Jump to content

TheWalrus

Użytkownik
 • Content Count

  220
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  200.00 PLN 

Community Reputation

231 Świetna

About TheWalrus

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,092 profile views
 1. Że muszę pracować, a chciałbym być chadem rentierem 😎
 2. Tak czy siak nic nie tracisz, a możesz zyskać, nawet jeśli szansa nikła.
 3. https://www.fazons.com/ tutaj za 600 zł masz kurtki za które byś zapłacił 2 koła w Polsce, wysyłka z Pakistanu, dhl-em
 4. Jesteśmy po prostu rządzeni przez świnie, których celem jedynym jest się nachapać, bez względu na konsekwencje dla obywateli. Nie mamy klasy politycznej, a Polską nie rządzą Polacy, tylko sprzedawczyki, poustawiani przez słuzby. Polska jako plansza dla rozgrywek służb. Nie ma strategii, jest tylko krótkowzroczność, zazwyczaj 4 lata. Maksymalne utrudnianie, komplikowanie przepisów, aby aparat urzędniczy zawsze miał się do czego dowalić. Armia urzędników, którą można zastąpić komputerem, ale wtedy kto by na nich głosował? Szkoda w ogóle strzępić ryja.
 5. W fazie, gdy pisze się pierwszy raz z laską i jest naprawde dobrze, zazwyczaj w pierwszy dzień matcha - wszystko pięknie, wysyłacie sobie zdjęcia, nie czekasz na odpowiedź dłużej niż minutę. Mija kilka godzin/ doba i dupa - laska już w ogóle nie odpisuje, albo zlewkowo - znalazł się lepszy.
 6. „Leniwcze! Jak długo będziesz leżał, kiedy podniesiesz się ze snu? Jeszcze trochę pospać, trochę podrzemać, jeszcze trochę założyć ręce, aby odpocząć. Tak zaskoczy cię ubóstwo jak zbójca i niedostatek, jak mąż zbrojny.” (Przypowieści Salomona 6,9–11). Przestroga przed ręczeniem 1Jeśli poręczyłeś za bliźniego, mój synu, jeśli dałeś porękę za obcego, 2jeśli wpadłeś w pułapkę własnych słów, dałeś się schwytać przez swoje usta, 3to znalazłeś się w mocy bliźniego. Wówczas postąp tak, mój synu — i bądź wolny: Idź z pokorą i nalegaj na bliźniego,
 7. Gliwice - jedno z ładniejszych miast na Śląsku, wystarczająco duże, ale nie przytłacza. Czysto i ładnie, w centrum czuć, że jest to poukładane. Pełno studentek, które można spotkać na rynku. Strefa ekonomiczna, dobra infrastruktura. Cieszyn - miasto na granicy, trochę zapomniane, ale potrafi zachwycić swym urokiem. Czuć swojski klimat, ludzie jacyś luźni, czuć historię i jakąś opowieść.
 8. @Martius777 wincyj! Wspaniałe opisy!
 9. I tak nie jest ważne co powiesz, ale w jaki sposób, energia. Jak będzie Ci się łamał głos, będziesz uciekał wzrokiem to dupa zbita. Masz być wyluzowany, tak jakbyś gadał z kumpelą czy siostrą. - wiesz co, śliczna jesteś, chodźmy na spacer po Twojej pracy - blablabla nie mogę tutaj może być zwykła spławka, możesz dalej zastosować technikę drzwi obrotowych, nie odnosić się zbytnio do odmowy - ja jestem Zdzichu, a Ty? - Ola tutaj small talk i kolejna próba
 10. Tinder kiedyś, a teraz to dwie rożne bajki. Z tym samym zdjęciem 3 lata temu miałem kilkadziesiąt par w ciągu doby, teraz kilka. Byc może wynika to z faktu, że na ten numer telefonu zakładałem konto wielokrotnie i mi dają shadow bana?
 11. Panowie, tak czy siak, w końcu Cardano będzie po 50$ kiedyś, teraz tylko można uśrednić cenę zakupu ;D To nie jest porada inwestycyjna.
 12. @Chicco ostatnich gryzą psy
 13. Przepraszam, że zaśmiecam temat, ale podasz jakieś linki, lub podawałeś gdzieś w którymś z tematów?
 14. @smerf co w ogóle sądzisz o Kamilu Jarzombku w temacie krypto?
 15. Wiadomo, że lepsze włosy niż bycie łysym, ale jeśli przyjdzie czas, to nie będę się nad sobą użalał, tylko zgolę włosy i cześć, zamiast robić cyrki z przeszczepami, problem z głowy ;D
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.