Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

AdamPogadam

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1769
 • Donations

  33.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

983 Świetna

About AdamPogadam

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To jakieś zwierzobaby. Za brak szacunku do literatury goliłbym na łyso. "Patrzcie, jaki przegryw, pewnie go dziewczyna rzuciła i teraz zatapia swoje smutki w literaturze" - piękny, podręcznikowy przejaw egoistycznego, gynocentrycznego myślenia gadzią częścią skrawka mózgownicy jaką dysponowała.
 2. "Red pill to takie PUA "na sterydach"" - Teza niezgodna z faktami, to twoja błędna percepcja powtarzająca cudzą błędną. Red Pill nie ma żadnej legalnej definicji, bo nie jest motywem mainstreamu, jednak uważne prześledzenie topowych i pozatopowych kanałów, miejsc red pill, mgtow etc w internecie ukazuje standard, że red pill to ucieczka od szukania szczęścia egzystencjalnego i seksualnego w kobietach.
 3. "Płaskoziemcy, czy tego chcą, czy nie, wspierają swoją teorią średniowieczną naukę Kościoła Rzymsko-Katolickiego, która nigdy oficjalnie nie została zniesiona. Trzeba pamiętać, że Kopernik był w Kościele Katolickim na cenzurowanym, a Święte Officium KRK zakazało mu rozpowszechniania swojego dzieła (O obrotach…). I rzeczywiście, Kopernik zamilkł. Pech chciał, że niemieccy protestanci dorwali się do nowego odkrycia w postaci druku i to ONI (!) zaczęli rozpowszechniać teorię Kopernika. Warto o tym wspominać, że postęp w dziedzinie astronomii nastąpił w XVI wieku właśnie dzięki protestantom, którzy nie byli obciążeni błędną kosmologią katolicką. ..Źródełko ścieku Główny guru wyznawców płaskiej Ziemi (niejaki ) twierdzi, że był pracownikiem NASA i pracował nad graficznymi „zdjęciami” kulistej Ziemi. Doszukałem się, że pan Boyland to mason, a także absolwent szkoły jezuickiej. Boyland udaje chrześcijanina i biblijnego obrońcę płaskiej Ziemi, aby zasiać w głowach chrześcijan niepokój i skupić ich wiarę na rzeczach mało istotnych, a na dodatek wpędzić chrześcijaństwo w sekciarstwo, skupione na głupotach, a nie na życiu w posłuszeństwie Panu Jezusowi. Masoni czynią tak od lat, inspirując powstawanie coraz większej ilości sekt (założyciele takich sekt, jak Mormoni, czy Świadkowie Jehowy, byli masonami ostatniego stopnia)."
 4. Atak Tytanic na ściany patriarchatu
 5. Operacja obrzezania! Miałem kiedyś, przebolałem, ale siuras jak nowy. Zgłoś się z tym do lekarza.
 6. Nie zrozumiałeś... Nauka ludzka rozumie: nazywa i opisuje te zjawiska, jednak tłumaczenie źródła sił w kosmosie i ich głębsze oddziaływania to "kosmos" i plaga "teorii", które nigdy tego nie rozwiążą.
 7. Zgadzam się Emkej w sensie, że zwiedzenie jest jak najbardziej możliwe http://parablesblog.blogspot.com/2016/02/the-spirit-of-anti-christ-revealed-in.html
 8. Słuchaj nawet gdy nie rozumiesz, tak też czytaj, opanuj tzw. pierwszy tysiąc słówek, potem będziesz uczył się rozpoznawać resztę.
 9. Pytanie jest tendencyjne. Przyznam tylko, że nikt nie rozumie do końca działania tych "sił", bo to Bóg podtrzymuje wszystko Słowem.
 10. Greg Adams https://www.youtube.com/user/CoachGregAdams
 11. Janusze życia wierzą w to, że ich drogi dostęp do narządów rodnych ich kobiety czy kobiet (bawidamkowie) daje im jakąś wyższą klasę egzystencji nad resztą. Śmiesz oceniać realia inaczej? Jesteś "frustratem", nawet jeśli obiektywnie masz lepiej. To podstawowy efekt bycia podłączonym do matrix.
 12. Toranaga - nie znasz tego człowieka, kim jest, jakie ma zasoby, pozycję etc. Zresztą tajemnicą nie jest że co mądrzejsze kobiety już przed 30 stką poświęcają bieganie za przyjemnością na rzecz samców brzydszych, lecz "przyszłościowych". Problemem nie są te prawidłowości bio ujmowane w reguły smv i tak dalej, ale prostackie rozumienie ich, tak to nie działa, bo sprawa jest bardziej złożona. Pierdołą trzeba być i tyle...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.