Jump to content

Jon Doe

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  287
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  30.00 PLN 

Community Reputation

248 Świetna

1 Follower

About Jon Doe

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,185 profile views
 1. Krótko... Nie kręcisz jej. Za dużo pytań za mało działań. Kobita lubi gadać, że tak nie, tak boli, a to, a tamto. To nie istotne. Największe motylki ma gdy robisz z nią co chcesz. Ot całą filozofia.
 2. Bardzo mocne nawiązanie do prawdziwego życia. Widziałem kiedyś film dokumentalny o biedzie w krajach azjatyckich. Co biedniejsi to nawet w kafejkach internetowych wynajmują miejsce, żeby mieć gdzie spać i żyć. Tragedia i bieda na maxa. Zresztą w USA kraj mlekiem i miodem płynącym ludzie też mieszkają na parkingach w samochodach. Nawet są do tego specjalne place.
 3. Dla mnie fajna odmiana po serii ocenzurowanych i bezkrwawych seriali i filmów wypuszczanych z kategorią PG13. Wczoraj ostatni odcinek obejrzałem. Także polecam. Jedna rzecz mnie trochę zirytowała ale żeby nie spojlować zachowam to dla siebie.
 4. Na FB to raczej nie, ale w codziennym życiu jak najbardziej. Z jedną zatańczyliśmy mambo w poziomie i to nie jeden raz. Sama zagadała ja w to wszedłem i w nią także. Tylko wtedy to byłem jeszcze piękny i młody. Wal jak w dym. Tylko oczy wkoło głowy.
 5. Jon Doe

  Dylemat

  GS jest świetnym sprzętem ale 1200 swoje waży. 800 też daje radę jest lżejszy i bez cardana. Zobacz sobie triumph Tiger spoko maszyna. Nie wiem jaki masz budżet także ciężko doradzać. Z nowych jeszcze Honda NC750. Mam hondę co prawda małego mieszczucha ale jest nie do zdarcia. W mojej ocenie Honda robi porządny sprzęt. Ktm adventure to też świetny sprzęt, zwłaszcza nowy, który teraz wprowadzili na rynek. Niestety serwis KTM daje ostro po kieszeni. Yamaha jakoś mi nie leży wizualnie.
 6. Hahaha, 90% kobiet dziś swoją tuszę tłumaczy problemami hormonalnymi. Bardzo to modne ostatnio - jakieś kawasaki czy inne haszimoto. Moja też próbowała takich podchodów bo się zapuściła z rok temu. Szybko została sprowadzona na ziemię gdy usłyszała, że robi się kwadratowa w pasie i w tyłku. Zajęło jej to jakieś trzy tygodnie, dieta ścisła. Od tamtego czasu trzyma fason ostro, a jak zaczyna sobie folgować to złapię za brzucha i zapytam kiedy potomek i znika brzuch. Magia....Także pierdu pierdu z tymi hormonami.
 7. Powiem Wam, że po cichu liczę na cofkę jak na początku wakacji. Wtedy można by się nieźle załadować. Potem oczywiście do góry. LUNA fajnie się odrywa od BTC. Robi podobne ruchy jak wcześniej SOL.
 8. Jakby Ci to powiedzieć - nie ma nic wspólnego z prawdziwym gotowaniem.
 9. Masz też na platformie omm finance.
 10. Byłem kiedyś z taką jedną jeszcze w czasach szkolnych. Też była dziewicą, chciała by jej pierwszy raz był wyjątkowy tralalala i takie tam. Miło wspominam jej ciasny tyłek, w sumie usta też miała sprawne. Za to piczy nie dała ruszyć.
 11. Czuję w moczu, że możesz się jeszcze wiele nauczyć studiując tę kinematografię.
 12. Jeśli się przy tym kompulsywnie masturbuje to może być nie halo. Olej to, zapewne też masz nudesy poprzednich panien i nie rzutuje to na teraźniejsza relację.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.