Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Kelner Panic

Użytkownik
 • Ilość treści

  145
 • Donations

  33,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

67 Świetna

O Kelner Panic

 • Ranga
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Leicestershire

Ostatnio na profilu byli

1053 wyświetleń profilu
 1. Kelner Panic

  Cześć.

  Witaj.
 2. Kelner Panic

  Artykuł o przemocy kobiet w gazeta.pl

  Co do Spurkowej to dzisiaj wlaśnie kolejny raz pokazała wybiórczą ślepotę. Z jej Twittera: " Niektóre polskie media mają duży problem ze standardami. Niestety, nie tylko publiczne. 10. odcinek programu Ameryka Express takie standardy narusza i cofa nas o lata w walce z przemocą wobec kobiet. Zamiast eliminować, utrwala stereotypy i przyzwolenie na krzywdzenie kobiet. " Sęk w tym, ze identyczne zadanie wykonały co najmniej dwie kobiety, obcałowując obcych, przypadkowych facetów...
 3. Jak w tytule. Jakieś anony związane z lewicowym i profeministycznym portalem strajk.eu chwalą się, że doprowadziły do wszczęcia procedury dyscyplinarnej wobec Wojciecha Wojciechowskiego i Marcina Stopy - prawników pomagających mężczyznom w sprawach rodzinnych i okołorozwodowych. Poszło nie o sama pomoc prawna, ale o bloga z treściami red pill. Nie mam pojęcia jaki proces myślowy doprowadził autorów do postawienia tezy, że ta dwójka prawników to incele. Redpill i incel to dwie różne sprawy przecież. Podobnie nie mam pojecia, jakie naruszenie zasad etycznych czy prawa widzą autorzy doniesienia. Może Wy mi powiecie? Tekst tutaj Sorki, duplikat. Do zamkniecia/zakopania.
 4. Centrum Praw Kobiet właśnie zbiera podpisy pod petycją w temacie "natychmiastowej izolacji ofiary od sprawcy" pod nazwą "Domy dla ofiar, nie dla kata". To, że nawet się nie kryją że celem jest przejęcie nieruchomości a nie żadna izolacja od sprawcy to jedno. Kwiatków jest więcej, w tym oczywiście 3/4 treści to powielanie schematu "mężczyzna-kat kobieta-ofiara". Ale najbardziej rozwalił mnie postulat, by o zakazie wstępu do własnej nieruchomości i to na 14 dni decydowała... Policja (na samym dole dokumentu: " Wprowadzenia do ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie zapisu dającego uprawnienia policji do wydania natychmiastowego nakazu opuszczenia domu, zakazu kontaktowania się i zbliżania do osób pokrzywdzonych w wyniku przemocy na okres co najmniej 14 dni. " Według tych pań, "krawężnik". który z biedą zdał maturę ma na miejscu podejmować tak poważne w skutkach decyzje? Ja wiedziałem, że one normalne nie sa, ale aż tak ignorować fundamenty prawa... Przecież swobodne dysponowanie wlasnością jest gwarantowane konstytucyjnie i nie może być ograniczone inaczej niż przez ustawę, a orzeczone inaczej niż przez sąd. Petycja o której mowa.
 5. Kelner Panic

  Co oni mają z tymi wypadkami drogowymi?

  Nadal nie bardzo, bo "od zawsze" przeglądam media różnych opcji, zwłaszcza tych z którymi sie nie zgadzam. A media ze stajni Karnowskich na bank napisałyby o rozbitych rządowych limuzynach "za PeŁo"... Wychwyciłbym.
 6. Kelner Panic

  Co oni mają z tymi wypadkami drogowymi?

  Nie dość że słyszałem, to nawet trollowałem tu i ówdzie wchodząc pod nickiem "Seryjny samobójca". Ale nie widzę związku z tematem?
 7. Jak w tytule. Macie jakąś hipotezę, dlaczego tak się dzieje, że "za PiS" [prawie] nie ma miesiąca bez wypadku z udziałem kogoś z rządu lub Belwederu? Poprzednicy mieli w całej kadencji tyle wypadków, ile ta władza zalicza w kwartał, lub nawet mniej. https://gazetakrakowska.pl/oswiecim-wypadek-z-udzialem-kolumny-prezydenta-dudy-dziecko-w-szpitalu-aktualizacja/ar/13549091
 8. A to znacie: http://prac.im.pwr.edu.pl/~downar/polish/dokumenty/prawo serii.pdf? Wiedzieliście, że istnienie "prawa serii" zostało dowiedzione matematycznie? Dla mnie to właśnie jest mocny dowód na istnienie Boga. Niekoniecznie osobowego, ale jakiegoś Wyższego Porządku.
 9. Pomijajac nawet fakt, że ma zerową wiarygodność i że nie chce mi sie z nią gadac: bez podziału nie dostanie kredytu hipotecznego a bez niego nie będzie mieć takiej kwoty (ok. 170k PLN).
 10. Postaram się krótko. Mam w planach założenie firmy w UK. Pomysł jest, chęci są. Pieniędzy jest jeszcze za mało. Rozwiązaniem mogłaby być sprzedaż mojej części domu w Polsce. W księgach wieczystych figuruję jako właściciel "3/10 nieruchomości położonej w... przy ulicy ... nr...". Gdy mieszkałem jeszcze w Polsce, de facto moje było 3-izbowe mieszkanie na parterze, plus mała piwniczka, szopka i część ogródka. Mieszkanie nade mną, o identycznym układzie, było własnością mojej matki. Pozostała część kamienicy to czteroizbowe, piętrowe mieszkanie, 2 izby na parterze, 2 na piętrze, własność obcej mi osoby. I teraz sprawa zaczyna sie komplikować. Pewnego pięknego dnia przyszła do mnie moja siostra, z gotowym planem podziału "żebyśmy się nie kłócili, gdy to odziedziczę, lub gdy mama mi przepisze". Plan ten był w sumie dla mnie akceptowalny: w zamian za rezygnację z dużego pomieszczenia gospodarczego (wolno stojące) oddawała mi dużą piwnicę i lepszą, bo bardziej słoneczną część ogrodu. Żona kręciła nosem ale podpisaliśmy. Teraz najlepsza część. Mama jeszcze za życia przepisala swoją część mojej siostrze. Wpadły na pomysł, żeby ją sprzedać temu "obcemu" sąsiadowi, który już miał część kamienicy. Tylko że był pewien szkopuł. Mianowicie, według tego planu podziału który zaakceptowaliśmy, to moja część ogrodu graniczyła z częścią sąsiada. Zatem, gdyby odkupił część mojej siostry, miałby ogródek w dwóch częściach. A że tak nie chciał, postanowiły chamsko mnie wydymać. Ogłosiły, że zmieniają zdanie i tamta umowa już nie obowiązuje, oraz po prostu ją ukradły (mama miała klucze na wypadek jakiejś awarii, nic cennego nie zostawiłem a nie wpadlem na to, że ukradną dokument). Ostatecznie z sąsiadem i tak się nie dogadały, siostra teraz remontuje swoja część żeby podbić cenę. Teraz tak. Mam dwie opcje: albo upierać się przy poprzednio uzgodnionym podziale bazując na tym, że mam świadków jak on wyglądał i co tam było ustalone, i opisywać co mam do sprzedania według tego właśnie. Albo wystąpić do sądu o podział rzeczowy. Obydwie opcje są złe. Przy pierwszej mógłbym kogos wpuścić na minę, nawet gdyby siostra nie zdążyła zareagować i go uświadomić, że zgody co do podziału nie ma. Mam ograniczone pole manewru bo jestem uwiązany w Wielkiej Brytanii i nie mogę za bardzo tego pilnować. Opcja druga: wnieść o podział. Już tam kij z kosztami, ale czas... Plus jest taki, że z podziałem jest warte o min. 30% więcej. Opcja trzecia: zadzwonić do firmy typu "skup mieszkań za gotówkę, również spadkowe, z problemami" i oddać za 1/3 wartości. Opcji "ulec szantażowi siostry" nie biorę pod uwagę. Nie rozmawiam ani z nią ani z matką. Zastanawiałem się nad zgłoszeniem kradzieży ale dałem sobie spokój, i tak byłoby umorzone. Co radzicie, bracia?
 11. Kelner Panic

  Info - blokada mojego fejsbuczka.

  A może to jest powód: https://dorzeczy.pl/kraj/73779/Wspiera-czarne-marsze-niepodleglosc-swietuje-tecza-Nowa-szefowa-polskiego-Facebooka-nie-kryje-pogladow.html
 12. Kelner Panic

  Węgrzy wycofuja gender studies z uniwersytetów

  Efekty studiowania czegos takiego widać na przyklad w działalności zastepcy RPO do spraw Równości, dr Sylwii Spurek. Zastepca do spraw równości "trzymam stronę kobiet", prawa człowieka kobiet, kobiety to, kobiety tamto, sytuacja kobiet. Długo, długo nic. Sytuacja osób z niepełnosprawnością. Problemy osób LGBTQWERTYUIOP. Zwierzątka. Romowie. Minęło pół kadencji i dla mężczyzn kompletnie nic nie zrobiła, a jeśli w ogóle się o nas wypowiada to zawsze w negatywnym kontekście ("przemoc ma płeć"). Dziwisz się, że się cieszymy, gdy zamykaja fabryki wrogów męskości?
 13. Kelner Panic

  Węgrzy wycofuja gender studies z uniwersytetów

  Niektórzy mają alergię na JKM. O ile wiem, Marek tez nie przepada.
 14. Przepraszam za źródło ale to świeżynka i lepszych po polsku na razie nie znalazłem, a nie wszyscy znają angielski. https://nczas.com/2018/08/11/wegry-wycofuja-z-uniwersytetow-gender-studies-to-ideologia-a-nie-nauka/
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.