Jump to content

Siłacz

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  283
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

487 Świetna

1 Follower

About Siłacz

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3760 profile views
 1. Bracia, wychodzę z pewną propozycją do wszystkich użytkowników. Wychodzi to tylko ode mnie - nie konsultowałem ani z Markiem, ani z Mosze Redem, ani z innymi moderatorami, także proszę tak to potraktować - jako propozycję ode mnie, jak inni użytkownicy podchwycą, to uważam, że może to przynieść tylko dobre skutki. Już tłumaczę o co chodzi. Zdarzają się tutaj czasami sytuacje, jak ta w poniższym wątku: Nie musicie czytać całości - zobaczcie tylko o co mi chodzi. Przyszedł nowy Brat na forum, nie przeczytał regulaminu i kompletnie olał nasze zasady, zasa
 2. To jest kwintesencja tego, co pisałem ostatnio - da się mieć fajne życie nie będąc tak zwanym "Czadem". Wielu młodych chłopaków myśli, że jak są przeciętni, to przegrali życie, a to wcale nie jest tak. Kto to wie, ten wie - kto ma swoją wizję świata - nie przetłumaczysz..
 3. @Danny - widzisz? Od razu lepiej, jak widać awatar i przywitanie! Witaj na forum.
 4. @Danny - przychodzisz do nas na forum, wrzucasz ścianę tekstu bez żadnego, kompletnie żadnego formatowania. Twój styl pisania jest bardzo ciężki w odbiorze - musiałem to 2 razy czytać, żeby zrozumieć o co Tobie chodzi, poza tym - znaki przestankowe takie jak przecinek czy kropka stawiamy bezpośrednio po słowie, a nie po spacji... To jest każdy z nas w stanie z wielkim bólem serca zrozumieć, ale: masz kompletnie w czterech literach zasady jakie tutaj panują. Nie przeczytałeś regulaminu, a prosisz, żebyśmy poświęcili Tobie nasz czas... Uważasz, że to jest w porządku? Moim z
 5. @SławomirP - moim zdaniem, bycie szczęśliwym, spełnionym, spójnym facetem to nie jest podrywanie tinderówek, bo powiedz mi - co to za osiągnięcie zaciągnąć do łóżka ładniejszą, czy brzydszą małolatę? Dla mnie żadne, dla większości na forum też jest to nic specjalnego, a niektórzy jednak robią z tego główny cel życia. Dla mnie to zabawa raz na jakiś czas, dla innych jakby PRZYMUS i jedyny SENS ŻYCIA - o to mi chodzi, nie ma co sprowadzać wszystkiego do seksu, bo to nie jest najlepsze co mężczyzna może osiągnąć w życiu.
 6. @Analconda dziękuję serdecznie za próbę dyskusji, ale faktycznie - chłopaki wyżej mają rację, szkoda nerwów i czasu. Proszę nie oznaczaj mnie więcej. Powodzenia w życiu. Dla świętego spokoju, żeby nie irytować się już więcej takim brakiem szacunku do innych Braci z Twojej strony będziesz pierwszą osobą w moim życiu, którą gdziekolwiek zablokuję. Mimo wszystko - życzę szczerze powodzenia i tego, żebyś wydoroślał i zmężniał - mam nadzieję, że kiedyś się Tobie uda.
 7. @Punisher98 hej - szacunek za wypowiedzi w moim temacie - bardzo doceniam, że umiałeś się zmienić!
 8. hehe, jasne, jasne. GÓWNO prawda. O WARTOŚCI FACETA DECYDUJE SAM FACET. Jak o jego wartości jednak decydują inne osoby (a zwłaszcza kobiety), to jest chłoptaś, a nie facet.
 9. @Analconda - przeczytaj post @Punisher98. Twoim postem, mimo, że temat nie jest skierowany bezpośrednio do Ciebie, tylko do WSZYSTKICH z podobnym do Twojego mindsetem udowodniłeś, że NIE CHCESZ ZMIAN. Po prostu potwierdziłeś to, co napisałem ja, co napisał @RENGERS i co napisał @Messer.
 10. Z jakiego powodu miałby zniknąć? Zabolało Ciebie coś co napisałem? NIE! Do jasnej cholery, to forum nie jest o użalaniu się, a o REALNEJ PRACY nad sobą. Teraz jakoś na forum zaczęły powstawać takie tematy, wcześniej tego nie było.
 11. Ostatnim czasem widzę w internecie (tutaj na forum i w kilku innych miejscach) wysyp tematów typu: "Nie mam kwadratowej szczęki, nie jestem chadem, to nie mam szans w życiu, jestem przegrywem, beciakiem, mam złe geny, to wszystko przez to, że rodzice przekazali mi wadliwe geny, Julki chcą tylko chadów, a na mnie nikt nawet nie splunie, co te polki odwalają, oglądają się tylko za chadami..." Jak Wy Bracia na to reagujecie? Mnie aż trzęsie z wkurwienia, jak widzę takie wpisy. Obwinianie wszystkich dookoła za swoje niepowodzenia. Oczekiwania wobec wszystkich, tylko nie od
 12. Żeby się zaraz nie okazało, że ten 13 latek wcale tego nie zrobił... Ludzie już wydali wyrok... Tak samo jak z Panem Tomaszem Komendą...
 13. Sprawy po śmierci nie są trudne do załatwienia, tylko Bracia wyżej nie napisali o jednym - pieniądze! Jak masz już akt zgonu, ciało odebrane przez firmę pogrzebową, to trzeba też się udać do urzędu miasta z dowodem osobistym osoby zmarłej. Wszystkie pozostałe formalności załatwiasz z firmą pogrzebową, trumna, miejsce pochówku itd. To nie jest nic trudnego, tylko jest to po prostu ciężka sytuacja, przez którą trzeba przebrnąć. Ja po śmieci najbliższej mi osoby w życiu od 2 lat nie mogę się jeszcze do końca otrząsnąć. Teraz pisząc ten post łzy mi lecą po policzkach
 14. @Adrianoob to już któryś Twój temat, który czytam, ale chyba pierwszy w którym się wypowiadam - zobacz sobie, co pisałeś w poprzednich tematach i zastanów się czego chcesz. Aktualnie wygląda to tak, jakbyś nie był przekonany do końca, czy chcesz z nią być, czy jednak nie. Zobacz ten fragment: Tutaj wygląda na to, jakbyś to Ty w 100% kontrolował sytuację, ale niestety się obawiam, że to Twoja kobieta wszystko kontroluje. Obym się mylił.
 15. @brushedsteel jak obecnie wygląda sytuacja? Dłuższy czas minął i miło by było, jakbyś napisał jak się sprawy mają.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.