Jump to content

Rocky

Użytkownik
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

59 Świetna

About Rocky

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To nic dobrego nie wróży jak już na spędy Światowego Forum Ekonomicznego zapraszają bohaterów StarTeka.
 2. A według Ciebie jaki mamy rodzaj epidemii? Przecież ta epidemia to jest easy mode. Co to zdanie znaczy? Czy twoje samopoczucie jest zależne od statystyki zgonów? Masz w głowie jakąś określoną liczbę i jeżeli nie zostanie ona przekroczona to będziesz czuł się bezpieczny? Chociaż w to akurat wątpię. Panikowałeś kilka miesięcy temu i panikujesz teraz, gdy już wiemy, że ta epidemia jest przeszacowana od kilkudziesięciu do nawet kilkuset razy. Aż mi się łezka w oku zakręciła. Znowu ten emocjonalny ton. Sonsiady i krewni tylko na covida umierają. Covid lives ma
 3. Nie wiem kim ten gościu z nagrania jest, ale on to wypowiada w sposób ironiczny. Nie traktuj tego dosłownie.
 4. Właśnie widać, że za bardzo to nic nie daje. Według mnie epidemia idzie swoim naturalny tokiem z tą różnicy, że zbiera większe żniwo bo osoby postronne dostają rykoszetem przez decyzję rządu. Od rządu dostajemy lekarstwo które ewidentnie nie działa. Ich strategia polega na tym, że MZ i Premier co tydzień robią sobie pato-hepeningi i ogłaszają nam, że dadzą nam to lekarstwo w postaci "wincyj". Co tydzień tego samego tylko wincyj i wincyj. W końcu może się okazać, że pacjent zejdzie. Ale koniec konców i tak ogłoszą, że "operacja się udała, pacjent nie przeżył".
 5. Haha. Jak myślicie, to że ten wykres został tak zeskalowany w osi pionowej to jest przypadek?
 6. A niby skąd to wiesz? Wiemy, że covid można przechodzić bezobjawowo. Wiemy także, że covid można przechodzić bardzo poważnie. Wiemy także, że nie występują tylko i wyłącznie te dwa stany. Skoro tak, to istnieje jeszcze całe spektrum stanów pośrednich. A biorąc pod uwagę, że w tych zawodach covid ma sporego handicapa, to ja bym stawiam na covid.
 7. Nie wiem ile jest robionych testów dziennie, ale przypuśćmy, że 30 tys. Na kwarantannie jest pozamykanych 100 tyś. Niech mi ktoś wyjaśni jak wyizolowanie 0,3% społeczeństwa może mieć jakikolwiek wpływ na sytuację epidemiologiczną całego kraju? Przecież tą retorykę można prowadzić przez następne 100 lat. Jednych zamykać, drugich wypuszczać. To oznacza, że albo ten wirus nie jest tak zaraźliwy, albo tak zjadliwy. Obstawiam, że jedno i drugie.
 8. Chodzą bo mają tam takie powietrze, że można je nożem ciąć. No i niech sobie chodzą. Ani to blisko, ani ten sam krąg kulturowy.
 9. Zgadza się. Ludziom zniekształca. Zaś gojom już nie. Sam nie jestem w stanie usłyszeć różnicy między szczekaniem kundla w maseczce czy bez maseczki. Dlatego jestem za noszeniem maseczek. Dzięki temu od razu widać kto kim jest.
 10. Wraz ze swoją grupą expertów i naukowców stworzyliśmy model jak może przebiegać śmiertelność w zależności jak długo potrwa epidemia. Zaznaczam, że całe przedsięwzięcie było pokryte z naszych prywatnych środków, choć wiemy, że budżet państwa za zlecenie takiego przedsięwzięcia musiałby ponieść koszty rzędu setek tysięcy złotych. Podstawowe założenia: - poziom masy krytycznej - 1,5 pkt. - współczynnik iluminacji - 1,5k luxów - niepewność badania - Log(Ω)*π Oto co otrzymaliśmy: Wyjaśnienia: Oś pionowa - ilość zgonów na Covid bez chorób współistniejącyc
 11. Ludzie nie nosili maseczek i nie było epidemii. Teraz noszą i jest epidemia. Przypadek? Nie sądzę.
 12. Wątpię. Przynajmniej nic nie wskazuję, żeby się miało tak potoczyć. Będą protesty, później wzrost liczby zakażeń. Pokazanie w telewizji kto jest za to odpowiedzialny i wykreowanie wroga publicznego. Są osoby które cię zajebią za brak noszenia maseczki, pod pretekstem ich spaczonej definicji wolności, tym bardziej jak dostaną narzędzie prawne. Daleko nie trzeba szukać, na tym forum kilku znajdziesz. Są głosy które mówią, że ta ustawa jest po to aby przykryć różne machlojki które miały miejsca podczas tej niby pandemii. To mnie jakoś nie martwi. Politycy i tak ni
 13. Ojjj, jaka bidula. Jest lekarzem, pracuje w szpitalu i musi walczyć z gorączką. A jak już walczysz z tą gorączką to czasem w oddali nie słychać odgłosu płaczących dzieci? W chu.u ich mam. Nie będę im na siłę w niczym pomagał, ani przeszkadzał. I tego samego oczekuję od innych. No nie wiedziałem, że mamy takie troskliwe społeczeństwo, wysyp Madek Teres, każdy się opiekuję każdym, wszyscy stykają się końcówkami i jest słitaśnie. A może samemu by tak zadbać o siebie. Powiedz grubasowi, że przez swoją tuszę ma 50% większą szansę, że umrze na covid. I myślisz, że co zro
 14. @wrotyczMożesz mi to jakoś bardziej łopatologicznie wyjaśnić to równanie? Co to są ci "notowani" w tym równaniu?
 15. Nie wiem czy to forum ryje banię czy naprawdę widzę u niej szczenę czada?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.