Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Moriarty

Użytkownik
 • Zawartość

  83
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

57 Świetna

O Moriarty

 • Tytuł
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

566 wyświetleń profilu
 1. Zwróć uwagę na to, jak szybko zużywają się filtry. W niektórych modelach trzeba kupować nowe za kilkaset zł co 2-3 miesiące. W innych wystarczy np: opłukać pod wodą.
 2. Tinder w Polsce, USA i Szwajcarii

  Dobrze byłoby mieć dane ilu jest użytkowników w tych krajach oraz jak rozkłada się stosunek mężczyzn do kobiet itp.
 3. Dziewczyna sama idzie na imprezę

  Dokładnie: złamała umowę (mogłaby ona dotyczyć czegokolwiek). Jeżeli łamie umowę to muszą być konsekwencje. Inaczej w przyszłości coś Ci obieca i potem nie dotrzyma umowy bo przecież ona może
 4. Wykorzystywany przyjaciel?

  Dziewczyna wie o co kaman. Twój znajomy dopiero to poczuje...
 5. Czy warto podbijać ot tak?

  Całość: także fizyczny, psychiczny, logiczny (tak nawet to można poprawiać) U mnie ogólny rozwój doprowadził do tego, że czuję się znacznie swobodniej wśród ludzi niż kiedyś i np: rzucam żartami sytuacyjnymi od tak... To działa na kobitki, a jak jeszcze masz kasę itp. :> Kiedyś to było nie do pomyślenia
 6. Czy warto podbijać ot tak?

  21 lat... Proponuję tylko podrywanie w ramach ćwiczeń i obserwacji. Resztę czasu przeznacz na swój rozwój wtedy samo podrywanie będzie jeszcze łatwiejsze
 7. Śmiejemy się z kobiet, że zachowują się jak dzieci ale jak widać mężczyźni też to potrafią. Zabrano Ci bardzo miłą "zabawkę" i teraz świrujesz.... Troll, czy nie troll - nadaje to się do jakiegoś działu "dla młodych".
 8. Podchody nowoczesne

  Tak, zamiast podejść to szuka jej potem przez fb ciekawe dlaczego :>
 9. Syn Goebbelsów współwłaścicielem BMW

  To temat generalnie znany. Są inne firmy, które podobno należą także do takich potomków: Bayer, Henkel, Siemens itp. Technologię początkowo ciągnęli... a jakże z USA (produkcja paliwa, sposoby przetapiania różnych materiałów...)
 10. O ile w ogóle próbuje zrozumieć swoje reakcje i postępowanie. Jestem przekonany, że jeżeli trafiłaby kogoś zbliżonego do Z to z obecnym gościem dałaby sobie spokój i poświęciła 100% na nowego misia. Nie ma alternatywy i tyle , a widać iż chce już rozpocząć stabilne matkowanie. Czysty rachunek matematyczny z jej strony.
 11. Przebudzenie na totalnej fazie

  Takie doświadczenia potwierdzają to, że nie jesteśmy tylko ciałem Ciężko o tym mówić, bo za chwilę każdy dostaje łatkę "dziwak"
 12. Męski wygląd nie czyni Cię mężczyzną.

  Niestety zapewne ma świadomość tego, że właśnie przez takie wpisy buduje sobie bazę "klientów". Już widzę, jak panna swojemu misiowi truje: widzisz jaki on męski, także zrób dla mnie wszystko i przy okazji kup jego odżywki żeby wyglądać jak facet PS. Generalnie gość bardzo dobrze wygląda.
 13. Męski wygląd nie czyni Cię mężczyzną.

  Dokładnie - angażuje użytkowników. Mówi dokładnie to, co jego publika chce usłyszeć.
 14. Radio Samiec usunięte z youtube

  @Stulejman Wspaniały jeżeli chcesz długoterminowo do tego podejść to proponuję: 1. Wykonać przejrzystą, nawet wręcz minimalistyczną stronę www (aby szybko się ładowała i z każdego urządzenia) - ewentualnie zoptymalizować np samczeruno.pl Strona musi być na Twoim serwerze. 2. Wrzucasz tam pełne filmy (tak naprawdę tylko linki, film może być faktycznie na serwerze vimeo) 3. Na wszelkie social media wrzucać tylko krótkie "zajawki" z przekierowaniem na Twoją stronę. (mój znajomy wrzuca 3-minutowy materiał wycięty z pełnego nagrania) Budujesz wtedy zasięg przez social media i jednocześnie jak Ci coś usuną to mała strata. Wejścia użytkowników na Twoją stronę podbijaja ją w rankingu wyszukiwań. Możesz także spróbować płatnych reklam na youtube. (zgłoszeniami ciężko usunąć reklamę o ile prowadzi do zewnętrznego serwisu - reklama jest wcześniej sprawdzana przez moderatora i jeżeli nie ma tam czegoś w stylu znęcania się nad zwierzętami to przechodzi). Niestety walka z hejterami wiąże się z wydatkami. PS. ze zdjęcia kanału z youtube na Twoim miejscu zrobiłbym sobie dodatkową reklamę (komuś ta wiedza przeszkadza itp.)
 15. Męski wygląd nie czyni Cię mężczyzną.

  Fajnie Prawdziwy biały rycerz z wyglądu i zachowania. Chociaż może tylko symuluje
×