Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

AdamPogadam

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  1623
 • Donations

  33,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

877 Świetna

O AdamPogadam

 • Ranga
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. AdamPogadam

  Wyposażenie domowej siłowni

  To plus plecak z obciążeniem w środku na plecy i wyciskasz.
 2. "Rywalizują przy nierównościach morfologicznych i biologicznych" Łojej, to jednak coś takiego istnieje !
 3. Inwestować w kobietę względnie "warto" wtedy i tylko wtedy, gdy chcecie mieć potomstwo. Żadne super-hiper cielsko damskie samo w sobie nie jest w stanie przekonać mnie do "zwiąskuff".
 4. A przypilnuj jej, to będziesz złym tyranem, patriarchalnym parchem i zazdrośnikiem nienadającym się do poważnej relacji...
 5. "Zdaniem Rzecznika Praw Obywatelskich poszkodowani są teraz kochankowie..." Panie dostają zielone światło do jebania po gałęziach, nowoczesność i postęp, równość i braterstwo....
 6. Nie wyzbywaj się zdrowej moralności przez wzgląd na "cipki". To droga najłatwiejsza, jednak beznadziejna.
 7. AdamPogadam

  R. Biedroń o fundacjach niemieckich

  Pedałów nie stać, więc niemiaszki płacą na ich propagandę.
 8. Co jest kurła, przecież mówią, iż najważniejsze jest wnętrze! Objawię dobre serce i dostanę setki zbliżeń, a przystojni frajerzy niech zostaną w ciemnocie!
 9. Nie istnieje świeckość w sensie nowomowy lewicowej, że państwo ma być całkiem neutralne światopoglądowo - bo wtedy musiałoby nie mieć prawa.
 10. Nie są mądrzejsze, są alogicznie zindoktrynowane. Chcą mieć cisto i zjeść je całe. Takie chciwe, że nie widzą sprzeczności. Chcą opieki silnego samca, ale w razie czego też pełnej samowolki, wolności do przeskoku. Chcą być jak dziwki (by korzystać, zyskiwać na seksualności), i jednocześnie być traktowane jak królewny. Piszesz np do Pani ze zdjęciem na półnago, a ona imputuje żeś zboczeniec i wymaga szacunku, savoir vivre, nie wiadomo jakich zasobów i dobrego chłopa. A co do tego aktorzyny, to wiecie, biznes jest biznes, teraz showbiznes to populizm, musi pokazywać to co się sprzedaje, tylko że pieniążki weźmie dla siebie, a poszkodowanym tą ideologią przecież grosza nie da...
 11. AdamPogadam

  Gry komputerowe, jak to z nimi jest? [ANKIETA]

  Wy piotrusie pany, wydorośleć trochę! Do roboty uczciwej przy łopacie i zasuwać na kobiety!
 12. Nie ma państwa świeckiego, każde państwo robiąc jakieś ustawodawstwo wyraża przez to wiarę w pewne wartości. Świeckie znaczy klasycznie państwo, które nie wtrąca się w kościół (w co ma wierzyć i praktykować, jeżeli to nie narusza podstawowych praw człowieka i obywatela, porządku społecznego), a kościoły jako instytucje nie mają bezzasadnego uprzywilejowania. Nasze państwo łamie drugi człon, daje zbytnie uprzywilejowanie i środki katolicyzmowi.
 13. AdamPogadam

  Gry komputerowe, jak to z nimi jest? [ANKIETA]

  Skille, expy, dobre dropy, w diablo grają stare chłopy.
 14. RPO to kretyn, ideologiczny kretyn. Lewizna mentalna ma duży wpływ na sposób stosowania prawa, tego nie da się tak łatwo oddzielić.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.