Jump to content

Rocky

Użytkownik
 • Content Count

  88
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

114 Świetna

About Rocky

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wersja poprawiona poniżej:
 2. Też miałem kiedyś wątpliwości co do działania maseczek, ale to się zmieniło po wykonaniu pewnego eksperymentu i teraz wiem, że one działają. Proponuję ci abyś przeprowadził doświadczenie które można wykonać w domowych warunkach i jest ono zalecane przez WHO. Opiszę w punktach i pamiętaj, że nie możesz pominąć, żadnego kroku, bo wtedy wynika badań są do podważenia: 1. Zlokalizuj kuchenkę gazową w swoim budynku (jak nie masz to znajdź u jakiegoś członka rodziny co ma) 2. Na palnik gazowy załóż maseczkę ( możesz założyć dwie, dla pełnego bezpieczeństwa; maseczka z jonami sreb
 3. Takich zabiegów potrzebna zrobić 3. W lecie nie wykonuję się ich ze względu na duże promieniowanie słoneczne, bo po zabiegu należy unikać słońca. Jeżeli masz 1,5k na zbyciu, to możesz spróbować, ale nie oczekuj rewelacyjnych wyników. Ja podchodziłem do tego na zasadzie "a co mi szkodzi spróbować". No i spróbowałem. Wynik jest taki, że nie widzę żadnej różnicy. Zrobiłem to i wiem, że to na mnie nie działa i na tym się moja przygoda kończy. Bo jeśli na Ciebie to będzie działać, to zabieg musisz powtarzać co 2 lata.
 4. Powiadam ci błądzisz panie. Odrzuć logikę. Nad szczepionką pracowali najbardziej tęgie umysły tego świata. Uważasz, że twoje przeciwciała są lepsze od tych szczepionkowych? Dobre mi sobie. Szczerze powiedziawszy to co twój organizm produkuje to nawet nie można nazwać przeciwciałami. To są takie Najmany przeciwciał. A szczepionka to Pudziany. Jakbyś miał do wybory osobę z tych dwóch, żeby cię ochraniała, to kogo byś wybrał? Chyba odpowiedź jest jasna.
 5. Nie wiem jak funkcjonuje mózg covidian ale chyba to działa tak: Ludzie którzy się nie zaszczepili zaczną masowo chorować niespodziewanie na jesień. To spowoduje zatory w szpitalach. W tym czasie babcia osoby zaszczepionej będzie miała problemy z sercem i nie otrzyma pomocy ze względu na brak mocy przerobowej opieki medycznej. Babcia umiera. Wtedy w telewizji u dołu pojawia się pasek w kolorze krwawej czerwieni: BABCIA ZAMORDOWANA PRZEZ NIEZASZCZEPIONYCH. Jeżeli kolega się jeszcze nie zaszczepił to jest potencjalnie mordercą.
 6. Nuuuuuuuudaaaaa. To już było. Ciągle ten sam schemat. Byliśmy już siewcami śmierci, mordercami babć, to możemy być i terrorystami. Ciekawie kiedy się okaże, że antyszczepionkowcy ukrzyżowali Jezusa.
 7. Myślę, że żaden scenariusz z twoich mokrych snów się nie spełni.
 8. No właśnie. Popatrz na schemat: Masz odmienna opinię od prowadzonej retoryki = foliarz Foliarz= chory psychicznie Chory psychicznie----> odizolować i poddać leczeniu. Tymczasem typowy foliarz z forum: "Chcesz się szczepić to się szczep, nie chcesz to nie. Chcesz nosić maseczkę to noś. Twój wybór" A, Forumowy niefoliarz: "Ja gdybym mógł, to bym kazał antyszczepionkowców jebać prądem" To tak jakby "szur" nazywał kogoś "szurem".
 9. Szkoda pieniędzy. Ja gryzę gumową kość swojego psa i mam efekt podobny do tego gościa: https://www.youtube.com/watch?v=RDZ9wBHkqp0&t=1s&ab_channel=STALOWYSZOK
 10. @wrotycz Jeżeli to nie jest tajemnica to mógłbyś opisać jak to u Ciebie wyglądało? Czy to było na wolnym powietrzu? Czy np. proponowali Ci abyś założył maseczkę i wtedy nie dostaniesz mandatu itp.?
 11. Rockwell - Somebody's Watching Me (Official Music Video) - YouTube
 12. Przez rok zalecane było zasłanianie ust za pomocą szalika bądź też przyłbicy. Jak się okazało te środki nie stanowią żadnej ochrony. Mija rok a my nadal żyjemy. Co jest dowodem na to że jednak przyłbice i szaliki działały. Może nie z punktu naukowego, ale właśnie dochodzi tutaj aspekt wiary. Kazano nam wierzyć, że działa więc działało. Zresztą cała ta retoryka pandemiczna oparta jest w głównej mierze na wiarze, a nie nauce.
 13. Czyżbyś oferował tym ludziom niepowtarzalną opcję, jaką jest możliwość przebranżowienia się? Genialny pomysł. Szkoda, że nasz rząd jeszcze na to nie wpadł:(.
 14. Bardzo chybiony przykład. Co jest złego w tym, jak ktoś napisze ci w końcu "shut the fuck up".
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.