Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Marden

Użytkownik
 • Content Count

  152
 • Donations

  40.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

77 Świetna

About Marden

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1431 profile views
 1. e46 kompot niewielu kierowcom wpada w oko - uważam, że całkiem słusznie ^^ Z powyższego powodu może i warto się nim zainteresować - lepsze ceny. Na pewno znajdziesz taniej dobry egzemplarz.
 2. Kiedyś czytałem jego biografię. Odpalał się tak pod publiczkę.
 3. Marden

  Seks z koleżanką

  Ja bym celował w Chile lub Nową Zelandię. Najlepiej zmień od razu numer i wyprowadź się z mieszkania i wstępnie kup bilet. Jak tylko dostaniesz info, że okres się wydłuża - spierdalaj. Na poważnie to wyluzuj, strzel sobie browarka albo pójdź pobiegać w ten miły wieczór. Po co myśleć o rzeczach, na które się już nie ma wpływu? Dodam, że oczywiście niepotrzebnie się martwisz, skoro wszystko poszło, jak należy. Trzymaj się tam ^^
 4. Moje przemyślenia nie są kolorowe: - Gdyby każda na ulicy, w sklepie, w siłowni mierzyła Cię TYM wzrokiem.... Atencja, jaką byłbyś obdarzany nie pozwalałby Ci normalnie funkcjonować. - Ilość zatargów, walk, które toczyłyby się pomiędzy samicami o Ciebie napiętnowane byłyby okrucieństwem wypisanym krwią. - Jakbyś się odnalazł na drodze, na której wszyscy jadą zgodnie z przepisami?? ^^ Z plusów: - spadek popytu na: alkohol (ale z kim tu pić??) mięcho gruzy z tylnym napędem - koniec pierdolenia o Chadach. Może lokalnie by to przeszło. Nie wiem nawet, czy nie słyszałem kiedyś o plemieniu "gdzieśtam", gdzie tego typu zaburzenie występowało.
 5. Niezły baicik mistrzu^^ Nie będę nic udowadniał, jednak, jeżeli Ci zależy, wypowiadałem się w wątkach na temat ćwiczeń, więc sprawdź moja aktywność i zweryfikuj Pozdro
 6. Chciałbym wysunąć wniosek, że Brazylia jest krajem, w którym morderstwa nie generują tyle emocji, co u nas. Istnieje pewna niewrażliwość spowodowana codziennością tego typu zachowań. Na szybko podłapałem dane. Specjalnie porównuję z państwem, w którym również, wydawać by się mogło, zabójstw jest wiele oraz z naszą ojczyzną: 1 Brazylia - liczba mieszkańców =210mln, ilość zabójstw= 61500(w wyniku rozboju, napaści, rok 2016) 2. Stany Zjednoczone - liczba mieszkańców=326mln, ilość zabójstw=39000 (tylko od postrzału! Wliczone samobójstwa, rok 2017) 3. Polska - liczba mieszkańców=38mln, ilość zabójstw=512(łącznie, rok 2017) Dane są trochę zachwiane, jak widać, przez różne określanie powodu zabójstw. Jednak pewne poparcie dla mojego wniosku jest. Dodam, że według raportu - aż 60% śmierci z użyciem broni palnej w USA, to były samobójstwa.
 7. Humorystycznie, Łysiak: "towarzystwo ludzi, których Bóg kocha bardziej niż was, bo oni, ateiści, nie zadręczają go swoimi problemami" Poważniej, również Łysiak: "— Trele–morele! — parsknął wuj. — Ta cywilizacja, którą stworzyliśmy, jest dowodem przewagi gołej materii nad duchem, i wszystko! Jesteśmy jak ryby zamknięte w słoiku, dla których słoik to wszechświat, albo jak ostrygi — kochamy produkowane przez nas perły, lecz tylko to jedno potrafimy produkować i nic więcej! Dokonaliśmy technicznych wynalazków, które zdumiałyby Leonarda i zrobiłyby go naszym uczniem, ale w świecie pozazmysłowym cóżeśmy odkryli? Własną bezradność i głupotę mającą tysiąc twarzy. Coraz głębiej uciekamy ku racjonalizmowi cywilizacyjnemu, który jest ślepym tunelem i brudnym korytem!... Wierz mi, klecho, że niczego tak nie nienawidzę, jak głupoty, która potrafi wszystko zasmrodzić, ale też niczym tak nie gardzę, jak rozumem, który potrafi wszystko tłumaczyć i usprawiedliwiać, wszystko, co istnieje w świecie rygorystycznej chronologii rzeczy i faktów, w tym chlewie mieszanym językiem, nosem, uchem, okiem, palcami i penisem — lecz dalej jest bezradny! Pierwsi druidzi i szamani plemienni pojmowali więcej niż laureaci nagrody Nobla! Teraz Kościół robi ten sam błąd — stara się wszystko, co tyczy Boga, wyjaśnić kategorią racjonalną, dopasować do rozwoju nauki, wiedzy o życiu, biologii, ewolucji, elektroniki, astrofizyki — stara się być nowoczesny, iść z tak zwanym duchem czasu. Po co?! Zrobiłby lepiej zaciemniając ścieżki Boga! Nie ma nic piękniejszego i bardziej urzekającego serce, jak rzeczy irracjonalne, skryte, zamglone. Śpiew natury dlatego jest zniewalający, że jest poezją tajemniczą! Mówię o metafizyce, proszę księdza"
 8. U mnie również Kosiniak. Jednak w wielu pytaniach zaznaczyłem, że nie mam zdania i koniec końców 4 kandydatów w zakresie 72-68% wspólnych odpowiedzi.
 9. https://braciasamcy.pl/index.php?/page/1-credo/
 10. Dobre pozycje. W większości kojarzę. Akurat zakończyłem przed chwilą semestr letni, więc chętnie bym coś poczytał. Encyklopedia od IT21 podobno ekstraklasa Jednak 400zł czuć po kieszeni
 11. A gdzie słyszałeś, że nie słychać?? 🕵️‍♂️ Skąd te informacje, że w ogóle jakieś akty terrorystyczne miały miejsce? A u laryngologa Pan już był, czy zarejestrować na wizytęę? Ja osobiście uważam, że prawi ludzie zajęli się w końcu walką o równość przez duże er. Powinniśmy być im wdzięczni, gdyż efekty ich działań widać NAOCZNIE w postaci spadku aktów terrorystycznych. bravvooo!!
 12. Nawiązując do podstawy wątku, to muszę przyznać, że w moim otoczeniu (również 20-25 lat) nie ma typowych grubasków. Nie patrząc, jak na ciastko - bardziej bym się jednak skupił na aktywności i dbaniu o zdrowie, bo przecież wszystko przemija A z tym u nas nie najlepiej mimo dobrobytu. Oczywiście nie neguję faktów. A gusta, guściki
 13. Właśnie obejrzałem filmik, który wzbudził we mnie taką wzgardę, że nie mogę przejść do dalszej nauki bez wyrzucenia tego z siebie. Dziwne, bo nigdy nie miałem takich reakcji. Może chodzi o to, że ofiarą był pojedynczy biały i to wystarczyło, żebym się z nim utożsamił? Jak trzeba mieć powalonym, żeby kopnąć leżącego w głowę z siłą, jakby się chciało przestrzelić piłką przez całe boisko??? Śmiecie, łachudry bez honoru. Tfuuuu!!!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.