Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

maxis300

Użytkownik
 • Content Count

  107
 • Donations

  40.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

44 Świetna

About maxis300

 • Rank
  Szeregowiec
 • Birthday 08/26/1988

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Polandia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @wroński to chyba zbyt piękne by dostać zwrot kasy i zachować przedmiot ale spróbuje coś poczytać na ten temat chyba, że masz jakieś cenne wskazówki jak się za to zabrać.
 2. @wroński zawsze mi się wydawało, że u chińczyka nie ma reklamacji A nawet jeśli to koszt wysyłki do Chin mija się z celem.
 3. Witam braci, od dłuższego czasu zamierzam kupić interfejs do diagnostyki aut osobowych. Kolega kupił na alledrogo multidiag i co ciekawe nawet łączy się ze wszystkimi autami jaki mieliśmy do dyspozycji typu ford, renault, fiat, peugeot. Co prawda pracuje to na programie dephi bez możliwości aktualizacji i nie wszystkie funkcje są aktywne ale do z czytania błędów i podglądu parametrów nie było żadnych problemów. I tu pytanie do was , koszt takiego sprzętu u nas to ok 500-600 zł. U chińczyka conajmniej o połowę taniej aczkolwiek jeśli nie zamówimy tego z magazynu w Europie może się zdarzyć, że zapłacimy dodatkowo cło jeśli paczkę przejmie urząd celny. Zdaje se sprawę, że na alledrogo muszą coś zarobić ale przebitka po 100% i więcej za to samo urządzenie. Wg was lepiej zaryzykować kupno u Pana chińczyka czy lepiej już dać zarobić naszym i kupić na miejscu z gwarancją.
 4. maxis300

  Volvo c30/s40

  2.4 d5 koszty części wyższe niż do bmw 😆. Mam takie więc już zdążyłem się o tym przekonać.
 5. @Morfeusz przed wymiana jeździłem na zteexach i po pięciu latach tylko w sezonie letnim jeździłem je do końca i guma jakoś dziwnie spartniała. Pojawiły się jakby pęknięcia między rzeźbą bieżnika, ale poza tym nie było na co narzekać 👍
 6. Permanentny plus także podpiąłeś?.
 7. @Morfeusz Jakaś gwarancja jest na te opony?. Ja kupiłem komplet Autogreen z alledrogo i to był dobry zakup, bo lepsze tanie chińczyki niż kilkuletnie używane w tych pieniądzach.
 8. Kolega ostatnio cały set od Chińczyka sprowadzał do suzuki gsxr, przyszedł nawet w kolorze i pasuje na otwory👍
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.