Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

MG-42

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  357
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez MG-42

 1. Wieczorny zjazd formy

  Może tak być z tą Wit D3 Ostatnio zrobiłem badanie na 25 OHD i wyszło mi 11 Też takie objawy, senny bez sił do życia.
 2. Kim tak naprawdę był Jahwe?

  Cały ten Chrystianizm to nie tylko zespół religii przesiąknięty judaizmem, ale instytucja powstała z inspiracji żydowskich. A Chrystus bardzo mądry człwiek. Filozof, romantyk. Rasowo pół nordyk pół polak. Jego matka polka służyła przy świątyni, dlatego była popierana przez bardzo ważnego kapłana. Zaszła w ciąże z bogatym jasnowłosym germaninem z jednym z żołnierzy plemion germańskich, idących trasą na północ od karpat aż po azję mniejszą. Dlatego Chrystus był blondynem i psychicznie inny od żydów. To żydzi przykleili nauki do swoich celów. Później żydzi puścili propagandę na rynek międzynarodowy by pognębić i upodlić człowieka poprzez ciągłe mu wpajanie poczucia winy.
 3. Jak przebywam w lesie ( jagody, grzyby,spacer dłuższy ) jak nie mam czym to smaruje się octem 10%
 4. Brak jaj u młodych Polaków?

  W dzisiejszych czasach trzeba być ostrożnym. Jak się trafi jakaś osoba chciałeś pomóc, coś się nie udało to Cię jeszcze oskarży że zepsułeś co było już zepsute.
 5. Pomóżmy Markowi wytrwać w postanowieniu.

  To długi temat. Marek najlepiej siebie zna i swój organizm i swój rozum. Tyle razy próbował i przegrywał, ale każda próba uczy i wyciąga człowiek wnioski. Jeśli w dłuższym terminie to przynosi problemy warto zrezygnować z jakiś zakazów i przemyśleć i jeszcze raz do sprawy podejść z bagażem swojego doświadczenia. Każdy ma swoją teorię i każda jest inna. Są ludzie którzy po 10 latach i dłużej wracali do nałogów. I to jest zagadka po tyluuu latach, a nooo właśnie a jednak wrócili. Co zadecydowało że wrócili. Dla jednych działa teoria wstrząsowa na drugich niee. Dlatego myślę, im więcej pomysłów tym lepiej i warto na to popatrzeć z każdej strony.
 6. Pierwsza rzecz jaką pamiętacie w życiu.

  Pamiętam (przebłyski, obrazy w głowie) jak mnie ubierają w szelki bym nie wypadł z wózka. Taką złość pamiętam uwiązali mnie jak psa. Druga, jak wsadzają mnie w kółko, takie że dziecko nie umie jeszcze chodzić, a żeby się nie przewróciło, nie mogę do przodu w tym kółku i też ta złość w głowie pozostała. Jak mam 3l a brat mały ok pół roku. Stoję przy nim przy łóżeczku i pilnuję go by zasnął, bo chciałem wyjąć mu smoka i samemu podoić . Ale niby śpi a jak mu wyciągałem tego smoka to płakał. Dotąd go pilnowałem aż zasnął. Wyciągnąłem mu tego smoka, schowałem się za szafą i tam usnąłem. Takie przebłyski choinki jak taką rybę dostałem, bałem się gęś że mnie ganiały i szczypały, żniwa z końmi i ta maszyna żniwiarka z tymi wielkimi łapami tak mi je utkwiły w głowie. No i wielka maszyna u sąsiada Vistula, się wystraszyłem taki wielki ryk. Sporo takich zdjęć w głowie tkwi.
 7. Rower składany, szybki, ładny, lekki. No i tani :>

  Marku zobacz nawet Stoch dostał taki Wigry3
 8. Czego nie jeść?

  W dzisiejszych czasach jedzenie zabija bardziej jak papierosy. Jakie to jedzenie w dzisiejszych czasach jest zdrowe. Wniosek, mniej jeść.
 9. Najlepszy suplement/lek na wątrobę?

  Cholera wie co jest dobre z leków w tych czasach. Dziś odebrałem badanie na Witamine 25-OH D3 11,5 ng/ml deficyt <20 niskie 20-30 optymalne 30-50 wysokie 50-100 potencjalnie toksyczne 100-150 tokcyczne >150 Czerniak mówi że powyżej 100 jest dobrze, a tu piszą że toksyczne.
 10. Fajki won!

  Po tylu latach nie palenia papierosów ( 20grudzień 2004r. ostatni papieros) dziś w nocy śniło mi się że palę papierosa, czułem ten zapach, może nie chodziło tak o ten zapach jak o tą satysfakcję, ulgę, przyjemność. Zbudziłem się i tak leżałem i myślałem, o co się tu rozchodzi podświadomości, po tylu latach a wraca do tych yyy emocji, nałogu. Tak dziś przez cały dzień myśli chodzą o tym śnie, o co się rozchodzi co mi ma do przekazania ten sen. Dziwne dziwne, nie mogę złapać do czego to się tyczy hmmm...Nie wiem może poczekam parę dni może się coś wydarzy. Bardziej przypatruje się tym emocjom co czułem przyjemność z palenia yyy to znaczy z tej ulgi hmm... może nie warto za bardzo o tym myśleć.
 11. Dlatego coś czuję że chcą wejść boczną furtką po organy poprzez eutanazję. Coś mi tu nie pasuje z tą eutanazją.
 12. Fajny film na wieczór - 2017

  "Rozmowy z katem Moczarskim"
 13. Rower składany, szybki, ładny, lekki. No i tani :>

  Te Wigry3 to tak twarde wytrzymałe rowery były. Nawet mam go jeszcze z komunii. Mama kupiła mi. Kurde jak będę w domu to muszę zerknąć gdzie on stoi. Jeszcze parę lat temu jeździłem nim. Rocznik yyyy kiedy to ja byłem u 1szej komunii?? 84lub 85r.
 14. Rower składany, szybki, ładny, lekki. No i tani :>

  https://www.domenasportowa.pl/product-pol-180661-Maxim-MC-0-0-20-2017-Rower-miejski-uniw.html?gclid=EAIaIQobChMIuPbbvZr52QIVFy0ZCh0v_AgqEAQYDSABEgLfHfD_BwE
×