Jump to content

Marden

Użytkownik
 • Content Count

  176
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  40.00 PLN 

Community Reputation

104 Świetna

About Marden

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,995 profile views
 1. Jak to za darmo?? Przyznam, że sam nie jestem członkiem tego typu grup, ale bez przesady^^ Z obcym facetem za darmo wsiadać??
 2. W wielkim mieście - zdecydowanie parki, lasy spacerowe - ludzie się czują bezpieczniej z dala od miejsc, gdzie może ich najechać radiowóz. Z perspektywy poważniejszej operacji - zdecydowanie słabo zurbanizowane regiony turystyczne. Póki co, nie skierowano tam dodatkowych 'sił', a miejscowa milicja - nie wiem czy w ogóle istnieje. w każdym razie turystek nie brakuje i nie będzie brakowało (na przykładzie Bieszczad - byłem ostatnio, widziałem). Ogolnie to wpadłem na genialny pomysł. Dołącz na Fejsie do grupy wypadowej w góry (np. wypady w Tatry z Poznania, Kielce - Bieszc
 3. Stary, gdzie mieszkasz (w racjonalnym przybliżeniu: województwo, większe miasto w pobliżu)?
 4. No rzeczywiście kupa. Od początku roku nagonka nagonkę goni^^byle by o czym bajdurzyć gawiedź miała. Temat mocno medialny już w tym momencie - bardzo emocjonalny wątek uderzający w NASZĄ wolność. Słowo o nowych regulacjach mających usprawnić badania techniczne pojazdów. Już w tym roku chciałem nabyć samochód używany bez PT, a gdzieś podsłyszałem, że badania techniczne są od nowego roku okraszone nowymi przepisami (i rzeczywiście, np. samochód, który jeździ 30 dni bez przeglądu będzie miał 2x droższe badanie). Do meritum: Przedzwoniłem na stację kontroli pojazdów i ok
 5. Zamiast kolęd, bardziej wypada słuchać marszu żałobnego na tych świętach haha^^ Mi zajęło 18 pierwszych lat życia rozkminienie, dlaczego pewni już leciwi wujkowie "po karierach naukowych" zawsze wszystkich całowali na powitanie.
 6. Siedzę sobie na zajęciach online. Przede mną - na ekranie - nudny wykładowca. Skręcam głowę w lewo, by zająć czymś wzrok. Tył książki. Wielki, czerwony napis: "ROTMISTRZ PILECKI". Przeczytałem ją miesiąc temu… Przy okazji święta niepodległości… oraz przy okazji pracy nad poczuciem tożsamości narodowej, definiowanej – mam nadzieję – już indywidualnie. W mojej okolicy mam takie jedno miejsce – pomnik ku pamięci pewnej ilości osób z okolicznych wsi, rozstrzelanych przy strumyku w lesie. Sanktuarium. Każdy mój pobyt w tym spokojnym miejscu wiąże się z ciężkimi rozmyślaniami, które p
 7. Aktualnie: John Eldredge "Droga dzikiego serca" - fajna. Podejście mocno religijne o rozwoju mężczyzn od małego, a więc dobra dla ateistów^^ Czechow "moje życie i inne opowiadania, cz.1 " - na luźno. Tomassi "The rational male" - dopiero rozpocząłem. Mam nadzieję, że nie będzie to lektura z cyklu "Jak zostać prawdziwym mężczyzną", a bardziej naukowa pozycja.
 8. Im więcej tradera w sieci, tym było coraz to gorzej. Biznes^^ Tak samo niestety z jego witryną Dobrze mówił. Przykładem jest fragment tego wywiadu skierowany do młodych: Jednakże w pewnym momencie - pośród masy nagrywanych filmów z okazji korony, czasami wtrącał jakieś foliarskie treści: min. chłodnia z ciężarówki, w której przesiadywał, czy leczenie bólu głowy syna dotykiem dłoni - z tych, co pamiętam.
 9. ^^ @cst9191Kto na to pozwolił? W tym kraju chyba nas już nic nie zaskoczy, tak samo nie należy wierzyć, że u nas - Polaków, nagle coś zaskoczy^^
 10. ^^ jeden rabin powie tak Miło się czytało. Tak leciutko po sznureczku od punktu A do punktu B. Życzę więcej twórczych snów.
 11. Jak to po co?? Trzeba korzystać z okazji na podszlifowanie umiejętności aktorskich ^^
 12. Ja bym jej przygotował kolację niespodziankę - taką romantyczną. Koniecznie, zaprawianą winem z najwyższej półki... Procentowej ^^ jakieś driny - im więcej tym lepiej. Następnie podczas rozmowy rozlazłbym się - dosłownie - "wiesz kooochanie, ja to bez ciebie jestem...*hiiip* Nikim! Co ja bym bez ciebie zchooobił *hippp* [tu dobierasz najbardziej kukowe zdanie jakie przyjdzie Ci do głowy, coś w stylu: jesteś hip taka idealna / jedyna w swoim urodzaju(ropłacz się)] Niech myśli że się spiłeś, ale ty po kryjomu lustruj ją, jak reaguje, czy pobłażliwie traktuje twoje zachowanie itp.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.