Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Donovan

Użytkownik
 • Content Count

  190
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

163 Świetna

About Donovan

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1009 profile views
 1. No, powiem Ci, że też mam wrażenie, że liczą na "muszelke". Tym bardziej, że to co mówi Pan Jakub i Pan Marek, jest dla mnie kompletnie nie obserwowalne w życiu.
 2. Tutaj macie feministe ezoterycznego i ezoteryczna feministke. To prawda sa kobiety o głebszej naturze, ale jest ich mnniej, wrecz mikroskopijnie mniej. Ten Pan twierdzi, że Bóg jest kobietą!tzn.męska energia powstała z żeńskiej i świat powstał z żeńskiej energii.
 3. Problem z Polskimi kobietami leży w tym, że Polska jest be na świecie, Polska to wiocha dlatego wolą innych. A co do imigrantów to wolę być w kraju gdzie jest 15 % emigrantów Islamskich na ulicach , niż gdzie 95% imigrantów stoi na czele władzy, imigranci Ci lubią koszerne jedzenie. Wolę ,żyć w kraju , który ma służby specjalne z pierwszej ligi, a nie służby specjalne na posyłki innych nacji. Wolę, żyć w kraju który ma super przemysł gdzie produkuje się BMW, AUDI VW, samoloty LUFTHANSA i jak przyjdzie co do czego to przezbroi się linie produkcyjne i wyprodukuje się tam czołgi, Polacy czołgi i samoloty mogą sobie kupić ciekawe , czy jak będzie wojna to też będziemy je kupować. Na razie Polacy śmieją się, że Niemy nie mają armii przed 39 -tym też nie mieli, a NSDAP było partyjką jak dzisiaj AFD w Niemczech. Ale Polacy boją się Rosji. Jak teraz wybuchnie wojna to jesteśmy w gorszym stanie niż przed 39-tym. Kiedy zrozumieć, że to,że nie mamy imigrantów to tez jest chwilowy zabieg służb specjalnych, a może nie zauważyliście ile mamy Ukraińców, których IQ i zdolności organizacji jest wyższa niż Mohemade i Mustaffy co paslii kozy i pierwszy raz na oczy zobaczyli zorganizowany ruch uliczny. Sorrry za offtop.
 4. Uważam, że w Polsce to jest czynnik kulturowy. Tzn. wychowywanie w poczuciu niższości wobec innych nacji.
 5. https://iq-research.info/en/page/average-iq-by-country W senegalu średnie iQ to 76 są na 31 miejscu na świecie , Polacy są na 8 ,IQ 99 (razem z Niemcami ) . Ona jak jej dzieci podrosną będzie je na pewno próbowała wysłać do europy. Pewnie wyrobi im Polskie obywatelstwo... mądrej głowie dość dwie słowie ... wicie co mam na myśli porównując IQ. Kobiety kochają inteligentnych facetów. A ten artykuł pokazuje tylko jak instynktownie , jak mocno kobieta , pragnie być zdominowana podporządkowana facetowi, jak zgubi dlatego logikę oraz o tym jak bardzo mamy zniewieściałych facetów .
 6. Uważam, że to prawda, ale po części. Jak ludzi mają kasę to zaczynają , patrzeć na sferę mieć. I wtedy, zaczynają się łączyć z wielką jaźnią wszechświata dla której przyszliśmy my na ziemię aby przeżyć emocje. Nauka niczego nie tłumaczy, ale nie będę używał argumentów ezoterycznych bo połowa ludzi tego nie zrozumie. Ale w gender w budyzmie czy filozofi wschodu istnieje już od conajmniej 3 000 lat. Energia żeńska i męska. Sedno problemu tkwi głębiej niż w biologia :).
 7. Europa liczba ludnosci 743 miliony stany zjednoczone 300 milionów razem mamy miliard. 7 200 000 000 ludzi żyje na ziemi. Kryzys męskości występuje tam gdzie lewica onanizmuje się swoimi myślami i gwałci nimi społeczeństwo. Dziwnym trafem u Lationo America nie ma kryzysu męskości może w Japonii faceci stronią od kobiet ale nie nazywa się tego kryzysem męskości. Hej ten kryzys męskości występuje max u 20 % cywilizacji na całym świecie. Hmmm... A może to po prostu kryzys cywilizacji białego człowieka. Ciekawe co spowodowało ten kryzys ....lewicowi faszyści???
 8. To że się rzuca, to jeszcze pół biedy. Najgorsze jest to, że odcina się go od dzieci, robi się z niego alkocholika itd. Dzieci wychowują się bez kontaktu z ojcem i to jest najgorsze.
 9. Abstrachując od osoby Marka i konfliktu z hejterami. Uważam, że niszczenie komukolwiek kanału niszczenie przekazu jaki jest emitowany tylko dlatego , że nie pasuje do mainstremowego bełkotu jest dla mnie czymś bardzo nie fair. Uważam, że materiały Marka Kotońskiego potrafią zmienić komuś postrzeganie rzeczywistości,na taką jak naprawdę ona wygląda. Natomiast zauważyłem, że ludzie chcący zamknięcia kanału , czy też wypisujący się "wewnętrznie" na wykop i różnych blogach. Dotykają tylko i wyłącznie oceny osoby Marka nie przeprowadzili, żadnej merytorycznej dyskusji na temat treści głoszonych w materiałach, czepiają się autora a nie jego twórczości. W buddyzmie jest takie powiedzenie "Nie oceniaj nauczyciela, a jego naukę".
 10. dokładnie, to co czasami tam jest , jest lekko mówiąc bardzo niepoprawne politycznie. Przekaz radiasamiec było mocny, mysle , ze taka tresc jest juz nie do zatopienia w sieci.
 11. @zuckerfreiOczywiście, ze zwierzęce. Cytat miał na myśli cierpienie i zawód jaki przynosi nam partner nie panujący nad kroczem.
 12. "Homo sum; humani nihil a me alienum puto" Dobry temat. Nie przykładajmy się do spierdolenia tego świata, wystarczy, że nie będziemy się do tego dokładać.
 13. Podobał mi się strasznie argument ,ze nie mam emocji. Dlatego rozwale rodzinę budowana przez kilkanaście lat, brak emocji jakie to jest straszne i nie do wytrzymania.Podobał mi się też tekst, że Pani płakała . No tak straciła chatę wypłatę męża itd. Kiedyś Dr pewien mowil, ze kobiety zostały wypuszczone do pracy, aby mieć kontakt z innymi facetami i to specjalnie.Aby niszczyć rodziny. Dobry temat. Panowie nie bądźmy frajerami one zyskały przewagę i robią nas w uja i robią to bezkarnie.
 14. Powiem więcej, uważam, że zjawisko typu MILF za sztucznie wykreowane.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.