Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Damian

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1434
 • Donations

  300.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Damian last won the day on August 27 2014

Damian had the most liked content!

Community Reputation

861 Świetna

About Damian

 • Rank
  Chorąży
 • Birthday October 30

Contact Methods

 • Skype
  damiankrajewski.pl

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Trochę tu, trochę tam. Bardziej tam niż tu.

Recent Profile Visitors

4302 profile views
 1. https://bezpiecznasuplementacja.pl/ https://biolit.pl/ Oba, zdaje się polecane przez dra Czerniaka.
 2. Niekoniecznie musi tak być. Jego dzieło można czytać tak, jak Biblię czy mity mając na uwadze stan wiedzy/świadomości w tamtych czasach i język jakiego używali do opisywania zdarzeń i zjawisk np. przyrodniczych. Mam tą książkę w domu i przeczytam ją, jak skończę "Inteligentnego inwestora XXI wieku"
 3. Dzieje - Herodot. Niestety książka jest bardzo droga jeśli chce się kupić najwcześniejsze wydania bez współczesnych ulepszaczy.
 4. Można by jeszcze zapytać czy pańcia zapłaciła PCC 2% od tej pożyczki. Można też zacząć naliczać odsetki od przeterminowanego zobowiązania. Trzeba tylko sprawdzić ile one teraz wynoszą. Można też doliczyć koszt wezwania: "pieczątka prawnika", znaczek, papier i tusz. Chodzi o to, żeby pańcia miala świadomość, że dług rośnie.
 5. @Moriente dobrze by było, jak by to wezwanie było opatrzone pieczecią jakiegoś prawnika. Większe pierdolnięcie, rozumiesz.
 6. Wiem, że mleko się rozlało ale: -najlepszy zwyczaj to nie pożyczaj (w obie strony) -jak już pożyczasz rodzinie czy znajomym, to pożegnaj sie z kasą (zakładaj, że nie odda). Podobno ważne jest co napisałeś w tytule przelewu. Czy masz świadków tej umowy słownej? Czy umawialiście sie na konkretny termin zwrotu kasy? Jak nic nie ukrywasz jeszcze to szansa jest. Trzeba chyba tylko w sądzie wpłacic jakiś procent sporu. Miałem kiedyś podobną sytuację, tyle, że o 2 koła. Odpuściłem. Ale też nie utrzymuję z pańcią żadnego kontaktu.
 7. Bardzo dużo trzeba by pisać. Poszukaj audycji Marka o hejterach, popatrz też na belkę z prawej strony z tytułem "ważne".
 8. Jedna taka wiadomość to nie nękanie. Chyba, że jeszcze coś przed nami ukrywasz.
 9. PIS - Podatki i Socjal. Macie swoje pomysły na rozwinięcie tego skrótu?
 10. Ja właśnie skończyłem "Biblię inwestowania", autorów jest wielu, między innymi Palikot i Wieczorek. A teraz wciągam jak pelikan "Inteligentny inwestor XXI wieku" autor Trader21.
 11. Przez ostatnie kilka minut szukałem w necie wiertła do otworów trójkąntych i nie znalazłem. A podobno w necie jest wszystko.
 12. 18 wiek to też dość dawno. Dziś tego nie potrafią. Swoją drogą mam w głowie projekt/wygląd takiego wiertła. Bardziej natomiast zastanawia mnie cel wykonywania takich odwiertów. Ma ktoś jakiś pomysł?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.