Jump to content

PewnySiebie

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,210
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

695 Świetna

About PewnySiebie

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3,204 profile views
 1. Polecam książkę „Co nas nie zabije: jak lodowata woda, ekstremalna wysokość i poddawanie się czynnikom środowiska odnowi nasze moce utracone w procesie ewolucji” https://www.redbull.com/pl-pl/wim-hoff-i-jego-metoda-czy-to-dziala.
 2. Może to nie jest dużo na te czasy przez inflację, ale parę lat temu to była cała jego wypłata.
 3. Bardzo dobry serial, czasami brutalny.
 4. Znajomy spotykał się przez pół roku z samotną matką i utopił 15 000 zł. A to na pieluchy, a to na coś i się uzbierała niezła kwota... Z tego co mówił miał seks, ale drogi ten seks...
 5. Taki lewak ma dwa tryby obrony na każdy temat: 1) To faszyzm! 2) W Polsce panuje dyktatura mężczyzn ! A jeszcze na pytania o gospodarkę odpowiada: - W Polsce są jedne z najniższych podatków w Europie.
 6. Może też być aseksualna , albo mieć fetysz do niepełnosprawnych, ale po co to analizować. Jak widać jest to sytuacja win win.
 7. Powiem szczerze, że jakbym zobaczył takiego Pana na ulicy, to nigdy bym nie pomyślał, że takie ohydne rzeczy robi. Dostojny Pan w średnim wieku, a takie świństwa robi.
 8. Dawno temu oglądałem i szukałem, ale nie mogę odnaleźć teraz. Ogólnie zachwalał Włoszki, że są pracowite (nawet te bajecznie ładne) i nie są takie jak Polski (ego wywalone w kosmos).
 9. W skrócie: jeśli ona jest taka faktycznie jak piszesz (mega seksowna), to pewnie ona zdradziła, a mówiąc Ci że mąż ją zdradził i to jest powodem rozwodu, to jej chodziło że nie dostarczał jej odpowiednich emocji (gadzi mózg), więc partner jest winny zdradzie. W sumie nie kłamała jak się na to z tej perspektywy spojrzy. @hogen Widziałeś jej byłego męża ? Jakiś gość z wysokim poziomem testosteronu (koksu) ? Jeśli tak, to możliwe że ją zdradzał, a w przeciwnym przypadku na 99% ona zdradziła pierwsza. To jak z tym żartem: Czy to prawda, że na Placu Czerwony
 10. Np. Londyn na weekend. Koszt 400 zł w lutym czy marcu w dwie strony (najmniej 59 zł w jedną stronę, ale trzeba czatować), ale tylko z bagażem podręcznym. Rezerwujesz wcześniej dodatkowo pociąg z lotniska 11 funtów , metro w Londynie sobie dolicz, hotel ew. u znajomego przenocuj. Jak się na to zapatrujesz?
 11. W urzędzie zarobią maks 2000 zł na rękę, odjąć dojazdy i wyżywienie to zostaje jakieś 1500 zł, to ja się nie dziwię że siedzą w domu. I bardzo dobrze. Praca w domu i zajmowanie się dziećmi jest nawet ważniejsza.
 12. Nie słuchaj rad Pań, bo dla nich wszystko jest proste. Ciekawe dlaczego większość Pań chodzi tylko na siłownie poznać partnera i potem tyle ją widziano? Wg Pań to jest proste, trochę pomacha hantlami i gotowe.
 13. Dokładnie, trzeba było sobie wyrwać rękę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.