ale dzięki wielu ludziom, choćby stąd jakoś się trzymać. Ty bracie też się trzymaj mocno.
 19. Trochę odkopię, zwłaszcza, że kiedy dzieją się coraz gorsze rzeczy i to tuż obok nas, to jakoś i ludziom chyba łatwiej zaakceptować, że nawet takie scenariusze jak blackout mogą się spełnić Do tej pory żyliśmy w dosyć stabilnym środowisku ale kryzys wymaga tego, żeby trochę więcej ludzi rozjebało swoje życia i potraciło majątki, życia, itd. BTW. ta rozmowa była jakoś mniej wiecej w 2013 roku zdaje się:
 20. A czyż to nie Lot był najbardziej dominujący? A może Dawid, który raz, że poużywał żony swego żołnierza (double fuck!) a dwa, wysłał go na śmierć, żeby ją mieć na wyłączność. Trochę krytycyzmu, bo przyznam jedno, biblia to fascynujący zbiór opowiadań i mają wiele znaczeń i mądrości ale jak wszystko, trzeba do tego podejść z rozumem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.