Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Damian

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1281
 • Donations

  300.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Damian last won the day on August 27 2014

Damian had the most liked content!

Community Reputation

745 Świetna

About Damian

 • Rank
  Chorąży
 • Birthday October 30

Contact Methods

 • Skype
  damiankrajewski.pl

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Trochę tu, trochę tam. Bardziej tam niż tu.

Recent Profile Visitors

3336 profile views
 1. Z tym rozwojem energetyki to bym nie przesadzał. Co ciekawe elektrofiltry szkodzą bardziej niż jak by ich nie było. Socjal oczywiście też jest bee bo rozleniwia społeczeństwo.
 2. Wszelkie skrajności są złe. Aczkolwiek słyszałem, że ścisła dieta wegańska przez 4 tygodnie leczy niektóre typy cukrzycy. Po prostu regeneruje trzustkę. Ale, żeby na stałe?
 3. A ja mam pytanko, ile świątyń założył/wybudował Jezus (prawdziwe imię Jeshua)? Zdaje się, że żadnego.
 4. Moja polonistka zawsze powtarzała, że duży może być dom czy drzewo. Zdania zaczynamy z WIELKIEJ litery Lepiej jednak wyglądają na końcu zdania A tak poza tym, zgadzam się bezwzglądnie!
 5. Witam Braci. Pacjent: Seat Altea 1.6 benzyna 2005 bez sterowania radiem z kierownicy. Przeszczep: Eunavi WG7092S (stacja multimedialna) https://allegro.pl/oferta/nawigacja-radio-samochodowe-2din-android-8-4gb-ram-7930065881 Chcę zamienić oryginalne radio na powyższą stację multimedialną. Problem polega na tym, że zapodanie standardowej przejściówki ISO nie powoduje nawet uruchomienia radia. Kostka w samochodzie ma plus, minus i 2x can. Czy da się to radyjko połączyć ręcznie z jakimiś kabelkami w aucie czy konieczny jest jakiś emulator canbus? Jeżeli da sie na piechotę, to poprosił bym Braci o jakiś schemat podłączenie. Dziękuję.
 6. Błąkali się 40 lat bo ziemia obiecana była w zupełnie innym miejscu niż obecna Palestyna. Najpewniej Indie (po ich jemu raj). Jak podaje Biblia i inne źródła historyczne Mojżesz toczył też przez 10 lat jedną wojenkę w pewnym miejscu. Najpewniej była to Troja. Opisy biblijne i Homera się zgadzają tylko imiona są inne. Podobnie jest z indyjskim opisem najazdu Ariów - Celtów-pasterzy(czyli armii M) na ich kraj.
 7. W Biblii każdy patriarcha miał swojego boga. Bóg podczas potopu nie unicestwił całej ludzkości, ponieważ po opadnięciu wód Noe spotkał innych ludzi No i masz rację, że Bóg Najwyższy nie był cały czas na ziemi. Co ciekawe Jahwe, gdy już się nachapał dóbr materialnych na ziemi zostawił Mojżesza na pastwę losu. Uratował go (zabrał ze sobą z ziemi) właśnie Bóg Najwyższy.
 8. Jestem przekonany, że ST dali nam nasi stwórcy, którzy raczej bogami, w naszym rozumieniu niebyli, ponieważ jedli, pili i się rozmnażali. Jestem też przekonany, że NT jest jak najbardziej dziełem rąk ludzkich. Mówi się nam, że nie ma źródeł historycznych o Jezusie innych niż NT, co jest bzdurą. Nawet Marek mówi, że NT dali nam Żydzi Być może czytaliśmy te same książki. Pierwotnym przeznaczeniem NT było zapewne zniszczenie Imperium Rzymskiego poprzez zmianę sposobu myślenia no i diety. Jest to temat rzeka a ja nie mam zbyt wiele czasu by to opisywać, stąd potężne "skróty myślowe".
 9. Po przeczytaniu tylko kawałka wyrobiłem sobie zdanie i stwierdzam co następuje: -pokazałeś masakry Jahwe, który nie jest Bogiem Najwyższym, - doczytałem do momentu, w którym jest mowa o ucieczce z niewoli egipskiej i jestem załamany analfabetyzmem autora. ST mówi wyraźnie, że Mojżesz był królem Dolnego Egiptu (królem Górnego Egiptu był koleś o imieniu Faraon), miał on też (Mojżesz) posłuch wśród ludzi i dworu obu królestw. Wyszedł on z Egiptu ciągnąc za sobą 600k piechoty, 50k ciężkiej jazdy, nie licząc kobiet, dzieci i służby. O złupieniu owego państwa przy pomocy swego boga już nie wspomnę. Dalej nie czytam bo nie ma sensu. NT to inna para kaloszy i nie ma nic wspólnego ze ST. Takie moje zdanie.
 10. Jest doskonale ułożona ponieważ ma jednego autora - Boga Najwyższego, Pierwszego ateistę
 11. To, że jest tam wielu bogów mowa jest na samym początku Biblii. Elohim oznacza bogowie. Słowo to nie ma liczby pojedynczej. Czytając Pismo Święte, należy zwracać uwagę na określenia tam zawarte. Bóg Najwyższy to nie jest Jahwe, który był z kolei Bogiem Jedynym Mojżesza. Dlatego jest nakaz aby w Biblii nie zmieniać ani literki czy przecinka. Tak przecinki są tam też bardzo ważne.
 12. Jahwe jest tylko jednym z kilku bogów opisanych w Biblii. Był na ziemi około 40 lat, za życia Mojżesza. Opisywałem to w innym, podobnym wątku.
 13. Moim zdaniem wszelkie skrajności są złe. I nie ważne w jakiej dziedzinie. Lubię starą historię, a ona mówi tak: -dieta tłusta dla inteligencji, -dieta chuda dla fizoli -dieta roślinna dla niewolników I zapewne coś w tym jest. Po 4 miesiącach nauki angielskiego zauważyłem, że moja nauczycielka-wegetarianka przejawia objawy zaników pamięci i nosi soczewki.
 14. Czy tylko u mnie filmiki się zacinają?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.