Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

PewnySiebie

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  893
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

477 Świetna

O PewnySiebie

 • Ranga
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

1282 wyświetleń profilu
 1. PewnySiebie

  Obawa przed "zamoczeniem kija"

  Potwierdzam, znajomy złapał jakąś chorobę weneryczną w toalecie publicznej. Trzeba mieć wyjątkowego pecha...
 2. PewnySiebie

  Płacz hejtera od piszczącego zasilacza xD

  @Samiec tropiący To jest ten Pan który należy do MENSY (minimum 130 IQ) ?
 3. @Patton Albo po prostu mniej realna opcja: mężczyźni przestają wchodzić na portale randkowe, zostają tylko "ruchacze". Większość mężczyzn nie daje atencji kobietom, te zaczną po jakimś czasie same zmieniać prawo i mentalność. Chociaż trudno to przewidzieć, bo być może skończyłoby się zwaleniem winy na mężczyzn i linczem :P.
 4. Skasuj konto, szkoda czasu.
 5. PewnySiebie

  Kiedy ty się ożenisz?

  @adamo3025 Kolega słyszy: "jak takie głupoty będziesz gadał, to nigdy nie znajdziesz dziewczyny" Jakie masz hobby ? Mam tak samo, ale robią co innego. Jeden po 2 rozwodach i dalej kobiety...
 6. @Tomko Nieładnie tak nazywać gościa idiotą. Nie jest idiotą, po prostu nikt mu o tym nie powiedział, całe społeczeństwo prawi teksty o szczęściu jeżeli jest się z kobietą, gość nie ma wysokiego statusu to co ma zrobić?
 7. PewnySiebie

  Chce założyć działalność. Potrzebne porady.

  Tylko że wtedy musisz być przez większość roku w Estonii . Jeżeli mieszkasz w Polsce, to musisz płacić podatki w Polsce. Optymalizacja podatkowa nadaje się jedynie jeżeli mieszkasz za granicą.
 8. @viko Jakim sposobem ona była koordynatorem ?
 9. Kobiety w młodym wieku patrzą na wygląd, a potem kasa przeważa. Odpowiedź: zależy od wieku, ale wygląd mimo wszystko jest lepszy, bo zarobić zawsze można jak się chce, a wygląd już ciężej poprawić. Jak ktoś jest super przystojny , to kobietom nie przeszkadza brak kasy.
 10. Wbrew pozorom Paniom łatwo podbić SMV o nawet kilka oczek, ale na chwilę. Do momentu aż makijaż, sztuczne rzęsy, efekt kwasu hialuronowego zejdzie. Mężczyźni się jarają, a większość kobiet bez makijażu ma fatalną cerę spowodowaną złym odżywianiem czy papierosami.
 11. Nie ma co analizować. Są jeszcze normalne kobiety @raven
 12. @piratos Dokładnie, większość z Was nie ma szans na portalach randkowych i tylko psujecie Paniom w główce. Jakby tylko ruchacze zostały na takich portalach, to Panie biłyby się o mężczyzn, a teraz jest na odwrót. Psujecie kobiety! Zamykać konta!
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.