Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Quo Vadis?

Starszy Moderator
 • Content Count

  4426
 • Donations

  200.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

Everything posted by Quo Vadis?

 1. CHAD 2020: Ma 180 cm wzrostu; na jeden centymetr jego wzrostu przypada jeden punkt IQ; nie ma zakoli; chowa swojego 25 cm nieobrzezanego pytonga w majtkach Calvina Kleina… …i jeszcze nie starczy mu miejsca bo chowa w kieszeni; nie ma krzywych zębów; twarz to mu chyba Michał Anioł dłutem haratał; ma mięśnie jak Janosik… …dużo pieniędzy jak Robert Lewandowski… …dużo kobiet jak Hugh Hefner… …klatę jak David Hasselhoff w Słonecznym patrolu… …i głos jak Enrique Inglesias… …czyli jest jak Bogusław Linda Linda ma 178 cm wzrostu, czyli według współczesnych standardów uchodzi za przegrywa; zarabia 15 tys. złotych miesięcznie jako model noszący luksusową skórzaną kurtkę marki Dolcze end Gabana; nie musi podejmować inicjatywy, bo dziewczyny same do niego zagadują; rozmawia po angielsku, jest egzotyczny; zna także hiszpański, dla bajeru; pomaga spełniać marzenia o egzotycznej przygodzie; jego imię to nie Tomek, Bożydar, Janusz, czy jakkolwiek inaczej polskobrzmiące[1]; ma alergię na bieliznę marki Cotton World; ma stajla; zna kod na kajzerkę; zna sztuczki kobiet; łzy dziewczyn lecą mu na koszulę; w klubie disco może robić wszystko; wyciąga damy spod opieki mamy; i małolaty spod opieki taty; na bramce stoi; nikogo się nie boi; gdy dołoży, to nawet reanimacja nie pomoże; po dobrej wódzie lepszy jest w dżudzie; nazywają go King Bruce Lee Karate Mistrz; oddycha przez nos, a nie usta; smakuje jak ananas kurczak; nie ma wady wymowy; nie ma płaskostopia; nie ma ginekomastii; ma prosty nos; ma proste brwi; ma wydatną kość żuchwową; gdy słyszy autyzm to mówi, że ma taki model samochodu; pisze wiersze nie jest romantyczny, gdyż trzyma się zasady łobuz kocha najmocniej; jest tym lepszym modelem, na którego kobiety wymieniają swoich obecnych partnerów; nie ma wad rozwojowych; nie przegląda Wykopu; nie je zupek chińskich tylko przyrządza dla siebie i dziewczyny obiad prosto z Kambodży; nie wysługuje się matką; nie pracuje na czarno na budowie za 6,50 zł na godzinę; ma co najmniej wykształcenie średnie; w piwnicy trzyma ziemniaki a nie komputer.
 2. @Król Jarosław I Na pw Ci napisze co i jak by to prosto wrzucić.
 3. Generalnie spoko ale mam kilka uwag: Nigdy nie mów nigdy Nie rozumiem, czemu "kobiet" w tytule jest w cudzysłowie?
 4. Taka bardziej czystępna, do tańca i do różańca, jestem poważny człowiek. Nie może cyganić 😆 Tak mi się skojarzyło. A poważnie - my za Ciebie nie wybierzemy, jak nie potrafisz się zdecydować, to może obie odpuść
 5. Moim zdaniem są niedoceniani.
 6. @Adrianoob Na drążku rozwiniesz przede wszystkim plecy + biceps, przedramiona, brzuch (zależnie od wariantu ćwiczenia) Klatki ani nóg ani barków na drążku nie zrobisz.
 7. Nie wierzę, że tak mało osób zna zespół
 8. @azagoth I dobrze stawiasz sprawę, bo tu żadna z płci nie jest lepsza a tymczasem temat sili się na takie porównanie. Tak, zajmowanie dziećmi jest dla facetów w chuj męczące (większości) poza jak zwykle pewnymi wyjątkami. Logiczne - nie mamy naturalnych predyspozycji. I tak, dla kobiet równie męczące było by harowanie jak facet po 8-10h dziennie, często gęsto w pracy fizycznej, do której kobiety się nie nadają. Idąc dalej, jak napisał @azagoth przy rozwoju dziecka od niemowlaka do kilku lat, matka jest niesamowicie potrzebna. W pewnym okresie natomiast winien wkroczyć już ojciec, ponieważ matka nawet mając dobre intencje w pewnym wieku dziecku bardziej zaszkodzi niż pomoże. Z prostej przyczyny - syn, to nie dziewczynka, więc nie powinno się go ograniczać, trzymać pod kloszem a raczej przeciwnie - z ojcowskim wsparciem i radą. Nie lubię takich głupich porównań, mężczyzn do kobiet w kwestii wychowania dzieci czy pracy, bo to to samo, co by porównywać obrońcę do napastnika. Nie da się - mają zupełnie inne zadania na boisku. I jasne, czasem obrońca strzeli gola a napastnik wybije piłkę z lini bramkowej ale to zawsze będzie margines.
 9. Nonsens. Po co ten watek? Żeby pokazać jak to ciężko nie harują kobiety? Równie dobrze facet mógłby wrzucić podobny wątek i pokazać jak ciężko pracuje się w jakiejś fabryce/kopalni ect. Kobieta również nie umiała by tego powtórzyć. Clue tego wątku jest to, że kobiety jak i faceci są stworzeni do czegoś innego. Mężczyzna nadaje się bardziej do "zdobywania" zasobów dla rodziny, kobieta do ogarniania domu i wszelkich obowiązków z tym związanych (dzieci, ect). Odkrywamy koło na nowo 😆
 10. Jeśli ktoś nie zadziera nosa, to bez względu na to czy jest z miasta czy ze wsi - dogada się praktycznie z każdym Natomiast są choćby panie/panowie (choć akurat to co opisze zaobserwowałem u pań), które to po wyjeździe na studia z przykładowych "Oborników" w opisie na insta ma "Warsaw/Europe" Uważam, że obecnie nie ma dużej różnicy, zależy po prostu głównie od rodziny no i może otoczenia w jakim się przebywa.
 11. Jaki żal z tego otyłego człowieka, to już naprawdę jest GRUBA przesada. Co do Ciebie piszczał Urynos? @Analconda
 12. Czemu ten grubas jest w butach a tamten gościu nie? Po tych pierwszych ciosach i szarżach na tego chudszego z dwójki aż mi się przypomniała walka Ozdoba - Burneika
 13. Na dzień dzisiejszy jak to się mówi, debesta kandydat, nie powiem, że nie.
 14. Możesz ubiec laskę i pierwszy dać sobie "namalować" rozkosze niebiańskie Frustracja bije na kilometr.
 15. Czytałem coś innego ale nie podam Ci teraz źródła, bo nie pamiętam. Jak znajdę, to dodam tu posta na ten temat
 16. @Reinmar von Bielau Nie cytuj ścian tekstu, jedynie fragment, do którego się odnosisz. Prosiłbym również o ograniczenie zwrotów "nadymasz się" ect. w stosunku do innych userów Nie każdy lubi taką bezpośredniość, z góry dzięki.
 17. Jest coś pierwotnego w tym filmie. Żadnych sprzętów, elektroniki, etc. tylko ciuchy, ogień, ciemność i walka z wszystkimi przeciwnościami.
 18. Dobry film Końcówka zostawia historię, którą każdy może sobie dopowiedzieć. Ciekawe, że wystarczy czasem być w niewłaściwym miejscu i niewłaściwym czasie i nasze życie przewraca się o 180 stopni. Pech, karma, przeznaczenie?
 19. Dokładnie, to, że ktoś się nie broni, nie oznacza, że tego chce. Mocno nietrafne zdanie @StatusQuo delikatnie mówiąc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.