Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

robert_m

Użytkownik
 • Content Count

  140
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

54 Świetna

About robert_m

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ciekawa dyskusja, dzięki za wszystkie pomysły
 2. I z tego co widzę, to próg wejścia jest stosunkowo niski? W przeciwieństwie do takiego zakłądu pogrzebowego lub krematorium, które też moim zdaniem jest super biznesem, ale ze znacznie większym wkładem własnym i długim trybem uruchomienia.
 3. Dobre, ale jest to inwestycja którą realizuje się kilka lat. Zwłaszcza z naszymi urzędami, które na wszystko mają czas. Jest to jakaś opcja. Mam też kilka pomysłów, ale nie jest łatwo gdy rynek stoi.
 4. Jaki biznes waszym zdaniem warto robić w obecnych czasach - czyli w świetle kryzysu z jakim mamy obecnie do czynienia? Prawda tez jest taka, że nie wiadomo jak długo to potrwa i kiedy się zakończy. A przecież zarabiać na bieżące potrzeby trzeba. Macie jakieś przemyślenia na ten temat?
 5. Podciąganie - moim zdaniem spoko sprawa. Zwłaszcza w warunkach domowych, obecnej kwarantanny gdzie nie można i nie powinno się za bardzo wychodzić. Montuje się drążek i jedzie się z tematem. Same zalety Dla wzmocnienia efektu warto zainwestować w jakąś przedtreningówkę, aby szło w mięśnie - bo przecież po to się to robi. Zwykle robiłem to na siłówni w punktach, ale teraz zamknięte, więc trzeba samemu komponować. Tutaj https://swiatsupli.pl/pl/95-przedtreningowki-mocne sporo tego mają. Niektóre się trochę cenią, ale nie bez przyczyny, bo jakościowo jest to całkiem dobra opcja.
 6. U mnie zwykle jest z tym problem, bo mam 50% skuteczności jeżeli chodzi o wybór rozmiarówki i później muszę odsyłać. Dlatego zwykle kupuje tam, gdzie jest to w miarę bezproblemowe.
 7. W jakim banku otworzyć rachunek maklerski? Pytam, bo wiele spółek jest obecnie historycznie tanich, a to dobry czas na zakupy :) Zastanawiam się nad Alior bankiem, niby piszą, że jest za darmo, ale na czymś muszą chyba zarabiać? Opcjonalnie w jakim innym (najlepiej dużym banku typu pekao sa czy pko bp - bo takie mam w mieście) opłaca się założyć taki rachunek?
 8. Może to brutalne co powiem, ale nie ma co mieć sentymentu. To jest zwykły przedmiot jak żelazko. Żelazko jak się zepsuje, to też nadaje się do kasacji.
 9. Dorzucę jeszcze od siebie Islandię - wprawdzie nie jest to najtańszy kraj, mała gęstość zaludnienia, ale przyroda wymiata. To o czym trzeba pamiętać, to ciepła odzież i ewentualnie dobre ubezpieczenie, bo jednak w razie W, koszta leczenia mogą być dosyć wysokie.
 10. Zasada jest dosyć prosta, jeżeli ktoś chce zrzucić nadmiarowe kilogramy, to musi więcej wydatkować niż przyjmować kalorii.
 11. A taka do montażu różnych elementów wykonanych z zabudowy suchej? Jaka wkrętarko-wiertarka będzie dobra? Na własne potrzeby.
 12. Przekalkuluj sobie, co Ci bardziej się opłaca. W sumie prosty sprzęt, do samodzielnych ćwiczeń, czy z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała nie jest jakiś ekstremalnie drogi. Na wydolnościowe dobrym pomysłem jest bieżnia. Do ćwiczeń na tężyznę fizyczną, wystarczy ławka + jakieś sztangi typu: https://karstal.pl/25-stojaki-pod-sztange
 13. Powiem szczerze, że gdzieś z tyłu głowy też siedzi mi opcja emigracji. W moim przypadku byłoby o tyle dobrze, że mam gdzie wyjechać, bo mam trochę rodziny za granicą. Jest to jakaś opcja na stat. Dlaczego obecnie nie wyjeżdżam, bo zapuściłem korzenie. Ale widzę w średniej i długiej perspektywie, że sprawy w naszym kraju nie idą dobrze. Dziwne tylko, że agencje ratingowe jeszcze tego nie dostrzegają. Przecież w ich modelach matematycznych widać np, że nic nie robimy ze starzejącym się społeczeństwem. W sensie, że nie wydłużamy wieku emerytalnego, nie generujemy jakiejś poduszki finansowej - tylko wszystko jest przejadane, na bieżąco, na zakup poparcia wyborczego. Artur Dziambor trafnie zauważył, że jak wyłączymy głos i zobaczymy twarz PAD, to zobaczcie jak on wygląda. Jakie groźne minki strzela. https://twitter.com/PolsatNewsPL/status/1218426355639029760 Zastanawiające.
 14. Jak uważasz - kup i to i to. Na pewno się nie zawiedziesz. Jeżeli nie chcesz wydawać zbyt dużo kasy, to zapach, a jak się sposoba to domówisz sobie jeszcze koncentrat.
 15. Jest trochę tego. Generalnie mówi się, że zapachy piżmowe są zapachami na które wyjątkowo reagują kobiety. Pogadaj na ten temat z osobami pracującymi w drogerii. Używałem dwóch Love&Desire (tłumaczenie: miłość i pożądanie) oraz Pheromone essence. Ten drugi to koncentrat który możesz zastosować bezpośrednio na skórę bądź jako dodatek do innych perfum np tak jak wyżej kolega pisze Dolce Gabana for Men. Czy laski reagują? Reagują ;]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.