Jump to content

Granatowy

Użytkownik
 • Content Count

  139
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

123 Świetna

About Granatowy

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Panowie, bardzo dobry i wartościowy temat. Bardzo dużo się dowiedziałem o delfinach a ta historia z tą rybą trującą fascynująca. Miałem ich obraz z filmów o przyjaznych zwierzątkach. Bede miał ciekawostki do opowiadania przy najbliższym piwie.
 2. W obu przypadkach sprawcy obu płci są godni potępienia ale też nie powinniśmy się przesadnie litować na ofiarami, które, przedkładając treść artykułu też powinny być w miarę doswiadczeni życiowo. Bezkrytycznie współczuć mogę osobie, która nie miała wpływu na swój los np urodziła się niepełnosprawna lub miała niezawiniony wypadek. Człowieka, który przelewa 50 tyś dla osoby, którą poznał w internecie mam prawo także ocenić a jak chce to nawet wyśmiać skoro nie podaje Jego personaliów, co nie usprawiedliwia sprawcy. Co zrobię, że częściej w znajdowantch artykułach jakoś bezmyślnie tyki ofiarami s
 3. Zagłębie zła Mój region stąd takie informacje do mnie docierają. Chciałbym napisać że jestem, bo ja wiem, w szoku, zdziwiony, że typ nie widząc nigdy kobiety na żywo przelał Jej 50 tys bo liczył na coś więcej. Wziął jeszcze na to kredyt. Niestety nie. Tak głęboka ludzka głupota mnie już w ogóle nie dziwi. Spowszechniała mi. To jest straszne. Ona, jak wynika z artykułu nagrała tak jeszcze 7 mężczyzn.
 4. Panowie, wrzucam poniższy artykuł: https://tko.pl/80115,2021,04,07,53-latka-rozkochiwala-w-sobie-mezczyzn-mieszkaniec-olsztyna-stracil-przez-uczucia-50-tys-zl?fbclid=IwAR1Lh1uZYEFTQIZRQm5521LqhjCFyxigxLcPQ7mtYbCgb6nwJZNe7BYCMR4 Możemy się łudzić, że liczba kukoldów maleje. Bzdury. Ten artykuł pokazuje że nie zabraknie ich jeszcze długo. Za taką głupotę trzeba płacić.
 5. Przez całe moje życie nie zaobserwowałem studentki (weterynaria to trudny i prestiżowy kierunek), która leciałaby na licealistę. Tu nie bedzie inaczej.
 6. To ze ktoś gada głupoty na jeden temat winno zapalać sygnał ostrzegawczy ale nienoznacza z automatu, ze w każdym temacie bedzie się mylił. We wrzuconym przeze mnie filmiku nie rozmawiają na temat relacji z kobietami ale o covidzie. Stay issue not person.
 7. Koniec demokracji! Jak filtrować prawdę i żyć w 2021 roku? Piotr Schramm https://m.youtube.com/watch?v=uUTl5yzcvk4
 8. To nie jest normalne zachowanie ani trochę. To Twój drugi związek, masz małe doświadczenie, taki poziom zazdrości nie jest naturalnym ani normalnym w związku. Wy jeszcze ze sobą nie spaliście, on Cię wciąż traktuje bardzo luźno, jego hormony nie wskoczyły jeszcze na najwyższy poziom. Poza tym on wie, że po erazmusie możesz w każdej chwili uciec, musi się pilnować a mimo to doświadczasz scen zazdrości. Dla mnie jest absolutnie pewne, że Jego zazdrość będzie die nasilać proporcjonalnie do waszej intymności związku, jego stażu, Twojego uzależnienia od Jego osoby.
 9. @Silny88, końcówka 88 ma swoje konotacje polityczne. Miałem znajomych, którzy tak podpisywali swoje nicki i mieli specyficzne poglądy. Można to zweryfikować w google. Stąd pytałem. Nie było tematu. Nie robię offtopu.
 10. Tak zupełnie na marginesie, mimo, iż rozmowa tego nie dotyczy, rozumiem że @Silny88 jesteś zwolennikiem doktryny politycznej jaka panowała w Niemczech w latach 30 ubiegłego wieku??
 11. Dla mnie to nie jest minus ale plus a przynajmniej kwestia neutralna. Dobrze dobrani partnerzy, bogaci, nie muszą od razu oznaczać tylko i wyłącznie chciwości partnerek. Łatwiej o wierność i podporządkowanie kobiety mężowi a zatem dobry dom, gdy partnerzy są bogaci. Na zjazdach rodzinnych będziesz miał wieksze szansę wypić wódkę z normalnymi ludźmi. Lepiej, żeby jej siostry miały za partnerów jakiś meneli lub kryminalistów??
 12. @Mosze Red, dziękuję za wrzucenie spisu treści. Widzę, że tematy się nie pokrywają (chociaż cześć zapewne w oparciu o wpisu z forum ). Będę kupował
 13. Czy mógłbym prosić @Mosze Red o wklejenia spisu treści?? Kupiłem już kilka książek Marka, w tym brudną grę 2, chciałbym zobaczyć jakie wątki się pokrywają z poprzednio czytanymi książkami nim kupię brudną grę 1.
 14. Nie lekceważyłbym siłowni, pracy, innych dziewczyn. Zwłaszcza tego ostatniego. Wiadomo, że przez pójście na siłownię ból nie ustąpi.... przynajmniej nie od razu. Niemniej najgorsze co można robić to siedzieć samemu w domu i dawać sobie jak najwięcej czasu na rozmyślanie. Trzeba, z bólem ale jednak wyjśc do ludzi, szukać zajęcia, starać się czymś zająć. Poza tym sport daje endorfiny (chormon szczęcia), który poprawia nam nastrój.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.