Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

AdamPogadam

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1850
 • Donations

  33.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1057 Świetna

About AdamPogadam

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. "Laski są śmieszne. One chyba naprawdę muszą myśleć, że my jesteśmy jakimiś debilami..." Dla kobiety, która nie jest jakimś yeti kaszalotem, zdobycie atencji drugiej płci i kandydatów na różne rzeczy, jakie tylko zechce, to sprawa 100% łatwiejsza niż męskie możliwości w tym zakresie. Potem jeszcze wystarczy, że się tylko położy - kuoda style i łatwizna. Gdy samica jest tego świadoma i umie korzystać, to jedzie z pyszczkiem podniesionym wysoko aż do ściany i chce jeszcze dalej. Ma baaardzo ułatwioną selekcję samców.
 2. Audycje: Obalanie mitów, czyli jak Pani Anna Szlęzak manipuluje faktami w audycji -Czy kobiety lecą na kasę; Olfaktoria vs Anna Szlęzak - braciasamcy.pl.
 3. Kobieca natura: z dobrego zrobić złego, ze złego zrobić dobrego. "Jak jesteś dobry, to musisz mieć twardą dupę" - powiedzenie 100% aktualne w kontekście relacji z kobietami.
 4. Dlaczego jednak wierzysz, że "sama" to coś pozytywnego? Najczęściej gdy atrakcyjna mówi, że jest sama. to znaczy, iż nie ma nikogo oficjalnie, a robi małpie salta w tył na czadach lub urabia im algidy po kątach. Miłość zaś poczuje do Ciebie wtedy, gdy włączy się instynkt rozmnażania, zechce się dziecka, a potem prosta droga do ultymatywnej gry hazardowej w naszych czasach zwanej małżeństwem.
 5. Incele to ci, którzy z powodów biologicznych czy/i materialnych nie mają szans na związek i kopulację, PLUS (to ważna cecha konstytutywna, pomijana przez manipulantów) wierzący, że to pozbawia ich szczęścia etc, co powoduje dużą frustrację i pomysły typu seks im się należy "socjalnie" itp. To prawda, że niektórzy nie mają jakichkolwiek niemal szans na relację z kobietą jakąkolwiek, ale to nieprawda, że mijają się w ten sposób ze szczęściem. Na garsonierze są też ciekawe tematy i bardzo red pillowe wątki np. o wysokich kosztach seksu małżeńskiego czy brzydki chłopak w końcu postanawia się poseksić i szwagry go wspierają zrozumieniem.
 6. A miałeś Marek włamania na konto google? Coś dziwnego mi się ostatnio tam porobiło, logowania z innego urządzenia pod Warszawą.
 7. Januszek, Bracie, powiedz ile gdzieś tak poświęcałeś czasu i mieszków polskich ile musiałeś wydać na jedną, uśredniając czy jak chcesz, żeby doszło do copulando prakticando?
 8. "Większość kobiet z netu wypada o wiele słabiej na żywo" - ehh to samo w "ero-branży"...
 9. https://zachowek.biz.pl/wynagrodzenie-korzystanie-ze-spadku/ https://www.eporady24.pl/wynajecie_mieszkania_przed_zakonczeniem_sprawy,pytania,5,21,11935.html
 10. Himalajka to unicorn, jednorożec. Mityczny byt kobiecy, który kocha bezinteresownie i przewalcza swoją bio-naturę niebiańskim dobrem wypełniającym jej jestestwo po brzegi.
 11. A ja chcę zobaczyć reklamę Kobietopedii . To były koniec świata. Rycerze oraz simpy na rozkaz kobiet palą herezje publicznie odprawiając egzorcyzmy .
 12. Nie są absolutnie śmieszne, bo są prawdziwie niebezpieczne.
 13. Tu chodzi o to: masz mieszkanie, rozwijasz się, zarabiasz, oszczędzasz - niedojrzały piotruś, bo.... nie daje się eksploatować macierzy - kobietom, właściwie ich imperatywom biologicznym (potomstwo, gniazdo, wygody etc). A powiedz Ty Bracie jakiejś, że chciałbyś zagwarantować sobie odpowiednie szanowanie twojego imperatywu tj. określona ilość seksu na jakąś jednostkę czasu... osz ty świnio, w miłości nie o to chodzi! Powiedz żeś odwiedził profesjonalistkę, gdy to przecież byłeś niezbyt bogaty na małżeństwo, nie miałeś smv, by Panie same wchodziły ci do łóżka, naśmiewanie się z prawiczka itd.- to "jesteś skreślony" tak po prostu, nie ma dla Ciebie empatii. Kobieta zaś jeśli "zainteresuje się", nie możesz odrzucić propozycji, bo Cię znienawidzi. One jak małe piotrusiaczki chcą i mają dostać, a ty chamie nie rozumiesz jej uczuć. Dlatego nazywam takie "shaming'i" programem ochronnym gynocentrycznego matrix'a.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.