Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

PewnySiebie

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1184
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

669 Świetna

About PewnySiebie

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2034 profile views
 1. Pana Awięc nie da się zaorać , bo jest świetnie wyszkolony w swojej retoryce wyśmiewania. Nawet jakby go ktoś nagrał , że nie ma braku podstawowej wiedzy w temacie w jakim się wypowiada, to może to obrócić w żart czy odpowiedzieć pytaniem na pytanie. On powinien prowadzić szkolenia dla polityków. W kwestii manipulacji to jest geniusz!
 2. Racja, Kolejna manipulacja ze strony "oświeconych" ludzi. Dużo drobnych manipulacji jest w tak krótkim tekście, że można przeoczyć pewne fakty. @AdamPogadam fajnie to podsumował: @Boromir Skąd ten Puma ma tyle lajków pod takim słabym filmem? Kupuje w tysiącach i 10% lajków zostaje przepuszczone przez algorytm antyspamowy youtube czy jak?
 3. Od takich ludzi z daleka. Jak osiągniesz sukces, to są zawistni i chcą Ciebie sprowadzić na dno. Trochę to jest bez sensu, bo jak sąsiad ma lepiej, to my również, ale ego robi swoje. Trochę to jest śmieszne, że człowiek którego czytałem kiedyś i myślałem sobie o nim, że jest taki oświecony, poddaje się najprymitywniejszym i wręcz idiotycznym jak na te czasy poglądom. Jeszcze raz powtórzę: jak Twój bliźni ma sukces, to Ty też z tego skorzystasz. Dlaczego tylu ludzi w Polsce reprezentuje umysłową biedę? Nie wiem czy ktoś zwrócił na to uwagę, ale powyższy cytat to żałosna próba manipulacji i ośmieszenia. Aż kłuje w oczy. Pan Kefir dobrze zna adres forum jak i stron Pana Marka, no chyba że przyznaje się do braku odrobienia lekcji i wyzywania bez powodu? W przedszkolu ew. w gimnazjum takie sztuczki przejdą, ale dalej już nie... żałosne. A pod spodem drobnym druczkiem: to było powiedziane w formie żartu. Kolejna żałosna próba manipulacji od jaśnie oświeconego człowieka, który nauczy innych o czakrach i sprawach duchowych - żałosne! Ostatnio był wywiad z Panią doktor. Ona też nienawidzi kobiet? Ten argument nawet w przedszkolu by nie przeszedł. Jakby bredził to by nie miał tylu lajków Panie "oświecony" ... To akurat fakt, ale sam Pan Marek o tym mówi w swoich audycjach. Poza tym słynny doktor Religa palił papierosy i prowadził niezdrowy styl życia pomagając jednocześnie ludziom. Ludzie widzą w Panu Marku szczerość, której Panu "oświeconemu" brakuje... Trzeba przyznać się, że ego Pana poniosło i tyle. Czytelnicy by to docenili. Ale depresja nie usprawiedliwia obrzucania innych ludzi łajnem. Wywlekania prywatnych spraw na światło dzienne i manipulowania w sposób żałosny. Prawo to prawo, nawet osoba z depresją nie jest usprawiedliwiona od czynienia zła.
 4. Rozumiem Twoją frustrację, ale w większości przypadków to są samochody w leasing. Często też taka osoba żyje w stresie, ma więcej obowiązków, więc sobie to niweluje kupując "zabawki". W większości przypadków jak pracujesz ciężko jako pracownik czy pracodawca, to masz z tego profity. Jeżeli nie masz profitów jako pracownik to idziesz do szefa i rozmawiasz merytorycznie jaki wkład w firmę masz (np. kilka Twoich ostatnich pomysłów). Jeżeli Cię wyśmieje , to zmieniasz szefa, bo to debil ew. zakładasz własną firmę. Teraz będzie szukał długggi czas takiego pracownika jak Ty.
 5. @GurneyHalleck 1. Może być dowolna kara, np. pieniężna dla TVP. Chodzi tylko o zasadę żeby to nie uszło na sucho. 2. Niestety, ale partie które nie robią szumu i nie wywołują emocji np. partia Pana Gwiazdowskiego , która jest nastawiona na poprawę gospodarki i prezentuje merytoryczne treści nie udała się z tego powodu. Emocje muszą być. Ludzie dlatego głosują na PiS bo to są jakieś emocje: 13 emerytura, 500+, 500+ dla świn i krów itd. Samą gospodarką niezbyt daleko zajedziesz w polityce.
 6. @GurneyHalleck Zgadzam się, ale takie sprostowanie: - Zasięg TVP jest ogromny wśród starszych ludzi, niektórzy wierzą w propagandę, bo mówili tak w TVP, - Powtórzenie wyborów , ale tylko w okręgach gdzie brakło niewiele do wejścia członkom Konfederacji, Kilka okręgów chyba - można to sprawdzić w internecie, Kara finansowa zgadzam się. - Bronisz TVP i twierdzisz, że im pomogło: możliwe, że tak było, są różne opinie, ale chodzi o zasadę: masz wyrok prawomocny Sądu i go TV nie wykonuje - w dodatku utrzymywana z naszych pieniędzy. To albo traktujemy Sądy poważnie, albo wprowadzamy reformę. Innej drogi nie ma , chyba że anarchia? - Konfederacja może testować PiS i krytykować merytorycznie, jest demokracja przecież.
 7. Jasne że się korzysta, ale np. na jakiejś konferencji lepiej się nie przyznawać że korzysta się z jQuery i stąd te uśmiechy. Każdy mówi że jego projekt jest napisany w React i ma testy w jest, dlatego nikt się do jQuery nie przyznaje. Fajnie to opisał @volcaniusch .
 8. Źle się wyraziłem, bo program SLD wiadomo jest socjalistyczny (znieść ubóstwo ustawą), ale partie co innego robią jak dojdą do władzy. SLD rządziło i wie że socjalizm nie działa, w tej partii są same stare wygi i wiedzą że socjalizm nie ma prawa działać. Mówią tylko takie farmazony żeby przyciągnąć elektorat. Poza tym PiS odebrał SLD elektorat lewicowy. Przykład realny: Leszek Miller w rządzie SLD po obniżeniu akcyzy zauważył, że wpływy do budżetu wzrastają. Jeszcze chyba jeden podatek obniżył, to i tak więcej jak PO, które deklaruje się jako partia pro gospodarcza. Podobny przykład z odwrotnością poglądów gospodarczych w porównaniu do programu partii jest w przypadku PO. Przez dwie kadencje mamili Polaków, że obniżą podatki, a suma sumarum podwyższyli np. VAT o 1%. Ktoś powie że oj tam, to tylko 1%, ale deklarowali w programie znaczącą obniżkę podatków: słynne 3x15%. A co do Konfederacji, to już masz odpowiedź, że nie będą totalną opozycją. Sami mają zamiar zgłosić projekt ustawy anty LGBTqwerty co będzie testem dla PiSu. Zapowiedzieli, że będą wspierać ustawy zgodne z programem Konfederacji. No jak będzie podwyżka podatków , to zrobią raban. A zapominasz, że sam przeciwko wszystkim wynika z obrony. PiS nie wykonało prawomocnego wyroku Sądu (w skrócie chodziło o zakłamane sondaże przed wyborami, mieli czas żeby je sprostować i tego nie zrobili). A nie trudno się domyślić, że Polacy kierują się sondażami. Nie wiem co było tymi 50% racji, ale skoro tutaj jesteś to wiesz co to jest podświadomość i jak ktoś mówi o zmarnowanych głosach, a TVPiS zakłamuje sondaże i nie wykonuje prawomocnego wyroku Sądu. Pamiętaj że większość ludzi idąc na wybory nie ma odpowiedniej wiedzy i kieruje się w większości podświadomością i efektem działań marketingowców.
 9. @self-aware No ewentualnie zostaniesz kierownikiem projektu :). Front nawet jak spowolnił , to i tak zapieprza . Nie tak dawno korzystano z jQuery, teraz tylko starsi programiści się uśmiechają jak się wspomina o tym, a młodsi nie wiedzą co to jest w ogóle. Prehistoria. @vand W czym piszesz?
 10. Dokładnie, a trzeba dodać że branża zmienia się wyjątkowo szybko. Najszybciej front-end. Weekendy , wolne, dokształcaj się, a zarobki są na podobnym poziomie jak w innych branżach. Jak komuś zależy na kasie, to lepiej uczyć się na hydraulika i po 5-10 latach założyć własną działalność.
 11. Nawet jakbym nie znał sprawy, to określiłbym tego Pana jako niezrównoważonego. Jakieś krzyki, dziwna modulacja głosu w ogóle nie pasująca do tego co mówi , bardzo creepy nawet dla osoby, która nie wie o co chodzi. Jedynie piosenka mi się podobała, nawet gość ma talent (chociaż jakość nagrania jakby z wc nagrywał - może audiotune + pogłos , ew. boi się że go ktoś rozpozna i celowo wrzucił utwór w takiej jakości). Dosyć fajny głos, o ile bombowiec krawczyk brzmi jak wariat, to tutaj lektorski głos. Dobrze posłuchać w celu wyrobienia sobie opinii. Z całej grupy brzmi chyba najwiarygodniej dla osoby, która nie zna faktów i argumentów Pana Marka. Byłby dobrym politykiem. Ma talent do kłamania lub samooszukiwania się. Prawdopodobnie najbardziej normalny gość z tej paczki. Bardzo ładny głos, ale tylko jeden film jest na kanale, więc tutaj już widać, że Pani ma coś do ukrycia. Czytałem artykuły tego Pana kilka lat temu i nigdy bym nie pomyślał, że ma ego wywalone w kosmos. W sumie dobra nauczka aby nie wierzyć nikomu w to co pisze, nawet Panu Markowi. Oświecony człowiek i takie teksty. To już niektórzy "Janusze" mają więcej moralności i wrażliwości od takiego człowieka. Po Panu Jarku takim oświeconym człowieku spodziewałbym się jakieś celnej riposty ew. podjęcia konstruktywnej krytyki , a tutaj atak najprymitywniejszy ze wszystkich ... wytknięcie choroby... Gość który ma ostatni wpis o tytule: "Uważaj, nie daj się zapędzić w pułapki swojego umysłu!" sam się wpędził w pułapkę ...
 12. @wrotycz Słowo klucz to banda czworga. 1. PO - miało swój czas, nie wykorzystali swojego czasu, 2. PiS - rozdaje pieniądze na lewo i prawo, a ceny rosną, więc wychodzi na to samo co PO. 3. PSL / Kukiz - Nie są zbytnio wiarygodni, obiecują sporo i zmieniają poglądy w zależności jak zawieje wiatr 4. SLD - Paradoksalnie mają najlepsze poglądy gospodarcze, ale po połączeniu z Panem Zandbergiem stają się partią komunistyczną i do tego powiązaną z ruchem LGBTqwerty. Zostaje nowy ruch na polskiej scenie politycznej: Konfederacja. Brak powiązań z PZPR, komunizmem. Program gospodarczy nastawiony na wolność przekonań (kto w co wierzy) i przede wszystkim wolność gospodarczą - odblokowanie Narodowego potencjału gospodarczego. Mniejsza biurokracja oraz mniejsze podatki, które w Polsce teoretycznie są niskie (jest to argument lewicy , która myśli że sam 18-17% podatek PIT istnieje). Ale jak uwzględnić wszystkie para podatki: inflacja, vat, zus (wg Sądu został uznany za podatek), kwotę wolną od podatku, to jesteśmy na samym końcu UE. Wszyscy nasi sąsiedzi są wyżej w rankingu wolności gospodarczej od Nas. No i co z tego że Polacy dostaną 500 zł i różne programy socjalne, jak suma sumarum ceny rosną. Kto tego nie widzi niech sobie wydrukuje paragon ze sklepu i przypomni o tym za 4 lata.
 13. @wrotycz Akurat Ziemkiewicz to przekupny publicysta zważywszy na jego ataki w stronę Konfederacji. Na ten moment najważniejsze są reformy gospodarcze.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.