Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

tomek25

Użytkownik
 • Content Count

  182
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

160 Świetna

About tomek25

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1. Ewidentnie powiedział, że jest pisarzem a nie politykiem. To, że rzucił prezesurę CPK o tym wybitnie świadczy. 2.Kto to? Sorry- trochę obracam się w tematach politycznych ale pierwsze słyszę.
 2. Kolego wielu z nas za młodu (16-24 albo i dalej) przechodziło podobne akcje. Tutaj Twoja wypowiedź została rozłożona przez innych na czynniki pierwsze - nie będę powielać tutaj wyjaśnień bo są w porządku. Sam miałem taką Panią z rozbitej rodziny ale już mi się nie chcę rozwijać tematu. Nic się nie martw. Po prostu młode kobitki a szczególnie niepoukładane psychicznie tak się zachowują - standard. Żeby mieć doświadczenia na przyszłość i nie popełniać błędów trzeba przejść podobną sytuację jak Ty. Najważniejsze że nie masz żadnych innych strat oprócz tych emocjonalnych typu: bombelek alimenty jakieś przypały typu stłuczona głowa od innego zazdrosnego kochanka (bo Pani powiedziała że ją krzywdzisz) innego rodzaju zobowiązania finansowe (np pożyczenie Pani większej sumy gotówki i brak zwrotu) Radzę się pozbierać zająć się swoimi sprawami typu - studia, rozwój kariery (zastanów się z czego chcesz żyć) jakie masz dalsze plany życiowe. Kobieta jak ma być to będzie - jak nie będziesz biedny i brzydki to jest większa szansa (nie gwarancja!) na to że się znajdzie. Głowa do góry Pozdrawiam.
 3. Poczytaj o skinny fat. https://fitnessplatinium.pl/blog/skinny-fat-typ-sylwetki-ktorego-wolisz-uniknac/ https://www.budujmase.pl/sylwetki/skinny-fat-co-to-jest-jak-poprawic-wyglad-sylwetki.html Geny kolego geny i jeszcze typy budowy ciała - pewnie masz ektomorficzny zresztą jak ja. https://hpba.pl/typy-budowy-ciala/
 4. Mecz był sędziowany na przyzwoitym poziomie. Szczerze mówiąc byłem tym mocno zaskoczony. Jeśli mecz będzie prowadzony w dobry sposób to dlaczego nie ? Nie mam żadnych blokad w tym kierunku. Szczerze mówiąc nawet w czasie meczu zapomniałem się wielokrotnie o sędziowaniu tego meczu przez kobietę (kolejna zaleta sędzia ma być niewidoczny). Pamiętajcie też moi mili że w na VAR (w słuchawce) siedzieli jedni z najlepszych męskich sędziów na świecie więc w obliczu trudnej sytuacji mogło iść tam sporo wsparcia. T.
 5. I jaki jest dalszy ciąg tej historii Panie autorze ?
 6. Skąd takie wnioski? To nie jest żaden wiarygodny dowód Lub w obliczu kryzysu amerykańsko-chińskiego i ograniczenia możliwości dealowania z Rosją gospodarka niemiecka musi się przekształcić na nowe tory. Więc chwilowo wyhamowała. A czy byłeś w czasie hibernacji w latach 2007-2012 gdy EBC drukował na potęgę? Chyba pamiętasz coś działo. Wszyscy trąbili że trzeba zaciskać pasa etc. Potem przyszedł kryzys krymski i wszyscy zapomnieli o tym finansowym. Jeśli zakładamy że lada moment będzie kryzys = ceny nieruchomości są obecnie sztucznie napompowane. Więc po oficjalnym ogłoszeniu będzie zjazd na rynku nieruchomości a właściwie przywrócenie ich do warunków rynkowych. Budowa nowych mieszkań będzie ograniczona bo i popyt na niego będzie ograniczony.
 7. Tylko Panie @Ksanti - potem Twoja rówieśniczka po 10 latach bolcowania ma np 28 lat (studia 18-28) zjedzie na zadupie ze stolicy bo wypieprzyli ją z roboty i nie ma na nią popytu z klubach. Zaczyna się grzecznie ubiera mówić ładne rzeczy chodzić do kościółka i miała tylko jednego chłopaka rok ale jej nie wyszło Ugadniesz czy ta cicha myszka co szuka stabilizacji nie była ostatnie 10 lat hedonistyczna kretynka jak to tak nazywasz
 8. @azagoth - generalnie wiem do czego pijesz i też mocno nie przyklepałbym tego co pisze @Panther (lecz nie mam też prawa tego obalać). Jestem gdzieś pomiędzy wami. Jednak co do Twojego dodatku dot tzw. reputacji która była ważna przez dziesiątki pokoleń wstecz odkąd się rozmnażamy (Marek wielokrotnie to wyjaśniał) to teraz dziewczyna wyjeżdżająca do dużego miasta może mieć za przeproszeniem w dupie coś takiego jak opinia społeczna. Dlaczego? Dziewczyna wyprowadza się zazwyczaj 100-300km od miejsca zamieszkania do wielkich aglomeracji. Nikt jej nie zna w nowym miejscu pobytu: sąsiedzi pracodawca koleżanki są świeżo poznane rodzice nie wiedzą gdzie jesteś i co najważniejsze co robisz W każdej chwili może zmienić miejsce pracy i zamieszkania bo przypominam to wielka aglomeracja. Także nawet jakby coś poszło po reputacji to da się to odratować. Zjeżdżając na swoją mieścinkę możesz opowiadać wszelkiego rodzaju kity o tym jedynym któremu jesteś wierna o wspaniałej pracy i życiu w stolicy etc. Dam przykład z życia. Moja była która wyjechała do wojewódzkiego miasta na studia (pierwotnie miałem z nią jechać) powiedziała mi później coś takiego (wynikła dyskusja po co to parcie do wielkiego miasta przecież nasze miasto 20k mieszkańców jest nawet spoko). Wiesz jaki był główny argument? "Jakbym sprowadzała co tydzień w piątek i sobotę innego chłopaka to jakby to wyglądało? Sąsiedzi by patrzyli, mama i w ogóle" W aglomeracji jesteś wyrobniczą kropką systemu. Nikt nie patrzy skąd jesteś, z jakiej rodziny, z kim sypiasz z iloma osobami itp. Jeśli ktoś się krzywo patrzy zmieniasz otoczenie i powielasz schemat. Jeśli wiesz, że Twoja opinia społeczna nie ulegnie zszarganiu to nawet dobra dziewczyna mając postępowe wzorce koleżanek i możliwości które oferuje jej wielkie miasto może zmięknąć (tzn odpali się jej prawdziwa natura). Pozdrawiam.
 9. Marku - ale tak uczciwie i bez emocji. Powiedz proszę co my możemy dostać od Chin? Coś co będzie bardziej wartościowe niż stałe zakotwiczenie się tutaj wojsk amerykańskich. Chyba że uznajemy obecność stałych wojsk USA jako sowiecką okupację naszego kraju (z czym się nie zgadzam). Pamiętajmy też że tego typu działania hamują (odrobinę ale hamują) różnego rodzaju zapędy Niemiec w kierunku Polski.
 10. Potwierdzam. Nie wierzę że najbogatszy człowiek na świecie dałby się skroić z połowy majątku. Panowie bądźmy poważni.
 11. @vand - Właśnie to samo słychać od Pań jak się dobrze przyciśnie. Przecież dycha to standardowa kwota aby utrzymać się na poziomie z dwójką dzieci. Przecież to coś normalnego. BTW w mojej opinii jest to wierutną bzdurą i widzę że sam sobie kopiesz grób podpisując się pod tego typu stwierdzeniami https://www.bankier.pl/wiadomosc/Tyle-zarabia-sie-w-Polsce-Mediana-plac-ok-2500-zl-na-reke-7557767.html Zobacz jak wygląda mediana płac w PL. Te mityczne 10k czyli 2400 euro zarabia mój kolega pracownik fabryki w.........Niemczech w ..... najbogatszym regionie Niemiec (moim zdaniem Niemcy to top3 najbogatszych krajów świata nie uwzględniając dziwadeł typu Luksemburg Monako). Plus mediana płac z GUS https://pbs.twimg.com/media/DPTloI0X0AA8YI7.jpg
 12. Co raz częściej słyszę o tym magicznym 10k od Pań. Gdy próbuję uzyskać skąd akurat taka liczba to nie uzyskuje odpowiedzi. Macie Panowie skąd ten pomysł na 10k (a nie 7 czy 8 czy 12 czy 15). ?
 13. Właśnie bardzo mnie to zastanawiało co jest za sufler w tle przy kamerze co dopowiada mu co ma mówić. Klasyczna wojna dwóch samic o dostawcę zasobów. Być może ta kobieta jest w porządku (nie będę jej skreślać bo jej na oczy nie widziałem) ale różnie może być. Przypuszczam że nowa kobieta może być też prowodyrem tej agresji (wojna sądowa , filmy youtube) bo zwyczajnie boi się o swoje dziecko i zasoby na nie (czy to coś złego ? nie- ale tak pewnie jest). Pozdr.
 14. @Rnext - słowa klucz komunikacja i manipulacja. Dlaczego słabsze kobietki mają przewagę w wielu aspektach? Bo potrafią manipulować. Tygrysy i niedźwiedzie nie potrafią manipulować. Oby nie było akcji w której prowodyr zrobi z siebie poszkodowanego + ma plecy w firmie (niektórzy tak kozaczą i pomiatają bo są np prawą ręką dyrektora lub też kluczową postacią która utrzymuje firmę w ryzach swoimi despotycznymi zachowaniami). Autorowi życzę wszystkiego dobrego aby sprawa rozeszła się po kościach. Na przyszłość najlepiej stosować kobiece triki. Po co się bić (zostają ślady) - skoro autor jest stalkerem to albo grasz w jego metody (podk..wiasz go psychicznie) lub też jeśli przegrywasz w grę to się zwalniasz. Pracy na prawdę jest teraz dużo. Nasi rodzice zarabiający X lat temu 700 złotych i przywiązani przymusowo do jednego miejsca pracy bez możliwości wyjazdu za granicę nam zazdroszczą. Autor musi obowiązkowo udowodnić że nie on pierwszy uderzył a się bronił. Jeśli sprawa dziwnym trafem będzie wywrócona kota ogonem to może mieć z tego tytułu problemy. Tutaj zgadzam się z Tobą @Rnext że lepiej być ostrożnym w naparzaniu się na pięści (totalna ostateczność jak wojna w polityce) gdy można stosować różnego rodzaju manipulacje lub też się po prostu zwolnić.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.