Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Bonhart

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  314
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Bonhart last won the day on March 19 2019

Bonhart had the most liked content!

Community Reputation

496 Świetna

About Bonhart

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2356 profile views
 1. 39% Polek* miało tylko jednego partnera seksualnego *zamkniętych szczelnie w klasztorach a tym partnerem był odźwierny Kajfasz. Sam tytuł ma sprawić, że statystyczna kobieta (obojętnie jak się prowadzi) poczuła się "niepokalaną matką Polką", jako część tego cierpiętniczego kolektywu. Czytałem gdzieś, że statystycznie najwięcej wener przenoszą panie w wieku "statecznym", dzięki sanatoriom (które sponsoruje po... po... podatnik!). Ja tam popieram to całe wyzwolenie, ludzie są cały czas tacy sami jak w poprzednich epokach, to, że dziś mówią o tym otwarcie pozwala skreślić niektóre osoby na starcie. Masz 28 lat, wciąż studiujesz, podróżujesz, walczysz o równouprawnienie, za mieszkanie płacą ci rodzice, a przepracowałaś w życiu 6 miesięcy? Następna! Ps. Komentarze w miarę rozsądne, choć to żadna statystyka.
 2. Fejkowa liczba oczywiście
 3. Bo ludzie wierzą, że wyższy podatek przełoży się na większy hajs na samorządy itp. Gdyby stare komuchy dopuściły do szkół podstawowych podstawową wiedzę o ekonomii, zostaliby wywiezieni na taczkach, albo lepiej, wywieszeni na latarniach, o ile by latarni starczyło. Wolny, niezagospodarowany kapitał w rękach ludu jest groźny o tyle, że każdy może założyć prywatną szkołę czy klinikę i gdyby tak pozamykać państwowe szkoły, szpitale, ZUS itp. nagle by się okazało, że państwo omija strumyczek pieniędzy, z którego sobie dowolnie czerpią. To w sumie istota komunizmu. Pod otoczką "równości" wyrzyna się lokalną elitę zarządzającą pracą i kapitałem, wszystko nagle staje się "wspólne", ale wyłania się grupa, która zajmuje się wyłącznie rozdysponowaniem dobra ogólnego - tyle, że nie widać ich twarzy i oficjalnie nie istnieją. Lud ląduje z deszczu pod rynną, niewolnictwo jak było tak jest jeszcze bardziej, tylko nie ma na kim skupić nienawiści. To, że elita od "dysponowania dobrem ogólnym" jest w większości obcej narodowości, to taki tam szczególik
 4. Tymczasem w urzędzie skarbowym: -Opodatkować mu to jako darowiznę, czy dobro luksusowe?
 5. @cst9191 w duchowej ojczyźnie p.Holland obywatelstwo ma być potwierdzane badaniami genetycznymi i zabiega się o utrzymanie bezwzględnej czystości rasowej. Niespełna 80 lat po Hitlerze takie rzeczy. Jestem niezmiernie ciekaw, co by miała do powiedzenia na ten temat.
 6. @Spartan to chyba zemsta za wszystkie kluby bokserskie i motocyklowe, gdzie weszło równouprawnienie i hordy atencjuszek 😁 Poza tym 'rezerwat' to tylko kryptonim, w praktyce ten dział pełni funkcję poligonu
 7. Moja pierwsza myśl po przeczytaniu tematu to to, że świadomie/podświadomie przyjmujesz postawę męską, dominujesz, decydujesz o wyglądzie relacji, nie dajesz się nigdzie ciągać za rękę, nie okazujesz przesadnej wrażliwości, nie trajkoczesz o pierdołach. Jakby pójść dalej w domysły, można tu dopisać słabe relacje z matką w dzieciństwie, wychowanie w stricte męskim towarzystwie itp. O ile się nie mylę, o tyle jesteś teoretycznym spełnieniem marzeń każdego intelektualisty, które w praktyce okazuje się mentalnym homoseksualizmem, związkiem dwóch facetów. To luźny wniosek, nie czytałem od deski do deski.
 8. Chce twojego stanowiska, żeby było na kogo zrzucić winę. Zabroń/poprzyj, i tak jesteś tym złym, chociaż w teorii "moje ciało mój wybór i nikomu nic do tego". Ogółem to nie widzę innej opcji niż dystans do swoich emocji i ochłonięcie. Sąd nie zabierze (i nie powinien zabierać) matce ani 3 letniego dziecka, ani tym bardziej niemowlaków, chyba, że byłaby zupełną psychopatką. Jeżeli chcesz uczestniczyć w ich wychowaniu i życiu, nie będziesz dążył do rozwodu. Na razie więc dawałbym jej od siebie wsparcie i towarzystwo - tyle ile wymaga ludzka godność i twoje sumienie. Nie dawaj się wciągać w awantury i ignoruj agresję, komunikuj bez przerwy, że bardzo chcesz, żeby jednak urodziła. I tu uwaga - ona może pieprzyć różne rzeczy i nie poniesie za to konsekwencji, za to jeśli ty podniesiesz głos na matkę trójki podatników, może to być wykorzystane przeciwko tobie. Bądź zimną skałą @Jan III Wspaniały dobrze, że weryfikujesz. Sporo trolli startuje z kontrowersjami Popieram. Gada od rzeczy, a jak ty coś przedsięweźmiesz w oparciu o jej słowotok, to kaplica.
 9. Trochę offtop będzie. Nie krytykuję tych, co oddają cokolwiek komukolwiek, ale ja nie wspieram żadnych większych zbiórek, bynajmniej nie przez pogłoski gdzie trafia krew czy hajs. Nie ufam, ot i tyle. Pomagam wyłącznie lokalnie, ludziom których znam lub moi znajomi znają. Krew oddałem raz, kumplowi. Raz zaopatrzyłem całe schronisko dla zwierząt w żarcie na zimę. Jako dzieciak nosiłem zakupy jakiemuś dziadkowi. Drobiazgi, ale przyczyniały się wymiernie do polepszenia "mojej małej ojczyzny". Dodatkowo należę do grupy społecznej, która nie wzbudza empatii, w razie wpadki mogę liczyć tylko na to, co mam na koncie. No, chyba, że powstanie zbiórka: "wyślij sms o treści MAM WYLANE by wspomóc rehabilitację Bonharta, który grzecznie płacił podatki ale złamał kręgosłup i eldorado się skończyło".
 10. Skoro już o tym mowa, dodam swoje 3 grosze. Swego czasu miałem duży dystans do kanału "zen jaskiniowca", z uwagi na nazwę, która budziła skojarzenia z nabuzowaną testosteronem małpą, a nie świadomym facetem. Myślę, że w przypadku nazw typu 'braciasamcy', niektórzy mają podobne skojarzenia. Nazwa nie do końca oddaje ducha tego forum, czyli bycie świadomym mężczyzną oraz umiejętne zarządzanie swoimi zasobami. No ale to luźna myśl, nie nawołuję do łapania za widły i pochodnie.
 11. Czytałem zarzuty, że takie płytkie postacie kobiece No tak, bo w rzeczywistości mamy parytety na charyzmę i tyle samo mamy męskich i damskich kozaków, widać to dobitnie po liczbie ofiar np. jak się zawali kopalnia. Mi się film całkiem podobał, trzymał w napięciu. Najlepszy aktorsko był pan Pazura.
 12. @Kespert ciężko się nie zgodzić z tym co piszesz. Czyli, najogólniej rzecz ujmując, dupa. Kolejny klocek do budowanego frontu: https://dorzeczy.pl/kraj/127217/zlo-wobec-zydow-romow-osob-lgbtq-pelosi-zapomniala-o-polakach.html
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.