Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

WąsatySamiec

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  330
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

478 Świetna

About WąsatySamiec

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Normalny Prownanie forum dyskusyjnego z domem jest chybione, bo forum z definicji pelni inną funkcję niz dom(wymiana poglądów i dyskusja) ,a zasady sa po to,zeby zachować kulturę i pewien standard,nie żeby narzucić linię ideologiczną,można powiedzieć "ja płacę,mój dom i mówię co można mówić a co nie" ale to juz nie jest forum tylko koło wzajemnej adoracji.
 2. To trochę już paranoja, chłopy tylko zgłosili, że im się to nie podoba, bo fakt, że coraz częściej pojawia się to i jest to niemal powtarzane do usrania, za takie coś banować? A potem się dziwisz Marek, że mówią, że jest sekciarsko jak za "myślozbrodnie" banujesz. Ludzie chcą merytoryki a dostają coraz więcej prywaty i wojenki hejterzy na blogu sławka ciągle szukają byle powodu do wyśmiewań i przypierdolki i piszą, że jesteś utrzymankiem starszej kobiety i cfaniaczkiem, Ty powtarzasz cały czas, że szkalują grożą etc. i jest to prawda bo wystarczy wejść na ten słynny blog, żeby stwierdzić, że ktoś kto poświęca aż tyle czasu tylko na krytykę kogoś innego, z której nic nie ma, nie może mieć do końca równo pod kopułą ale przychodzą tu też ludzie, którzy szukają merytoryki jak dawniej była, a nie wojenki i atmosfery, gdzie nie można wyrazić żadnej krytyki, bo ego masz napompowane do wielkości słonia indyjskiego i zaraz banujesz stwarzasz atmosferę, gdzie rzeczywiście zostaną sami stulejarze i nieudacznicy, bo normalnym ludziom zacznie przeszkadzać, to, że nie można wyrazić żadnej krytyki, bo będzie się zakwalifikowanym jako "wróg ludu". Za forum nie ma obowiązku płacenia, poza tym pomaga to w promowaniu biznesu, więc wypominanie ludziom tym i w audycjach, że nie płacili jest nie na miejscu, bo albo coś jest wymagane albo nie, a nie retoryka "jak nie wspierasz, to znaczy, że jesteś przeciw". Ty płacisz Twoje forum Twoje zasady, ale ludzie życzą Ci dobrze dlatego krytykują, bo widzą w jaką stronę to zmierza i jak było kiedyś a jak jest teraz kiedy banujeszl fajnych gości jak Niedźwiedź i Towarzysz Winnicki dając jasny przykaz "nie wychylaj się i potakuj, albo wypierdalaj, bo ja płacę ja cierpiałem etc." już staje się to samospełniającą przepowiednią, a jak będzie szło w tę stronę to będzie rzeczywiście, sekciarstwo stulejarstwo i nieudacznictwo, bo kto normalny jak się z czymś nie zgadza będzie potakiwał i po plecach klepał. Sytuacja jest chujowa i trzeba z krytykami walczyć, ale czy trzeba to robić kosztem kontentu i odbiorców ;? Jak podpowiada doświadczenie życiowe, po takim poście zostanę obwołany wrogiem narodu,stulejarzem, hejterem i pasierbem sławka i zazdrośnikiem (nie mam pojęcia czego miałbym zazdrościć )co nie jest prawdą post jest moim manifestem wstawienniczym za chłopakami, którzy byli wartościowymi użytkownikami, jeśli zasługuje na bana, to nie ma co się pierdolić w ceregiele i proszę odrazu o zawieszenie i usunięcie konta i treści jakie zamieszczałem. Pozdrawiam
 3. To ma się tyczyć tylko małżeństw? czy np jak laska u Ciebie pomieszkuje np miesiąc, to będzie CIę mogła wypieprzyć z własnej hawiry ? pozdro na pewno po czymś takim liczba chętnych do ożenku i wspólnego zamieszkania z kobietą wzrośnie i dzietność poszybuje w górę. Policjant białorycerz pewnie jeszcze, albo prostaczek co chuja o życiu najczęściej wie, poszedł do mundurówki, żeby nie musieć zapierdalać z taczką z cegłami i cementu na budowie mieszać popatrzy specjalistycznym okiem na zapłakaną kobietę i chłopa i zasądzi obiektywnie i na chłodno...
 4. @Still niewłaściwie zadałeś pyutyanie, bo na związek jak najbardziej Patryk szanse ma nawet jak by był bezrobotny i garbaty. Myślę, że pytanie autora powinno brzmieć, czy taki facet ma szanse na związek z kobietą, którą będzie postrzegał za atrakcyjną, bo to jest tak naprawdę problemem wielu biedniejszych mężczyzn, nie to, że nie może mieć kobiety tylko, że podoba się tylko takim, które nie podobają się jemu.
 5. Bo to wygląda jak prowokacja. Swoją drogą nawet jeśli to prowo, to takie rzeczy się w życiu często zdarzają, ale nabrać się i wpaść w pułapkę mogą tylko ludzie, którzy się własną siłą niczego nie dorobili a jedynie poprzez pomoc/kumoterstwo/pieniądze rodziców przez co nie mają surowego doświadczenia życiowego. Jak ktoś w życiu z hołotą miał styczność, miał mało dorobił się własnymi siłami i widzi kontrast(jak go ludzie traktują jak ma kasę, jak nie musi się bać o zapewnienie sobie podstawowych środków do życia, jak może fajnie spędzać czas mając pieniądze i jak spędzał ten czas ich nie mając), to nie ma chuja na tej planecie, że zgodzi się na to, żeby móc znowu być golcem z powodu "miłości" czy to by mu kobieta mówiła, czy ojciec czy nawet ojciec święty, wyjebane by miał chłlop na takie gadanie wtedy. Może mało samczo-solidarnie to zabrzmi, ale tacy ludzie mieli najczęściej w życiu z górki, i stąd biorą się ich problemy nie z powodu wrednej kobiety co chce zabrać, kobieta chce chapnąć wiadomo taka natura i takie karty od życia dostała, ale jak nie dasz to nie weźmie lub inaczej parafrazując "przeciwnik gra tak jak mu pozwolimy".
 6. lol 14 dni to czas krótki ? juz po 3 jaja pełne i czujesz się jakbyś góry mógł przenosić grunt to zxnaleść jakiś cel na którym wyładujesz dodatkowe siły i uświadomić sobie, żeby w czasie "doła" i gorszego samopoczucia nie walić, wiem co mówię, mam prawie 30 dni rekord na liczniku, ale to już tak istan (jeszcze latem), że przejść się starówką jak kobiety kuso odziane chodzą i zachować czystość umysłu to jest udręka. Dłużej to albo by mi jaja wysadziło. Ale od tamtej pory nie walę, chociaż czasem pornosa zdarzy się odpalić. Jak złapiesz kontrast jakiego flaka z człowieka robi bicie konia i ile masz powera jak nie bijesz, to przestaniesz kompulsywnie Niemca tłuc. Powodzenia i pozdro.
 7. Konto bankowe z linią kredytową jest tu spoko pomysłem np w BGŻ. Wtedy pierdzielniasz 2k z linii kredytowej i np do końca roku musisz zrównać linię kredytową do zera. Dowiedź się Marek czy w Twoim banku można coś takiego.
 8. Nie namawiam do przemocy/nienawiści/mordu, ale wydaje mi się, że najlepsze co by chłopu pomogło jak już odbierze te miliony to zemsta na chłodno na wszystkich co go tak urządzili(z taką kasą to by mógł się w Hrabiego Monto Christo zabawić i zatańcować ze sprawcami swojej tragedii i ich rodzinami, tak, że formalnie byłby czysty) potem dopiero jakieś terapie etc i układanie sobie dalszego życia. Ale znając życie i będąc obiektywnym to dobiorą się do niego pasożyty i zostawią go najprawdopodobniej w samych skarpetach, bo chłop po takiej traumie pewnie jest bardzo łasy na uznanie/wsparcie i kobiecą atencje + nie jest tytanem intelektu.
 9. Nie myśl w tych kategoriach, bo staniesz się foliarzem (że kobiety tylko patrzą jak Cię wyruchać i zbierać o Tobie informację etc) i będziesz odstraszał kobiety od siebie. Czerwona lampka powinna Ci się zapalać TYLKO wtedy gdy ktoś żąda bezpośredniej wiążącej deklaracji, która negatywnie wpłynie na Twój dobrostan (np: przepisz mieszkanie, zawieź mamę moją do lekarza, płytki kup do łazienki mojej, bo też mieszkasz) w innych wypadkach np zapłacenie za kawę, pytania "jak do pracy jeździsz" << zadano mi takie pytanie , wiedziałem o co chodzi, ale powiedzmy sobie szczerze, każdy z nas gra w jakąś grę i nie ma co się obrażać na nikogo, dopóki Ci się z buciorami nie wpierdala, jest ciekawa to pyta, chcesz to odpowiedz, nie chcesz to nie, ale nie doszukuj się teorii spiskowych i próby wyjebania Cie na kasę, bo będziesz człowiekiem nie do życia społecznie. Nigdy nie zakładaj u innych ludzi złej woli będzie Ci się przyjemniej żyło (co nie znaczy godzić się na wszystko,m wystarczy być asertywny i rozważny, ale nigdy paranoiczny i lękliwy bo to odstrasza normalnych ludzi).
 10. @karhu Chłopu chodziło chyba o to, żeby być Pro-aktywnym nie pasywnym jako facet i nie przespać życia/czasu na działanie, żeby potem jako stary pierdziel się nie obudzić z ręką w nocniku jak już będzie późno (nie za późno, ale późno). Zgadzam się z nim, ja wiek 17-24 zmarnowałem przez coś takiego właśnie, bycie pasywnym wycofanym introwertycznym, czytanie jakieś kino ale w małym gronie jak impreza to tylko w gronie osób co już je znałem etc . Potem zauważyłem, że w życiu trzeba być nieco bardziej "bezwstydnym" i jeśli chodzi o kobiety nie wstydzić/bać się postawić wszystko na ostrzu noża(kobieta nNIGDY ale to nigdy jak nie jesteś bradem pitem nie zrobi roboty za Ciebie to cenna lekcja jaką odebrałem, nigdy ani nie ułatwi, anie nie zrobi roboty za Ciebie, będzie jedynie dawać znaki i możliwości (też do czasu)), jeśli chodzi o pokazanie swojego zainteresowania, im dłużej czekasz tym jest gorzej. Powiedzmy sobie szczewrze, możesz być starym byczkiem siwym i mieć fajne laski, ale musisz mieć kasę (nie nie mówimy tu o średniej krajowej) i prezencje. Starszy mężczyzna może byc atrakcyjny tak, ale też nie róbmy kurwy z logiki i spójrzmy prawdzie w oczy jak masz 40 lat powinieneś już mieć jakąś przyzwoitą furę i mieszkanko/dom nawet w przyzwoitym kredito. Możemy się czarować, że mężczyzna ma czas i może być rozchwytywany ale proszę was powiedzmy sobie szczerze, nie tyczy się to np 40 latka na dorobku, zwyczajny kowalski powinien sobie za wczasu w miarę fajną dziewczynę znaleźć, trzymać ramę dokształcać się w kwestii prowadzenia związku i partnerki w tym związku i układać sobie życie. Nie ma co się oszukiwać i wierzyć w american dream, bo tak samo jak lepiej wybrać atrakcyjną 20 niż atrakcyjną 30 tak samo pani lepiej jest wybrać 20 latka - 30 latka na dorobku niż 40 latka na dorobku.
 11. Od początku coś mi z tym wifi nie grało, ale weź teraz chłopie w bloku mieszkaj i unikaj tego? sąsiedzi każdy przynajmniej jeden router, jesteś w zasięgu całej masy chcąc czy nie, czytałem kiedyś o firmie, która robiła pokoje,w których zakłócane były fale radiowe poprzez np używanie specjalnej farby do ścian i rolet.
 12. Pierdolnął chłopina cudzy tekst, żeby lajki i poklask łapać, na samiecweb trzeba było linkować po prostu.
 13. Zobaczcie do Magicala z tvn też ścierwa niemieckie prostytutki przyjechali.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.