Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Volf

Użytkownik
 • Content Count

  86
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Volf last won the day on September 1 2014

Volf had the most liked content!

Community Reputation

17 Dobra

About Volf

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Kraków

Recent Profile Visitors

747 profile views
 1. Cześć Słuchajcie, nie znalazłem tego nigdzie i mam pytanie. Co najlepiej pisać do lasek na Badoo w pierwszej wiadomości żeby mnie nie zlewały? Na Tinderze mi lepiej szło, pociągnąłem parę razy rozmowę. Do czego się odnosić, jakiego kontekstu szukać? Piszę, bo coś mi nie wychodzi(nawet jak odnoszę się do jej zainteresowań w profilu czy jakiegoś zdjęcia) i mi nie chcą odpisywać. Albo jestem zbyt nudny w tym co piszę albo mam za niski status lub za słabe zdjęcia(pomimo tego że jest "dopasowanie")czy smv mam złe?.... Poradzicie? Pozdrawiam. P.S jak ktoś mi odpowie to można w sumie przypiąć do poradnika w pierwszym poście.
 2. Ostry thrash metal w europejskim stylu. Zespół jest z Francji. Słychać w nim masę świetnych inspiracji(Kreator, Destruction, Protector, i nie tylko)
 3. Volf

  Rap

  Cześć, nie znalazłem tutaj oddzielnego wątku dotyczącego dobrego rapu. Wrzucę więc parę moich ulubionych albumów do czego i Was zachęcam Bracia: Pozdrawiam i trzymajcie się !
 4. No cześć. Krótko-macie/mieliście jakieś sposoby na zapamiętywanie materiału z tak zwanych nieprzydatnych przedmiotów na studiach? akurat ja jestem na humanistycznych i po za tymi które mnie interesują jest parę beznadziejnych, i przyznam że czasami nie mogę ogarnąć kilkunastu stron bzdetów napisanych fachowym językiem a z tego mam egzaminy niedługo. Jeśli uczę się jak wierszyka, zapominam w ciągu pół godziny, i tak w kółko. Ryzykować i ściągać czy lepiej jakimiś sposobami się nauczyć? W zasadzie temat pasuje do "co cię wkurwia" ale jako że związany ze studiami to zapodałem do "celów życiowych" .
 5. Na chwilę się podepnę pod pytanie. Można iść na zupełnego suchara i słabo wyćwiczonego czy trzeba dać sobie czas i jakoś konkretnie się przygotować? Jeśli tak to co konkretnie(chodzi o MT lub KB) Bo miałem w planach iść jak skończę sesję(pewnie marzec, coś takiego)
 6. Ja krótko. Jak ktoś zauważył w komentarzach na wp, jeśli ruskie chcieliby do nas wejść, to tylko wtedy jeśli chcieliby iść na Berlin
 7. Dzisiaj złapałem się za głowę, czytając poniższego newsa. Nie mam pojęcia, jak można wytłumaczyć zawiązywanie takiego sojuszu. Ukraina nigdy nie była naszym przyjacielem, a na Litwie nas dyskryminują. Ja wiem że może trochę nie na temat, ale po części wiąże się z nacjonalizmem. Podobno w przypadku jakiegokolwiek zagrożenia, jak już bylibyśmy w sojuszu, to "lecimy na pomoc braciom ukraińcom". Zacytuję jeden z komentarzy "Siemioniak -prawdziwe nazwisko Siemioniuk,to w Polsce facet od lat zajmujący sie ukraińskimi ugrupowaniami . Juz w roku 2010 brał udzial w zlocie ukraińskich organizacji , reprezentował polski rząd, a raptem był vice prezydentem Warszawy!!. Ciekawe ,co?" http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Siemoniak-szybsze-prace-nad-polsko-ukrainsko-litewska-brygada,wid,17135749,wiadomosc.html Co o tym sądzicie? Dla mnie strzał w kolano.
 8. to serio prawda czy podałeś to dla beki?
 9. ^moja dotychczasowa filozofia, czyli dobrze myślałem.
 10. Generalnie mam 188cm mniej więcej wzrostu, jestem szczupły ale z szerokimi plecami, jak się nie narażę to nie narzekam. Chodzi mi o to, że mam wrażenie że ludzie specjalnie testują, żeby sprawdzić z kim mają do czynienia i wyskakuje mi schemat z tym jak wtedy się zachować.
 11. w normalnym życiu, przy okazji będąc spokojnym, opanowanym i nie wyjść na pizdę? Da się tak? Jeśli macie jakieś swoje dobre zasady i przykłady z życia to możecie napisać. Uważam że temat nie głupi.
 12. Dzięki Panowie za zajebisty wykład. Podobnie jak u Martina, często piję herbatę tyle że zieloną z miodem. No i często sięgam po gorzką czekoladę, bo czytałem że dobra, czy to też mit?
 13. Propozycje? Zamienniki? Tak dużo o tym w artykułach tutejszych, że aż sam jestem ciekawy. /Zamiast cukru daję miód, też źle czy może być?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.