Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

MG-42

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  363
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

93 Świetna

O MG-42

 • Tytuł
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1441 wyświetleń profilu
 1. Fajnie posłuchać coś co Naszego. Wpada w ucho i w oko. Posłuchałem obejrzałem dłużej. Coś ma w sobie. Twórz Metoduj 👍
 2. MG-42

  Czego teraz słuchacie?

 3. MG-42

  Czego teraz słuchacie?

 4. MG-42

  Czego teraz słuchacie?

 5. MG-42

  Czego teraz słuchacie?

 6. MG-42

  Wieczorny zjazd formy

  Może tak być z tą Wit D3 Ostatnio zrobiłem badanie na 25 OHD i wyszło mi 11 Też takie objawy, senny bez sił do życia.
 7. MG-42

  Kim tak naprawdę był Jahwe?

  Cały ten Chrystianizm to nie tylko zespół religii przesiąknięty judaizmem, ale instytucja powstała z inspiracji żydowskich. A Chrystus bardzo mądry człwiek. Filozof, romantyk. Rasowo pół nordyk pół polak. Jego matka polka służyła przy świątyni, dlatego była popierana przez bardzo ważnego kapłana. Zaszła w ciąże z bogatym jasnowłosym germaninem z jednym z żołnierzy plemion germańskich, idących trasą na północ od karpat aż po azję mniejszą. Dlatego Chrystus był blondynem i psychicznie inny od żydów. To żydzi przykleili nauki do swoich celów. Później żydzi puścili propagandę na rynek międzynarodowy by pognębić i upodlić człowieka poprzez ciągłe mu wpajanie poczucia winy.
 8. MG-42

  Czego teraz słuchacie?

 9. MG-42

  Czego teraz słuchacie?

 10. Jak przebywam w lesie ( jagody, grzyby,spacer dłuższy ) jak nie mam czym to smaruje się octem 10%
 11. MG-42

  Brak jaj u młodych Polaków?

  W dzisiejszych czasach trzeba być ostrożnym. Jak się trafi jakaś osoba chciałeś pomóc, coś się nie udało to Cię jeszcze oskarży że zepsułeś co było już zepsute.
 12. MG-42

  Pomóżmy Markowi wytrwać w postanowieniu.

  To długi temat. Marek najlepiej siebie zna i swój organizm i swój rozum. Tyle razy próbował i przegrywał, ale każda próba uczy i wyciąga człowiek wnioski. Jeśli w dłuższym terminie to przynosi problemy warto zrezygnować z jakiś zakazów i przemyśleć i jeszcze raz do sprawy podejść z bagażem swojego doświadczenia. Każdy ma swoją teorię i każda jest inna. Są ludzie którzy po 10 latach i dłużej wracali do nałogów. I to jest zagadka po tyluuu latach, a nooo właśnie a jednak wrócili. Co zadecydowało że wrócili. Dla jednych działa teoria wstrząsowa na drugich niee. Dlatego myślę, im więcej pomysłów tym lepiej i warto na to popatrzeć z każdej strony.
×