Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Rocky

Użytkownik
 • Content Count

  46
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

35 Świetna

About Rocky

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W mojej głowie pojawiają się kolejne pytania: 1. Przypuśćmy, że za miesiąc rząd znosi obowiązek zakrywania ust. Co robią osoby które są zwolennikami noszenia maseczek. Nosicie je dalej? Bądź też czy istnieje jakiś argument który musi zostać podany aby zaprzestać u was procederu zakrywania ust? 2. Jak myślicie czy istnieje możliwość aby zostało zniesione to rozporządzenie? Czy istnieje jakiś logiczny argument aby strona rządowa mogła z gracją wycofać obowiązek zakrywania ust? Czy jedynym argumentem są szczepionki?
 2. Przykre, ale nie zapominajmy, że w grę wchodzi tort o wartości setek miliardów $. Kto pierwszy ten dostanie swój największy zielony kawałek.
 3. A jakby Ci przystawiono pistolet do głowy? Pytanie może wydawać się abstrakcyjne ale mam wrażenie, że granica między realizmem a abstrakcją coraz bardziej się rozmywa.
 4. Sam jak tylko mam okazję to nie zakładam maseczki. Tylko w miejscach publicznych jak sklep itp. żeby potrzymać w ludziach ich iluzoryczne poczucie bezpieczeństwa. Nie noszę ze względów zdrowotnych. Strasznie mnie uszy bolą od tych jebanych gumek. Mam pewne wątpliwości co do celowości tego przepisu i tego, że niby chodzi o zdrowie. W rozporządzeniu jest napisane o zakrywaniu ust i nosa. Nie jest wskazane, że musi to być maseczka. Jeżeli było by tam napisane, że musimy używać określonej jakość, z określonymi parametrami to może byłbym w stanie uwierzyć, że chodzi o nasze dobro. A tak, nie ważnie czy to jest maseczka czy obsmarkana chusta. Ja wiem, że osoby które są zagorzałymi zwolennikami ich noszenia, zaopatrują się w najwyższej jakości maseczki z NASA, zmieniają co 15 min na świeże, a jak trzeba je wyrzucić to jadą do odpowiedniego zakładu zajmującego się utylizacją odpadów skażonych biologicznie. Pytanie jest czy podpierdalać bo ktoś nie przestrzega przepisów czy dlatego, że boimy się o własne zdrowie? Przypuśćmy, że mamy taką sytuację: Obok nas stoją dwie osoby: 1. Normalny zdrowy człowiek. Nic nie wskazuję, aby miał jakieś objawy choroby, ale nie ma maseczki. 2. Człowiek z maseczką, lekko podkrążone oczy, coś tam słychać jak sobie podsmarkuję. Którego podpierdalamy?
 5. Ale osoba chora to nie to samo co nosiciel.
 6. Teatrzyku ciąg dalszy. Podobno zastanawiają się czy nie wprowadzić obowiązkowego noszenia masek w autach. Rząd musi się naradzić z filozofami czy auto jest miejscem publicznym czy też nie. Istotny Monty Python. Po nasprowadzali kontenerów z maseczkami z Chin i teraz się zastanawiają jak z głupich Polaków wyciągnąć jeszcze hajs. Pewnie niedługo ukażą się jakieś badania pokazujące, że auto w którym jest kierowca nie noszący maseczki pozostawia po sobie smugę wirusową długą na 10 km, a z kierowcą w maseczce 1,5 m .
 7. Haha. Mosze Red ten wpis powinien się znaleźć w wątku o teoriach spiskowych.
 8. Państwo okradasz złoczyńco.
 9. Ale z tego naszego Mateuszka jest niezły śmieszek. Trochę fantazja go poniosła. Każdy wie jaki jest jutro dzień, a pomimo to wielu z was dało się wkręcić.
 10. @Quo Vadis? Co to znaczy dla ciebie termin opanować epidemie?
 11. @Damian Dzięki za odpowiedź. Jeszcze tylko pytanie bo jakoś nie bardzo się przejmuję tym, że to będę musiał zapłacić, ale interesuje mnie sam mechanizm jak to działa. Przecież za wpłacanie zaliczek na podatek dochodowy jest odpowiedzialny pracodawca. Czyli w którymś momencie nie wpłacił odpowiedniej wysokości zaliczki?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.