Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

PewnySiebie

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1090
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

612 Świetna

About PewnySiebie

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1670 profile views
 1. Pan z kanału MGTOW Polska mówił, że we Włoszech widział dużo pięknych kobiet pracujących w zawodach typu sprzątaczka, sprzedawczyni. W Polsce ładna kobieta taką pracą by pogardziła. Mówił że wynika to z faktu, że nie za bardzo gdzie mają uciec, nie znają języków obcych i też są mniej wyniosłe od Polek.
 2. Ciekawe czym podpadł Jarosław B. Nawet jeśli zostanie uniewinniony, to Pani za składanie fałszywych oskarżeń dostanie pewnie lekką karę. Rodzina ma w tym momencie problemy, dzieci w szkole pewnie są wyśmiewane (wiadomo jakie są dzieci, pewnie coś z siadaniem na twarzy i wciąganiem kresek wymyślą...). Pracować w takich warunkach się nie da (wziął ponoć urlop bezpłatny). Popatrzcie ile zła zostało wyrządzone takim kłamstwem.
 3. Ja też myślałem, że Pan Jarek Kefir jest oświeconym człowiekiem. A tutaj zawiść, czyli najpodlejsza ludzka cecha. Taktyk ze mnie słaby , bo nigdy bym się nie spodziewał ataku od takiego człowieka...
 4. Nie wiem jak Ty chcesz zmienić miliony lat ewolucji i całą kulturę wspieraną przez potężne instytucje + przeprogramować gadzi mózg. Nawet ludzie boją się dać głupiego like'a na swoim profilu facebook dla braciasamcy czy innych idei, które są podobne. Już nie wspominam o białych rycerzach, którzy zawsze będą oraz hejterach. Rozumiem że chcesz walczyć z całym społeczeństwem?: mediami, instagramem, facebookiem, reklamami, organizacjami, kościołem, korporacjami? A może tak tylko mówią, żeby w razie porażki stwierdzić, że żaden mężczyzna nie spełnia ich wymagań? W sumie to teraz jest modne. Całkiem logiczna postawa z ich strony. Mechanizm wypierania to się chyba nazywa. @Bonzo Szacunek za tłumaczenie elementarnych rzeczy. Teraz się nie dziwię że masz tyle lajków . Oby Ci się biznes kręcił!
 5. Kolejny frustrat. W większości kultur mężczyzna płaci za kobietę. Kobieta na takiego gościa popatrzy z politowaniem (chyba że na 1 noc jak ktoś jest przystojny) i znajdzie sobie 100 następnych, którzy jej wszystko będą stawiać. Ostatnio nawet widziałem, że Paniom koledzy stawiają różne rzeczy. Można się denerwować jak ten Pan, ale taki jest stan rzeczy.
 6. Albo: - jeżdżę mercedesem za pół miliona i pokazujesz jej autobus miejski full wypas , klima itd. Większość filmów o gold digger jest chłopie ustawiona. Dziwne pytania zadajesz, zawsze kobiety patrzyły na status materialny, socjalny itd. 1. Teraz się obudziłeś i stwierdziłeś, że to co w bajkach i komediach romantycznych napisali jest nieprawdą ? 2. Boli Cię hipokryzja kobiet? Nikt nie lubi prawdy, dlatego mówią że leca na wnętrze, najbardziej bezpośrednio to powiedzą, że chcą stabilizacji życiowej Zaakceptuj to.
 7. Mój stomatolog na to samo pytanie odpowiedział , że zęby naturalne nie mogą być białe tak jak u celebrytów. Celebryci mają licówki. Poczytaj sobie co to jest i oceń sam ryzyko z tym związane.
 8. @Patton Patrzysz na nią z poziomu brata. Przecież jest dużo białych rycerzy.
 9. @Patton Ja znam mało takich Pań, ale znajdą się: nigdy nie pracowały, wiek około 30. Okres początkowy jakoś przebimbały: technikum wieczorowe, jakieś kursy, potem studia zaoczne, rok czy dwa na bezrobociu, bo do pracy się nie garnie, a i pyk ślub. Chłop zarabia 3k i jakoś wystarcza. Teraz doszło 500+ i gitara.
 10. To nie była zdrada ponieważ nie liczy się zdrad: - w klubie - po pijaku oraz innych środkach odurzających (after) - na imprezie integracyjnej oraz konferencjach - powyżej 200km od miejsca zamieszkania - oral to nie seks, więc nie ma zdrady, to samo z pocałunkiem - na studiach się nie liczy - na wakacjach się nie liczy - na wieczorze panieńskim się nie liczy
 11. Jakby tak mężczyzna robił, po 30 nie pracował , to Panie by się nie za bardzo chciały z takim delikwentem zadawać. Niech Twoja siostra się cieszy, że ktoś się nią interesuje, na jej miejscu szukałbym bogatego męża póki może. A nie ma czasami jakiejś niskiej samooceny ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.