Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

aloha

Użytkownik
 • Zawartość

  81
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

7 Neutralna

O aloha

 • Tytuł
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Co do związku

  Rozumiem, lecz jakie stosujecie kary za źle zachowanie samicy ? Obojętność ? Lekcewarzenie jej ? Jestem trochę ciemny w tym temacie, przeczytałem książkę i tam pisze, że trzeba karać samice, ale jak ? W jaki sposób ?
 2. Co do związku

  Może ktoś mi odpowiedzieć na te dwa ostatnie pytania ?
 3. Co do związku

  Pytanie jeszcze jedno, kobieta źle się zachowała, zwróciliśmy jej uwagę i później karą(lekceważenie jej). Po czasie kobieta stosuje zaczepki aby nas podniecić. Czy lekceważenie tego jest dobrym posunięciem czy przejść do rzeczy ?
 4. Co do związku

  Dobrze i jeszcze jedno pytanie które już zadałem. Jestem przeciwny zdradom, lecz z tego co wyczytałem, to jeśli samica jest nas zbyt pewna to tracimy w jej oczach. Co w takiej sytuacji ? Byłem zdania, że jeśli dobrze mi z kobieta i ona stara się i angażuje to nie szukam dalej. Ale przez to samica może poczuć się pewnie i być pewna nas że jej nie zdradzimy. Co w takiej sytuacji ? Jak wzbudzać niepewność u kobiet ? W sumie to już chyba ostatnie pytanie, na resztę dostałem odpowiedzi i wyczytałem forum. Dzięki
 5. Co do związku

  Rozumiem, ktoś coś dodać może jeszcze ? Jak z tresura kobiety ? Od czego zacząć ? I pytanie które zadałem wcześniej i jest ważne dla mnie. Czy jeśli jej powiem, że nie życzę sobie aby miala kontakt z innymi facetami. To taka forma raczej nie jest zakazem w moich oczach tylko uświadomieniem jej czego nie życzę. Czy to jest zakaz ? Jak formułować właśnie podobne wyrażenia aby nie były zakazem a uświadomiły samice żeby tego nie robiła ?
 6. Co do związku

  Jeszcze jedno, wiadome samica musi mieć huśtawki nastrojów przy nas. Od tych dobrych po te złe. Jakieś propozycje złych emocji ? Wiem głupie pytanie ale proszę o poradę, jakie przykłady macie ? Kłótnie o byle co ? Drugie pytanie, kłócicie się z samica lub podnosicie na nią głos a ona do Was nie podnos na mnie głosu, co w takiej sytuacji ? Oraz, jestem przeciwny zdradom, lecz z tego co wyczytałem, to jeśli samica jest nas zbyt pewna to tracimy w jej oczach. Co w takiej sytuacji ? Byłem zdania, że jeśli dobrze mi z kobieta i ona stara się i angażuje to nie szukam dalej. Ale przez to samica może poczuć się pewnie i być pewna nas że jej nie zdradzimy. Co w takiej sytuacji ?
 7. Co do związku

  @Odlotowy Rozumiem, lecz co do pieniędzy to chodziło mi, że kobieta dokłada 50% lub 40% do życia(mieszkanie, jedzenie, opłaty) 40% dlatego że zarabia odemnie mniej pieniędzy. Takie zachowanie jest odpowiednie ? Co do pożyczania pieniędzy, hmm tutaj popełniłem błąd chyba, bo pożyczyłem pieniądze swojej kobiecie na kurtkę i spodnie lecz zaraz po wypłacie mi je odda. Nie miała pracy, teraz ja ma aktualnie i pracuje. Myślałem; że to nic złego jeśli pożyczę jej pieniądze na jej głupoty. Sama jak zapytała czy jej kupię bluzkę powiedziałem, że jak pójdzie do pracy to sobie zarobi i kupi. Wydawać na nią zamiaru nie mialem, lecz myślałem że pożyczka drobnych pieniędzy to nic złego. Czyli mam wogole nie pożyczać pieniędzy kobiecie ? A jak z prezentami/upominkami raz na jakiś czas ? Co do obowiązków, to np. Jeśli ja siedzę w domu i pracy nie mam a ona pracuje cały dzień, to chodzi mi o proste czynności jak zrobić obiad lub posprzątać trochę. Jest to przykład tylko. Czy takie coś jest okazem słabości ? Czy jeśli jej powiem, że nie życzę sobie aby miala kontakt z innymi facetami. To taka forma raczej nie jest zakazem w moich oczach tylko uświadomieniem jej czego nie życzę. Jak formułować właśnie podobne wyrażenia aby nie były zakazem a uświadomiły samice żeby tego nie robiła ?
 8. Witajcie, mam kilka pytań dotyczących związków z kobietami, chciałbym się was doradzić w tym temacie. Jak wiadomo trzeba wyznaczyć samicy granice których trzeba się trzymać, ale jak jest z pieniędzmi ?. Jeśli samica pracuje to oczywistym faktem jest, że musi się dokładać do życia. Lecz czy resztą pieniędzy powinna spoczywać na jej koncie czy na samca ? Za naganne zachowanie karać. Wymagać od niej szacunku. Nie pozwolić sobie wejść na głowę. Czy pomoc przy obowiązkach domowych to coś złego ? Jak jest z upominkami/prezentami od was ? Czy jeśli od czasu do czasu samica dostanie od nas upominek lub prezent to coś złego ? Nie mówię tutaj notorycznie co tydzień lecz raz na 2msc ? Co byście jeszcze poradzili ? Jak z zazdrością w związku ? Okazywać ją? Zakazy na kontakt z innym i facetami ? Mówić jej otwarcie co się nie podoba i czego nie lubimy ? Czy jeśli powiemy samicy, że nie życzymy sobie aby miała kontakt z innym facetami to będzie próbować nagiąć granice ? I jeśli spróbuję to karą powinna być obojętność/lekceważenie jej ? Z tego co wyczytałem na forum to właśnie jest największą karą dla samicy Wiem, że temat może być głupi dla niektórych, lecz chciałbym dostać poradę od doświadczonych w związku.
 9. Urozmaicenie

  Najbardziej ciekawi mnie właśnie co mówić podczas seksu, gdyż każda inaczej reaguje na różne słowa. Jakieś propozycje macie, doradzić coś ?
 10. Urozmaicenie

  Witajcie. W jaki sposób urozmaicenie sex z kobieta ? Co mówicie lub co robicie dla urozmaicenia oraz jak kobiety na to reagują ?
 11. Seks Tantryczny

  Witajcie, praktykował ktoś z Was seks tantryczny ? Mógł by ktoś z Was podzielić się opiniami na ten temat ?
 12. Rozmowa z kobietą

  Wogole ? Jak coś do niej poczuje to mam jej nie powiedzieć ? I tak cały związek ? Chyba, że mogę powiedzieć później że coś czuje ale wyznaczać granice wszystkiego ? Sory jeśli pytania są durne ale poważnie nie ogarniam tego. W dodatku ona mówi, że jej zależy, że jest szczęśliwa ze mną, powiedziała że poczuła coś więcej dla mnie, pisze i mówi że tęskni/ła ( ale tutaj też mnie pyta o to codziennie i odbijam piłeczkę bo może sprawdzać mnie) widzę z jej strony duże zaangażowanie we mnie i się bardzo stara, lata obok mnie cały czas.
 13. Witam, mam mały problem gdyż nie wiem jak rozmawiać o uczuciach z kobietą. Wiem, że sprawa może być śmieszna ale chciałbym się doradzić. Otóż kobieta mówi mi, że nie umiem jej okazać uczuć albo ich nie mam, że jestem trochę oschły. Jest dla mnie bardzo miła, stara się i robi co jej powiem. Ciągle miłe słówka mówi, jest zaangażowana itp. Mówiłem, że zależy mi w pewnym stopniu na niej ale nie wiem co czuje. Dalej nie wiem jak z nią rozmawiać i co mówić ;/ Kilka dni temu miała miejsce sytuacja, że spać nie mogła i mówi mi o tych moich uczuciach, że okazać nie umiem, byłem zmęczony i powiedziałem jej, żeby zapisała wszystko na kartce co ja męczy a ja rano przeczytam bo sobie bardzo do głowy przybiera. Jesteście w stanie pomóc, doradzić ? Bo poważnie mam z tym problem.
 14. Pytanie do Pań

  Rozumiem. Z tego co mówi dochodzi lechtaczkowo a on jest słabszy od normalnego. Może też ma słabsze orgazmy dla tego skurcze są mniej wyczuwalne albo po prostu udaje. Z resztą mniejszą o to, to jej problem jak ma blokadę. Mówi, że wszystko jest dobrze więc odpuszczę temat, porusze z nią go w późniejszym czasie jeśli będzie coś nie tak
 15. Nietypowa kobieta

  @HORACIOU5 Wziąłem je do siebie, lecz ciekawi mnie co kobiety o tym myślą. Temat i tak początkowo miał być zamieszczony tam gdzie zrobiłem drugi. Napisałem drugi aby zaspokoić swoje ciekawość. Chce zobaczyć co kobiety powiedzą na ten temat i tyle.
×