Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

PewnySiebie

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1197
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

673 Świetna

About PewnySiebie

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2123 profile views
 1. Nie słuchaj rad Pań, bo dla nich wszystko jest proste. Ciekawe dlaczego większość Pań chodzi tylko na siłownie poznać partnera i potem tyle ją widziano? Wg Pań to jest proste, trochę pomacha hantlami i gotowe.
 2. Dokładnie, trzeba było sobie wyrwać rękę.
 3. W UK korporacje zezwalają na pracę zdalną 1 dzień w tygodniu. Jest to norma.
 4. @On83 Nie odpowiedziałeś na pytanie. Dlaczego ludzie sądzą że jesteś gejem?
 5. Trochę chaotycznie napisałeś, ale jak myślisz dlaczego nazwali Cię gejem? Nie zmienia to faktu, że niezłe prostaki z nich.
 6. Znałem podobny przypadek - poznali się w kościele (oaza młodzieżowa) i skończyło się rozstaniem po roku, a chłopak wylądował w zakonie :D. W sumie to mu chyba na dobre wyszło. Nie wszyscy się do kobiet nadają. Z całym szacunkiem, ale porządne chłopaki nie mają co liczyć na FF. Do tego dochodzi lokalizacja, w małych miejscowościach jest o to znacznie trudniej. W teorii na relacje typu FF może liczyć maks 20% mężczyzn o najwyższej atrakcyjności ew. ktoś może liczyć na łut szczęścia. Poza tym strasznie dużo z tym roboty, chodzenie do klubów, zadawanie się z laskami które co drugie słowo przeklinają. Ewentualnie dobry profil na tinderze, zdjęcia zrobione u profesjonalnego fotografa i mnóstwo czasu na pisanie oraz klikanie serduszek . Moim zdaniem szkoda zachodu zważywszy, że okres FF trwa krótko.
 7. Nie chcę psuć zabawy, ale to przez mężczyzn mają taką atencję.
 8. Dlaczego one klientów nazywają frajerami? To tak jakby fryzjer nazywał klientów frajerami, bo mogą się przecież sami obciąć? Ktoś wytłumaczy? Może @zuckerfrei @JoeBlue ? Skąd ta nomenklatura się wzięła , bo nie widzę tutaj logiki .
 9. Proste wytłumaczenie bracie: Kobiety są bardziej socjalne i lubią się chwalić takimi rzeczami. Przeczytaj proszę kobietopedię , to zrozumiesz temat. Trochę nie przystoi zadawać takie pytania jak już tyle na forum siedzisz. Przeczytanie kobietopedii zajmie Ci tydzień maks, bo fajnie się to czyta.
 10. @Adolf Śledzę Cię na forum od dawna, ale nigdy bym nie przypuszczał, że masz takie dobre serce. Chciałeś dobrze, ale wyszło jak zawsze. Jest to nauczka dla wszystkich, bardzo cenny post! Nigdy nie wojujcie w ten sposób, bo zginiecie marnie. Dla Adolfa wsparcie i zrozumienie, bo wiem że to wpływem emocji było. Mega cenny post. Dziękuję!
 11. Jak go usidli to złóż jej od braci gratulacje. Na dobre chłopakowi to wyjdzie. Paradoksalnie dla niego to jest bardzo dobre rozwiązanie
 12. Ja nie mam doświadczenia z takimi pannami, także trzeba zawołać doświadczonych zawodników @zuckerfrei @JoeBlue . Ciekawi mnie ile takie stałe bywalczynie klubów mają na liczniku. Pytanie do Ciebie @Globtroter87 Czego oczekujesz od takiej Panny? Związku czy tylko seksu? Czy wolisz rozwijać biznes, Siebie czy bujać się po klubach i stroić piórka? Czy znacie przypadek, że imprezowa Panna nie wróciła do swoich dawnych nawyków? Jak Wy to wyżej wymienieni Panowie widzicie?
 13. Pana Awięc nie da się zaorać , bo jest świetnie wyszkolony w swojej retoryce wyśmiewania. Nawet jakby go ktoś nagrał , że nie ma braku podstawowej wiedzy w temacie w jakim się wypowiada, to może to obrócić w żart czy odpowiedzieć pytaniem na pytanie. On powinien prowadzić szkolenia dla polityków. W kwestii manipulacji to jest geniusz!
 14. Racja, Kolejna manipulacja ze strony "oświeconych" ludzi. Dużo drobnych manipulacji jest w tak krótkim tekście, że można przeoczyć pewne fakty. @AdamPogadam fajnie to podsumował: @Boromir Skąd ten Puma ma tyle lajków pod takim słabym filmem? Kupuje w tysiącach i 10% lajków zostaje przepuszczone przez algorytm antyspamowy youtube czy jak?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.