Jump to content

Jon Doe

Użytkownik
 • Content Count

  124
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  30.00 PLN 

Community Reputation

152 Świetna

About Jon Doe

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,189 profile views
 1. Zawsze będziesz w jakimś stopniu idealizował przeszłość. Tak już działa ludzki umysł. Zapominamy o tych złych sprawach, a te dobre wyolbrzymiamy. Też czasem mi się zdarza przywoływać wspomnienia z wcześniejszych związków i zawsze są to te pozytywne. Negatywy jakoś nie chcą tak się przypominać. Jednak zawsze mam gdzieś w głowie, że nie bez przyczyny ten związek czy inny już nie ma racji bytu.
 2. Generalnie to mam to w dupie czy on jest gejem czy nie, ale biorąc pod uwagę front polityczny z jakim on się utożsamia to lekko zalatuje hipokryzją.
 3. Nawet gdyby oficjalnie wyszło, że ze swoim ulubionym szefem MONu walczą na szpady, to nic by to nie zmieniło. Na tę chwilę nikt z PISmakerów mu nie podskoczy, a opozycja jest zbyt zajęta gonieniem własnego ogona.
 4. Póki co mam trochę axie. Zobaczymy co dalej. @marlowDzieła sztuki czy cyfrowy udział jakoś mnie nie przekonują.
 5. Eee... Wyszła krótkowzroczność i szybkie przyzwyczajenie się do lepszego standardu. Dała na luz i "dla niego" wydawała kasę na swoje potrzeby. On tyran ją zostawił. Przeleciałem na szybko artykuł i nie znalazłem nic o tym co ona robiła dla niego. Tipsy się nie liczą.
 6. Wszystko też zależy gdzie kupowałeś. Teraz niektóre sklepy przyjmują zwroty sprzętu nawet jeśli ten został zakupiony stacjonarnie. Jeśli przez neta to luz 14 dni masz żeby odstąpić od umowy zakupu. Jedynie koszty przesyłki jeśli takowe wystąpiły.
 7. @użytkownikx Uważaj żebyś domu i majątku nie przepierdolił dla jej słodkiej pusi. Niejeden dał się tak urobić. Szukanie partnerki w klubie gogo ? Te dwie rzeczy się wykluczają. Kolega chyba mocno wyposzczony.
 8. @yrl Zawsze może się okazać, że odniosłeś sukces i jest stratna. Więc jak raz zakręciła dupką to liczy na powtórkę. Z drugiej zaś strony jeśli nic nie osiągnąłeś to podbuduje swoje ego myśląc miałam racje ale z niego przegryw.
 9. @Mmario Zakładając nawet, że wszyscy Ci tatusiowie mają w dupie kontakt z dzieciakami i biorąc pod uwagę, że kasa, którą zarabia jej aktualny facet jest mu reglamentowana i musi prosić o każde 20 PLN z tego co zarobił (są przecież ważniejsze wydatki) to kurde wygrała po całości. Około 8tyś miesięcznie za wypchnięcie na świat trzech potomków. Całkiem niezła pensja.
 10. Miałem kiedyś dziewczynę, która zachowywała się podobnie. Na początku dla mnie lekkie zdziwienie, bo tego typu teksty sprawiały, że robiła z siebie idiotkę. Przymknąłem oko na to. Okazało się po czasie, że dziewczę tak reagowało w chwilach stresu. Głównie gdy nawiązywała nowe znajomości. Jak już się razem bujaliśmy przez pewien czas to było ok ale jak pojawiała się nowa osoba na horyzoncie to nagle jej IQ topniało w oczach.
 11. Doskonały obraz tego jak działa system. Kobieta wykorzystuje po całości wszystko i wszystkich. Wystarczy pomachać jednemu czy drugiemu tyłkiem i cyk dzieciak - kolejna porcja mamony wpada do sakwy i tak na każdym szczeblu od biednych do bogatych działa to tak samo. Jeszcze oczywiście niepracująca biedna myszka skrzywdzona przez życie. Nosz ja prdle. @Wolumen Jak mówisz nic się nie zmieniła, moim zdaniem trochę tak. Poziom wyrachowania przeszedł na ekspert. Im więcej kasy spływało tym mniej musiała robić. Alimenty są, 500plus jest, żyć nie umierać. Aktualny miś zapierdala. Jakb
 12. Jakby Ci to kolego jeszcze prościej wytłumaczyć. Każdy w szkole miał takiego kumpla z klasy, którego wszyscy napierdalali. W tej relacji jesteś właśnie tym kumplem do napierdalania. Przemocowiec będzie spijał śmietankę, a Tobie zostanie gorycz porażki.
 13. U mnie narazie Tether czeka na odpowiednią okazję. BTC, ADA, ETH na pewno. Pomniejsze alty narazie czekają. Panowie przy okazji, jest szansa, żeby dołączyć do klubu?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.