Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

paulaner

Użytkownik
 • Content Count

  44
 • Donations

  44.44 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Dobra

About paulaner

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

488 profile views
 1. Nie pożyczaj, byłem w podobnej sytuacji, co on i wcale mu wtedy nie pomagasz. Zalecałbym całkowite odcięcie się od hazardu.
 2. Ja zauważyłem tylko, że jak zmieniam lokalizację na inne większe miasto to się dzieją takie historie, że nagle staję się bardzo popularny. 😆 Teraz jak już klikałem usuń konto to dostałem premium za darmo na 3 dni, nie wiem czy u każdego tak będzie, ale jeśli tak to zawsze to opcja potestować Premium za darmo i na własnej skórze się przekonać, że to ch**a warte. 😆
 3. Bezpośrednio o zarobki nie będą pytać. Pytania będą czym się zajmujesz/gdzie pracujesz i wtedy nastąpi estymacja ewentualnych zarobków. Świetny pomysł, czekam na rezultaty
 4. Nieraz widziałem profil instagramerki, która ma chłopa według relacji/według opisu, że jest zaręczona/po ślubie, a w galerii zdjęć ilość zdjęć razem z nim to równe 0. Nie ma, co tracić szansy na znalezienie lepszego modelu, a przecież zawsze może być jakiś lepszy. 😂😂
 5. 360 Total Security robi robotę. Trochę tych antywirusów przerobiłem i ten się sprawdza najlepiej.
 6. Sprawdziłem ten wątek i ta Pani para się najstarszym zawodem świata, więc proponuję się zanadto nie wzburzać jej opinią. Istnieje duże prawdopodobienstwo, że przez swoją pracę ma bardzo ograniczone pojęcie o otaczającym ją świecie, a jej opinia opiera się na rozmowach z większością klienteli jej przybytku.
 7. Bardzo w punkt. Wydaję mi się, że człowiek, aby mówić o sobie, że jest dojrzały, to musi pogodzić się z tym, że kiedyś umrze niż się tego bać. Pocieszającym faktem dla bliskich jest to, że o ile człowiek umiera naturalnie to sam proces odejścia z tego świata nie jest nagły i bliscy są w stanie się przygotować mentalnie do tego odejścia, umieranie ma pewne powtarzalne u każdego etapy.
 8. Gratulacje, podziwiam. Mam dokładnie to samo, najgorsze, że wiem, że zainstalowanie jakiejś wtyczki blokującej nic nie da. Jak włączę i sprawdzę jedną jedyną stronę i szybko wyłączę to zapominam, ale w końcu się nazbiera i coś obejrzę. Tak to bez samego fapania i braku możliwości do porno już się zdarzało wytrzymywać i 2.5 tygodnia nawet.
 9. A myślisz, że każdy facet podbija do miłej i sympatycznej dziewczyny, którą spotka? Jak Cię chciał poznać, wziął numer, zaproponował spotkanie, wypytuje Cię o status matrymonialny, a to znaczy, że wizualnie mu się też podobasz i jest zainteresowany. Facet z bloga miał na myśli np. takie sytuacje: znajomy przychodzi ze swoją nową dziewczyną do grupy swoich kolegów, koledzy na nią patrzą i wizualnie żadnemu się nie podoba, to potem powiedzą o niej, że jest miła i sympatyczna (o ile jako tako będzie), aby zakończyć ten temat, bo faceci w swoim gronie raczej o przeciętnych laskach rozmawiać nie lubią. Inna sytuacja to np. osoby poznają się w internecie, spotykają na żywo i następuje weryfikacja zdjęć z rzeczywistością. Jeśli facetowi na żywo się kobieta nie spodoba to, aby ją spławić w elegancki sposób to powie, że jest miła i sympatyczna (o ile jako taki charakter ma, a to jest bardzo częste u szarych, przeciętnych myszek), ale nigdy jej nie powie, że jest ładna/seksowna etc. = wtedy ląduje do folderu 'nijaka'.
 10. Ja jak wystawiam ogłoszenie, to podaję drugi numer telefonu i używam go tylko, gdy ogłoszenie jest aktualne. Zaznaczam, że nie reaguję na smsy, nie chcę ludzi z dziećmi itp. Ludzi i reakcje tego typu dzięki temu mam z głowy.
 11. Dla pełnej ścisłości jakbyś miał jeszcze jakieś wątpliwości po drodze. Konto walutowe dla Polaka pracującego zagranicą to złoto, potwierdzam z doświadczenia.
 12. Od 15000 EUR każdy przelew jest indywidualnie sprawdzany. Natomiast jak będziesz przelewał swoje pieniądze z jednego konta na drugie zarejestrowane na Ciebie, to nic się nie wydarzy i przejdzie jak normalny przelew. edit: spóźniłem się
 13. Większość nawet tego nie ogarnia, że rozmowa i zapoznanie polega na zadawaniu pytan z obu stron. Niestety tak, większość nie ma własnej inicjatywy, wystarczy, że są. Bardzo rzadko się zdarzają wyjątki z jakąś tam inicjatywą.
 14. Bez recepty są takie tabletki dostępne czy trzeba iść do seksuologa? Nie wiem jak autora, ale jazda autobusem na dziwkę zawsze mnie stresowała, wydawało mi się, że każdy widzi, że byłem na dziwkach. 🤣 Lepiej wychodziło jak brałem taksówkę gdzieś niedaleko adresu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.