Jump to content

TheWalrus

Użytkownik
 • Content Count

  192
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  50.00 PLN 

Community Reputation

188 Świetna

About TheWalrus

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1703 profile views
 1. Panowie, szukając pomysłu na ciężkie czasy, zauważyłem, że koszt przyzwoitej przyczepy to kilkanaście tysięcy złotych. Jeść nie woła, trzeba ubezpieczyć, a w razie w podpiąć pod auto i wyjechać z Polski i mamy schronienie na klika chudych miesięcy bez pieniędzy, tylko butlę gazową uzupełniać. https://www.otomoto.pl/oferta/burstner-480-zadbana-z-nowym-namiotem-mover-przyczepa-kempingowa-zadbana-z-nowym-namiotem-ID6DkCaZ.html? Podaję pod rozwagę
 2. Boli mnie, że będąc przysłowiowym "robolem" człowiek z DE czy NL jest w stanie odłożyć miesięcznie więcej niż tutaj specjalista zarobić, a gdzie wydatki.
 3. Piszę ten temat, żeby się wyżalić, podejrzewam że nie znajdziemy odpowiedzi. Myślę nad wyjazdem z kraju. Jakiś czas mieszkałem zagranicą, wróciłem w zeszłym roku i żałuję. Mam wrażenie, że w Polsce jest wszystko dwa razy trudniejsze niż w krajach reszty Europy Zachodniej czy chociażby w Czechach. Począwszy od przelożonych, którzy w Polsce mają podejście szlachcica, który w praktyce jest wlaścicielem pracownika, zdecydowanie większa presja na wyniki za wszelką cenę, włącznie z przymykaniem oczu na oszukiwanie klientów (branża sprzedażowa). Nie wierzę, żeby pols
 4. A jak przelewać kasę na nasz rachunek zagraniczny? Bo robiąc przelew z banku w Polsce, to uzupełniamy dane, wtedy mają dane gdzie transferujemy pieniądze. Korzystałem kilkukrotnie z TransferWise, gdy chciałem przewlalutować środki. Dobre kursy, ale nie wiem czy oni jakoś współpracują z naszymi urzędami.
 5. @bassfreak jak w ogóle zaczniesz pracować to będzie spoko ;D ja w Ciebie wierzę
 6. Współczuję. Może szybki wyjazd na zbiory zagranicę do Niemiec? W miesiąc odłożysz kilka tysięcy na start i wrócisz, nie będziesz musiał się martwić o dach nad głową. Druga opcja to przeszukaj olx, wpisz: praca zakwaterowaniem. Jest tego sporo, od zbiorów po pensjonaty nad morzem. Powodzenia!
 7. Szkoda jedynie, że Pani profesor zwolniła się na znak protestu przed zakończeniem postępowania dyscyplinarnego, w mojej ocenie powinna była zostać, aby utrzeć nosa władzom uczelni i środowiskom lgbt, wygrywając spór. Polskie uczelnie to często kółka wzajemnej adoracji, układy, układziki. Głos normalności wyśmieją i wyszydzą.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.