Jump to content

Kelner Panic

Użytkownik
 • Content Count

  150
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  33.00 PLN 

Community Reputation

75 Świetna

About Kelner Panic

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Leicestershire

Recent Profile Visitors

2,156 profile views
 1. To prawdopodobnie element większej całości. Dowiaduję się, że hejtowane, pomawiane i oczerniane są osoby związane z MRA lub ruchami ojcowskimi. Na profilu FB o orwellowskiej nazwie Sprawiedliwość dla dzieci chyba mieli z góry przygotowaną listę, bo możliwość komentowania została osobom z ruchu wyłączona zanim cokolwiek napisały. Trzeba by dojść, kto tak naprawdę za tym stoi.
 2. Też tak myślę. I chyba sprostowanie: możliwe, że to nie adminki profilu MamyMówiąDość usunęły wpis, a Facebook. Wypowiedź była zgłaszana.
 3. Sprawa ma związek z pracami nad ustawą o przeciwdziałaniu alienacji rodzicielskiej. Madkom się ona oczywiście nie podoba. Mają prawo do swojego zdania, ale do tolerowania hejtu już nie. Dla tych, którzy nie kojarzą: pani Sabina Gatti jako jedna z pierwszych nagłośniła naganne poczynania Sylwii Spurek na stanowisku zastępcy RPO ds Równego Traktowania, prowadzi profile i strony poświęcone problemowi przemocy kobiet wobec mężczyzn i dzieci. Mamy MówiąDość po trzech dobach i kilku upomnieniach usunęły pierwszy komentarz z góry na tym screenie, ale nie zblokowały tej osoby i inne jej wypo
 4. GFE to "Girlfriend experience", czyli usługa którą coraz więcej pań ma w ofercie: bycie oddaną dziewczyna/kobietą na godziny, za pieniądze. Czym się to różni od standardowej wizyty u prostytutki? Otóż tym, że klient jest traktowany jak osobisty chłopak usługodawczyni. Może liczyć na przytulanki, całusy i inne pieszczoty, może ponarzekać na szefa/kolegów/żonę/cokolwiek. Może też, jeśli chce, rozpieszczać tą panią (np. minetką). Przeglądalem ostatnio platformę adultwork.com pod tym kątem i w zasadzie jest to już kierunek dominujący, i to dość mocno. Nie znalazłem profesjonalnego opracowania tego
 5. Leciało u tatuażysty. Aż się spytałem, co to za kapela... Surf rock z delikatną domieszką metalu, miód dla moich uszu.
 6. Co do Spurkowej to dzisiaj wlaśnie kolejny raz pokazała wybiórczą ślepotę. Z jej Twittera: " Niektóre polskie media mają duży problem ze standardami. Niestety, nie tylko publiczne. 10. odcinek programu Ameryka Express takie standardy narusza i cofa nas o lata w walce z przemocą wobec kobiet. Zamiast eliminować, utrwala stereotypy i przyzwolenie na krzywdzenie kobiet. " Sęk w tym, ze identyczne zadanie wykonały co najmniej dwie kobiety, obcałowując obcych, przypadkowych facetów...
 7. Jak w tytule. Jakieś anony związane z lewicowym i profeministycznym portalem strajk.eu chwalą się, że doprowadziły do wszczęcia procedury dyscyplinarnej wobec Wojciecha Wojciechowskiego i Marcina Stopy - prawników pomagających mężczyznom w sprawach rodzinnych i okołorozwodowych. Poszło nie o sama pomoc prawna, ale o bloga z treściami red pill. Nie mam pojęcia jaki proces myślowy doprowadził autorów do postawienia tezy, że ta dwójka prawników to incele. Redpill i incel to dwie różne sprawy przecież. Podobnie nie mam pojecia, jakie naruszenie zasad etycznych czy prawa widzą autorzy doniesienia.
 8. Centrum Praw Kobiet właśnie zbiera podpisy pod petycją w temacie "natychmiastowej izolacji ofiary od sprawcy" pod nazwą "Domy dla ofiar, nie dla kata". To, że nawet się nie kryją że celem jest przejęcie nieruchomości a nie żadna izolacja od sprawcy to jedno. Kwiatków jest więcej, w tym oczywiście 3/4 treści to powielanie schematu "mężczyzna-kat kobieta-ofiara". Ale najbardziej rozwalił mnie postulat, by o zakazie wstępu do własnej nieruchomości i to na 14 dni decydowała... Policja (na samym dole dokumentu: " Wprowadzenia do ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie zapisu dającego uprawnie
 9. Nadal nie bardzo, bo "od zawsze" przeglądam media różnych opcji, zwłaszcza tych z którymi sie nie zgadzam. A media ze stajni Karnowskich na bank napisałyby o rozbitych rządowych limuzynach "za PeŁo"... Wychwyciłbym.
 10. Nie dość że słyszałem, to nawet trollowałem tu i ówdzie wchodząc pod nickiem "Seryjny samobójca". Ale nie widzę związku z tematem?
 11. Jak w tytule. Macie jakąś hipotezę, dlaczego tak się dzieje, że "za PiS" [prawie] nie ma miesiąca bez wypadku z udziałem kogoś z rządu lub Belwederu? Poprzednicy mieli w całej kadencji tyle wypadków, ile ta władza zalicza w kwartał, lub nawet mniej. https://gazetakrakowska.pl/oswiecim-wypadek-z-udzialem-kolumny-prezydenta-dudy-dziecko-w-szpitalu-aktualizacja/ar/13549091
 12. A to znacie: http://prac.im.pwr.edu.pl/~downar/polish/dokumenty/prawo serii.pdf? Wiedzieliście, że istnienie "prawa serii" zostało dowiedzione matematycznie? Dla mnie to właśnie jest mocny dowód na istnienie Boga. Niekoniecznie osobowego, ale jakiegoś Wyższego Porządku.
 13. Pomijajac nawet fakt, że ma zerową wiarygodność i że nie chce mi sie z nią gadac: bez podziału nie dostanie kredytu hipotecznego a bez niego nie będzie mieć takiej kwoty (ok. 170k PLN).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.