Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

AdamPogadam

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  1145
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

477 Świetna

O AdamPogadam

 • Tytuł
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. Zdenerwowałbym się gdyby fajna diva mnie zignorowała, a na ulicy te klony matrixa sterowane biologicznym cimcirimci są mi obojętne.
 2. Tak jest CzarnyR. Pożądliwe paczenie daje boost'a Paniom do ego, bo one wypatrują najpierw rozeznania swojego smv, a potem jego podnoszenia i wykorzystywania wobec facetów. Ty samcze myślisz, że ona, być może ta jedyna, uśmiecha się dla Ciebie, i jesteś gotów za uśmiech grać pajaca, pomagać, wzmagać w sobie haj hormonalny, wyobrażać sobie wspólne życie... A tu blada dupa! Ona ćwiczy swój wpływ na facetów na Tobie. Ona nigdy nie jest twoja, to tylko twoja kolejka.
 3. AdamPogadam

  Prawdziwy matrixowy mężczyzna...

  Znowu ta naturalna manipulacja Pań odnosząca się do uderzania w ego, zabawa w "kto jest prawdziwym mężczyzną". Prawdziwy to taki, który ładuje się w LTR bez namysłu i kocha gynocentryzm, bo ma zaspakajać chore wyobrażenia kobiece o posiadaniu na wyłączność aż do śmierci chłopa jednocześnie zawsze pobudzającego haj hormonalny, zapewniającego ciekawy lifestyle etc PS Ja nie wiem gdzie wy znajdujecie te "fuckfriendy", bo ja wkoło się słyszę tylko jęki o tym, jakie to niestałe związki są nieodpowiedzialne, be i fe. Wszystkie chcą cię wessać na całego, całą twą duszę i życie.
 4. AdamPogadam

  Książe Harry i spojrzenie z innej strony

  On ma taką pozycję, że mógłby mieć każdą. To chyba jakaś "polityka" albo wpadka, że akurat będzie po małżeńsku chędożyć tę samicę.
 5. Po-żądny to mogę być - jeśli wiecie co mam na myśli 😘
 6. Miłość wszystko wybaczy Panowie, wszystko wybaczy...
 7. AdamPogadam

  Siedzenie gorsze od papierosów!!!

  Po lesie czemu?
 8. Teraz będą się nadstawiać, aby skosztować urojonej wygody życiowej przy zasobnym Tomaszu. To znaczy będą nadstawiać serduszka...
 9. AdamPogadam

  Rosyjski rekord obciachu pobity. „Seks na oczach setek ludzi

  A co myślałeś, że samice rosyjskie są "ynne"?
 10. AdamPogadam

  Siedzenie gorsze od papierosów!!!

  To jak w takim razie biegać?
 11. Mój red pill rage regularnie się aktywuje Ludzie są zbyt zajęci swoim małym światem i nie wyglądają spod klosza matrixa.
 12. Porządny - czyli moralny, rycerski, niedupek etc To chyba jasne? To jest ten mityczny pociąg do tych Panów, o którym piszą Panie na forach i w ogłoszeniach matrymonialnych Samo to nigdy nie działa, bo jest zwyczajnie irrelewantne biologicznie (ale już istotne w przypadku wspomnianych Pań po 30stce szukających "stabilizacji"). Możesz być porządny, ale musisz przy tym być ponadprzeciętnie atrakcyjny fizycznie i/lub materialnie.
 13. Themotha - nieźle. Ale rozchodzi mnie się o jedno przede wszystkim. Mianowicie, iż ta Pani zbanalizowała cechy samca beta do rzekomego rozwiązania "uśmiechnij się" Tak naprawdę są to takie same pretensje damskie do samców odnoszące się do braku "władzy" psychicznej jakie mają wulgarne kafeterianki wypisujące wprost "cioty prawiczkowie muszą zginąć" i tak dalej, tylko jest to wersja zinfantylizowana. Uśmiech i możecie być "porządni", nie zapomnijcie o pełnej zbroi mości rycerze
 14. Bardzo ujmująca pomoc pewnej Pani: "Dlaczego porządny facet nie ma dziewczyny? Bo popełnia małe, głupie błędy. Znam wielu nieśmiałych mężczyzn, z których garstka dłuuuuugo zabiegała o moje względy. (Nie piszę tego po to, żeby się pochwalić jakie to miałam powodzenie, tylko żebyście uwierzyli w moje pewne doświadczenie w takich kwestiach). Facet miły, uroczy, z zasadami, stara się, robi co może, a ja go bardzo lubię, ale zastanawiam się czy uciekać przez okno, czy - z godnością - drzwiami. Dlaczego? BŁĘDY! - Wielkie słowa po 2 randkach (a mi żółta lampka miga: desperat, czy po prostu nie wie co te słowa znaczą?); - Wielkie gesty i drogie prezenty gdy mnie nie stać na to samo (lampka: chce mnie kupić?); - Sceny zazdrości (po prostu śmieszne - nie ufa mi? mam się już nigdy z nikim nie widywać? nie mogę mieć przyjeciół?); - Wzrok zbitego psa (ile można znosić wdzięczne łaszenie się "dziękuję, że mnie nie bijesz". Jak pokazuję, że mi zależy to trzeba to dostrzec, w to UWIERZYĆ i zacząć się UŚMIECHAĆ); - Skrytość - nieśmiały to nieśmiały, ale jak się z kimś już jest (szczególnie, jeżeli to trwa już parę ładnych tygodni) to trzeba MÓWIĆ co się dzieje. Szczerze mówić, bo potem się okazuje, że para się zmusza nawzajem do spacerów, a oboje nie lubią słońca. Czasem też trzeba umieć pokazać swoją słabość, ale unikać przy tym jeszcze jednego błędu: - UŻALANIE SIĘ! Jak się jest z kimś, któremu "zawsze wieje wiatr w oczy, wszyscy go krzywdzą, już się tyle razy zawiódł, chyba nie ma dla niego miejsca na tym świecie, ojejku jak słońce świeci, ojejku jak deszcz pada, chleb mu się zesechł, pociąg mu uciekł, pies go obsikał, kanarek mu zdechł", to po 2 godzinach rozmowy człowiek jest ZWIĘDNIĘTY i sam czuje się przegrany i nieszczęśliwy. Więc co trzeba zrobić, żeby zatrzymać przy sobie porządną dziewczynę? UŚMIECHNĄĆ się. Nawet jeżeli mi buty przemokły, na konce mam 5 groszy, z pracy mnie wylali... Uśmiechnąć się do swojej kobiety, uśmiechać się do ludzi. Bo w życiu, nawet po ślubie ze wspaniałą osobą, czeka nas jeszcze wiele smutków i trosk, ale nie można się im nigdy poddawać. Człowiek, który jest na codzień nieszczęśliwy i przegrany NIGDY nie będzie szczęśliwy i nigdy niczego nie wygra. Mój mąż zawsze był porzadny i nieśmiały, zawsze mu wiał wiatr w oczy, ale się do mnie uśmiechał. I to ja się o niego starałam. W tym tygodniu urodzę mu córeczkę. A wy - porządni chłopcy - uśmiechy na twarzach i światełka w oczach!" No i można? Proste co nie?
 15. AdamPogadam

  Nofap, a sex?

  Yhymm... Zatem muszę być na etapie zaczadzenia głowy hormonami? A jak pachnie ten testosteron? Chyba wtedy lepiej nie używać antyperspirantów? 😮
×