Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

maxis300

Użytkownik
 • Content Count

  86
 • Donations

  30.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

41 Świetna

About maxis300

 • Rank
  Kot
 • Birthday 08/26/1988

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Polandia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Exar daje do myślenia. Ale czy nie czy nie jest przesadą porównywanie poziomu zawodowego boxu do amatorki ?.
 2. @DanielS coś obiło mi się o uszy ale czy na ulicy jest czas na takie "kombinacje"?. Zaznaczam, że wiedzę o Krav Maga mam z 5cio minutowego filmu kto Ty właśnie obejrzałem na necie😋. @colossus długo bracie ćwiczysz boks?.
 3. @DanielS bardziej rekreacyjnym. Mam problemy z kręgosłupem od tej ciągłej jazdy A i pewnie bym się czuł wychodząc do ludzi że świadomością że byle chłystek nie obije mi twarzy.😋
 4. @Baca1980 ciekawa opcja z tym indywidualnym treningiem tylko w mojej miejscowości nie ma dużego wyboru jeśli chodzi o jakieś zorganizowane treningi. Był boks ale długo się nie utrzymał zamiast tego jest tylko karate, kickboksing, kravmaga i chyba to wszystko.
 5. @Patricio z zawodowym boxerem raczej szans bym nie miał ale bardziej miałem na myśli to by nie zrobić z siebie pośmiewisko. Nigdy nie byłem na treningu bo zawsze wyobrażałem se, że w pierwszym dniu na dzień dobry dostanę ostry oklep i mi chłopaki wybiorą z głowy cały ten boks 😆. Widzę, że tylko ja mam takie głupie myśli i nie potrzebnie sam sobie coś wmawiam. Na początek planuje sam się wyposażyć w worek i na własną rękę zacząć trenować. Ze względu na moją pracę ( kierowca) nie zawsze dał bym radę zdążyć na treningi A że swoim sprzętem przynajmniej nie martwił bym się, że nie zdążę. Może ktoś by poradził w jaki sprzęt się wyposażyć na początek.
 6. Witam. Pytanie do męskiej części forum, wg was rozpoczynanie przygody z boksem w wieku 30 lat to jest lekka przesada czy jeszcze w tych latach jest szansa na optymalne wyniki w tym sporcie. ?
 7. A może to mamusia swoje złote myśli przelała na to forum?.
 8. Xiaomi redmi note 5 4/64 gb 👍
 9. W sumie wiem, że kolegi kochana żona znalazła identyczny sposób na tworzenie oszczędności ale nie spodziewałem się że owa Pani piszę to w taki sposób jak by to była oczywista oczywistość?.
 10. maxis300

  Cześć!

  Hej, wszystkiego dobrego.
 11. maxis300

  Hej

  Mam wrażenie, że już gdzieś to czytałem. Witamy na pokładzie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.