Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

AdamPogadam

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1673
 • Donations

  33.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

905 Świetna

About AdamPogadam

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie generalizujcie, że nie warto pomagać, czasem naprawdę warto i ktoś może docenić- a jak nie, to jego problem.
 2. Również od dawna nie wchodzę w gierki godowe. Im bliżej do 30 stki tym bardziej spada mi ciśnienie napędowe "rozrodczego pędu do kopulacji" i czuję się bardziej wolny.
 3. Ślepi wierni liberalizmu lewicowego i naturalizmu materialistycznego niech sobie robią jak chcą i zabijają dzieci jak chcą, byle swoje za swoje i na swoją odpowiedzialność - odpowiedzialność karną, taką jaka im się należy.
 4. Krytycy stosują typowe damskie manipulacyjne metody shaming i blackening - zawstydzanie i oczernianie przez redefiniowanie nazw. Mgtow czy człek uważny na kobiety to "incel" czy " frustrat prawiczek". Dowodów jak zawsze brak, ale jest akcja i liczenie na reakcje - ślepą wiarę motłochu w powtarzane frazy.
 5. Zaprawdę to jakaś chora wojna całe te relacje z kobietami w naszych czasach.
 6. Wszystko co tylko kojarzy (nawet błędnie) samca z większymi zasobami podnieca kobiety. Tak nie lecą na kasę, ale na zasoby sensu largo - czyli jest gorzej niż tylko kasa .
 7. No i definitywnie cenzorbook usunął mojego satyrycznego Deus Vult rycerza "Sprawdziliśmy Twój post jeszcze raz i stwierdziliśmy, że narusza nasze Standardy społeczności w zakresie treści propagujących nienawiść. Nikt inny nie może zobaczyć tego posta". Satyryczny mem to mowa nienawiści wg etyki matrixa. Współczuję ludziom, którzy traktują tvn jako poważne źródło informacji, a takich "wykształciuchów" znam. Inteligentni, ale głupi.
 8. OcalSiebie, Świadomość Związków - przynajmniej to trzeba mieć!
 9. Czyli akceptacja regulaminu to jednocześnie akceptacja ich formy umowy o usługi? A co jeśli niektóre zapisy regulaminu byłyby "niedozwolonymi klauzulami umownymi" i podlegały uchyleniu wg naszego prawa cywilnego? Też myślałem, że vimeo jest poważne, bo profesjonalnie wygląda, ale zawsze pozory mylą.
 10. Niestety, naiwniak zawsze się znajdzie, za dużo facetów uprawia damskie bałwochwalstwo stosowane i wierzy w kobietę bez względu na stan faktyczny. Nie ten, to inny jeleń.
 11. 22:00 - Zrównanie płci i wzmocnienie kobiet - Feminizacja społeczeństwa jest bronią globalistów i elit, "ponieważ tylko męska energia ma siłę powstać przeciw opresji i walczyć za prawa człowieka, tłumienie energii męskiej to klucz do utrzymywania populacji w stanie wiecznego przyzwolenia (dla władz)".
 12. No dobra, ale jak chciałbyś udowodnić związek przyczynowy miedzy zachowaniem Awięc na jego kanale z zamknięciem kanału i stratą usługi na vimeo?
 13. A Pan bracie powinieneś odróżniać kapitalizm od skrajnej wersji anarchokapitalizmu czy innych jak korporacjokracja. Demonizacja kapitalistycznych mechanizmów to strzelanie samobója, bo na drugim biegunie czekają skrajni socjaliści ze swoją boginią "redystrybucją" by im dała od wszystkich trochę dobrobytu. Cała ta wojna religijna socjalizm vs kapitalizm to fałszywa alternatywa. Rozsądne podejście do gospodarki łączy elementy kapitalistyczne (wolność jednostki, wolna ale niedowolna przedsiębiorczość, własność etc) i socjalistyczne (kontrola kolektywu nad prawem gospodarczym, sprawiedliwością w konkurencji i ochrona konsumentów, pracowników), a kto szuka "zbawienia" na krawędziach to myli ekonomię z teologią.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.