Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Bojkot

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  343
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

379 Świetna

About Bojkot

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1602 profile views
 1. Bojkot

  Pożądanie.

  Cecha wspólna obydwojga to to, że spróbowali większości środków odurzających, choć z różnym natężeniem ich używania... odurzanie, żeby zapomnieć, o tym czego się w sobie nienawidzi i nie można, lub mimo wszytko nie chce się tego zmienić. Koleżanka, gdyby nie rozładowywała napięć wewnętrznych w odpowiedni sposób zniszczyłaby swoje małżeństwo bo mimo, że łeb ma nie od parady, to nie jest w stanie zapanować nad hormonami i mimo, że kocha męża, zniszczyłaby go psychicznie. Wie o tym i za nic nie chce do tego dopuścić (jak twierdzi wiele lat była mu wierna). Robi to co robi, żeby on miał spokój, swoje hobby, plany itp. Niczego mu nie odmawia, podażą za nim, i nigdy tego nie będzie chciała zmienić (robi to od lat, zostawiała każdego, kto choć wspomniał niepochlebnie o jej mężu). Tu katalizatorem był bad boy, który wzbudził w niej takie emocje, o których nigdy nie dała rady zapomnieć (choć ma mu to za złe, nie mówi o nim źle). Kolega - mimo, że nie był związany z tą kobietą, nie miał wobec niej zobowiązań, gdy był jeszcze zdrowy i na szczycie, zawsze dobrze ją traktował. Ona od zawsze sama o wszytko walczyła z całym światem i choć ostatecznie go przeskoczyła w karierze zawodowej, nigdy nie zapomniała bezinteresownej przyjaźni jaką jej dawał (i całej gamy emocji i wsparcia). Z pewnością teraz spotyka się z innymi. Zapytał ją kiedyś dlaczego mu pomaga? "- ponieważ jesteś moim najlepszym przyjacielem!". P.S. wstaję i zawijam się na następne 3 tygi na wypoczynek z rodziną! Mogę tu nie zaglądać przez jakiś czas. Pozdro.
 2. Bojkot

  Pożądanie.

  Dziękuję za życzenie .. "ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy"! Co do moich przykładów, nie chcę się zbytnio rozpisywać, żeby nie zdradzić zbyt charakterystycznych i wrażliwych szczegółów/ informacji, bo to są ich prywatne sprawy, a te przykłady są tylko tłem dyskusji. Jeśli coś szczególnie cię interesuje napisz, spróbuję odpowiedzieć.
 3. Bojkot

  Pożądanie.

  Na szczęście nie dla moich dzieci, ja sobie radzę ... są większe tragedie ...
 4. Bojkot

  Pożądanie.

  NIE wiem, czuję ... tak czy inaczej mogę się mylić i z tym się liczę ... (mogę się mylić, w tym konkretnym przypadku, co bym nie zrobił) .. wynika to raczej z przekornej natury, (jak wszyscy postępują w jakiś sposób, ja na złość całemu światu zrobię na odwrót). Powiedziałem mojej żonie, że ja dzieci nie zostawię i jeśli jej nie pasuje może się wyprowadzić (jej mieszkanie). Stwierdziła, że jeśli się rozwiedziemy, ona się wyprowadzi nie tylko z mieszkania, czy miasta, ale i z tego kraju i to daleko. Dzieci nie są głupie oczywiście, że czują (nie wiedzą, bo swoje sprawy załatwiamy w miarę spokojnie, dbając aby ich przy tym nie było). Gdy nie wracam do wieczora, nastoletni syn dzwoni i pyta dlaczego nie wracam i czy coś się stało, córki mniej, ale gdy poświęcamy im czas np. w weekendy zawsze zaniepokojone naciskają, żebyśmy wszyscy brali w nich udział, a nie tylko ja i one lub żona i one ... prawie nigdy z żoną się nie kłóciłem, prawie nigdy nie robiła mi jazd z dupy, nie ograniczała kontaktów z kolegami, (ani ja jej), wyjeżdżaliśmy też czasem osobno z dziećmi lub sami nawet na dłuższy czas. Aktualnie nic się w temacie nie zmaniło, może jest nawet lepiej. Poza tym do czego dopuściła, nie mam do niej żadnych zastrzeżeń jako matki, czy żony. I choć nie łatwo jest żyć z kimś do kogo się nie ma kompletnie zaufania, to nie dopuszczę, aby mój problem dotknął dzieci, przynajmniej dopóki w mojej mocy jest zapewnić im "rodzinną" atmosferę. Zmianę decyzji będę skłonny podjąć jedynie jeśli jej obecnie zachowanie ulegnie zmianie ... . Ja i tak, jak by sprawy się nie potoczyły, nie zamierzam wiązać się z inną kobietą, a wielu moja sytuacja absolutnie nie przeszkadza.
 5. ... czy są zwierzęta co mają setkę oczu? Są! https://www.wiedzoholik.pl/wpisy/tak-wygladaja-oczy-przegrzebka/1174
 6. Jak mam ochotę to ugotuję (to co lubię i jak lubię), i załaduje/rozładuje zmywarkę (choć to coraz częściej działka starszych dzieci), choć nie sprzątam i nie piorę. Robię bo chcę i lubię od czasu do czasu. Żona wie jednak, że jak jej kto pociacha opnę na parkingu, to przyjdę popatrzę i powiem jej jak wyciągnąć koło zapasowe, a może nawet doradzę jak podłożyć lewarek . Samochód jest jej, jej ubezpieczenie, jej paliwo jej koszty. Z drugiej strony jak jedziemy na wieś i mój powóz wymaga nieco czułości, żona zawija młodsze dzieci i myją go powoli i dokładnie, nie dlatego, że jej każę lub przymuszam. Sama proponuje. Mniej więcej proporcjonalnie do tego jak często ja ugotuję. A jak siedzę i patrzę, z piwem w dłoni, jak się uwijają, od razu przychodzi mi chęć by skoczyć do sklepu po białe wino, winogrona, szynkę parmeńską i ser pleśniowy dla nas, na wieczór, a dla dzieci chipsy, popkorn i colę. Przyjemne z pożytecznym.
 7. Kilka myśli w temacie mi przychodzi do głowy: - miłość bezinteresowna, to miłość bez zobowiązań ... - kobieta która niczego nie pragnie zasługuje na wszystko ... - Gdy kogoś pokochasz, pozwól mu odejść. Jeżeli wróci – jest twój, jeśli nie – nigdy nie był. z filmu „Niemoralna propozycja” - Być może seks jest próbką miłości, ale jego brak jest właściwą próbą. Lidia Jasińska - Różnica między seksem i miłością jest taka, że seks rozładowuje napięcie, a miłość je wywołuje Woody Allen ... ale co ja tam wiem, ponoć jestem aleksytymikiem ... choć osobiście całkowicie się z tym nie zgadzam ...
 8. Julian Tuwim "...et arceo" Odi profanum vulgus. Kościół czy kawiarnia, Republika czy konie, wiec szewców czy armia, Naród, gmina, rodzina, uczelnia, czytelnia - Wszystko chaos i zgroza, i pustka śmiertelna. I w tym hucznym stuleciu tyrańskiej wspólnoty, Śród głupich wielkorządców i tępej hołoty, Gdzie patos lwi rozdyma mrówczą krzątaninę, Gromadząc ludzkość w nudną, mieszczańską rodzinę, Gdzie pustego kościoła krzykliwi papieże Na gruzach Babilonu - babilońskie wieże Wznoszą pośród szwargotu wyszczekanych maszyn, A chciwa czerń szpieguje samotność serc naszych, W tym wieku rozjątrzonym, wydętym, okrutnym - Przechodzę, mijam, milczę: obcy, zimny, smutny.
 9. Napisałem ogólnie BDSM, ale myślałem raczej o tzw rough sex. Z pewnością wcześniej trzeba zadbać o dowody, że kobieta dobrowolnie się na to godzi, bo inaczej ... to może być śliska sprawa dla mężczyzny. BDSMówka (uległa) gdy cię zaakceptuje, zrobi co zechcesz, tylko dlatego że tego chcesz (bo hydraulika działa). bo podnieca, ją to, że ty chcesz, a ona "musi", choć świadomie się na to godzi. Przy tym niewielkie ma znaczenie czego od niej oczekujesz (choć każda ma inne, mimo wszytko ograniczenia). Jedne chcą tylko raz na jakiś czas inne chciałby cały czas (związek z ostrą dominacją gdy nikt nie widzi, bo dla otoczenia jesteście partnerami). Panie business women, dyrektorki, kierowniczki wszelkiej maści managerki, aż kipią (na którymś etapie życia), aby ktoś je wreszcie zdominował (choć są zapewne wyjątki, które dominować lubią i muszą), ale tylko nieliczne się do tego przyznają. Myślę, że coś takiego siedzi w większości kobiet ... ale tylko nieliczne są w stanie się do tego przyznać nawet przed samą sobą, a jeszcze mniej wdrożyć w życie.
 10. Panowie, nie narzekajcie, tylko dobrze poszukajcie. Polecam babki BDSM, nie ma wierniejszego przyjaciela człowieka 😉
 11. Julian Tuwim "Do prostego człowieka" w latach 80' byłby z tego niezły tekst punkowy! "Gdy wyjdzie biskup, pastor, rabin Pobłogosławić twój karabin, Bo mu sam Pan Bóg szepnął z nieba, Że za ojczyznę – bić się trzeba; – O, przyjacielu nieuczony, Mój bliźni z tej czy innej ziemi! Wiedz, że na trwogę biją w dzwony Króle z panami brzuchatemi. Gdy znów do murów klajstrem świeżym Przylepiać zaczną obwieszczenia, Gdy „do ludności”, „do żołnierzy” Na alarm czarny druk uderzy I byle drab, i byle szczeniak W odwieczne kłamstwo ich uwierzy, Że trzeba iść i z armat walić, Mordować, grabić, truć i palić. Kiedy rozścierwi się, rozchami Wrzask liter pierwszych stron dzienników, A stado dzikich bab – kwiatami Obrzucać zacznie „żołnierzyków” (…) Wiedz, że to bujda, granda zwykła, Gdy ci wołają: „Broń na ramię!”, Że im gdzieś nafta z ziemi sikła I obrodziła dolarami; Że coś im w bankach nie sztymuje, Że gdzieś zwęszyli kasy pełne Lub upatrzyły tłuste szuje Cło jakieś grubsze na bawełnę. Rżnij karabinem w bruk ulicy! Twoja jest krew, a ich jest nafta! I od stolicy do stolicy Zawołaj broniąc swej krwawicy: „Bujać – to my, panowie szlachta!”"
 12. Bojkot

  Pożądanie.

  Gdy prawie kroczy się mroczną doliną myśli się głownie jak samemu się z niej wydostać, gdy żadna pomocna dłoń nie wysuwa się z niebios i nie wyciąga nas z niej (kobieca). Brak emocji? Prawda. Teraz ma ich nad to, spełniła swe marzenie ... ... oj budzę ja w niej teraz emocje .... wciąż sprawia wrażenie przykładnej żony (nawet bardziej niż kiedyś), tyle, że przez to wszytko, ja już w nią nie wierzę ... i to budzi w niej najwięcej emocji .... Czy jest jakaś zaleta mojej sytuacji? Nie mączą mnie złudzenia i wątpliwości, ni wyrzuty sumienia, ona nie może mnie już zranić.
 13. Bojkot

  Pożądanie.

  Sami oceńcie, z życia wzięte. Wspominałem już o tym w innym poście. Dawno, dawno temu, dużo starszy kolego poradził mi abym się nie żenił. Ale jeśli koniecznie będę chciał, to żebym nie robił tego pod wpływem zakochania, a poczekał aż ono minie (bo minie na pewno). I jeśli wtedy, mimo wszystko, wciąż będę uważał, że jest to właściwa kobieta, aby się z nią związać dopiero wtedy zaczął rozważać ślub. I tak się stało. Mój przykład: Ożeniłem się z nią po 8 latach "chodzenia", przez prawie cały ten okres nie odczuwałem potrzeby bzykania na boku (choć wiadomo, że z czasem seks z jednym partnerem się zmienia), po 3 latach jej nacisków. Z każdym urodzonym dzieckiem, każdym kolejnym stresem w robocie, nieprzespana nocą (przez chorobę dzieci), zapitym wieczorem na bankietach, coraz mniej się chce i mimo, że na pozór, na co dzień wszytko działa perfekcyjnie, zawsze dogadywaliśmy się doskonale (prawie 0 kłuni, żadnego odcinania znajomych, pasji itp. ), zmęczenie fizyczne wzięło górę. Przemęczanie, apatia, brak chęci do czegokolwiek (wciąż nie pukałem na boku). Poszukała emocji gdzie indziej. Jak powiedziała, nigdy nie chciała mnie zostawić, musiała jednak zaspokoić pożądanie, które między nami prawie zupełnie zanikło. Zostałem z nią dla dzieci. ale już od kilku lat prawie z nią nie sypiam (ma świadomość, co najpewniej oznaczają moje częste wyjścia na miasto i późne/wczesne powroty), ja jej też dałem wolną rękę, aby wiązała się z kimś innym, bo gdy dzieci podrosną nie powinna liczyć na to, że z nią zostanę. Przepłakała moje warunki, jednak została i jest prawie tak jak dawniej. Co będzie dalej życie pokaże. Przykład koleżanki: Kocha męża, przez 8 lat nawet nie przyszło jej do głowy, aby go zdradzać (jak twierdzi), ale przed związaniem się z nim, jej poprzedni chłopak zgwałcił ja na pożegnanie i takie traktowanie się jej spodobało. "Niestety" mąż też ją kocha i nigdy nie byłby w stanie jej tak potraktować. Dlatego od kilku lat pozwala się gwałcić w brutalny sposób innym ... , ale od męża nigdy nie odejdzie i nie pozwoli złego słowa o nim powiedzieć (pani manager, ma swoją kasę, swoje hobby, dzieci). Czy miałaby coś przeciwko, żeby on pukał na boku? Nie, o ile nie zabierało bo to czasu. który oczekiwałaby, aby poświęcał jej. Przykład kolegi: Spotykał się z z Panią manager na wysokim stanowisku, wielkich sukcesach zawodowych i finansowych. Samotna z wyboru. Parzyli się jak norki. On zachorował, bardzo się zmanił fizycznie (miesięczny koszt zabiegów podtrzymujących go przy w miarę normalnym stylu życia to ok 7 tys PLN). Mimo, że zarabiał nieźle, choroba i związane z nią problemy zawodowe prowadziły go wprost pod most. Mimo, że z panią manager już nie sypia, a przynajmniej nic o tym nie wiem (i nie jest z nią w żaden sposób związany) ona odwiedza go systematycznie kilka razy w miesiącu, a to wrzuci coś do pralki, a to zrobi kolację, pooglądają razem filmy. Płaci też jego stałe rachunki, bo obecne jego zarobki nie pozwalają mu zapłacić za wszytko co konieczne samemu. Ilu ludzi tyle scenariuszy, a niektórych historii nawet Hollywood by nie przetworzyło, by wydawały by się zbyt nieprawdopodobne ... Rozumna kobieta napisała ten artykuł.
 14. ... jesli ktoś wątpił, że można żywic się światłem ... https://faktopedia.pl/531562/Elysia-chlorotica-gatunek-morskiego-slimaka-ktory-ubarwieniem-ksztaltem
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.