Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

AdamPogadam

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  985
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

394 Świetna

O AdamPogadam

 • Tytuł
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. To już oficjalne. Geralt z Rivii jest wojownikiem w bijatyce SoulCalibur VI

  Soul edge czy potem soul calibur to marka starsza i lepsza (system walki pierwszego soul calibura na dreamcast'a rozwala wszystkiie wiedzminy). Wiedźmin prawilnym rpgiem nawet nie jest (brak klas - maga, łotrzyka etc), błędy techniczne i NADwymagania sprzętowe ostre (na najlepszych procesorach stuttering - na różnych konfiguracjach sprzętowych), ale - marketing - ma zajedwabisty. Po prostu nie było w ostatnich latach żadnego innego rpga w takim wydaniu z otwartym światem, brak konkurencji stworzył mit o prze-dobrym wieśminie 3.
 2. Dlaczego nie warto ufać kobietom

  " Ponieważ usłuchałeś głosu żony swojej i (...) przeklęta niech będzie ziemia z powodu ciebie! W mozole żywić się będziesz z niej po wszystkie dni życia swego! " Nie zdaliśmy tego testu, teraz, przy końcu czasów niszczy się społeczeństwa przez oddawanie władzy kobietom, umniejszanie męskości etc Ten sam schemat.
 3. To już oficjalne. Geralt z Rivii jest wojownikiem w bijatyce SoulCalibur VI

  Ehh.... przereklamowane to się robi coraz bardziej.
 4. Jak patrzę na tego lewackiego małpiszona, znawcę wszechrzeczy...ehh, to jest zagrożenie dla ludzkości wręcz.
 5. Jak tak poczytałem poradnik Red'a, to z przykrością zaprawioną dziką satysfakcją stwierdzam, że nie miałbym żadnych widoków na znalezienie choćby jednej kandydatki Takei proste wymogi, ale kosmos w praktyce.
 6. Na jakimś PUA forum śmieją się z nas

  Dużo młodych chłopaków w pełni wieku rozrodczego (krwiobieg naładowany hormonami) jest zwyczajnie podatnych na pua wizje szczęścia w cipce. Bądźmy wyrozumiali...
 7. Na jakimś PUA forum śmieją się z nas

  Możesz łatwo zbajerować, tak, kobiety uwielbiają oszustów, ale przystojnych i/lub majętnych. W innym przypadku dopada je obrzydzenie
 8. Na jakimś PUA forum śmieją się z nas

  Oni jeszcze nie mają pojęcia o potędze mgtow na zachodzie i jak szybko to rośnie w wyniku właśnie doświadczeń bliższego stopnia z Paniami. Sami teoretyzują, a maja pretensje do tego, że wyciągamy wnioski z realiów, ubieramy mechanizmy w schematy etc które istnieją obiektywnie.
 9. Ależ pobierają po mężach nadal. Znana mi rekordzistka, która sama nie napracowała się zbytnio, 3 tysiące po mężu górniku zgarnia.
 10. Na jakimś PUA forum śmieją się z nas

  Zobacz Bracie tutaj http://www.podrywaj.org/blogs/widmo-geniusza jak prawda boli czarowników pua. Nie maja argumentów to stosują w swoim dysonansie metodę damską - "o widzę że jakaś cię skrzywdziła, trafiłeś na złą" etc - projektują na nas swoje emocje, a nie ma to nic wspólnego z faktami. To odnoszenie się do naszego stanu psychicznego, to też typowe damskie uderzanie po słabości i wykręt ad personam. To są tłuki intelektualne.
 11. Przecie ładne Panie same pchają się "do oglądania", uroda to broń, to zysk, to łańcuch na samców.
 12. Codziennie kilka telefonów mam z ofertami zakupu wyrobów medycznych czy nowych abonamentów. Dziadygi kuszą ile wlezie.
 13. Nie chcę żadnej erekcji, konfekcji et cetera, to tylko pcha w szpony Pań...
 14. Bo ty misiu wszystkiego się boisz!
 15. Misiu, nie uzyskasz kredytu? Misiu, ty nieudaczniku !
×