Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

van.dall

Użytkownik
 • Content Count

  76
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

68 Świetna

About van.dall

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czysto teoretyczne pytanie: Załóżmy, że mężczyzna nie będący w związku małżeńskim, w przypadku zajścia w ciążę partnerki, nie wyrazi zgody na uznanie ojcostwa. Czy można w Polsce nakazem sądu doprowadzić mężczyznę przez policję na badania DNA? Czy można takie ojcostwo ustalić bez badań, ale n.p. na podstawie zeznań świadków?
 2. Jak już będziesz pewien, że sprawy idą w złym kierunku (w.g. większości forumowiczów tak jest) to rozważ dostarczenie jej ekstremalnych emocji, niekoniecznie pozytywnych, a raczej negatywnych. Najlepiej tak, aby nie mogła tego połączyć ze swoim negatywnym zachowaniem, tylko w totalnie losowym momencie, nawet po tym jak będzie bardzo dla Ciebie dobra. Jakaś libacja w domu z kolegami, odstaw przy niej jakiś skandaliczny teatr. Zrób coś szokującego, co zapamięta na długo, a potem "Kochanie, to nie byłem ja, tylko alkohol i narkotyki, więc nie mogę Cie nawet przeprosić, to nie byłem ja" . Dzięki takim akcjom z mojej strony moje małżeństwo trwało bardzo długo, i co ciekawe zaczęło się psuć jak się uspokoiłem na stare lata i takich akcji już nie robiłem.
 3. Ale ja nigdzie nie piętnuje tego zachowania. Co więcej ja to nawet czasem używam na swoją korzyść. W wieku >40 buźka i ciało już nie takie jak dawniej, to trzeba liczyć na pomoc portfela
 4. @Zdzichu_Wawa: Im dalej na wschód/w kierunku Azji, tym większe zainteresowanie pięknych kobiet, to fakt. Ale niestety w kierunku zachodnim tak już nie jest. W kierunku zachodnim jest dokładnie odwrotnie. Hipergamia w całej krasie O ile w Polsce wzbudzam jakieś tam zainteresowanie przeciętnych kobiet, najczęściej młodszych o 5-10 lat (sam mam >40), to w Szwajcarii mogę liczyć tylko na mniej niż przeciętne, w wieku zbliżonym do mojego, albo kobiet pochodzących z krajów uznanych za mniej atrakcyjne i biedniejsze niż Polska. I nie wyciągam wniosków tylko na podstawie mojego jednego przypadku. Można zobaczyć np. jakie są statystyki małżeństw między Polkami a Ukraińcami i odwrotnie.
 5. Nie rozumiesz mojej wypowiedzi. Nie napisałem i nie sugerowałem, że Polki są inne. Nie napisałem też, że jedna nacja jest lepsza od innej. Dodam jedynie: 1) Jeżeli Rosjanka szuka sobie faceta za granicą mając swoich rodaków Rosjan w pobliżu, to nie liczyłbym, że szuka "prawdziwej miłości", tylko poprawy warunków. 2) Jeżeli Polak bawi się w randkowanie na odległość z taką Rosjanką, mając dookoła Polki, których nie trzeba importować i można od razu się przekonać co to za ziółka, to znaczy, że wzbudza mierne zainteresowanie u kobiet ogólnie, i taka Rosjanka szybko się wywinie z ewentualnego związku (jak już dostanie wizę i pracę w Polsce, lub na miejscu pozna lepszego). 3) Niektóre z profili są profilami oszustów, niekoniecznie kobiet, więc to kolejny powód aby nie wdawać się w tego typu rozmowy.
 6. W Polsce wiek emerytalny zależy od płci. Kobiety mogą przejść na emeryturę w wieku 60 lat, 5 lat wcześniej niż mężczyźni. Niektórzy twierdzą, że to niesprawiedliwe, ale z tego co mi się wydaje taka wcześniejsza emerytura jest niższa. Ci, którzy z różnych powodów wolą się wybrać na emeryturę w wieku 60 lat, mają do dyspozycji pewien instrument prawny. Otóż możliwe jest założenie sprawy w sądzie o zmianę płci w dokumentach urzędowych. Trzeba powołać świadków, pewnie zrobić ekspertyzę lekarką, ale wszystko jest do załatwienia. Najprawdopodobniej w ustawie o emeryturach nie ma słowa o zmianie płci, płci biologicznej i nie ma uwzględnionych różnych nowoczesnych wynalazków w na temat płci. Masowe zmiany płci w dokumentach być może doprowadziłyby do zrównania wieku emerytalnego i zniesienie innych przywilejów dla różnych płci, jeśli takie istnieją (nie jestem ekspertem).
 7. Zweryfikować taką panią jest łatwo, tak jak już to było napisane. Jeśli nawet pani okaże się prawdziwa, to będziesz dla niej tylko trampoliną do lepszego życia. Jej nie interesujesz Ty, tylko kraj/miasto/warunki życia jakie ewentualnie możesz jej zapewnić. Nawet jak sobie ją zaimportujesz, to taka pani szybko zacznie się rozglądać za lepszą partią, bo lepsze partie nie są zainteresowane importowaniem kobiet z jakichś zapadłych sowieckich dziur, tylko lokalnymi kobietami.
 8. Gruby portfel nie jest lekarstwem na wszystko. Na jedno- lub kilku- razowy numerek wystarczy być bardzo przystojnym i dobrze zbudowanym i można w ogóle nie mieć kasy. Jak masz hajs, ale nie masz wyglądu, to panna będzie się z Tobą bzykać, ale nie będziesz jej podniecał lub będziesz słabo ją podniecał. Oczywiście panie po 30 szukają frajera, który nie tylko spełni jej biologiczne zachcianki, ale również będzie za to płacił. W tym przypadku tzw. beta-bankomat będzie miał kobietę na dłużej, ale może nie być jedynym, który będzie ją w tym czasie posuwał. Osobiście spotkałem się z przypadkami, że panny po 30 wybierały gościa mniej przystojnego, o podobnym statusie materialnym, ale o cechach beta-bankomatu, ponieważ wyczuwały, że ja mogę się ulotnić po jakimś czasie, oraz nie jest łatwo mnie urobić i kontrolować. Sam mam >40 lat więc jestem tak jakby skazany na panie po 30, jednak nie mam zamiaru być dostawcą spermy i pieniędzy, raczej mam zamiar pobawić się nimi, i jak mi się taka pani znudzi, ulatniać się. Muszę chyba zacząć udawać beta-bankomat
 9. Autorowi tego wątku zazdroszczę problemów życiowych, sam chciałbym takie mieć Moim zdaniem chuda ręka w nadgarstku i do tego przypakowane przedramię i biceps wygląda bardzo dobrze. Idź na siłkę na parę lat i będzie świetnie. Nawet w tej łapie, tutaj przedstawionej, nie widzę problemu. Widzę natomiast problem psychiczny związany z postrzeganiem własnej łapy, lub ogólnie własnej osoby.
 10. Nic nie było gratis, jako że żona kosztowała mnie połowę pensji, wyraźnie to napisałem. Mimo to uważam to za dobry interes, ponieważ: 1) Zarabiałem mało - bez żony i tak bym wiele więcej nie zarobił - wtedy nie interesowały mnie pieniądze, inwestowałem w siebie. Za żonę były spore ulgi podatkowe, inna klasyfikacja w tabelkach związanych z wysokością pensji itd. 2) Siedziałem za granicą w celu uzyskania tytułu naukowego, co dopiero zaprocentowało w przyszłości, a ona niewiele z tego wyciągnęła - rozwód nastąpił dosyć szybko po uzyskaniu tytułu. 3) Nie musiałem robić totalnie NIC, tylko rozwijać swoje zainteresowania. Moje życie wyglądało tak, że 6 godzin dziennie "pracowałem" bawiąc się komputerem, 2 godziny czasu w środku dnia na spacer przez las i obiadek u żony, potem do domu, seks, relaks i te sprawy. 4) Żona była naprawdę ładna. Tak naprawdę to ona robiła tam słabiutki interes ze mną, i praktycznie nic z tego czasu spędzonego ze mną nie ugrała, bo kasa się rozeszła. Miałem tam jak pączek w maśle, polecam każdemu tak się ustawić :) Ona była wściekła potem z tego powodu :) Jedyny problem to alimenty na dziecko, które i tak są niskie biorąc pod uwagę koszty utrzymania za granicą.
 11. Kiedyś wziąłem połowę swoich rocznych zarobków (żona wtedy nie pracowała) i podzieliłem przez szacunkową ilość godzin seksu w roku. Średnio na godzinę wyszło tyle, ile prostytutka (50 EUR), ale miałem dodatkowo gotowanie, pranie i sprzątanie za darmo, w domu nic już nie musiałem robić. Żona (już była) była bardzo atrakcyjna, więc się opłacało.
 12. "Szanuje swoje pieniądze" - podpisaliście intercyzę, bo jak nie to powinno być "Szanuje NASZE pieniądze". Wsparcie rodziny lepiej dobrze udokumentować, poczytaj sobie np. to: https://www.infor.pl/prawo/darowizny/umowa-darowizny/264873,Kiedy-darowizna-wchodzi-do-majatku-wspolnego-malzonkow.html
 13. Ziemię mógłby kupić sam, oszczędził by wielu potencjalnych problemów. Pani prawniczka go może nieźle wysterować w przyszłości. Ten chłopak powinien zostać ubezwłasnowolniony dla jego własnego dobra.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.