Jump to content

Ksanti

Starszy Użytkownik
 • Posts

  4,979
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  100.00 PLN 

6 Followers

About Ksanti

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

21,844 profile views

Ksanti's Achievements

Kapitan

Kapitan (15/23)

6k

Reputation

 1. No jak coś takiego zrobisz to najwyżej twoje zdjęcia i opisy wylądują na jednej z grupek fejsbukowych dla polskich Julek typu 'Beka z tindera" opatrzone 'ciekawymi' komentarzami.
 2. No właśnie ratujmy biedne uchodźczynie przed wojną, niech nasz mizoginistyczny rząd w końcu zacznie działać i przestanie dyskryminować panie w migracji na rzecz przybyszów z pływających pontonów!
 3. Myślę, że jako ogół nie będą, obrywają tylko za cytatem polskojęzycznego profesora relacji D-M z Berlina tzw. flepiary. Mają tylko trochę mniej przewalone niż normalni mężczyźni, ale pod 30-stkę jest dramat. Do tej grupy dodałbym też wieczne podróżniczki i poszukiwaczki przygód - cały Kinder zawalony tymi jałowymi profilami. Reszta kobiet nawet nie odczuje problemu, że tam jakiś promil mężczyzn się zredpilluje, bo według prawa popytu i podaży one bezsprzecznie są na fali, poza tym mają też blisko obcokrajowców.
 4. Nawet męskim postaciom literackim się już obrywa od tej propagandy pro kobiecej. Stanisław Wokulski romantyczna (frajerska) postać z lalki dostaje dzisiaj łatkę starucha, oblecha, dziada, stalkera, zwyrola itp. https://www.google.com/amp/s/www.edziecko.pl/starsze_dziecko/7,79351,30806611,lalka-oburzyla-uczniow-wokulski-to-oblesny-stalker-lecka.amp Widziałem dyskusje na fb pod takim artykułem i dosłownie większość Julek oraz starych Grażyn się tam zesrały w komciach. Pochwalanie młodzieży, bo rzekomo w końcu zaczęła myśleć i mieć swoje zdanie. Płakanie nad losem kobiet, bo przecież nie wolno ich zaczepiać jeśli na to nie pozwolą. A jak większa różnica wieku to już w ogóle ktoś taki to powinien umrzeć i nawet nie mieć prawa patrzyć na wielką księżną. Ona zasługuje na młodego Chada, stare Grażyny to chyba też by chciały. Jechanie po Wokulskim, że próbuje kupić kobietę, a ta dzielnie opiera się "zwyrolowi". Przemilczanie kwestii, że to Łęcka manipulowała i sterowała nadziejami Wokulskiego, dojąc go emocjonalnie oraz finansowo. Kobieta może mieć wybór i decydować, a mężczyzna to ma tyrać i na wszystko się godzić.
 5. To jest dobre pytanie co zamiast IT, gdzie praca zdalna i przyzwoite zarobki, chociaż kosztem nerwów i siedzenia przed elektroniką. Co do tematu, myślę że póki jest zdrowie należy się tym cieszyć i zadbać o siebie. Może być tak, że natura przewidziała dla nas by żyć maksymalnie do 30-stki, a potem zasilić łańcuch pokarmowy. W końcu już po 20-stce zaczynają się pierwsze procesy nadmiarowego rozpadu komórek w organizmie. W teorii jest to taki wiek, że nie zdąży się nawet pomyśleć o tym, że jest jakaś starość i limit życia, więc problemu nie ma. Jednak dążymy do sztucznego przedłużania życia i leczenia chorób co pozwala dotrzeć do limitu rozpadu. Przemijanie i utrata zdrowia jest to mega przykra rzecz nie ważne jak życie byłoby trudne i kiepskie. Tym gorzej jeśli jest się samotnym lub ma się poczucie samotności w tłumie. Trochę naiwności lub braku świadomości byłoby tu wskazane, aby to przetrwać bez zmartwień, ale niekiedy na takie rzeczy jest już za późno.
 6. Typowy Janusz, czy tam Mentzen biznesu.
 7. Oby tylko na tym się skończyło. W razie czego niestety zostaje ucieczka do kraju neutralnego. Takiego, który nie jest w NATO. Plus inwestycja w krypto jako dywersyfikacja pieniądza rozproszonego.
 8. U mnie po kilku miesiącach, max do pół roku, to takie sondowanie dopóki sobie kogoś nie ogarną na stałe typu deklaracje, ślub czy dzieci. Jak już ktoś jest na stałe to po jakimś czasie nagle można dostrzec ten brak na liście fb znajomków. Niezła jest, utwierdziła cię w przekonaniu, że dużo nie straciłeś haha "Titanic" vibe, zawsze mnie ten film odrzucał.
 9. To środowisko sekciarzy od PO mocno szczuje na prostych pracujących uczciwie ludzi. Są wkurwieni, bo rolnicy to duży elektorat PIS i rozsiewają te swoje odklejenia o tym, że rolnik to złodziej, obibok i żyje z dotacji unijnych.
 10. Takie czasy, że prawie każdy facet jest współcześnie fizycznie kukoldem/ rogaczem czy tego chce czy nie chce. Tutaj po prostu występuje masowa racjonalizacja, że jak był inny związek to nagle oddzielenie grubą kreską jakby to nigdy się nie wydarzyło. Ci co potrafią się tym nie przejmować w trakcie relacji być może jednak są na lepszej pozycji zdrowia emocjonalnego. Największy problem jest tutaj kobiecego pasożytowania, że ograbi z zasobów i przeskoczy na inną gąłąź. Następnie choroby weneryczne i zepsucie więzi w relacji. W wielu sytuacjach pewnie wygra gadzi mózg kobiety, a potem nie znasz dnia, ani godziny i życie w napięciu.
 11. Wszedłem niedawno w temat krypto (na razie CFD) i widząc w praktyce jaka jest stopa zwrotu trochę żałuję, że wcześniej nie było okazji się tym zainteresować. Jako inwestycja emerytalna rośnie kult ETF ze strategią co miesięcznego wpłacania określonej sumy pieniędzy niezależnie od obecnego kursu funduszu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.