Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

TheWalrus

Użytkownik
 • Content Count

  159
 • Donations

  50.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

147 Świetna

About TheWalrus

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1387 profile views
 1. Patrzę na taką Szwajcarię, gdzie poziom służby zdrowia na pewno jest jednym z lepszych. https://www.worldometers.info/coronavirus/#countries Na 5712 wszystkich przypadków, 5639 jest aktywnych, wyzdrowiało 15, a zmarło 58 osób - 15/58. W zasadzie u nich jeszcze trochę daleko do szczytu, a jest takie złe ratio, w momencie gdzie jeszcze mają dostęp do sprzętu typu respirator(a może już nie mają?) Z czego to wynika? Albo choroba od razu zabiera ludzi słabych, a reszta długo się kuruje i finalnie śmiertelność będzie podobna do Chin. Albo zmagają się już ze zmutowanym wirusem, gdzie wskaźnik jest wyższy? Jakie ratio będzie w Polsce?
 2. @Mosze Red też tak myślę, za dużo nowych przypadków, a za mało respiratorów i lekarzy specjalistów.
 3. Włochy - 627 nowych zgonów, 5986 nowych zachorowań.
 4. Wiedzą, że jesteś majętnym człowiekiem, to najlepszy afrodyzjak
 5. @Brat Jan szczyt ma być w przyszłym tygodniu podobno.
 6. Władze Włoch poinformowały o 345 nowych przypadkach śmiertelnych koronawirusa w tym kraju. Od wczoraj zdiagnozowano 2 989 nowych zachorowań na COVID-19, przez co całkowity bilans zakażonych we Włoszech wzrósł do 31 506 osób. Wyleczonych zostało 2 941 pacjentów, zmarło już 2503. Hospitalizowanych obecnie jest 12 894 pacjentów, a 11 108 chorych przebywa w warunkach izolacji domowej. Na oddziałach intensywnej terapii przebywa 2 060 pacjentów. Liczba ta wzrosła od wczoraj o 209 osób.
 7. Coś wiadomo o statystykach z Włoch?
 8. To nie jest trudne przy podaniu tylu danych, jak data rejestracji, wiek itd. Ale myślę, że nie ma co drążyć i uszanować prywatność, będzie chciała/chciał to sami się wypowiedzą
 9. @Rolbot czy w tej historii wysiada kierowca autobusu i zaczyna klaskać?
 10. Fajne, śledzik na raz ;D
 11. Musisz otworzyć rachunek maklerski w banku, to wszystko. Odnośnie tematu, celowałbym w Orlen, KGHM, Bogdankę, Asseco.
 12. Zobaczcie co się dzieje z GPW.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.