Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

AdamPogadam

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  1517
 • Donations

  33,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

769 Świetna

O AdamPogadam

 • Ranga
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Wojkr, albo tak: - miły, pomocny, usłużny = dobry człowiek - stanowczy, wolny i świadomy nieuginający się za byle uśmieszek = cham i zły egoista
 2. A to ta od polecania innym Paniom metod na bad boyów. Promuje się dosłownie na bredniach o tym jak lecieć na "haju". Olać.
 3. AdamPogadam

  O etapie seksualnym kobiet na Demotywatorach

  Matriksowe bagienko oszczerców i specjalistek od psycho-analiz poprzez internety.
 4. AdamPogadam

  O etapie seksualnym kobiet na Demotywatorach

  Najlepiej błyszczą rycerze figo fago np "oj widać rzuciła cię.." - kurva faktycznie WIDAĆ, byłem w łazience i jużem widział.
 5. Coś powiedział tylko "niekanonicznego", że relacja z kobietą jest konieczna dla szczęścia mężczyzny.
 6. Ten Człowiek potwierdza wszystko to co nam wiadomo, ale w dobrym stylu, a mam na myśli to, że on jego relacja poświadcza, że jest to sprawa zdrowego rozsądku i uczciwości. Kto na takich zasadach podejdzie do tematu, dojdzie do tych samych wniosków. Czy to mgtow, czy to ojcowie poszkodowani w sądach, czy zwykłe chłopaki z blokowisk, kto chce ten zrozumie.
 7. AdamPogadam

  Kiedy ty się ożenisz?

  "Wszak tam są pastorki i biskupki" - to nie są protestanci już, to politycznie poprawne wyznania, które bratają się z watykanem i lewicowymi doktrynami, nie mają "sola Scriptura", łamią tę zasadę i do tego się przyznają. Katoliccy apologeci podstępnie identyfikują protestantyzm z takimi, aby zagarniać strachem owieczki pod parasol papistów.
 8. "Nieprzegrywy" czyli ci przy zacniejszych zasobach, nie są automatycznie "nie red czy anty red pill". Dzięki mocy pieniądza i statusu często wiedzą jak to działa z kobietami i po prostu mądrze tym zarządzają, a Panie nie muszą nic wiedzieć o ich głębokich poglądach. To naiwnie kobiety myślą, że tacy samce mają inne podejście do samic.
 9. AdamPogadam

  Kiedy ty się ożenisz?

  No właśnie kiedy? Panie pilnie dbają o utrwalanie nauki gynocentrycznego sensu życia mężczyzny, bo ... są wszakże takie niezależne, wyzwolone i silne, że nadal potrzebują eksploatować mężczyzn. Nie wiesz kiedy? To będziesz "tym złym" = shaming, prosta taktyka propagandowa. Wy egoiści!!! W katolandzie polskim dysonanse są komiczne, nawet Biblia nie zawiera takich nauk o konieczności czy zbawienności ożenku, daje wolność, a wprost naucza, że głową ma być OJCIEC, nie "szyja matka polka", ale cooo taaam, tylko jakieś protestanckie heretyki czytają dokładnie Biblię i dosłownie, faryzeusze jedne! "Zawsze jest to wina kogoś innego, "tych chłopów", nigdy ich. " - Dlatego wszystko co Panie mówią o związkach to propaganda, triki, aby założyć chomąto na chłopa. Wszystkie współczesne problemy o jakich piszemy, które hamują myślących facetów przed "tym szczęściem" wystarczy, że są ignorowane. Widzicie, dla nich nie istnieje to, co działa na ich niekorzyść. Zignoruj jedno, powtarzaj drugie, w co ludzie uwierzą?
 10. Powiedz, że cię głowa boli..
 11. AdamPogadam

  Kobiece "uczucia"

  Nie odkrywaj swojej emocjonalności nigdy totalnie przed kobietami, to babskie, a co babskie w mężczyźnie to w gadzim umyśle pań = słabizna. Prymitywnie proste.
 12. "Staraj się, musisz się starać etc" = daj się eksploatować !
 13. AdamPogadam

  Jak wyjść do ludzi?

  Przyprowadź ich do siebie! Nie odpowiadam za potencjalne szkody na osobie czy mieniu spowodowane radosnym udostępnieniem przez Ciebie bliźnim miru domowego... Ja tylko doradzam.
 14. Ludzie też mordują z różnych powodów, kradną, prześladują, stalkują... Nie potrafię usprawiedliwiać kitu tym materialistycznym naturalizmem, nigdy nie zdradzałem etc wiem, że można.
 15. Każdy podstępny handlarz identyfikuje swój towar, niezależnie od jego faktyczne, jakości, ze szczęściem dla klienta oraz zawyża cenę. Kobiety w takim razie są ultra-podstępnymi handlarkami seksu i haju hormonalnego.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.