Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Siłacz

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  258
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

408 Świetna

1 Follower

About Siłacz

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3057 profile views
 1. Tylko, że wiem to ja i wiesz to Ty, ale autor wątku z dnia na dzień nie nauczy się trzymać ramy i zachowywać jak samiec alfa.
 2. Podejrzewam, że winnymi tej sytuacji jak często bywa, będą biali, heteroseksualni mężczyźni.
 3. Tak, jasne. A może to ona jemu 15h dziennie zrzędzi nad uchem i dlatego ucieka w świat gier? Może gra sobie 1-2h dziennie jako odskocznia od życia? Równie dobrze, ona powinna być zapisana na leczenie uzależnienia od facebooka, instagrama, snapchata i penisów innych facetów.
 4. @Tacritan Ale zrozum, że w przypadku autora wątku nie zmieni to kompletnie nic. Relacje z żoną tam już leżą i kwiczą, nie wiem jak z dzieckiem. Myślisz, że jak pewnego dnia przyjdzie i wywali telewizor, to żona, która najprawdopodobniej ma nad nim kontrolę od tak mu przytaknie i powie, że ma rację? Ja myślę, że będzie karczemna awantura i autor tematu zmięknie, czym jeszcze bardziej pogorszy swoją pozycję w związku...
 5. Ale przecież pozbycie się TV sprawy kompletnie nie rozwiąże w tym przypadku. U autora jest problem, że żona się od niego odsuwa i unika kontaktów fizycznych. Jak pozbędą się TV, to będzie na tej samej kanapie czytać książkę i kompletnie nic się nie zmieni - dalej będą spać osobno i dalej seksu w związku nie będzie. Ten problem jest dużo bardziej złożony, niż wydaje się na pierwszy rzut oka.
 6. Miłość, wierność i uczciwość małżeńską... Śmiech na sali.
 7. Nie mam, bo nie byłem nigdy w małżeństwie, tym bardziej nie mam dzieci, więc nie będę się wypowiadał, żeby przypadkiem nie dać komuś szkodliwej rady. Byłem natomiast w związkach, które się skończyły (obydwa z mojej inicjatywy się skończyły rozstaniem) i nadal uważam, że związek nieformalny ma ogromną przewagę nad związkiem formalnym - po prostu w takiej sytuacji jak u autora wątku możesz się z dnia na dzień wypisać. W małżeństwie nie jest to takie proste - rozwód, podział majątku, ew. alimenty - trudna przeprawa, ale na pewno rada taka jak Twoja - żeby sobie poszukał kochanki na boku pozostając przy tym w związku z żoną jest bardzo szkodliwa i ją odradzam - za dużo do stracenia.
 8. No to po co ten temat na forum? Niech szybko bierze rozwód z obecnym mężem i zaraz tego samego dnia bierzcie piękny ślub z jeszcze piękniejszym weselem. Skoro to taka kobieta na całe życie, to na pewno musi być warto!
 9. @Stk absolutnie nie życzę nigdy nikomu źle, więc Tobie też tego nie życzę, ale chciałbym, żebyś się z nią związał i żeby po latach odwaliła Tobie ten sam numer co obecnemu mężowi. Jest to bardzo prawdopodobne, że właśnie tak się stanie, tylko może to Ty będziesz kolejnym zdradzonym mężem, a może ktoś inny.
 10. Mhm. Teoria teorią, a praktyka praktyką. Już widzę, jak w sfeminizowanych polskich sądach na rozprawie, gdzie mąż zdradził żonę i są na to dowody przyklepana zostanie wina żony, bo to ona zerwała więź fizyczną. Nie ma żadnych wątpliwości, że w tej sprawie winnym byłby podły facet, który chodził na boki.
 11. LINK DO ARTYKUŁU Przeglądając dzisiaj sieć trafiłem na ciekawy artykuł. Link podałem powyżej. Został on napisany przez kobietę, która jak widać - domyśla się, do czego doprowadzi stan rzeczy jaki mamy obecnie. Wstawiłem temat w doświadczeniach ze związku, ponieważ wydał mi się najbardziej do tego odpowiedni, poza tym - w artykule poruszono również temat bycia w związku i wychowywania dzieci bez ojców. Kurczę - na prawdę jestem miło zaskoczony, że taki artykuł pojawił się w mediach - co prawda lokalnych, ale jednak - coś się zaczyna przebijać do głównego nurtu. Oby tak dalej.
 12. To prawda, aczkolwiek jak masz 30 lat i jakieś doświadczenie w konkretnej branży, to nikt nie broni Tobie jej zmienić na inną - bardziej dochodową, gdzie finansowo jak to się mówi "Sky is the limit". 30 lat to nie koniec świata, ba! To dopiero początek życia.
 13. Rada być może dobra, ale nie każdy sobie z tym psychicznie poradzi. Wyrzuty sumienia po zdradzie małżonki etc. Poza tym - jak małżonka się dowie, lub nakryje na zdradzie, to będzie rozwód z orzeczeniem o winie Brata @Songohan, więc nie wiem, czy jest to najlepsze wyjście z tej sytuacji.
 14. Hmmm, przytaczasz przykład programisty, który zarabia 15.000PLN/miesięcznie. A co, jeśli jesteś specjalistą z kompletnie innej branży, która nie pozwala na pracę zdalną? Na przykład pracujesz w handlu i musisz mieć bezpośredni kontakt z kontrahentami od których kupujesz towar i którym sprzedajesz towar. Zarabiasz 30.000PLN/miesięcznie, więc 2 razy więcej od przykładu programisty, który podałeś. Pracujesz 10 lat, programista też pracuje 10 lat. Załóżmy, że żyjecie na tym samym poziomie i wydajecie 5000PLN miesięcznie. Programista zaoszczędził 1200000PLN, handlowiec 3000000PLN, więc ponad 2 razy więcej. Handlowiec może na kilka ładnych lat wyjechać i nie przejmować się pracą - żyje z oszczędności. Programista ma 2 opcje - może również wyjechać i nie przejmować się pracą, ale na krócej, lub wyjechać na całe życie i pracować zdalnie (co też ma swoje minusy, bo na kilka godzin dziennie jesteś uwiązany). Podsumowując - wszystko jest możliwe, o ile zarabiasz 10 średnich krajowych miesięcznie i żyjesz oszczędnie.
 15. Piona! Tylko teraz, żebyś w tym stanie to utrzymał, a nie, że za chwilę ją odblokujesz i będziesz błagał, żeby z Tobą znowu była. Nie z tą, to z tamtą.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.