Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

PewnySiebie

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1155
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

648 Świetna

About PewnySiebie

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1874 profile views
 1. Reparacje były wypłacone zgodnie z międzynarodowymi traktatami. Podważając traktaty międzynarodowe trzeba mieć jakąś podstawę prawną.
 2. @wrotycz Isamu nie zrobił nic złego przecież.
 3. @wrotycz Zobacz sobie na link gdzie jest skrót: https://www.wykop.pl/link/3774075/ukrainka--czyli-szczyt-hipokryzji-w-dramie-nymfa-vs-isamu-skrot-informacji/
 4. Ma męża i dziecko, zdradziła męża z donejtorem i zero skruchy. Film jest szokujący! Współczuję partnerom tej Pani.
 5. Dla porównania: Pilot samolotu pasażerskiego , który musi wyłożyć od 0 - 250 tys. euro na szkolenie i poświęcić 1.5 - 2 lata na intensywną naukę i licencje, zarabia pomiędzy 4 tysiące - 10 tysięcy euro brutto. Najczęściej są samozatrudnieni.
 6. Większość PUAsów otwarcie mówi żeby omijać portale randkowe. Jak już nawet oni tak piszą, to sytuacja musi być fatalna w portalach randkowych.
 7. To się dopiero okaże za x lat, teoretycznie jest to możliwe dzięki sterydom. Wg badań mięśnie rosną na odpowiedniej dawce sterydów nawet bez ćwiczeń.
 8. @zuckerfrei Jak zwykle trafne spostrzeżenie, widać dobrze znasz psychikę kobiet. Autor napisał, że była w grupie i chciała w ten sposób zwiększyć swoją atrakcyjność. Jeszcze raz szacun za spostrzegawczość! Mi przychodzi na myśl jeszcze , że to może być shit test, żebyś się bardziej postarał, ale czy chcesz być laską dla której cały czas trzeba się starać ? Także kosz albo olać taką laskę.
 9. Ale dochód jak jest wypłacany dla Ciebie z tej spółki? jako dywidenda? Składasz PIT w Polsce? Bo firmę możesz prowadzić w UK, ale jak z niej zarabiasz mieszkając w Polsce, to obowiązuje Ciebie rezydencja podatkowa (minimum 6 miesięcy w danym kraju = rezydencja podatkowa). Mieszkając w Polsce powyżej 6 miesięcy w roku obowiązuje Ciebie rezydencja podatkowa w Polsce. Czyli musisz złożyć PIT na koniec roku podatkowego. Ale to i tak lepiej jak mają obywatele USA, bo oni nawet jak pracują fizycznie przez całe swoje życie w innym kraju, to muszą płacić podatki w USA. @Soprano Przed podjęciem decyzji musisz się udać do specjalisty, bo w ostatnich latach sporo firm się nabrało na motyw z prowadzeniem firmy w UK czy innym kraju faktycznie biznes prowadząc w Polsce. A potem ich urzędy ścigały niestety.
 10. Nieładnie @zuckerfrei ! Nawet jakby samotna matka była z wyglądu 10/10 to nie zmienia to postaci rzeczy! Rozumiem że są różne sytuacje w życiu, ale nie można zachwalać samotnego macierzyństwa ! Załóżmy że żyjemy w takim świecie jak autorka bloga sobie marzy : wychwalania w niebiosa samotnego macierzyństwa. Co się stanie? Czy będzie to dobre dla ludzi i społeczeństwa jak i dzieci? hmm? Mają jeszcze różne dodatki, które są poza 500+. Mają też pierwszeństwo w żłobkach i różne takie benefity drobne, trochę czasu zajęłoby spisanie ich. Dlaczego społeczeństwo nagradza samotne matki? może ktoś mi powie?
 11. Panowie! Tam jest kluczowy tekst jej przyjaciółki: "Ona odkąd poznała tego Darka, to dla niej żaden facet, żaden , po prostu nie pasuje w niczym, to był jej właśnie ideał." Czyli tłumacząc: Poznała typowego alfę, który chciał się zabawić i już jej normalni faceci nie odpowiadają. Wcześniej opowiadała, że spełniał jej warunki czyli 186 cm , zadbany, opalony itd. Nic dziwnego, że ona nie chce normalnego mężczyznę. W sumie to jakbyś przesiadł się z Mercedesa (albo Kia Stinger) do Żuka. No nie zadowoli Cię ten Żuk choćbyś na siłę szukał pozytywów. Normalna sprawa, nie ma co się kobiecie dziwić. Ona żyje w iluzji, że taki alfa chciałby z nią być. Był z nią pewnie dzień czy max tydzień w jej najlepszych latach młodości, a ona dalej z pogardą patrzy na normalnych mężczyzn.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.