Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

maxis300

Użytkownik
 • Content Count

  95
 • Donations

  30.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

42 Świetna

About maxis300

 • Rank
  Kot
 • Birthday 08/26/1988

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Polandia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Brat Jan coś w tym jest. Ale tak to jest jak jeszcze tym bardziej nowe koleżanki się pozna i każda żyje bardzo " nowocześnie " to raptem nachodzi potrzeba wielkich zmian. Z tego co wiem już dostała kopa od " Tatusia ". No kto by to przewidział 😆
 2. Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że po słodkim zapewnieniu, że miłość na całe życie itp. Po tym gdy wyjechaliśmy razem za granicę i faktycznie na początku było krucho z kasą moja księżniczka szybko se znalazła księcia z bajki. Do tej pory pamiętam jak krytykowała swoją koleżankę za to, że ma romans z żonaty i z dwójką dzieci facetem A sama przy pierwszej okazji z takowym poszła w tango. Całe szczęście do końca twierdziła, że ona taka nie jest👍. Kocham kobiecą logikę 😆
 3. Może faktycznie trafił się mu felerny egzemplarz bo po przygodach o których mi powiedziała z tym telefonem (przejechanie autem na parkingu , licznych glebach) i o tych o których nie wiem 😋 to uważam, że to twarda sztuka 👍.
 4. Sam używam galaxy s7 że względu na to że nie chciałem mieć "cegły". Dzień wytrzymuje bez problemu. A co do tego co tu pokazałeś ostatnio moja kobieta zmieniała telefon i wybór padł na xiaomi redmi note 6 i to był strzał w dziesiątkę. Tylko że swojej strony dodam że lepiej dołożyć te 100-200 zł i brać wersję 4/64. Pozdro.
 5. @Exar daje do myślenia. Ale czy nie czy nie jest przesadą porównywanie poziomu zawodowego boxu do amatorki ?.
 6. @DanielS coś obiło mi się o uszy ale czy na ulicy jest czas na takie "kombinacje"?. Zaznaczam, że wiedzę o Krav Maga mam z 5cio minutowego filmu kto Ty właśnie obejrzałem na necie😋. @colossus długo bracie ćwiczysz boks?.
 7. @DanielS bardziej rekreacyjnym. Mam problemy z kręgosłupem od tej ciągłej jazdy A i pewnie bym się czuł wychodząc do ludzi że świadomością że byle chłystek nie obije mi twarzy.😋
 8. @Baca1980 ciekawa opcja z tym indywidualnym treningiem tylko w mojej miejscowości nie ma dużego wyboru jeśli chodzi o jakieś zorganizowane treningi. Był boks ale długo się nie utrzymał zamiast tego jest tylko karate, kickboksing, kravmaga i chyba to wszystko.
 9. @Patricio z zawodowym boxerem raczej szans bym nie miał ale bardziej miałem na myśli to by nie zrobić z siebie pośmiewisko. Nigdy nie byłem na treningu bo zawsze wyobrażałem se, że w pierwszym dniu na dzień dobry dostanę ostry oklep i mi chłopaki wybiorą z głowy cały ten boks 😆. Widzę, że tylko ja mam takie głupie myśli i nie potrzebnie sam sobie coś wmawiam. Na początek planuje sam się wyposażyć w worek i na własną rękę zacząć trenować. Ze względu na moją pracę ( kierowca) nie zawsze dał bym radę zdążyć na treningi A że swoim sprzętem przynajmniej nie martwił bym się, że nie zdążę. Może ktoś by poradził w jaki sprzęt się wyposażyć na początek.
 10. Witam. Pytanie do męskiej części forum, wg was rozpoczynanie przygody z boksem w wieku 30 lat to jest lekka przesada czy jeszcze w tych latach jest szansa na optymalne wyniki w tym sporcie. ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.