Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Doggie

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1277
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1049 Świetna

1 Follower

About Doggie

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Buda

Recent Profile Visitors

1991 profile views
 1. Trial 30 dni lub czasowe wykupienie licencji. Po danym okresie użytkowania pojawia się komunikat o uiszczeniu dodatkowej opłaty aby korzystać dalej.
 2. Weźcie jeszcze pod uwagę sytuację w której owa mężatka skrzętnie ukrywa swój stan cywilny i oświadcza zainteresowanemu, że jest stanu wolnego albo w separacji.
 3. Mężatka ma ciśnienie, bo taka zdrada dostarcza kobiecie konkretnych emocji i to jest jak narkotyk. Owszem, taki romans ze względu na doznania związane z seksem jest korzystny dla mężczyzny. Doświadczyłem tego i najlepsze chwile spędzone w łóżku były właśnie z mężatką. Nawet divy zgadzające się na wszystko nie mogły z nią konkurować.
 4. Doggie

  Polska Izera

  Był już polski projekt super-samochodu Arrinera Hussarya i każdy wie jak to się skończyło.
 5. Wszystko zależy z jaką niepełnoprawność się zmagają. Nam jest łatwo o tym dywagować, ale czy to jest słuszne decydować za kogoś? Sam jestem osobą z niepełnosprawnością i na dzieci się na pewno nie zdecyduję. Takie rozmyślania zawsze mi się kojarzą z eugeniką.
 6. @maroon Wiem o tym doskonale, ale takie określanie jest po prostu śmieszne. Broń palna jak już, a nie ostra. Jakoś nie słyszałem by to określanie było zarezerwowana dla broni na amunicje scaloną. Media tylko tego ciagle nadużywają. Zauważ, że czarno-prochowce też były na scalone np. system Lefaucheux.
 7. Doggie

  Prawiczek - to wstyd?

  @nijaki To było dobrych ponad 8 lat temu i na tych portalach trochę się pozmieniało. Był to zbiornik, a później sexfotka (obecnie datezone) i erodate.
 8. Dokąd ten świat zmierza, dyskusja od dupy strony.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.