Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

maxis300

Użytkownik
 • Content Count

  122
 • Donations

  40.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

56 Świetna

About maxis300

 • Rank
  Szeregowiec
 • Birthday 08/26/1988

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Polandia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam braci, znalazłem ciekawy filmik i jestem ciekaw co wy na to. Nie wiem jak wrzucić bezpośredni link do filmu to odsyłam na stronę. https://www.sadistic.pl/testy-dna-vt522058.htm
 2. W mojej okolicy nie słyszałem by na stacji sprawdzali poziom spalin, ale ci co się wycwanili i wycieli DPF będą mieli nie lada orzech do zgryzienia👍.
 3. @SSydney tego kwiatu "pół światu" jak to mawiają 😄.
 4. Przemyślała swój błąd i teraz się zmieni bo przecież szkoda tych wszystkich wspólnych lat wyrzucać do kosza przez taką drobnostkę👍.
 5. @Cortazar faktycznie masz rację to wszystko te automatyczne autokorekty i inne bzdety rozleniwiają człowieka aż wstyd czasami, że takie głupie błędy się robi. A co do zakupu domu to se na razie daruję choć po odmowie w domu zapanowała ciężka atmosfera.
 6. @Pacman ciężko podać konkrety, gdzie ten cały pomysł jest w fazie "planów". Aż tak nie ostrożny nie jestem by najpierw coś podpisywać A dopiero potem myśleć co z tym zrobić by nie popłynąć. @SSydney chyba tej "współki" mi nigdy nie zapomnicie 😄. Zdaje se sprawę z tego, że pożyczanie od rodziny jest dość ryzykowną sprawą bo łatwo sprawy mogą się obrócić na mają nie korzyść ale jak wspominałem żadnych konkretnych decyzji jeszcze nie podjąłem. @Pytonga pomysł był mój może się pośpieszyłem z taką propozycją A oboje mamy po 33 lata. Świetny pomysł dziś zapytam czy ma ochotę na taką zabawę 👍😄. @Imbryk nie chce tu podawać konkretnych sum ale ona ma swoje oszczędności A ja swoje. Co do remontów to by mi zostało robić je albo weekendami albo brać wolne w pracy. Tylko teraz tak myślę, że w starych domach to jak walka z wiatrakami. @Cortazar na chwilę obecną nie mam pomysłu na nadwyżki gotówki bo już nie widzę sensu trzymania kasy na kątach oszczędnościowych bądź lokatach. Jeśli Ty masz jakiś dobry patent to podziel się z nami swoją ideą.
 7. @iwamori myślę, że punk po punkcie byśmy w tej umowie wszystko zapisali by to miało ręce i nogi. @Brat Jan w zasadzie to jej córki sprzedają bo jak stwierdziła jedna z nich która mieszka w pobliżu, że ma już dość zajmowania się tym domem i babcią przy okazji. Wogule jakaś dziwna atmosfera tam jest tak ja tą kobieta z nieruchomości mówiła, że mieli już 2 razy mieli prawie podpisaną umowę z kupcami A się babka wycofała w ostatniej chwili tak jakby wcale nie chcieli się pozbyć tego domu. @Reflux sprzedaży mojego mieszkania nie biorę nawet pod uwagę już z dwojga złego wolał bym je wynająć i mieć chociażby na uwuentualnaą spłatę pożyczki. @SSydney na ten tekst drugi raz już nie dam się nabrać 😄.
 8. @Libertyn co do wynajmu akurat tego problemu nie mam bo mieszkamy w moim mieszkaniu. Co ciekawe ten dom już 2 lata sprzedają. @Revolt i tu się mylisz bo dzięki forum i Markowi bym nie małe problemy miał w życiu. @Brat Jan niby nie chcą nic na papierze ale ja chyba za uczciwym człowiekiem jestem by brać oszczędności być może życia od starszych ludzi bez gwarancji zwrotu.
 9. @Brat Jan współwłasność innej opcji nawet nie biorę pod uwagę. @GriTo faktycznie trochę chaotycznie to opisałem ale pisze w między czasie z pracy na telefonie. A oboje mamy po 33 lata. @iwamori w tym domu mieszka babcia (Nie moja) A sprzedają jej córki z myślą że po sprzedaży kupią jej małe mieszkanie w bloku. A co do remontu to kasa wspólna w tym moja robota bo nie potrzebuje majstrów sam potrafię to wszystko zrobić.
 10. Witam braci. Stanąłem jak by nie było przed życiowym wyborem i potrzebuje porady kogoś kto spojrzy na to wszystko "trzeźwy okiem". W skrócie wygląda to tak, że z pierwsza swoją dziewczyną byłem 7 lat razem do momentu aż wyjechałem do Niemiec by jak to było w planach zacząć nowe życie że swoją myszką. Po pół roku udało się znaleźć mieszkanie i sprowadzić moją panią na moje włości w rajchu. Niestety ona miała inne plany i jak się okazało w szybkim czasie zostałem szczęśliwym posiadaczem bardzo okazałego poroża. Bardzo źle wspominam ten czas bo wiele się wtedy działo w związku z poczynaniami mojej Pani. Skończyło się tym, że zostawiłem to wszystko w cholerę i wróciłem do Polski i Ty już od paru ładnych lat powoli się urządzam. Po kilku przelotnych związkach jestem z obecną dziewczyną razem już 3 rok. Ogarnięta i zaradna całkowite przecienstwo tych które znałem do tej pory, mieszkamt razem dwa lata i jeszcze sie nie pozabijaliśmy 😄ale wiadomo nie ma ludzi doskonałych. A teraz do rzeczy, jaka jest inflacja to każdy widzi więc pojawiał się pomysł kupna mieszkania/domu pod wynajem lub zamieszkania w czymś większym. Pojawiła się opcja A mianowicie dom (bliźniak) prawie, że w centrum małego miasteczka, trochę starego bo z 1970r po babci 88l która tam nadal mieszka więc sporo było by do ogarnięcia i co najgorsze znacznie przekraczającą nas budżet gdzie wstępnie miałbyć wkład 50/50. Brakujące sumę planowaliśmy pożyczyć od jej rodziców bez odsetek itd. Co by nam odpowiadało bo w sumie komu by nie odpowiadało 😋. Czyli podsumowując 2/3 wkładu w dom było by z jej strony do puki byśmy rodziców nie spłacili stąd moje obawy bo jak wiadomo w życiu różnie się układa i po mojej poprzedniej pani wiem, że jednego dnia kobieta może Cię kochać a drógiego nienawidzić i gdyby coś między nami nie wypaliło cała moja praca i pieniądze które bym zainwestował w tą nieruchomość ulotniłyby się bezpowrotnie. Co o tym sądzicie czy aby nie przesadzam z tym ograniczonym zaufaniem do ludzi, może jednak warto zaryzykować?.
 11. to może polecę klasykiem 😀
 12. Spodnie tego kolesia.... może to w nich jest problem?. 😅
 13. @wroński i tyle mi wystarczy. Dzięki za info zimny browar dla Ciebie 🍺
 14. @wroński poczytałem trochę na necie i różnie piszą, że czasami lepiej zakładać spór jeszcze przed potwierdzeniem odbioru (łatwiejsze odzyskanie pieniędzy) a inni wręcz odwrotnie. Więc jak to w końcu jest?
 15. @wroński aż sprawdziłem jaki poziom mam na alli i jeszcze sporo mi do przejścia z gold na platinum. Dzięki za cenne wskazówki chyba czas na zakupy 😋.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.