Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

robert_m

Użytkownik
 • Content Count

  150
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

54 Świetna

About robert_m

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na youtube masz sporo filmików z tego zakresu: jak krok po kroku odzyskać dane. Pytanie czy zostały one po prostu skasowane i nic nie było więcej robione. W takim scenariuszu w zasadzie nie ma większych trudności z odzyskaniem, nawet z wykorzystaniem systemowych narzędzi. Gorzej, jeżeli dysk został wyzerowany lub dane zostały nadpisane, wówczas jest trudniej i sam raczej tego nie ogarniesz. Jeżeli nie są to jakieś super hiper tajne dane to tutaj podrzucam cennik: https://www.avidata.pl/cennik.php
 2. To jak istotną kwestią jest możliwość posiadania broni pokazują zamieszki w USA. Ci co mają broń, raczej nie mają się czego bać. Ludzie się organizują i normalnie strzegą swoich domów i osiedli przed rabunkiem.
 3. Ciężki temat z tymi cenami mieszkań. Z jednej strony rynek zamarł a z drugiej strony cały czas zwiększa się ilość pieniędzy na rynku, a więc rośnie inflacja. Generalnie ciekawa sprawa. Zakup mieszkania to też spore koszta manipulacyjne: podatki, opłaty notarialne, czy nawet już podczas użytkowania (nawet inwestycyjnego), potrzebne będzie jakieś przyzwoite ubezpieczenie. Zwłaszcza, gdy jest to zakup finansowany kredytem. Dlatego warto wywalczyć sobie pewną elastyczność, aby nie być skazanym na ubezpieczenie wskazane przez bank, ale aby można było wybrać najlepszą opcję, a przede wszystkim najtańszą. Porównajcie sobie ceny ubezpieczeń na wolnym rynku np tutaj: https://www.compensa.pl/ubezpieczenia/dom-i-mieszkanie i ubezpieczeń z TU wskazanym przez bank. Często bywa to kilkadziesiąt % droższe.
 4. My tak po prostu mamy. Każdy chciałby mieć towar z jak najniższym przebiegiem - taka prawda.
 5. Pomyliło mi się, chodziło mi oczywiście o przychód, a nie dochód.
 6. Pytanie w sprawie tarczy antykryzysowej: "odnotowuje spadek obrotów gospodarczych (przychodów ze sprzedaży) o co najmniej 25% w dowolnym miesiącu po 1 lutego 2020 r. w porównaniu do poprzedniego miesiąca lub analogicznego miesiąca ubiegłego roku w związku zakłóceniami w funkcjonowaniu gospodarki na skutek COVID-19" Czy jak dobrze rozumiem to zdanie, to jeżeli spadły mi w kwietniu 2020 dochody o co najmniej 25% w stosunku do marca 2020, to łapię się na tą zapomogę? Pytam, bo firmę założyłem w sierpniu 2019, więc nie mam analogicznego miesiąc roku poprzedniego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 7. Tę czarną, droższą. Nad niebieską też się zastanawiałem ale doszedłem do wniosku,ze jeśli chcę sobie coś kupić to kupię sobie coś porządniejszego. Ogólnie to aktualnie zastanawiam się czy zapach się dziewczynom podoba czy jest to jedynie efekt placebo, w sensie, że czuję się pewniej siebie. Bo miałem kilka takich sytuacji, podczas których moglem sobie pomyśleć,że to naprawdę działa. Przykład pierwszy: idę sobie do kawiarni, kelnerka jaka mnie obsługiwała jakaś taka milsza się wydała, zagadała do mnie sama chociaż wcześniej coś takiego mi się nie zdarzyło. Przykład drugi: stoję sobie w kolejce do bankomatu i od razu wymieniamy pomiędzy sobą spojrzenia z inna dziewczyna. Przykład trzeci: sporo komplementów od babek w robocie, które wcale nie są takie skore do komplementowania.
 8. Jeszcze nie dostałem. Złożyłem gdzieś na początku marca,. Oczywiście było to zrobione drogą elektroniczną.
 9. Tak. Chociaż nie jakieś tanie z allegro, bo trochę mnie kosztowały. Najbardziej podoba mi się w nich trwałość. Bo są tańsze od chanel a trzymają się tak samo długo. Butelka porządna, nie wstyd sobie ja postawić na półce.
 10. Testerów nie wypuszcza się wielu, nie są dopuszczone do sprzedaży. Tak wiec jeśli widzisz,ze na allegro ktoś sprzedaje testery w bardzo niskiej cenie to najprawdopodobniej jest to właśnie podróba. Sam nie kupowałbym zapachów na allegro bo nigdy nie wiesz czy jest to coś oryginalnego czy podróba (którą sprowadzają sobie z Turcji za grosze). Sam obecnie testuję sobie Love&Desire. Skończyły mi się chanel allure, które używałem od lat tak więc postanowiłem wypróbować sobie coś tańszego. Żeby zobaczyć czy rzeczywiście warto jest sobie kupować drogie zapachy czy nie. I jak na razie to jestem pozytywnie zaskoczony bo pomimo niskiej ceny trzymają się praktycznie tak samo jak chanel. Czy działają na płeć przeciwną to trzeba będzie jeszcze dłużej potestować ale jak na razie to zebrałem kilka komplementów.
 11. Ciekawa dyskusja, dzięki za wszystkie pomysły
 12. I z tego co widzę, to próg wejścia jest stosunkowo niski? W przeciwieństwie do takiego zakłądu pogrzebowego lub krematorium, które też moim zdaniem jest super biznesem, ale ze znacznie większym wkładem własnym i długim trybem uruchomienia.
 13. Dobre, ale jest to inwestycja którą realizuje się kilka lat. Zwłaszcza z naszymi urzędami, które na wszystko mają czas. Jest to jakaś opcja. Mam też kilka pomysłów, ale nie jest łatwo gdy rynek stoi.
 14. Jaki biznes waszym zdaniem warto robić w obecnych czasach - czyli w świetle kryzysu z jakim mamy obecnie do czynienia? Prawda tez jest taka, że nie wiadomo jak długo to potrwa i kiedy się zakończy. A przecież zarabiać na bieżące potrzeby trzeba. Macie jakieś przemyślenia na ten temat?
 15. Podciąganie - moim zdaniem spoko sprawa. Zwłaszcza w warunkach domowych, obecnej kwarantanny gdzie nie można i nie powinno się za bardzo wychodzić. Montuje się drążek i jedzie się z tematem. Same zalety Dla wzmocnienia efektu warto zainwestować w jakąś przedtreningówkę, aby szło w mięśnie - bo przecież po to się to robi. Zwykle robiłem to na siłówni w punktach, ale teraz zamknięte, więc trzeba samemu komponować. Tutaj https://swiatsupli.pl/pl/95-przedtreningowki-mocne sporo tego mają. Niektóre się trochę cenią, ale nie bez przyczyny, bo jakościowo jest to całkiem dobra opcja.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.